TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kristal Kum

için 232 sonuç bulundu.

Kristal Kum

Evinde bir kedi ile birlikte yaşamayı düşünen kişilerin aklında beliren en önemli soru belki de kedinin tuvalet probleminin nasıl çözüleceği meselesidir. Kendisine ev arkadaşlığı, yoldaşlık edecek bir kedi alırken her meseleyi önceden düşünüp planlamayı sevenlerdenseniz, kedinizin tuvaletini nereye ve nasıl daha rahat yapacağı da düşündükleriniz arasındadır. Bir yandan da, kedi evlat edinmeyi düşünenlerin kafasına takılan ve problem olduğu düşünülen kedi tuvaletinin kokma meselesidir.

Kedi Tuvaleti İle Birlikte Kullanılmalı

Kedi Tuvaleti İle Birlikte Kullanılmalı

Bütün bu soruların yanıtı aslında çok basit ve hızlıca verilebilir. Kediniz tuvaletini bir kedi tuvaletine yapacak ve bu kedi tuvaletinin içi kedi kumu ile dolu olacaktır. Kedi kumu çeşitleri oldukça fazladır: bu nedenle aklınızda başka sorular da belirebilir. Kristal kum mu topaklaşan kum mu, ya da kristal kum mu bentonit kum mu gibi sorular olabilir bunlar. Diğer kedi kumu çeşitleri için kategorimize göz atabilirsiniz. Kristal kum, kedi sahiplerinin en çok tercih ettiği kedi kumu olduğu ise su götürmez bir gerçektir.

Kristal Kedi Kumunun Özellikleri

Kristal Kedi Kumunun Avantajları

Kristal kum kullanmanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar, hem sizin hem de kedinizin hayatını kolaylaştıracaktır. Her gün düzenli olarak kedi kumundaki kedi dışkılarını temizlediğiniz müddetçe koku gibi bir problemin ortaya çıkması olası değildir. Ayrıca kristal kum özellikleri itibariyle emici bir yapıya sahip olduğundan, düzenli kedi tuvaleti temizliği ile birlikte kedinizin idrarını hemen emecektir. Kristal kedi kumu yüksek derecede idrar emme özelliğine sahiptir. Böylece kedinizin patilerine kendi idrarının bulaşma olasılığı düşer ve hem kediniz hem de kendiniz için daha sağlıklı bir ortam yaratmaya katkıda bulunmuş olursunuz.

Kristal Kedi Kumunun Özellikleri

Kristal Kedi Kumunun Özellikleri

Kristal kedi kumu genellikle beyazdan şeffafa dönen hafif iri taneciklerden oluşur ve en önemli avantajı kedinizin tuvaletinde mikrop ve bakteri ürememesini sağlamasıdır. Elbette bu özelliği sizin kedinizin tuvaleti konusunda ne kadar titiz davrandığınız ile de bağlantılı olarak görülmelidir. Ancak şu belirtilmelidir ki kristal kedi kumunun kendisi asla zehirli bir tepkimeye yol açmaz. Aynı zamanda, çoğu kedi sahibi için alerjik olmayan hammaddeden üretilmiştir. Dolayısıyla sizin sağlığınız açısından da kristal kedi kumu kullanmanız tavsiye edilmektedir.

n11.com mağazalarından kampanyalı fiyatlarla kedi kumu satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Size uygun paketler halinde kristal kedi kumu en ucuz n11.com mağazalarından temin edilebilir. Sanicat, Proline, Quik gibi markaların en avantajlı kristal kedi kumu kampanyaları için n11.com mağazalarına göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (59)
ve üzeri (62)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL