TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bentonit Kum

için 4,533 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Bentonit Kum

Kil bazlı yapıları sayesinde topaklanan yapıları ile kedinizin kumu her daim hijyenik ve kuru kalmasını sağlayan Bentonit kedi kumu, kokulu veya kokusuz olarak üretilmektedir. Kedilere hiçbir şekilde zarar vermeyecek koku çeşitleri içeren bu kum türü, kokuyu içerisinde hapsederek, klasik çeşidine göre çok daha verimli bir deneyim sunacaktır. İnce ve kalın taneli olmak üzere farklı özelliklere sahip iki çeşidi bulunur.

Kedileriniz İçin Hijyenik Ortam Sunan Bentonit Kedi Kumu

Kedileriniz İçin Hijyenik Ortam Sunan Bentonit Kedi Kumu

Evde Kedi besleyen kişilerin tercih ettiği ve iki farklı çeşidi olan bu ürünün içeriğini merak ediyorsanız, Bentonik kedi kumu nedir sorusu aklınıza gelecektir. Özellikle yavru kedilerin alışması daha kolay olduğu bu kum türü, ince taneli versiyonu ile idrar ile temas ettiği durumda yuvarlak biçime dönüşerek, topak halini aldığı ve böylece idrarın kum içerisinden alınması daha kolay hale gelen versiyonu bulunduğu gibi aynı zamanda da kalın taneli versiyonu ile ise idrarı içerisinde hapseden türü de bulunmaktadır. Pudra, doğal, sabun veya parfüm gibi çeşitli koku seçenekleri ile üretilen bu kum, gün iki kez içerisinde sadece beş dakika ayırarak ilgilenebileceğiniz bir kum çeşididir. Eğer evinizde beslediğiniz kedinizin herhangi bir alerji durumu bulunmuyorsa, kokulu çeşitleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pati yapısı ve tüy uzunluğu cinslere göre değişen kedilerde, doğru seçilmiş tanecik yapısına sahip bir kum, kedinizin patilerine zarar vermeyeceği gibi aynı zamanda da birikme problemi de yaratmayacaktır. Buna bağlı olarak kalın veya ince taneli çeşitleri tercih edebilirsiniz.

Bentonit Kedi Kumu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bentonit Kedi Kumu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evde beslediğiniz kedinizin, ihtiyaç duyduğu anda tuvaletini hijyenik bir biçimde yapabilmesini sağlayan Bentonit kedi kumu-kalın taneli çeşidi, kokuyu muhafaza etme özelliğine sahip olması ile öne çıkmaktadır. Kedinizin sağlıklı ve rahat bir biçimde tuvalet ihtiyacını gerçekleştirmesini sağlayan bu kumlar, aynı zamanda da özel yapıları sayesinde kapalı ortamlarda herhangi bir koku ve benzeri olumsuz durum yaratmamaktadırlar. 10 litre ve 5 litre gibi farklı boyutlarda üretilen bu kumlar, uygun yapıdaki bir tuvalet kabı ile birlikte kullanılması gereken ürünlerdir. Birinci sınıf kalitedeki maddeler kullanılarak üretilen bu kumlar, emiciliği yüksek yapıları ile kullandığınız taktirde hem sizi hem de sevimli dostunuzu mutlu edecektir. Bu kumları tercih ettiğiniz taktirde, Kedi Kumu & Kedi Tuvaleti ihtiyacını giderdikten sonra, özel hijyenik yapı sayesinde mikrop ve bakteri ortaya çıkmayacaktır. Dolayısıyla, oluşabilecek kötü kokuları anında hapseden yapıları ve böylece havayı temiz tutacak olan bu kum türü, kalın taneli yapısı sayesinde etrafa dağılma gibi bir durum yaratmayacaktır. Tozdan arındırılmış yapıdaki bu kumlar, herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

İnce ve Kalın Taneli Yapıları İle Bentonit Kedi Kumu Çeşitleri

İnce ve Kalın Taneli Yapıları İle Bentonit Kedi Kumu Çeşitleri

Temiz ve hijyenik bir ortam sunan bu kumlar, özel yapıları sayesinde kedinizin patilerine yapışma gibi bir durum yaratmayacaklardır. Böylece, evinizin temiz kalmasına da yardımcı olacakları gibi, hem siz hem de kediniz için çok daha hijyenik bir ortam oluşturmanızı sağlayacaktır. Paketlerde belirtilen kullanım ölçüleri ile kullanıldığı taktirde ve kum üzerinde biriken katı dışkıları her gün, günde iki defa temizlediğiniz taktirde kediniz için son derece temiz bir ortam yaratabileceksiniz. Bu kum türünü kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta, uygulayacağınız zeminin kuru bir yapıda olması gerekliliğidir. Minik dostlarınıza daha sağlıklı bir ortam yaratacağınız ve aynı zamanda da daha hijyenik bir iç ortam sunabileceğiniz bu kumlar hem sizi hem de kedinizi memnun edecek kalitede ürünlerdir. Fiyat bakımından, Bentonit kedi kumu fiyatları paket büyüklüğüne, ince veya kalın taneli oluşuna göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada kedinizin cinsine uygun kalın veya ince yapıdaki çeşidi satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kumu verimli bir biçimde kullanabilmek adına doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Evcil Hayvan Ürünleri içerisinde dilediğiniz ürünü inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Afp (1)
Agran (3)
Akkum (165)
Alice (25)
BADO (10)
Bado (3)
Biokat's (42)
BOB (4)
Bosch (3)
Canser (1)
Cat Chow (1)
Cathause (1)
Catit (1)
CatMozz (1)
Cats Best (37)
Clean Cat (11)
(1463)
Dog Stroy (10)
Dr Sacchi (2)
Dr.Sacchi (1)
Energy (5)
Ever Clean (406)
FELICIA (2)
Felicia (1)
Felin (2)
Felix (1)
Formix (16)
Freshy (2)
Funny (2)
Garden Mix (162)
Goldlife (16)
Goody (1)
Hartz (12)
Honey (4)
JRS (5)
Jungle (36)
Karlie (4)
Keyf (1)
Kiki (1)
Kitty (44)
Leos (2)
lilly cat (4)
lily cat (6)
Lindo Cat (52)
LindoCat (110)
Lion (5)
Long Feng (6)
Markapet (14)
Mascot (14)
Minav (6)
Mio (45)
Mır Mır (100)
Mycat (83)
MYYEM (3)
N&D (1)
Natur (2)
Nature Plan (126)
Orgakitty (6)
Oripet (2)
Pati (35)
Patimax (3)
Pawer (4)
Pedigree (2)
Perfect (1)
pet magic (1)
Pet Style (9)
Pet Zoom (1)
PetStyle (2)
Pisi Pisi (69)
Pisipisi (147)
Pisy Cat (15)
Pro Line (130)
Pro Plan (1)
Proline (180)
ProPlan (1)
Quik (62)
Recoll (13)
Reflex (106)
Royalist (3)
Sanicat (212)
SeaStar (1)
Smart Cat (2)
Strong (5)
sudaiyepet (60)
Trendline (7)
Trendy (1)
Trixie (2)
VanCat (266)
Vitalveto (4)
Winner (2)
Wise Cat (6)
Wowpaw (1)
Çiftsan (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(592)
ve üzeri (990)
ve üzeri (1,089)
ve üzeri (1,115)
ve üzeri (1,156)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL