TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tavşan Kafesi

için 111 sonuç bulundu.

Tavşan Kafesi

Evcil hayvanlar için bakım ve barınma oldukça önem taşımaktadır. Hayvanların kendilerini rahat hissedebilmelerini sağlamak için geliştirilmiş materyaller bulunmaktadır. Evcil hayvanların kolay bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasını sağlayan kafesler de bu ürünlere dahildir. Evcil tavşanlar için tasarlanmış olan tavşan kafesi farklı boyut ve modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Tavşanınızın boyutuna ve büyüklüğüne göre kafesin büyüklüğünü seçebilirsiniz.

Rahat Bir Tasarıma Sahip Olan Tavşan Kafesi

Rahat Bir Tasarıma Sahip Olan Tavşan Kafesi

Hayvanların bir yerden bir yere taşınırken rahat etmelerini sağlayan kafesler, hayvanlar için özel konfor koşulları altında üretilmektedir. Tavşanlar için özel olarak geliştirilmiş kafeslerin büyüklükleri evcil hayvanınızın büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Altında bulunan tabaka yüksek kalite standartlarından oluşturulmuştur. Evcil hayvanınız üzerinden herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olacak madde içermemektedir. Oldukça konforlu bir yapıdan oluşan tavşan kafesi büyük ve küçük boyutları ile karşınıza çıkmaktadır. Yavru tavşanlar için oluşturulmuş özel kafes modelleri bulunmaktadır. Kafes telleri çok dar boşluklardan oluşmamaktadır. Tavşanınızın rahatça etrafı görebilmesine ve algılayabilmesine fırsat tanımaktadır. Kafes tellerinde birbirinden farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Hem tavşanlar hem de guiena pigler için kullanılabilen kafeslerin tel aralıkları ortalama olarak 2.5 cm’den oluşmaktadır. Bazı kafeslerde açma kapağı üstter yer alırken bazılarında ise kapı şeklinde kafesin yan kısmında bulunmaktadır. Kafesler iç bölmeli veya düz şekilden oluşmaktadır. Tabanı sert plastik malzemeden üretilmiş olan modellerin yanı sıra ahşap tavşan kafesi modelleri de bulunmaktadır. Ahşap kafeslerin su bulunan yerlere konmaması ve rutubetli ortamlarda bırakılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tavşan Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tavşan Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hayvanınızın rahat bir şekilde yaşamasına ve taşınmasına imkan tanıyan kafesler, rahat ve konforlu yapıdan oluşturulmuştur. Evinizin herhangi bir bölgesine koyarak evcil hayvanınızı yerleştirebileceğiniz kafesler şık görünümlerden oluşmaktadır. Renk seçenekleri geniş olan ürünlerde, tavşanlarınızın ihtiyaçlarını giderebileceği ekstra malzemeler de kullanılmaktadır. Izgaralı tavşan kafesi modellerinde takabileceğiniz suluklar bulunmaktadır. Sulukları kafese takarak tavşanınızın su ihtiyacını kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemini koyabileceğiniz bir yem kabı da ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Ek olarak tavşanlar için kullanabileceğiniz çeşitli talaş, yem ve kemirgen kalsiyumu bulunmaktadır. Tavşan kafesi fiyatları oldukça uygundur ve bütçeniz ile uyumludur. Fiyat performans açısından kullanıcılarını memnun bırakan Evcil Hayvan Ürünleri, evcil hayvanınızın konforlu bir yaşam sürmesine olanak tanımaktadır. Büyük tavşanlar için üretilen kafes modellerinin yanı sıra yavruların da kolayca yaşayabileceği küçük kafes tasarımları bulunmaktadır. İç bölmeli kısımları sayesinde tavşanların özgürce hareket edebilmesine imkan tanınmaktadır. Demir, plastik ve ahşap gibi malzemelerden üretilen kafesler ile evcil tavşanınızın bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarımları ile Dikkat Çeken Tavşan Kafesi Modelleri

Tasarımları ile Dikkat Çeken Tavşan Kafesi Modelleri

Farklı boyut ve şekillere sahip olan kafes modelleri geniş bir renk yelpazesinden oluşmaktadır. Dilerseniz tel renklerini farklı olarak tercih edebilir veya sepet rengini değiştirebilirsiniz. Şık bir görünüme sahip olan kafesler, tavşanınızın için her daim sevimli bir yuva haline gelecektir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan tavşan kafesi aksesuarları ile ön plana çıkmaktadır. Kullanacağınız aksesuarlar hem tavşanınızın ilgisini çekerken hem de dışarıdan dikkat çekicilik kazanacaktır. Evcil hayvanınız için oyun yaratan dekoratif ürünler kafesin daha şık bir görünümü olmasını sağlamaktadır. Kafesler aynı zamanda evcil hayvan sağlığı açısından bakım gerektirmektedir. Tavşan kafesi ahşap, plastik veya demir olması fark etmeksizin kafes temizleyici ile temizlenebilmektedir. Kafes içerisindeki katı atıklar alındıktan sonra kafesi su ile temizleyebilir ve ardından spreyi uygulayabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen sprey haftalık bakımda düzenli olarak kullanılabilmektedir. Hem sizler için hem tavşanınız için hijyenik bir ortam oluşturulmasını sağlamaktadır. Kafes & Yuva kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Afp (1)
Dayang (9)
(75)
Eastland (3)
Elif (1)
Eurogold (3)
Imac (9)
Oripet (4)
Pawise (1)
Quik (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL