Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kedi Maması

için 16,792 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kedi Maması

Kediler sokakların, evlerin, ofislerin sevimli canlılarıdır. Beslenme şekilleri tüylü dostlarımızın yaşam sürelerini doğrudan etkilediğinden, doğru gıdalar ile beslenmeleri önemlidir. Doğru beslendiklerinde hem hastalıklara karşı daha dayanıklı olurlar hem de tüyleri doğal parlaklığını korur. Ayrıca sağlıklı bir ev kedisinin normal şartlarda yaklaşık 12-16 yıl gibi bir yaşam süresi vardır. Yaşam şekline ve fizyolojisine uygun kedi maması kullanılması bu noktada çok önemli. Doğal yaşam alanlarını yok olduğu, dolayısı ile de beslenme rutinlerinin de yeni koşullara uyum sağlamak durumunda kaldığı düşünüldüğünde, farklı kedi maması kategorilerinden söz etmek mümkün. Yavrular için geliştirilen modeller sadece yavruların beslenmesi için uygunken, yaşlı, yetişkin ya da kısırlaştırılmış kediler için uzun AR-GE çalışmaları sonucu üretilmiş zengin içeriklere sahip alternatifler de vardır. Damak zevklerine göre üretilmiş olan Kedi maması kuru ve konserve mamalarını severek yerler.

Kedi Maması Çeşitleri

Kedi Maması Çeşitleri

Kedi mamaları farklı kalite ve özellikte zengin çeşitleri ile piyasada mevcuttur. Kedi maması markaları, tavuklu, balıklı, kuzu etli, somonlu, ciğerli ve tahıllı olabildiği gibi, etin ve tahılın yanında sebze ve meyve karışımlarından oluşan alternatifler de vardır. İçeriğinde bulunan protein, lifli gıda, fosfor ve kalsiyum ve diğer vitaminler dostlarımızın amino asit dengesini korurken, kas, tüy ve deri gelişiminde de önemli rol oynar. Örnek olarak Pro Plan kedi maması başlıca yavru kedi maması, yetişkin, kısır, yaşlı kediler için üretilmiş çeşitlerden oluşur. Yavrular gelişimleri için dengeli beslenmelerini sağlayacak gıdaya ihtiyaç duyarlar. Özellikle anne sütünün özelliklerini yakalayarak yavruların beyin, görme ve fiziksel fonksiyonlarına katkıda bulunan ve bağışıklık sistemini, büyüme ve gelişimini destekleyen seçenekler yavruların sıkıntısız bir yetişkinlik geçirmesine katkıda bulunur. Yetişkinler için üretilenler markadan markaya değişkenlik gösterse de erişkin bir kedinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Sağlıklı bir kiloya sahip olmaları için de idealdir. Yeteri kadar egzersiz yaptıklarında, aldıkları kaloriyi dengeleyerek sağlıksız kilo almanın önüne geçebilirler. Kedi maması çeşitleri farklı içerik özellikleri ile yetişkinlerde oluşan tüy problemlerini de minimum seviyeye indirir. Kedilerdeki diğer bir sorun idrar yollarında oluşan sorunlardır. Kaliteli mamalar üriner sistemin iyi çalışması ve korunmasını dikkate alarak üretildiğinden, sıklıkla tercih edilir. Özellikle kısırlaştırılmış kediler için oldukça dikkatli seçilmesi gereken bir üründür. Bu tür alternatifler obezliği önlemek için yüksek protein ve daha az karbonhidrat ve yağ içerir. İçeriğinden dolayı kısırlaştırılmış kedilerin günlük enerji ihtiyacını giderir ve kolay sindirilir. Ayrıca idrar yollarında taş oluşumunun da önüne geçer. Somonlu yaşlı kedi mamaları ise 7 yaş ve üzeri hayvanların yaşam süresini uzatarak yaşam kalitesini arttırmak üzere formüle edilmiştir. İçeriğinde yer alan E vitamini ve C vitamininde yer alan güçlü antioksidanlar dengeli beslenme sağlarken, yaşlanmanın etkilerini geciktirir. Yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermez. Bunun yanında A vitamini ve somonda yer alan kaliteli protein sayesinde tüyleri sağlıklı ve parlak olur. İshal tüylü dostlarımız için uzun sürdüğünde ölümcüldür. Bu ürünün diğer bir özelliği de bağırsak florasını koruması ve ishali ortaya çıkaracak bakterilerin çoğalmasının önüne geçmesidir. Enjoy kedi maması hakkında daha detaylı bilgi almak ve Kedi maması fiyatları için sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kedi Maması Ambalaj Tipleri

Kedi Maması Ambalaj Tipleri

Mamalar zengin ambalaj çeşidi ile geniş tercih imkanı sunar. Bu ürünlerin en küçük ambalajı 80 gr ve 100 gr arası ambalajlardır. Bu ambalaj tipinde genellikle kedi yaş mama muhafaza edilir. Yaş modeller çoğunlukla ana besin olarak kullanılmaz. Bazı durumlarda ödül maması olarak haftanın belirli günlerinde verilir. Somonlu yaş modeller soslu olmasıyla dikkat çeker. Yetişkin kediler için kolay sindirilebilir gıdalar içerir. Jöle içerisinde somon balığı parçaları vardır. Vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir. Alüminyum çok katlı folyo poşet içerisinde tek kullanımlık olarak satılmaktadır. İçeriğinde somon balığının yanında sardalye balığı, uskumru, soya yağı, jel, tahıllar vitamin ve mineraller bulunmaktadır. 4 kg’lık kediler için günlük kullanımı 350 gr olarak önerilmektedir. Sığır eti, dana eti, ton balığı, tavuk, etli ve kedi maması balıklı çeşitleri vardır. Ayrıca pouch ambalajındaki modeller zengin içeriği ile yavrular için idealdir. Mama miktarı kedinin kilosuna ve yaşına göre ambalaj üzerinde yazıldığı şekilde ayarlanmalıdır. Yaş modellerin ayrıca kısır kediler için olan çeşidi de vardır. 80-85 gr’lık alternatifler çoklu paletlerde satılır. 100 gr’lık ambalajlarda yer alan ürünler parça etli olarak üretilmiştir. Yaş modeller tek tek olduğu gibi 12 adetlik ambalajlarda da mevcuttur. 300-400 gr’lık ambalajlarda genellikle yaş mama kuru mama çeşitleri yer almaktadır. Yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kediler için olan ürünler mevcuttur. Etli, tavuklu, sebzeli, balıklı gibi zengin çeşitleri vardır. 700-800 gr’lık ambalajlarda yavru ve kısırlaştırılmış kedi mamaları yoğunluktadır. 3 kg’lık olanlar gibi 1 kg kedi maması da çok katlı alüminyum folyolarda muhafaza edilir. Yetişkin, yavru ve kısırlaştırılmış modeller bu ambalaj tipinde mevcuttur. Yoğunlukla diyet modeller 3-4 kg’lık ambalajlarda üretilmiştir. Ayrıca Norveç somonlu alternatifler 3 kg’lık lastik kutularda piyasada mevcuttur. 4-7 kg’lık çok katlı alüminyum folyolarda satılan ambalajda bazı markalar narlı tavuklu, balıklı portakal içerikli mamaları da piyasaya sunmuştur. 7 kg ve kedi maması 10 kg ambalaj her markada olmasa da olan markalar tavuklu ve balıklı çeşitleri ile bu tip ambalajda da üretim yapmışlardır. 10-12 kg’lık ambalajlarda daha çok yetişkin ve kısırlaştırılmış modeller bulunmaktadır. Bu ambalajda yavrular için üretilenler ise çok az markada vardır. Kedi maması 15 kg ve 20 kg’lık ambalajlarda yine çok fazla marka yoktur. Olan markaların da tamamına yakını yetişkinler için üretmektedir.

Kedi Maması İle Sağlıklı Kediler

Kedi Maması İle Sağlıklı Kediler

Kedilerde en sık karşılaşılan hastalıkların bir çoğu yanlış beslenmeden kaynaklanır. Kısırlaştırılmış kedilerde kullanılan mama içeriği ile, günlük aktivitesi fazla olan diğerlerinde kullanılan farklı içeriğe sahiptir. Sıkça rastlanan idrar yolu iltihapları, mantar, diş çürüklerinin sebeplerinin başında yanlış yiyecek kullanımı gelir. Yaşına, ırkına ve yaşam şekline uygun kullanılan modeller, ortalama hayat sürelerini sağlıklı tamamlamalarına yardımcı olur. Evcilleşmiş olan dostlarımızın doğada avladıkları hayvanlar tuzlu ya da baharatlı olmadığından, tuz içeren gıdalar vermek böbreklerine zarar verir. Ayrıca alması gereken tün mineral, vitamin ve proteinleri karşılayan ev yemekleri hazırlamak zor olabilir. Gıda gerekli vitamin ve mineralleri içermediğinde de sağlığı bozulabilir. Kedi maması tavsiyesi olarak sürekli balık ya da sürekli ciğer, vb. gibi tek tip beslenme vitamin dengesini bozacağından önerilmez. Vitamin dengesi bozulduğu zaman kemik ve deri hastalıkları oluşur. Arada bir ev yemekleri de verilebilir ancak özellikle tavuğun ve et ürünlerinin pişmiş ve tuzsuz verilmesi önemlidir. 80 gr’dan kedi maması 20 kg ambalaj boyutuna kadar geniş bir skalada yer alan kedi maması çeşitleri bazı markalarda yer alan kilitli ambalaj özelliği ile bu ürünlerin son kullanma tarihine kadar bozulmadan dayanmasını sağlar. Diyabet hastalığı gibi hastalıklar dahil tüm hastalıklarda mama seçimi ve ayarlamasının veteriner hekim tarafından yapılması önemlidir. Beslenme ve sindirim alışkanlıklarından dolayı her alternatif her kediye iyi gelmeyebilir. Özellikle kabızlık ya da ishal gibi durumlarda derhal veteriner desteği alınması ve gerekirse yiyeceğinin değiştirilmesi sağlığı açısından çok önemlidir. Ayrıca tüylerinin parlaklığı ve az dökülmesi de yedikerinin kalitesine bağlıdır. Her ne kadar kedi maması konserve modelleriyle bir anlamda ödül maması olarak adlandırılsa da bol su içerdiğinden dostunuzun bir miktar su ihtiyacını giderirken, protein ihtiyacını da giderir. Islak ve kuru mama dengesi gözetilerek kullanılması hem farklı lezzet seçenekleri sunacak, hem de gerekli protein sağlanmış olacaktır. Bunun yanında ıslak mama vücuttaki su dengesini de koruyacağından idrar yolu hastalıkları, böbrek hastalıkları ve üriner sistem hastalıklarının önüne geçer.

Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Kedi maması seçerken dostunuzun yaşı, kilosu ve aktivite durumu dikkate alınır. Yaşına göre ortalama ağırlığı fazla ise diyet modeller tercih edilirken, zayıf olanlarda ise vitamin değeri yüksek ürünler seçilir. Hayvanın kilolu olmasının altında yatan nedeni bilmek ve ona göre seçim yapmak önemlidir. Bu canlılar etobur canlılar olduğundan beslenme rutininde protein mutlaka olmalıdır. Kedi maması kısırlaştırılmış dostlarınıza özel olarak üretilen modelleriyle de karşınıza çıkar. Yaşlı olanlar için üretilen özel alternatifler sayesinde yavaşlayan metabolizmalarına uygun beslenirler. Ayrıca yaşlı kedilerde diş çürüklerinden kaynaklı problemler de normal mamalar ile beslenmelerini engellediği için özel ürünler yaşam kalitelerini arttırır. Kuru modeller uzun süre dayansa da, son kullanma tarihine dikkat ederek almak ve miadından önce tüketmek önemlidir. Kuru modeller aynı zamanda evinde kedilerin besin zincirine uygun yiyecek hazırlayamayanlar için dengeli bir besin kaynağıdır. Bu ürünleri alırken kedi maması içeriği hakkında bilgi sahibi olmak, alerjisi ya da başka bir hastalığı varsa doğru tercihi yapmak gerekir. Evde beslenenler yeteri kadar enerji harcamadıklarından obezite problemi ile karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle öğünlerinin iyi ayarlanması önemlidir. Kedi maması yaş ve kuru mama paketi üzerinde yer alan bilgiler, kilosuna göre kaç öğün ile beslenmesi gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Diğer bir konuda lezzetinden ya da sevip sevmemesinden önce, ürünün besin değeri ve onun için faydasını ölçerek seçim yapmak iyi bir fikirdir. Soğanlı, tuzlu ya da tatlı gıdalar zararlıdır. Yavrularda yiyecek seçimi çok daha önemlidir. Seçilecek mama büyüme dönemine kadar olan tüm vitamin ve mineralleri içermelidir. Gelişimine ve sindirim faaliyetlerine bakarak mamanın kediye iyi gelip gelmediği ölçülebilir. Anne sütünden ya da anne sütüne eşdeğer gıdadan kesildikten sonra sütlü ürünlerden kaçınmak gerekir. Bebeklikten çıkmış olanların beslenmesine protein, yağ, karbonhidrat ve mineral denesini gözeterek devam etmek ise çok önemlidir.

Kedi Maması İle Mutlu Kediler

Kedi Maması İle Mutlu Kediler

Lezzetli bir yemek yediklerinde daha mutlu canlılar haline dönüşür. Sindirim problemi, mantar ya da parazit problemi olmadığında, sessiz ve oyuncu canlılar olan kedilerin beslenme rutinlerinin doğru kurgulanması sağlıklı bir ömür geçirmelerini sağlar. Sağlıklı olmalarının ilk şartı da balık, somon, et, tahıl, sebze ve meyve kombinasyonlarından birkaçı ile zenginleştirilmiş mamalardan oluşan beslenme şeklidir. Zengin içerikli kuru modellerin yanında bazen kedi ödül maması olarak yaş yiyecek vermek hem sindirim sistemine iyi gelecektir hem de değişik lezzetler onu mutlu edecektir. Aynı zamanda veteriner kontrolü ile de konserve kedi maması ve kuru yiyecek dengesine karar verilebilir. Kediler bazı dönemlerde tüy dökerler. Aynı zamanda da tüy yuttukları için tüy yumağı çıkarmakta zorlanırlar. Böyle dönemlerde de mutsuz ve keyifsiz olurlar. Bazı ürünler içeriğinde bulunan tüy yumağı oluşumunu önleyen ya da atımını rahatlatan hammaddeler ile tüy yumağı çıkarma dönemini daha rahat geçirmelerine yardımcı olur. Bu tip alternatifler aynı zamanda dışkı kokusunu da azaltacağından ev sakinleri için de ideal birer tercihtir. Seçim yaparken dostlarınızın yaşlarına göre seçilen modeller, onların günlük aktivitelerini de olumlu etkiler. Yavru, genç, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı ayrı üretilmiş seçenekler uzun AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Kısır olanlarda kilo alma riskine karşı kısırlaştırılmış, kilolu olanlarda diyet, damak tadı olarak seçici olanlarda özel, yaşlı olanlar için hücre yaşlanması ile mücadele eden, böbrek fonksiyonlarını destekleyen, hassas dişlerine uygun mamalar kullanıldığında kediler sağlıklı ve huzurlu olur. Farklı özellikte kedi maması yorumları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kedilerin Mutlaka Alması Gereken Besinler

 • Balık ve et proteini
 • Yağlı asitler
 • Vitamin
 • Mineral
 • Günde en az 1 litre su
 • Torin ve arjinin başta olmak üzere çeşitli aminoasitler

Sadece Kuru Mama ile Beslenen Kedilerde...

 • Diyabet,
 • Böbrek rahatsızlıkları,
 • İdrar yolu bozuklukları,
 • Obezite,
 • Çözülmeyen saç yumakları ve
 • Astım gibi hastalıkların oluşma riski artar.

Kedi Maması Nasıl Yapılıyor?

Kedi maması, mineral ve protein dengesi gözetilerek özenle hazırlanması gereken bir gıdadır. Farklı markalarca türü, yaşı ve kısır olup olmadığına göre formüle edilen ürünlerin içeriğinde genel olarak; hayvansal protein ve yağ, bitkisel lifler ve proteinler, vitamin (A, E, D3), tahıl (mısır, pirinç gibi), soya yağı gibi gıda maddeleri bulunur. Evde yapılacak ürünlerin asgari et (tavuk, ciğer gibi), sebze patates, kabak, havuç, yer elması), tahıl (pirinç) ve yağ (zeytinyağı) karışımında oluşması önerilir.

Kedi Maması Nasıl Verilir?

Bu ürünler yaşa ve kiloya bağlı olarak veteriner farklı önermediyse ambalaj üzerinde yer alan talimat doğrultusunda verilir. Kedinin günlük aktivitesi ve kilosu da mama ölçüsünü belirlemek için önemli ayrıntılardır. Kabının paslanmaz çelik, cam, seramik/toprak kap olmasına dikkat edilmelidir. Plastik malzemeler kolay temizlenmediğinden bakteri üretir. Ayrıca her öğünden sonra kabın mutlaka temizlenmesi gerekir. Mama kabının yanında yine cam ya da toprak kapta su olmasına özen gösterilmeli, su günlük değiştirilmelidir.

Kedi Maması Nasıl Saklanır?

Kuru alternatifler açıldıktan sonra mutlaka ağzı kapalı olarak kuru ve serin yerde saklanır. Aroması kaçtığında ve bayatladığında dostlarınız keyifle yemedikleri için ağzı mutlaka kapalı olmalıdır. Yaş mama ise tek kullanımlık olanlar hemen kullanılır. Büyük boy konserveler açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanır.

Kedi Maması Nasıl Hazırlanır?

Evde protein ağırlıklı gıdalardan ve sebze ve yağ karışımı ile hazırlanan ürünler kedinin yiyebileceği öğünlere bölünerek paketlenir. Paketler, içindeki bozulmasın diye buzdolabında saklanır. Hazır seçenekler ise paketlerde muhafaza edilir.

Hangi Kedi Mamasını Almalıyım?

Protein değeri yüksek, yağ ve tahıl oranı az olanlar önerilir. Balıklı mamalar kedinin tüylerine iyi gelir. Özellikle hayvansal üründen üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Tavuklu modelleri kullanırken dostunuzda alerji olup olmadığının takip edilmesinde fayda var. İçeriğinde selüloz olan mamalar sindirim sistemine zararlı olduğu için tercih edilmemelidir.

Kedi Maması Nasıl Olmalı?

Öncelikle kedi mamasının son kullanma tarihi geçmemiş olmalı. Kedinin fizyolojik durumuna ve yaşına uygun mama tercih edilmeli. Kısırlaştırılmış kedilerde kullanılan mamanın daha az yağ oranına sahip olmasına, protein oranının ise normal mamalara göre daha yüksek olmasına dikkat edilmeli. Fazla kilolu kedilerde diyet mama içeriği kontrol edilmeli ve veteriner desteği alınmalı.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Royal Canin (1727)
Pro Plan (62)
Enjoy (114)
N&D (782)
Reflex (1352)
Trendline (280)
Advance (280)
Purina (1757)
Friskies (25)
Hill's (520)
Felicia (680)
Gimcat (616)
Whiskas (331)
Nutri Feline (319)
Proline (314)
Schesir (305)
Miamor (302)
Prochoice (255)
Brit (249)
Bestpet (235)
Animonda (225)
Me-O (217)
Dreamies (164)
Plaisir (160)
Sanabelle (153)
Single (144)
Jungle (135)
La Vital (129)
Acana (128)
Happy Cat (127)
Energy (124)
Econature (115)
Matisse (114)
Dr. Sacchi (103)
Bosphorus (102)
Bam&Bam (94)
Mystic (90)
Ciao (88)
Orijen (84)
Bonacibo (80)
Foxy (79)
Vitakraft (77)
Natura (76)
Vancat (74)
Mito (72)
Paw Paw (67)
Spectrum (67)
Molly (65)
Mycat (63)
Bado (55)
Krax (55)
Bonnie (53)
Bozita (52)
Golosi (52)
Micho (51)
Felix (50)
Petline (49)
Pati Life (47)
Beaphar (46)
Club4Paws (46)
Liva (44)
Proart (44)
Rokus (44)
Forlance (43)
Quik (43)
Alice (40)
Petquitte (39)
Master (36)
Tomi (36)
Flamingo (34)
Mio (32)
Royalist (32)
Ozzy (31)
Brekkies (30)
Croque (29)
Mera (29)
Cat+Plus (27)
Leos (25)
Patimax (24)
Tropicat (24)
Sheba (23)
Alleva (22)
O Cat (22)
Catlife (20)
Exclusion (20)
Gourmet (20)
Wanpy (20)
Appetite (19)
Prima Cat (19)
Remedy (19)
Catty (18)
Lapka (17)
M-Pets (17)
Petchef (17)
Pronature (17)
Cat Chefs (16)
Prostar (16)
Crocus (15)
Goldi (15)
Profine (15)
King (14)
Patymag (14)
Pure Life (14)
Guupy (13)
Perfect (13)
Kito (12)
Morando (12)
Cango (11)
Dr. Chef (11)
Ans (10)
Katzoo (10)
Legend (10)
Warf (10)
Cat Menue (9)
Muçi (9)
Mırmır (9)
Nutrilove (9)
Stuzzy (9)
Catido (8)
Gimpet (8)
Goody (8)
Japibo (8)
Amity (7)
Kit Cat (7)
Vetiq (7)
Bravery (6)
Carnaval (6)
Catzo (6)
Glory (6)
Naturea (6)
Promama (6)
Luis (5)
Miss Cat (5)
Obivan (5)
Pan Food (5)
Patisera (5)
Procat (5)
Pupa (5)
Bonisa (4)
Brit Care (4)
Ewox (4)
Hills (4)
Kıtır (4)
La Cat (4)
Majo (4)
Pisy Cat (4)
Proff (4)
Rexlex (4)
Rexy (4)
Barftr (3)
Catmozz (3)
Gurme (3)
Honey (3)
Luna Cat (3)
Mercy (3)
Miapet (3)
Pro Line (3)
Pronova (3)
Wise Cat (3)
Cado Pet (2)
Cat Lover (2)
Dawcat (2)
Fitline (2)
Formix (2)
Free Max (2)
Goldlife (2)
Naturalis (2)
Nutrican (2)
Teodor (2)
Zoo Smart (2)
Ally (1)
Benefit (1)
Better (1)
Can's (1)
Cat Power (1)
Chuck (1)
Dokas (1)
Dr. Cat (1)
Eminent (1)
Floki (1)
Funny (1)
Geolife (1)
Hupple (1)
Jessy (1)
Jetix (1)
Mamamo (1)
Pawmas (1)
Pawpaw (1)
Petimix (1)
Petmagic (1)
ProPlan (1)
Sayem (1)
Thunder (1)
Tropi (1)
Yes (1)
(93)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(2458)
(1786)
(1602)
(1167)
(1035)
(987)
(984)
(757)
(670)
(529)
(502)
(434)
(429)
(381)
(252)
(243)
(216)
(146)
(127)
(126)
(124)
(122)
(120)
(114)
(100)
(80)
(63)
(59)
(57)
(48)
(46)
(44)
(44)
(43)
(40)
(38)
(34)
(33)
(30)
(26)
(25)
(23)
(21)
(21)
(20)
(19)
(19)
(17)
(17)
(16)
(15)
(14)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

Yetişkin (12780)
Yavru (2700)
Yaşlı (231)
Başka bir kelime deneyin

Aroma

(4727)
(2385)
(1784)
(1499)
(1309)
(758)
(537)
(455)
(429)
(233)
(193)
(179)
(166)
(158)
(112)
(59)
(52)
(46)
(45)
(44)
(43)
(41)
(38)
(32)
(28)
(24)
(23)
(18)
(18)
(17)
(14)
(13)
(10)
(9)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

12'li Set (991)
6'lı Set (777)
24'lü Set (695)
3'lü Set (531)
2'li Set (313)
4'lü Set (150)
20'li Set (125)
5'li Set (113)
10'lu Set (60)
32'li Set (60)
16'lı Set (23)
25'li Set (22)
7'li Set (22)
8'li Set (17)
22'li Set (16)
28'li Set (14)
40'lı Set (13)
15'li Set (12)
14'lü Set (10)
48'li Set (10)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,757)
ve üzeri (3,525)
ve üzeri (3,670)
ve üzeri (3,701)
ve üzeri (3,797)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL