TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çanta

için 1,375 sonuç bulundu.

Çanta

En çok gereksinim duyulan köpek ürünlerinden biri hiç kuşkusuz köpek taşıma çantasıdır. Minik dostlarınızı bir yerden bir yere götürürken size büyük kolaylık sağlayacak olan köpek çantası, kolaylığın yanı sıra bazı durumlarda zorunlu olarak kullanılmaktadır. Kategorimizde yer alan köpek çantası modellerini inceleyerek köpeğinizin için uygun olan bir ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.

Köpek Çantası Modelleri

Köpek Çantası Modelleri

Köpek çantaları farklı model seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz köpek taşıma çantalarından bazıları; elde taşınan köpek taşıma çantaları, köpek taşıma çantası tekerlekli modelleri, köpek taşıma sırt çantası modelleri, köpek taşıma kutusu gibi çeşitlerdir. Hem elde hem de omuzda taşımaya uygun olan bu modeller köpek sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle bez kumaşlardan üretilen köpek çantası modelleri köpeklerin daha rahat etmesini sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra kafes olarak tasarlanan köpek taşıma kafesi yine taşıma işleminde kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Bazı köpek taşıma çantaları su geçirmez materyalden üretildiği için yağmurlu ya da karlı havalarda köpeğinizin ıslanmasını da engeller.

Köpek Taşıma Çantası Ne İşe Yarar?

Köpek Taşıma Çantası Ne İşe Yarar?

Köpek taşıma çantaları ve kafesleri temel olarak köpeğinizle birlikte seyahat etmeniz gerektiği zamanlarda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Köpek aksesuarları denince en önemliler arasında kabul edilen köpek çantaları özellikle şehir içi yolculuklarda sıklıkla tercih edilmektedir. Otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarında minik dostunuzu taşıma çantası sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Köpek taşıma çantaları genellikle küçük ve orta ırk köpekler için kullanılmaktadır. Taşıma çantası ve taşıma kafeslerini kullanırken köpeğinizin içinde sıkışmadığından ve rahat nefes alabildiğinden emin olmalısınız. Bunun yanı sıra bazı köpek taşıma çantalarının arka kısımlarında mama ve su kabı yeri bulunmaktadır. Seyahate çıkarken yanınıza almanız gereken tüm köpek aksesuarlarını bu çantalar yardımıyla kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca seyahatin yanı sıra can dostunuzu veterinere götürürken de bu çantalar imdadınıza yetişecek. Ayrıca bazı modellerde aşı kartını koymanız için de ayrı bir bölüm bulunmaktadır.

Köpek Taşıma Çantası Markaları

Köpek Taşıma Çantası Markaları

Pek çok farklı marka köpek taşıma çantası ve kafesi konusunda ürünler tasarlamaktadır. Kategorimizde görebileceğiniz köpek taşıma çantası markalarından bazıları; Pet Style, Trixie, Gulliver, Stefanplast gibi markalardır. Geniş model ve marka seçeneğiyle sizlere sunulan köpek taşıma çantalarından dilediğinizi kolayca sipariş edebilirsiniz. Köpek taşıma çantası fiyatları her bütçe için alım kolaylığı sağladığından ve esnek fiyatlara sahip olduğundan bütçenizi sarsmadan, cebinize uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Böylece şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde hem köpeğiniz hem de siz konfor elde etmiş olursunuz. Köpek taşıma çantası alırken; çanta boyutlarının köpeğinizin boyutlarına uygun olduğuna ve can dostunuzun içinde rahat ettiğine emin olun. Köpeğinizin için güvenli olmadığını düşündüğünüz bir ürünü kullanmayın. Ayrıca gerekirse çantayı kullanmadan önce veterinize danışın. Ayrıca köpeğinizin ihtiyacı olabilecek yatak, kulübe ve diğer taşıma ürünlerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (2)
Ada (2)
Aier (1)
Alphadog (3)
Apco (2)
Atlas (2)
Beta (1)
Bobo (3)
Burgess (2)
Catit (2)
Dayang (3)
(545)
Dogit (5)
DogMozz (1)
EzyDog (4)
Ferplast (35)
Flamingo (13)
Flip (18)
Hagen (2)
Haqos (1)
Imac (18)
K9BeBoO (1)
Karlie (1)
Kemique (2)
KERBL (4)
La Vital (2)
Lavista (78)
Leon Pet (46)
Lepus (93)
Lion (9)
Mammamia (1)
Miapet (2)
Mio (4)
Mito (1)
Moderna (15)
Oripet (24)
Pati (1)
Patico (1)
Pawise (6)
Percell (1)
Pet Pretty (66)
Pet Safe (6)
Pet Style (19)
Petbag (4)
Petberry (1)
Petcraft (6)
Petmate (1)
Petsland (1)
Petstages (1)
PetStyle (1)
Petza (6)
Plastart (1)
Polo (4)
Royalist (3)
Savic (2)
Smart Dog (1)
Strong (36)
Ti-Sert (1)
Trexie (10)
Trixie (182)
Viselia (1)
Yes (1)
Çiftsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (58)
ve üzeri (62)
ve üzeri (63)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL