Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Isıtma & Soğutma

için 570 sonuç bulundu.

Isıtma & Soğutma

Akvaryumda sağlıklı bir şekilde balık yetiştirmek için filtre, bakım ve temizlik malzemeleri ile suyu yaşanabilir halde tutmak ve baktığınız balıkların cinsine uygun olan balık yemlerini kullanmanın yanı sıra suyun sıcaklığını da onların yaşayabileceği düzeyde tutmanız gerekir.

Akvaryum Isıtma Sistemleri

Akvaryum Isıtma Sistemleri

Akvaryum ısıtma sistemi ile genel olarak kontrol düğmesi bulunan, termostat mantığında çalışan ve ince uzun, kalem gibi bir yapıda olan akvaryum ısıtıcısı kastedilir. Akvaryum ısıtıcısı akvaryum su ısıtıcısı ve akvaryum cam ısıtıcısı isimleriyle anılabilir ama aslında bunlar ayrı ürünler değil aynı mantıkta çalışan ürünlerdir. Akvaryum ısıtıcısı akvaryum içerisinde dik duracak şekilde yerleştirilir ve üzerinde bulunan vantuzlarla akvaryum camına sabitlenir. Akvaryum ısıtıcısının farklı güç ayarları bulunur ve bir düğme ile akvaryumunuz için gereken sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Bu ürün, elektrik kaçırmaması için özel olarak kontrol edilir ve ısıyla darbeye dayanıklı cam tüpü bulunur. Elektrikle çalışan akvaryum ısıtıcısının kablosu suyun dışında kalır.

Akvaryum Soğutma Sistemleri

Akvaryum Soğutma Sistemleri

Akvaryum soğutma sistemleri, akvaryum soğutucu fan ve akvaryum soğutma motoru olarak ikiye ayrılabilir. Akvaryum soğutma fanı, pervane mantığında çalışır ve suyun 2-4 derece soğumasını sağlar. Akvaryumun dışına sabitlenen fanlar, suyu dışarıdan soğutmaya yardımcı olur. Akvaryum soğutma motorundan daha ekonomik bir çözüm sunar. Özel bakım gerektiren tropik balıklarınız yoksa veya akvaryumunuz çok büyük değilse fanlardan yardım alabilirsiniz. Fanların fiyatı ürünün markasının yanı sıra fan sayısına göre değişiklik gösterir. Ürün açıklamalarından bir veya birden fazla pervanesi bulunan fanların kaç litrelik akvaryumlar için yeterli olduğunu görebilirsiniz.

>Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fiyatları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fiyatları

Akvaryum soğutucu motorlar akvaryum soğutma fanlarından daha yüksek fiyatlarda satışa sunulur ama bu ürünlerin oldukça geniş bir soğutma aralığı vardır ve soğutma kapasitesine göz önünde bulundurulduğunda evlerdeki akvaryumlardan daha çok endüstriyel kullanıma daha uygundur. Akvaryum soğutucu fanlar 100 litreye kadar olan akvaryumları soğuturken akvaryum soğutma motorları 100 litrenin üstündeki, hatta 3000 litreye kadar olan akvaryumları da soğutabilir. Akvaryum ısıtma sistemleri ve akvaryum soğutma sistemlerine aynı anda sahip olmanız su sıcaklığını sürekli kontrol altında alabilmenize olanak sağlar. Eheim, Tetra, JBL, Sobo, Dophin, Resun, Roxin, Ribao, Fluval, Sera, Smart, Yaban ve daha birçok markanız geniş yelpazedeki ürünlerini sitemizde inceleyebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Daha fazla akvaryum ürünü için Balık kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Eheim (143)
Tetra (61)
Smart (45)
Astor (42)
Sera (40)
JBL (22)
Ista (10)
Newa (9)
Prodac (9)
Hydor (8)
Fluval (5)
Atlantik (4)
Dophin (4)
Boyu (3)
Roxin (2)
Sunsun (2)
8in1 (1)
Apex (1)
Aqua Pro (1)
Minjiang (1)
Red Sea (1)
Rex (1)
diğer (115)
(21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (119)
ve üzeri (122)
ve üzeri (123)
ve üzeri (126)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL