TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Talaşlar

için 643 sonuç bulundu.

Talaşlar

Evinizde guinea pig, tavşan, hamster ve diğer kemirgenlerden birine bakıyorsanız onların yatma alanlarını kemirgeninizin türüne göre mevcut seçenekleri değerlendirip onun için en iyi seçeneği tercih etmelisiniz. Genel kemirgen talaşları da işinizi görebilir ama ürün etiketinde özellikle sizin hayvanınıza özel olduğu belirtilmiş bir kemirgen talaşı varsa onu seçmeniz daha iyi olacaktır. Kemirgen talaşı hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Kemirgen Talaşı Nedir?

Kemirgen Talaşı Nedir?

Kemirgen talaşı çam gibi birtakım ağaçlardan elde edilen talaşın tozu alınarak sıkıştırıldığı kemirgen ürünleridir. Bunlar genelde blok halinde satılır ve kemirgen kafesinin boyutlarına uygun bir parça koparılarak kafes altlığının içine yerleştirilir. Kemirgen talaşı temel olarak iki işlevi karşılar: birincisi zemin koruması, ikincisi yatak alanı. Kemirgenlerin çoğu sokulmayı ve kendilerine yuva yapmayı sevdikleri için kemirgen talaşında uyumaktan da oldukça keyif alırlar. Kemirgen talaşı kafes altlığında birikebilecek suyu ve nemi de emerek tavşan veya hamster gibi evcil kemirgenlerde idrar veya dökülen suların meydana getirebileceği ıslaklıktan kaynaklanan yaraların oluşmasını da önlemeye yardımcı olur. Kemirgenlerin ihtiyacı olan talaş çeşitleri değişiklik gösterebilir çünkü hamsterlar daha sert yatakları tercih ederken tavşanlar daha yumuşak ve kazarak oyuk oluşturabilecekleri yatakları tercih ederler.

Kemirgen Talaşı Nasıl Yerleştirilmeli ve Nasıl Temizlenmelidir?

Kemirgen Talaşı Nasıl Yerleştirilmeli ve Nasıl Temizlenmelidir?

Kemirgen talaşını kemirgen kafesine doğru şekilde yerleştirmek evcil hayvanınızın sağlığı ve konforu için büyük önem taşır. Blok halde satılan kemirgen talaşlarını paketinden çıkardıktan sonra kemirgen kafes altığına uygun boyutlarda bir parçayı kopararak yerleştirin. Kalan parçayı kuru ve serin bir yere kaldırın. Bu kemirgen talaşlarını düzenli olarak kontrol ederek periyodik olarak değiştirmeyi ihmal etmeyin. Tavşanlar için daha yumuşak talaşlar tercih edecekseniz evcil hayvanınızın onları kemirebileceğini de hesaba katın ve tavşanlara toksik olmayacak malzemelerden hazırlanmış kemirgen talaşlarını tercih edin. Bu kemirgen talaşlarını kafesin altına düzenli bir şekilde yerleştirin ve sık sık değiştirmeyi unutmayın çünkü tavşan idrarı amonyak içerir ve kafesin içinde uzun süre beklemesi hem keskin kokulara neden olur hem de hijyen açısından sorunlara yol açabilir.

Kemirgen Talaşı Fiyatları Ne Kadar?

Kemirgen Talaşı Fiyatları Ne Kadar?

Kemirgen talaşı fiyatları oldukça ekonomik. O yüzden az miktarlarda almak yerine çok miktarda olan paketlerden tercih edebilirsiniz. Chipsi, JRS, Quik, Cipsi, Percell, Trixie, Orgakitty, Agran, Jungle ve diğer birçok markanın kaliteli kemirgen talaşlarını n11.com’da bulabilirsiniz. Evcil kemirgeninizin kafesi için alışveriş yaparken yemlik, suluk, kum, yem ve diğer ihtiyaçları da alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Agran (3)
Ahm (1)
Ahm Marin (1)
Cats Best (1)
Chipsi (40)
(434)
Dophin (4)
Eastland (2)
Ecr (3)
Eurogold (13)
Flamingo (7)
Flora (1)
Garden Mix (13)
JRS (2)
Jungle (4)
Keyf (1)
Krax (1)
Majo (8)
Markapet (5)
Mira (1)
MYYEM (3)
Naturbird (1)
Orgakitty (4)
Pet Garden (11)
Pisipisi (1)
Polo (11)
Quik (50)
Sweet Pet (4)
Ti-Sert (2)
Trixie (2)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(84)
ve üzeri (117)
ve üzeri (124)
ve üzeri (127)
ve üzeri (129)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL