Filtreleri Temizle
Marka
Eponj Home

Kategoriler

Marka

Eva
Jua
EVA
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Nevresim Takımı

için 159 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Eponj Home Nevresim Takımı

2014 yılında kurularak bu kısa süre içerisinde adından söz ettirmeyi başaran, banyodan yatak odasına mutfaktan yaşam alanına kadar evinizin neredeyse her bölümü için farklı tasarımlara sahip ürünleriyle beğeninizi kazanmayı amaçlayan Eponj Home nevresim takımı modelleriyle yatak odanızın havasını değiştiriyor. Her ne kadar çok uzun bir geçmişe sahip olmasa da marka bu kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarı sayesinde günümüzde birçok kullanıcı tarafından bilinip tercih ediliyor. Eponj Home nevresim takımı yorum bölümleri kullanıcıların deneyimleriyle ilgili objektif bilgilerin bulunduğu alanlardan biridir. Markanın ürünlerinden memnun olan ve yaşadığı kaliteli deneyimi tercih yapmakta zorlanan kullanıcılarla paylaşmak isteyen kişiler yorumlar bölümünde bu amaçlarını gerçekleştirebiliyor.

Eponj Home Nevresim Takımı Yatak Odanıza Renk Katar

Eponj Home Nevresim Yatak Takımı Odanıza Renk Katar

Her insan için evi kendisini en iyi hissettiği, günün yorgunluğunu atmak için en ideal yer olarak gördüğü ve hem tek başına hem de yakınlarıyla en kaliteli vakitleri geçirdiği yerlerden biridir. Bu nedenle insanlar genel olarak evlerini dizayn ederken daha rahat, kullanışlı ve psikolojik anlamda moral artırıcı düzenlemeleri tercih edebilir. Her ne kadar evinizin her odası ayrı ayrı değerli olsa da yatak odaları en çok özen gösterilen ve tasarım yaparken üzerine en çok düşülen alandır. Bunun nedeni yatak odasının kişisel bir kullanım alanı olması ve günün en önemli dinlenme vakitlerinin orada geçiriliyor olmasıdır. Yatak odanıza verdiğiniz özeni en iyi şekilde yansıtacak ve odanın havasına artı bir değer sağlayacak ürünlerden biri olan, odanın görünümünü tamamen değiştirme etkisine sahip Eponj Home nevresim farklı renk seçenekleriyle oda içerisindeki renk ahengini de tamamlıyor. Beyazdan maviye yeşilden mora ve birçok farklı renk seçeneğine sahip olan nevresimler bunun yanı sıra işlemeli ve desenli yapıları sayesinde düz bir görünümden ziyada daha canlı ve havalı görünüm sunmayı amaçlıyor. 220x200 boyutlara sahip olan Eponj Home çift kişilik nevresim takımı standart ebatları sayesinde çoğu insanın ihtiyacını karşılayacak bir boyuttadır. Hem sade bir tasarıma sahip olan düz renkli modeller hem de daha hareketli ve canlı görünüm sunan desenli modeller ister klasik bir görünüm arayan isterse daha modern bir hava katmak isteyen her kullanıcın ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Eponj Home kolay ütülenir nevresim takımı çift kişilik nevresim takımı kullanılan kaliteli materyal sayesinde ütülenme kolaylığı sunmasının yanı sıra yıkama esnasında da zorluk yaşatmıyor. Temizliği oldukça basit olan ürün makinede yıkamaya elverişli bir yapıya sahiptir. Bu sayede nevresim takımını günlük ya da haftalık olarak yıkayabilir ve sürekli temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yumuşak dokusu sayesinde rahatlık sağlayan ve hoş bir his uyandıran nevresim sürekli yıkama yapılsa dahi yumuşaklığını kaybetmiyor. Tüm bu nitelikli özelliklerin yanı sıra Eponj Home çift kişilik nevresim takımı yorumları size ürüne dair farklı detaylar veriyor.

Yumuşak Bir Doku Pamuksu His İçin Eponj Home Nevresim

Yumuşak Bir Doku Pamuksu His İçin Eponj Home Nevresim

Günümüzde ev içerisinde özellikle evli çiftlerin en çok önem verdiği odalardan biri yatak odasıdır. Bu oda her ne kadar genel olarak sadece geceleri uyumak amacıyla kullanılan bir oda olarak görülse de aslında bu odanın sunduğu rahatlık insanın gün içerisindeki yorgunluğu ve stresi atmasını ve yeni güne zinde bir başlangıç yapmasını etkiliyor. Bu nedenle yatak odasının iç dizaynı ve oda içerisinde kullanılan malzemeler bu açıdan fazlasıyla önem arz ediyor. Yatak odanızın hem görsel anlamda hem de rahatlık anlamında çok daha iyi bir yer haline gelmesinde etkili olan detaylar arasında bulunan Eponj Home 3d nevresim takımı %100 doğal pamuk içeriği sayesinde uyku esnasında rahat olmanızı ve vücudunuzun her an yumuşak bir hisle temas etmesini mümkün kılıyor. Neredeyse tüm modellerde kullanılan pamuk insan sağlığı açısından en kaliteli doğal materyaller arasında bulunuyor. Gelişmiş hava alma özelliği sayesinde gece uyku esnasında vücudunuzun ürettiği teri ya da nemi hızlı bir şekilde dışarı atan pamuk nevresim bu sayede uyku esnasında rahatsızlık duymanızı ve uykunuzun bölünmesini engelliyor. Pamuk Eponj Home nevresim yorumları ürünün kullanım esnasında sunduğu özellikler hakkında detaylı analizler ve objektif yorumlar sunuyor. Uyu esnasında yatak içerisinde dönmeniz bazı materyaller üzerinde farklı etkiler oluşturabiliyor. Genel olarak birçok üründe statik elektrik oluşma problemiyle karşılaşmanız olası bir problemdir. İşte bu problemi ortadan kaldıran pamuk Eponj Home nevresim takımı kullananlar açısından avantaj sağlıyor. Sıcak havalarda vücut ısısının yükselmesi uykunuzu kaçırabilir ve gece uykunuzun sorunlu olması da gün içerisindeki enerjinize etki eder. Vücut ısınızı düzenleyen ve fazla ısıyı dışarı atarak vücudunuzun her daim serin kalmasını mümkün kılan pamuk nevresim her ne kadar kolay kirlenen bir ürün olsa da kolayca temizlenme avantajı sunarak bu etkiyi dengeliyor. Pamuğun kendine has yumuşaklığı derinizde kötü etkiler oluşmasını engellerken içerik açısından da tamamen doğal olması alerjenik yan etkilerin oluşmamasında etkili olur. Özellikle marka ürünlerinden aldığı memnuniyeti dile getiren kullanıcıların yaptığı Eponj Home nevresim takımı yorumları ürünler hakkında fikir edinmenize yardımcı olur.

Zengin İçerikli Kaliteli Bir Ürün Eponj Nevresim Takımı

Zengin İçerikli Kaliteli Bir Ürün Eponj Nevresim Takımı

Yatak odalarının en dikkat çeken ürünlerinden biri odanın baş köşesinde duran ve daha girdiğiniz ilk andan itibaren gözünüze çarpan tek kişilik ya da çift kişilik yataklardır. Bunun en temel sebebi yatağın oda içerisinde büyük bir alan kaplıyor olması ve genel olarak orta bir konuma yerleştirilmesidir. Ayrıca diğer bir neden de yatağın üzerinde serili olan ve odanın havasına hem rengiyle hem de deseniyle artı değer sağlayan nevresimlerdir. Tek kişilik kullanım için üretilen ve takım içerisinde bulunan diğer eklentiler sayesinde zengin bir içeriğe sahip olan Eponj Home tek kişilik nevresim 160x220 boyutlarıyla oldukça geniş bir yapıdadır. Takım içerisinde bulunan ve diğer tüm ürünlerde olduğu gibi pamuktan üretilen 160x240 ebatlardaki çarşaf yumuşak dokusuyla yatağa her girdiğinizde rahatlamanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Son derece emici bir özelliği bulunan nevresim takımı aynı zamanda sıcaklık dengeleyici yapısıyla da dikkat çeker. Bu sayede sıcak yaz gecelerinde daha ferah ve rahat bir uyku çekmenizi sağlayan nevresim makinede kısa programlarda dahi kolayca yıkanır. Ülkemizde yerli hammaddelerle ve yerli imkanlarla üretilen Eponj Home nevresim takımı tek kişilik modellerde bir adet yastık kılıfına da sahiptir. 50x70 ebatlarda olan bu yastık kılıfı genel boyut standartlarına uyan tüm yastıklarda kullanılabilir. Yastık üzerine kolayca geçirilebilen ve çıkarılabilen bu kılıf bazı modellerde fermuarlı bazılarında ise döğmeli kapatma sistemi barındırır. Bu özellik sayesinde yastığın kılıf içerisinden çıkması gibi problemlerin önüne geçilmiş olur. Aynı şekilde Eponj Home kolay ütülenir nevresim takımı modellerinin neredeyse tamamında da fermuarlı ya da düğmeli kapama sistemi tercih edilir. Böylece yorganın sabahları düzeltilmesi esnasında kılıf içerisinde dışarı çıkarak kötü bir görüntü oluşturması ve yorganın içeride katlanması gibi problemlerin yaşanması ortadan kaldırılır. Dilerseniz siz de yatak odanızı daha gösterişli bir hale getiren, hem görünümüyle hem de yumuşak dokusuyla rahatınızı artıracak ve farklı desene sahip tasarımlarıyla odanın havasına renk katacak nevresim modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve Eponj Home nevresim yorum alanlarındaki kullanıcı fikirlerinde yardım almak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz tüm modellere Nevresim Takımı kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.