Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Kısırlaştırılmış Özel

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Pate & Pouch

için 1,060 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pate & Pouch Kedi Maması

Kedi maması evde beslenen kedilerin besin ihtiyacının karşılanması için en çok tercih edilen gıdalardan biri olmaktadır. Kimi kediler sadece kedi maması ile beslenmemekle birlikte evde beslenen kedilerin kendi besin ihtiyaçlarına uygun bir mama tüketmeleri kendileri için en sağlıklı olan seçenek olacaktır. Bu nedenle, kuru ya da yaş bir mama ile kedilerin beslenme rutininin tamamlanması en uygunu olmaktadır. Pate & Pouch markasında hem kuru mama hem de yaş mama şeklinde iki farklı kategoride çeşitli mamalar yer almaktadır. Kedi maması fiyat açısından çeşitlilik gösterebilmektedir. Burada kedilerin yavru iken farklı bir mama kullanması ve yetişkinlikte farklı mama seçenekleri kullanmaları da önemli bir faktör olarak göze çarpmaktadır. Yavru kediler için Pate & Pouch kategorisi içerisinde birçok farklı çeşitte mama bulabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra yetişkin kediler için de birçok farklı çeşitte ve aromada kedi maması bulabilmek mümkündür. Pouch yaş mama seçenekleri hem yavru kediler için hem de yetişkin kediler için tercih edilebilecek bir seçenek olmaktadır. Yetişkin mamaları içerisinde, somonlu, biftekli, tavuklu ve balıklı mama çeşitleri yer almaktadır. Bu seçenekler hem yaş mama içerisinde hem de kuru mama seçeneği içerisinde de bulunmaktadır. Kedinin hangi mama ile daha iyi hissettiğine ve hangi mama içerisindeki besin değerlerine ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak bu kategoriler içerisinden biri rahatlıkla seçilebilmektedir. Bu nedenle, bu mama seçiminde en önemli kıstas kedinin hangi yaşta olduğu ve kendine özgü, spesifik ihtiyaçları olup olmadığıdır. Aynı yaşta kedilerin hepsinin aynı ihtiyaçları olmadığı gibi aynı mama çeşidini beğenmeleri de mümkün olmamaktadır. Pate yaş mama bu nedenle birçok farklı çeşitte mama çıkarmayı hedeflemiştir. Bu sayede, eslenen kedinin seveceği mama birkaç deneme ile kolaylıkla bulunabilmektedir.

Pate & Pouch Mama Çeşitleri

Pate & Pouch Mama Çeşitleri

Kedi maması önerileri yorumlar kısmı incelenerek de tercih edilebildiği gibi kedinin birkaç küçük denemesi ile de bulunabilmektedir. Bu duruma hizmet etmek amacı ile küçük ambalajlamaları yapılan kedi maması modelleri ile rahatlıkla kediniz için deneme ürünleri alabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede, hangi mama daha çok sevildi ise o mamanın büyük boyundan almak daha mantıklı olacaktır. Kedi maması tavsiye edilmesi kısmında da bu küçük boydaki mamaların oldukça kolaylaştırıcı bir etkisi olduğunu söylemek mümkündür. Bu sayede, sevilmeyen mamanın büyük boyundan almak zorunda kalınmamaktadır. Bunun yanı sıra, mamaların ambalajları içerisinde 5 kg, 10 kg gibi büyük paketlemelerin yanında gramaj ölçülerinde de mama ambalajlamaları yer almaktadır. Bu mamalar özellikle ödül maması gibi daha küçük paketlemelere sahip olan mama türleridir. 5 kg kedi maması kullanım açısından bir kediye uzun süre yetebilmektedir. Verilecek olan mamanın ölçüsüne ve miktarına da dikkat etmek şartı ile yetişkin bir kedi 5 kg’luk bir mama ile bir ay ve hatta yeme kapasitesine bağlı olarak bir aydan da fazla bir süreyi geçirebilmektedir. Bu nedenle, kişiler mama tercih ettiklerinde bu kıstasa dikkat edebilir ise mamanın kullanımı çok daha orantılı şekilde ayarlanabilmektedir. Kedi pouch mama seçenekleri içerisindeki 5 kg’lık mamaların yanı sıra daha fazla kedi besleniyor ise 10 ya da 15 kilogramlık paketlenmiş mama çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Bu sayede, ay ortasında başka bir mama almak zorunda kalınmayacaktır. Kargo süresi beklenmeyecek ve bu sürede, kedinin alıştığı mama dışında geçici bir mama ile beslenme sürecine devam etmesine gerek kalmayacaktır. Devamlılık da kedinin seçtiği mamayı sevmesinin yanı sıra oldukça önemli olmaktadır.

Pate & Pouch Kedi Maması ve Faydaları

Pate & Pouch Kedi Maması ve Faydaları

Paketlemede, 1 kg kedi maması 1 kg’dan daha az gramajlardaki kedi maması çeşitleri ve daha büyük paketlenmiş kedi maması çeşitleri yer almaktadır. Kedi maması çeşitleri arasında yavru ve yetişkin şeklinde bir ayrım yapılmasının yanı sıra bu ayrım ödül maması gibi değişik kategoriler için de yapılmaktadır. Yavru kediler, yetişkin kedilere kıyas ile çok daha hassas bir bünyeye sahip oldukları için alınan besinlere çok daha fazla ve hassasiyet göstererek seçim yapılması önemli olmaktadır. Bu nedenle, kedi maması kuru ya da yaş alınmasının yanı sıra kedinin hangi yaş grubuna ait olduğuna bakarak da seçim yapılmalıdır. Pate mama bu anlamda her iki kategori için de oldukça çeşitli mama seçeneklerine sahip olmaktadır. Sadece tek bir aromadan oluşan, sadece tavuklu ya da sadece balıklı mama çeşitleri bulunmamaktadır. Bunlara ek olarak aynı paket içerisinde etli ve balıklı karışık mamaların da bulunduğu kedi maması ambalajlı yer almaktadır. Bunun dışında, kısırlaştırılmış kediler ve diğerleri için de özelleştirilmiş mama çeşitleri bulunmaktadır. Bu mamalarda da yine kedinin sevip sevmemesinin yanı sıra, kedinin hangi spesifik özelliklere, hastalık ya da gereksinimlere ihtiyacı olduğu belirlenmelidir. Kısırlaştırılmış kediler için tasarlanan bu mama çeşitleri içerisinde de sığır etli, tavuklu, balıklı, biftekli, somonlu ve buna benzer daha birçok kedi maması çeşidi yer almaktadır.

Kedinizin İhtiyaçlarına En Doğru Şekilde Karşılık Verin

Kedinizin İhtiyaçlarına En Doğru Şekilde Karşılık Verin

Kedi maması yorumları genel geçer bir fikir olması açısından dikkate alınabilecek bir kıstas olmakla birlikte her kedi kendine özgü özelliklere sahip olduğu için her bir yorumun kesinlikle bir başka kedi üzerinde uygun olacağının garantisi olmamaktadır. Bu nedenle en uygun ve kesin yöntem daha küçük ambalajlarda birkaç farklı çeşitte mamanın temin edilmesi ve bununla birlikte kedinin sevdiği mamanın bu yolla tespit edilmesidir. Bu sayede en kesin sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Pouch mama çeşitleri içerisinden hangisi seçilirse seçilsin, kedinin hem sinir sistemi hem de tüyleri gibi dış kısımlarındaki dikkat edilmesi gereken alanlara oldukça faydalı olmaktadır. Bu nedenle, alınacak olan mamanın hangi aromada olduğuna dikkat edildikten ve kedi bu mama çeşidinden memnun kaldıktan sonra, parlak ve canlı tüylere sahip olması da mümkündür. Tüy dökülmesi gibi problemler de genellikle yeterli vitamin ve mineralin alınamaması ile oluştuğu için doğru ve yerinde mama tüketimi ile bu sorundan da kurtulmak oldukça kolay olmaktadır. Bunun yanı sıra, Pouch kedi maması çeşitlilik konusunda son derece geniş bir yelpazeye sahip olduğu için, kişi kedinin sevdiği bir mama çeşidini kolaylık ile bulabilecektir. Böylelikle hem kedi istediği lezzette bir mamayı severek yiyebilecek hem de çok sağlıklı ve enerjik bir hayat yaşama şansı bulacaktır. Bu nedenle, seçim hangi aromadan yana olursa olsun kedinizin sağlığı için en uygun seçimlerden biri olacaktır.