TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tepe Filtresi

için 104 sonuç bulundu.

Tepe Filtresi

Akvaryum filtreleri balıklarınızın sağlıklı ve konforlu bir şekilde yaşayabilecekleri temizlikte ve kalitede suyu sağladıkları için akvaryumların vazgeçilmez parçalarındandır. Akvaryum filtreleri temel olarak iç filtreler ve dış filtreler olarak ikiye ayrılır. Ama yüzey ve taban için olan filtrelerle birlikte daha fazla çeşitlenir. Akvaryum tepe filtresi de akvaryum için kullanılabilecek yaygın filtrelerden biridir.

Akvaryum Tepe Filtresi Nedir, Ne İşe Yarar?

Akvaryum Tepe Filtresi Nedir, Ne İşe Yarar?

Akvaryum tepe filtresi, adından da anlaşılabileceği üzere akvaryumunuzun tepesine monte edebileceğiniz bir filtre çeşididir. Tepe filtrelerini hazır olarak satın alabileceğiniz gibi gerekli filtre malzemelerini ayrı ayrı satın alıp bir araya getirerek kendiniz de oluşturabilirsiniz. İç ve dış filtrelerden daha hesaplı olmasıyla son zamanlarda en çok rağbet gören filtre çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Tepe filtre akvaryum için yüzeyden başlayan genel bir temizlik sağlar ve birkaç saat içinde akvaryumunuzun suyunu tamamen tertemiz yapabilir. Etkili sonuçlar alabilmek için doğru montajın yanı sıra tepe filtre parçalarının düzenli olarak kontrol edilmesi ve gerekiyorsa değiştirilmesi de şarttır. Tepe filtrenin dış filtreden temel farkı daha mekanik bir temizlik sağlamasıdır. Yani, suyu temizler ve bırakır. Biyolojik dengenin korunduğu tam teşekküllü bir temizlik için dış filtreleri kullanmak daha mantıklı olacaktır. Motor gücü de iç filtrelerden daha az olduğu için saatte temizleyebildiği su hacmi onlardan daha azdır.

Akvaryum Tepe Filtresi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Akvaryum Tepe Filtresi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Akvaryum tepe filtresi kurulumu oldukça pratiktir. Hazır alacaksanız önemli olan hangi parçaların nereye takılacağını talimatlardan iyice okumanız, tepe filtresini kendiniz oluşturacaksanız akvaryumunuz ve akvaryumdaki balık türleri için gerekli parçaları aldığınızdan emin olmaktır. Standart bir tepe filtresinin küçük bir su motoru, bir su borusu, ince bir hava borusu akvaryuma takılacak bir gövdesi ve motorun hava almasını sağlayacak bir mazgalı bulunur. Sünger ve elyaf ile karbon kömür de ayrıca almanız gereken malzemelerdendir. Bütün parçaları doğru bir şekilde ve sıkıca monte ettikten sonra hava filtresini akvaryuma takabilirsiniz. Bu malzemeleri ayrı ayrı alarak kendi hava filtrenizi de oluşturmanız mümkün.

Akvaryum Tepe Filtre Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum Tepe Filtre Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum tepe filtre fiyatları iç filtre ve dış filtre fiyatlarına göre daha uygundur. Tepe filtre malzemelerini tek tek toplamak isterseniz de yaklaşık fiyatlara ulaşırsınız. Ama akvaryumunuzun ihtiyacı olan bütün malzemeleri alışveriş listenize eklemeyi unutmayın. Dophin, Aqua Magic, JBL, Sun-Sun, Biolife, Resun ve diğer markaların tepe filtreleri ve tepe filtre malzemelerini web sitemizde bulabilirsiniz. Balıklarınız için en kaliteli ve bol çeşitli ürün yelpazesi için Balık kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atlantik (2)
Biolife (7)
(54)
Eurogold (1)
Haiyang (1)
Rs (1)
Sobo (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (32)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL