TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Soğutma

için 62 sonuç bulundu.

Soğutma

Akvaryum soğutucu fan modelleri n11.com’un Balık kategorisi altında sizi bekliyor. Akvaryumunuzda optimum sıcaklığı sağlamak ve balıklarınıza gereken bakımı sağlamak için akvaryum soğutucularından mutlaka satın almanız ve onları nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Akvaryum Soğutucu Nedir?

Akvaryum Soğutucu Nedir?

Akvaryum soğutucu nedir?” sorusunun cevabı oldukça açık görünse de balık yetiştirme konusunda kendinizi bir adım ileriye taşımak istiyorsanız ürünün ayrıntıları konusunda da bilgi sahibi olmanızda fayda var. Akvaryumun sıcaklığını en son ne zaman kontrol ettiniz? Akvaryum sıcaklığını düzenli olarak ölçmeniz önemli. Son zamanlarda akvaryumunuza ışık sistemi kurduysanız suyun sıcaklığı artabilir. Özellikle yaz aylarında, hele de sıcak bir coğrafyadaysanız suyun sıcaklığı aniden bile artabilir. Hatta suyun sıcaklığı, balıklarınızın yaşamını sürdüremeyeceği bir sıcaklığa çıkabilir. Bu durumda balıklarınızı hayatta tutmak, en iyi ihtimalle rahat ettirmek için akvaryum soğutucularına ihtiyaç duyacaksınız.

Akvaryum Soğutucu Modelleri

Akvaryum Soğutucu Modelleri

Akvaryum soğutucusu modelleri genelde şu şekildedir: İçeri takılanlar veya yukarıdan sarkıtılanlar. Akvaryumunuzun içi çok kalabalıksa yukarıdan sarkıtılan modelleri düşünebilirsiniz. Akvaryumunuzun içinde yeterince alan varsa içeri takılanları tercih edebilirsiniz. İki çeşit soğutucu da bir elektrik kaynağına bağlanarak çalışır. Bu iki tip akvaryum soğutucusunun da kendi içinde iki çeşidi vardır. Tank tipi olanlar akvaryumun içine yerleştirmeye uygundur ve sistemindeki termostat kontrolü ile suyu istediğiniz sıcaklığa getirmenizi sağlar. Akvaryum soğutucu fanlar ise daha basit bir yapıdadır, termostatları yoktur. Onları fişe takarak çalıştırırsınız ve onlar da suyu 5 dereceye kadar soğuturlar. Fan kullandığınızda ideal suyun sıcaklığını sağlamak için ayrıca bir termometre kullanmanız gerekecektir.

Akvaryum Soğutucusu Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum Soğutucusu Fiyatları Ne Kadar?

Akvaryum soğutucusu fiyatları modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Akvaryum soğutucu fan fiyatları, akvaryum soğutucu fan fiyatlarından çok daha uygundur. Ama devasa bir akvaryumunuz varsa fan yeterli olmayacaktır veya çok sayıda fan almanız gerekecektir. Resun, JBL, Jebo, Ista, Sunsun, Yaban, Boyu, Hailea, Lifetech, Ti-Sera ve diğer markaların aradığınız çeşitlilikte ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Akvaryumda balık yetiştirmek niyetindeyseniz Balık kategorisinde soğutucu dışındaki ürünlere göz atmanızı da öneririz. Örneğin, yukarıda anlatılanlarla aynı mantıkta, akvaryumunuzda soğutucuya ihtiyacınız olduğu kadar ısıtıcıya da ihtiyacınız var. En iyi akvaryum ısıtıcı çeşitlerini yine n11.com’da bulabilirsiniz. Balıklarınızı hayatta tutmak için suyun sadece sıcaklığı değil temizliği de önemli olduğu için ihtiyacınıza uygun bir filtre almayı da ihmal etmeyin. Web sitemizde yer alan mağazalardaki ürünlerden istediklerinizi hemen sipariş verebilir ve kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Boyu (2)
(26)
Ista (15)
JBL (11)
Resun (5)
Smart (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL