TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kum Kapları

için 332 sonuç bulundu.

Kum Kapları

Kedinizin sağlıklı, dengeli ve mutlu bir yaşam sürmesi için yaşamının her alanında ona yeterli konforu ve kaliteyi sağlamadığınızdan emin olmalısınız - buna tuvalet alışkanlıkları da dahil. Kedinizin tuvaletini rahatça yapabilmesi için kedi tuvaleti kullanabileceğiniz gibi kedi kum kabı kullanımına da başvurabilirsiniz.

Kedi Kum Kabı Nedir, Kedi Tuvaletinden Farkı Nedir?

Kedi Kum Kabı Nedir, Kedi Tuvaletinden Farkı Nedir?

Kedi kum kabı çoğunlukla kapaksız, çatısız ve duvarsız plastik bir kaptan ibarettir ve kedinizin tuvaletini yapması için tasarlanmıştır. Kedi kumu yerleştirerek sağlıklı ve hijyenik bir biçimde kullanabileceğiniz bu kedi tuvaleti hem kediler, hem de kedi sahipleri için pek çok avantajı beraberinde getirir. İdeal boyutu 35x35 cm olan kum kapları farklı renk ve model seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna da renk katar. Kedi kum kaplarının en büyük avantajı dört taraftan açık olmasından dolayı temizlemesinin de kolay olmasıdır. Kapalı kedi tuvaletleri, küreme sırasında kapağının çıkartılmasını gerektirirken kum kaplarında böyle bir zahmete girmenize gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken sağlam ve kaliteli bir kum küreği kullanarak kedinizin dışkısını temizlemektir.

Kedi Kum Kapları Nasıl Temizlenir?

Kedi Kum Kapları Nasıl Temizlenir?

Söz temizlikten açılmışken kedinizin kum kabını temizlemeden önce dikkat etmeniz gereken belli başlı püf noktalar var. Öncelikle bilmelisiniz ki kediniz, tuvaletinin yeterince temiz olmadığını düşünürse tuvaletini kesinlikle kuma yapmaz. Bu gibi durumlarda halılarınız, parkeniz ya da mobilyalarınız üzerinde minik tatsız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumların oluşmasını önlemek için kedinizin tuvaletini ve kumunu her daim temiz tutmanızda fayda var. İdeal olarak her gün temizlemeniz ve küremeniz gereken kedi kumunu yoğun olduğunuz dönemlerde en geç 2 günde 1 temizlemeniz lazımdır. Kullandığınız kedi kumu çeşidine göre bu temizleme sıklığı değişiklik gösterebilir. Örneğin bentonit kum kullanıyorsanız kedinizin dışkıları hali hazırda topaklaşacak ve küremesi çok daha kolay olacaktır. Öte yandan kristal kum kullanmayı tercih ediyorsanız kumu diğerine oranla daha sık yenilemek durumunda kalabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kum kabının kendisini en az haftada 1 kere olmak suretiyle kimyasal içermeyen bir temizleyici yardımıyla yıkamalı ve oluşabilecek mikroplardan arındırmalısınız.

Kedi Kum Kabı Fiyatları & Modelleri Nelerdir?

Kedi Kum Kabı Fiyatları & Modelleri Nelerdir?

İç açıcı renkleri ve sade tasarımlarıyla kedi kum kapları modelleri hem kedinizin ihtiyaçlarına, hem de göze hitap ediyor. Her ne kadar kum kabı fiyatları marka, model ve ebata göre değişkenlik gösterse de kapalı ve otomaitk kedi tuvaleti fiyatları ile kıyaslandığında çok daha bütçe dostu bir skalada olduğunu söylemek mümkün. Trixie, Catit, Imac, Hagen ve Percell gibi güvenilir ve kaliteli kedi ürünleri markaları başta olmak üzere pek çok markanın kedi kum kabı çeşidini bu kategorimizde bulmanız mümkün. Kedi kum kabınızı satın aldıktan sonra ona uygun bir kum küreği ve tabii ki en kalitelisinden bir kedi kumu almayı da ihmal etmeyin. Kediniz için ihtiyacınız olabilecek diğer her türlü ürüne ise Kedi kategorimiz üzerinden erişmeniz mümkün. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Advance (1)
Afp (2)
Aktiv (1)
Alice (3)
Ans (5)
Atlantik (2)
Buffer (2)
Cango (1)
Catit (14)
CatMozz (2)
(190)
Eastland (10)
Europet (1)
Ferplast (3)
Flip (11)
Flip Cat (1)
Imac (9)
Karlie (3)
Markapet (10)
Mio (1)
Mırmır (2)
Moderna (13)
Mycat (1)
Pawise (17)
Pisi Pisi (1)
Strong (8)
Trixie (4)
Çiftsan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (39)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL