TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kemirme Taşları

için 318 sonuç bulundu.

Kemirme Taşları

Kemirgenler aslında evcil hayvanlar değildir. Evcilleştirmek istediğiniz guinea pig, hamster ve tavşan gibi kemirgenleri evcilleştirirken onlara strese girmeyecekleri genişlikte bir kafes ayarlarken beslenmelerine de ekstra önem göstermeniz gerekir. Beslediğiniz kemirgen türünün tüketmesi gereken besinlerden oluşan bir beslenme planı hazırlamanız ve onun beslenmesi için en uygun yemleri almanın yanı sıra alması gereken ilave vitamin ve mineralleri takviye edecek kemirme taşları, başka bir deyişle kemirgen bloklarından da kafese yerleştirmeniz şarttır.

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Nedir?

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Nedir?

Tavşan ve hamster kemirme taşı, diğer adıyla kemirgen bloğu, kemirgeninizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri takviye eden, farklı şekillerde olabilen taşlar veya bloklardır. Mısır şeklindeki kemirme taşlarına sıklıkla rastlanır. Böyle şekilli kemirme taşları evcil hayvanınız tarafından da yadırganmadan kullanılacaktır. Kemirme taşlarının sürekli kafes içinde tutulması önerilir. Kullanmadığınız kemirme taşlarını kuru ve rutubetsiz bir yerde saklamaya özen göstermelisiniz, yoksa yapısı bozularak kullanılamayacak hale gelebilir. Kemirgenler için özel üretilen kemirme taşları kalsiyum başta olmak üzere birçok vitamin ve mineral içerdiği için besleyici, sağlıklı ve lezzetlidir. Ahşap kemirme merdiveni, otlu kemirme taşı, ballı kemirme taşı, havuç şekilli kemirme taşı ve yalama taşı gibi birçok çeşidi kemirme taşları kategorimizde bulabilirsiniz.

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Ne İşe Yarar?

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Ne İşe Yarar?

Tavşan, hamster ve diğer kemirgen hayvanlar için kemirme taşlarının önemli yararları vardır. Bunların başında A, C ve D vitaminleri gibi vitaminler ile kalsiyum gibi mineralleri takviye etmesi gelir. Bu besin takviyesi kemirgeninizin kemiklerinin güçlenmesi, sindirim sisteminin düzgün çalışması ve daha birçok vücut fonksiyonunda aktif olarak rol oynar. Kemirme taşları beslenmeyi takviye etmenin yanı sıra kemirgenlerinizin diş bakımını da yaparak uzayan dişlerinin törpülenmesine yardımcı olur. Doğada kemirgenler diş bakımlarını kendi başlarına yapabilirler ama kafeste beslenen evcil kemirgenler için kemirme taşları veya kemirgen bloklarıyla onlara bu imkanı sunmanız gerekir. Kemirme taşlarının sürekli kafes içinde bulundurulmasının önerilmesinin bir nedeni de budur.

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan ve Hamster Kemirme Taşı Fiyatları Ne Kadar?

Tavşan, hamster ve diğer evcil kemirgenler için olan kemirme taşlarının fiyatları oldukça ekonomiktir. Organik malzemeden yapılan bu ürünleri toplu halde de satın alabilirsiniz. Percell, Quik, Jungle, Vitakraft, Eastland, Trixie ve diğer ünlü markaların çeşit çeşit kaliteli kemirgen taşlarını n11.com’da bulabilirsiniz. Evcil hayvanınız için kemirgen taşı alışverişi yaparken türüne uygun olan yemleri de alışveriş sepetinize eklemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apex (1)
Chipsi (1)
(139)
Dophin (1)
Eastland (19)
Jungle (15)
Karlie (55)
Keyf (1)
Majo (1)
Pawise (26)
Pet Garden (22)
Quik (12)
Sera (1)
Ti-Sert (1)
Trexie (1)
Trixie (2)
Vitakraft (9)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (29)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL