Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kısırlaştırılmış Özel

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ödül & Bisküvi

için 740 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kedi Ödül Maması & Bisküvisi

Günümüzde birçok kişi yaşam alanlarını kedileri ile paylaşmaktan mutluluk duymaktadırlar. Öğrenme kapasiteleri hızlı ve güçlü olan kedileri motive etmek, yeni şeyler öğretmek ve bir duruma teşvik etmek için ödüllendirmek gerekir. Böylece kedinizi daha çabuk ikna etme olasılığınız yüksek olacaktır. Ödüllendirmeden sonra kedinizin davranışlarında olumlu yönde değişimler olacaktır. Aynı zamanda bu yöntem ile daha az stres olacaksınız ve işiniz de kolaylaşacaktır. Birçok marka tarafından çeşitli ödül mamaları piyasaya sunulmuştur. Bu sayede kediniz için uygun olan mamayı bulabileceksiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kedi için ödül maması alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Kedi Ödül Maması Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi Ödül Maması Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedilerin olumlu davranışlarını pekiştirmesine yardımcı olan kedi ödül maması seçimi yapılırken birçok unsura dikkat edilmelidir. Bu unsurlardan ilki, ürünün içeriğidir. Kedi ödül mamalarının içerisinde neler olduğunu detaylı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Kedi ödül mamalarının kedinizin besin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmalısınız. Kedi ödül mamasının içerisinde vitamin, mineral, yağ ve protein değerlerinin ne kadar olduğunu ve kediniz için uygun olup olmadığını araştırmalısınız. Her kedinin damak tadı farklı olduğu için kedi ödül maması önerileri de değişkenlik gösterebilir. Kedinizin damak tadına göre satın alacağınız kedi ödül mamalarının içeriklerini karşılaştırarak kedinize en uygun olan mamayı seçebilirsiniz. Eğer ödül mamasının içerisinde yoğun miktarda sodyum ve tuz varsa kediniz bu mamayı yedikten sonra su alımı artacağı için tuvalete gitme ihtiyacı artacaktır. Bu durum böbreklerine zarar verebilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise kedi ödül mamasının içerisindeki kalori miktarıdır. Eğer yüksek kalorili bir mamayı sıklıkla verirseniz kediniz şişmanlamaya başlayacaktır. Bu da hareketlerinin azalmasına neden olacaktır. Bu yüzden ödül mamalarını verirken günlük beslenme miktarına dikkat edilmelidir. Kedi ödül maması seçilirken dikkat etmeniz gereken unsulardan birisi de kedinizin yaşı, sağlık durumu, kilosu, cinsi ve gün içerisindeki aktivite durumudur. Eğer kediniz yavru ise her mamayı tüketememektedir. Bu yüzden ona uygun olan yavru kedi ödül maması satın alınmalıdır. Aynı zamanda yavru kedi ödül bisküvisi seçeneklerine de göz atılabilir. Eğer kediniz kısır ise onun sağlığı için kısır kedi ödül maması seçeneklerine bakılabilir. Eğer hırçın bir kediye sahipseniz kedi sakinleştirici ödül maması seçenekleri ile kedinizi sakinleştirebilirsiniz. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan ürün seçeneklerini sayfamızdaki ürünleri inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz kedinizin ihtiyaçlarına uygun bir kedi ödül mamasını veya bisküvisini satın alabilirsiniz.

 Kedilere Ödül Maması Verilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kedilere Ödül Maması Verilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kedi ödül mamalarının içerisinde farklı besleyici özellikler bulunduğu için normal mamalara göre farklı içeriğe sahiptirler. Bu yüzden ödül maması verilirken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlardan ilki ödül mamasının ne kadar verilmesi gerektiğidir. Çoğu ödül mamasının paketinde bir günde maksimum ne kadar mama verilmesi gerektiği yazmaktadır. Eğer paketlerde ne kadar verilmesi gerektiği yazmıyorsa günlük besini ile ödül maması eklenince bir günde alacağı kaloriyi hesaplayarak verebilirsiniz. Aynı zamanda kedileriniz bu mamayı düzenli olarak yediği zaman bir anda aşırı kilo alımı yaşayabilir. Bu durum sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecektir. Ek olarak bu mamaları bir şeyleri ona öğretmek için verdiğinizden dolayı düzenli olarak verdiğiniz takdirde kedinizin disiplini de zedelenebilecektir. Bu yüzden de ona bir şeyler öğretmekte zorluk çekebilirsiniz. Kedilerin koku alma duyusu çok hassas olduğu için ödül mamasını çıkardığınız anda kokusunu alıp sizin yanınıza gelecektir. Yanınıza geldiği an hemen mamasını vermeniz gerekir. Bu durum her ödül mamasını çıkardığınızda aynı davranış biçimi ile ilerleme olasılığı vardır. Böylece kediniz ile ilişkinizde sorunlar oluşmaya başlayabilir. Aynı zamanda size sevgi ve şefkat gösterisi yapacağı zaman bu mamalardan alacağı hissine kapılmasına engel olmanız gerekir. Ödül mamasını yerken ona sevgi gösterisinde bulunursanız bu tarz bir duyguya kapılma olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden sevginizi gösterirken dikkatli davranmalısınız. Ödül mamasını kedinize verirken onunla oyun oynarsanız veya onun bir fiziksel aktivite yapmasını sağlarsanız motor fonksiyonları ve beyin gelişiminde hızlanmalar başlayacaktır. Bu da kedinizin daha sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olacaktır. Eğer kedinizin kilosu normalden fazla ise ödül mamasını daha az miktarda vermeniz gerekecektir. Her kedi aynı fonksiyon ve özelliklere sahip değildir. Bu yüzden kedinizin sağlık durumu, yaşı, ihtiyaçları, günlük aktiviteleri gibi durumları hesaplayarak ödül mamasını ne kadar vereceğinizi hesaplayabilirsiniz. Ayrıca veteriner bir hekime de danışabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler arasında bulunan sıvı kedi ödül maması ve kedi ödül çubukları alternatiflerine de bakabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kediniz için ideal özellikler taşıyan bir kedi ödül mamasını satın alabilirsiniz.

 Kedi Ödül Maması Çeşitleri

Kedi Ödül Maması Çeşitleri

Genel olarak kediler başlarına buyruk ve engel tanımaz hayvanlar olarak bilinmektedir. Ancak yapılan birçok araştırmaya göre onların da eğitilebileceği sonucuna varılmıştır. Kediniz ile vakit geçirirken kedinize verdiğiniz eğitime uygun bir davranış sergilediğini fark ettiğinizde ona kedi ödül maması verebilirsiniz. Böylece bu davranışı yaptığında kendisine ödül maması verildiğini idrak edebilecektir. Aynı zamanda tuvalet eğitiminde sizin istediğiniz yere tuvaletini yaptığında da bu mamalardan verebilirsiniz. Bu sayede tuvalet eğitimi verirken daha az stresli olacaksınız. Keyifle geçirilen bir oyun aktivitesi sonrasında da bu mamalardan verebilirsiniz. Genellikle olumlu bir davranışın pekişmesi için verilen bu mamalar, eğer içerikleri sağlıklıysa besin takviyesi olarak da kedinize verilebilir. En sağlıklı kedi ödül maması kedinizin sevdiği malzemeleri de içermesi gerekir. Bu sayede kediniz o mamayı severek yiyecektir. Sağlıklı içeriklere sahip olan ödül mamaları diş sağlığını destekleyebilir, sindirim sürecini iyileştirebilir ve içerisinde vitamin barındırdığı için kedinizin gelişimine yardımcı olacaktır. Kedinizin sindirim durumuna göre tahılsız kedi ödül maması seçeneklerine de bakabilirsiniz. Kediler doğduktan ilk iki aylık dönemde genellikle anne sütü ile beslenirler. Üç aylık olduktan sonra mamalara geçiş yapılmaktadır. Bu yüzden kedi ödül mamaları üç aylıkken verilmeye başlanabilir. Her yaşa uygun olan seçeneklere dikkat edilerek mamanın seçilmesi gerekmektedir. Sayfamızda yer alan yorumlara göre tüketiciler, kedi ödül mamaları sayesinde kedilerinin olumlu davranışlarını pekiştirdiğini, tuvalet eğitimini kolaylaştırdığı ve kedilerinin bu mamaları severek yediklerini dile getirmişlerdir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir kedi ödül maması fiyatları ve içerikleri hakkında detaylı bilgi edinerek kedinizin ihtiyaçlarına uygun bir kedi ödül mamasını satın alabilirsiniz.