Nevresim Takımı

için 46,311 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Nevresim Takımı

Ev Tekstilinde kullanılan her eşyanın bir amacı olduğu gibi bazı eşyalar olmazsa olmaz kategorisinden asla ayrılmıyor. Nevresim takımı da bu ürünlerden biri olarak her zaman lazım olan, yedeği olmadan olmayan, gerek evde yaşayanlar gerekse misafirler için çeşitçeşit bulundurulması gereken en önemli unsurlardan biri oluyor. Nevresim takımı çift kişilik ve tek kişilik şeklinde iki ana kategoriye ayrılıyor. Bunun dışında modelleri, takımın barındırdığı parçalar, kumaş türü, kumaş özellikleri gibi pek çok etken kategorilerin çeşitlenmesini sağlıyor. Sürekli kullanılan bir ürünü olması ve doğrudan insan teniyle sürekli teması olması kaliteli seçimler yapılması gerekliliğini daha da arttırıyor.

Nevresim Takımları Şık Dekorasyonların Tamamlayıcısı Oluyor

Nevresim Takımları Şık Dekorasyonların Tamamlayıcısı Oluyor

Nevresimler yatak odalarının dekorasyonu açısından oldukça önemli bir yere sahip oluyor. Odanın renkleriyle uyum sağlayabilecek modellerden seçim yapılması gerekiyor. Oldukça sade olan bir odaya canlılık getirecek tercihler yapılabileceği gibi gösterişli bir odaya uyum sağlayacak veya duru bir görünümle dengeyi oluşturacak modeller de seçilebiliyor. Çift kişilik nevresim takımı modellerinde büyük bir yatağa uygun olarak çarşaf, yastık kılıfı küçük yastık kılıfı ve yorgan kılıfı parçaları bulunuyor. Sportif bir oda dekorasyonuna uyum sağlayabilecek yazılı modeller veya oldukça sade modeller de olabiliyor. Klasik mobilyalarla döşenmiş ağır dekorasyona sahip yatak odalarında daha çok işlemeli nevresim takımı modelleri tercih edilebiliyor. Nevresim takımlarının yalnızca görüntüsüne bakarak alışveriş yapmak verimli bir sonuç oluşturmuyor. Nevresim takımları genelde pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Görsellik konusunda dikkat edilmesi gereken husus yalnızca deseni, rengi, işlemesi değil aynı zamanda yıkandıkça rengi akmayacak kalitede bir takım tercih etmiş olmak oluyor. Siyah nevresim takımı modellerini tercih ettikten sonra kullanım aşamasında özellikle siyahlar için kullanılan deterjanların uygulanması gerekiyor. Siyahın canlılığı her zaman muhafaza edildiğinde şık görüntü de beraberinde geliyor. Genelde işlemeli veya açık renk modellerin yanında siyah renk çok yaygın değil gibi görünse de, gün geçtikçe dekorasyon tasarımları ve temaları değişkenlik gösteriyor. Gündemdeki yerini zaman geçtikçe yükselten endüstriyel tasarım teması için siyah renkler fazlasıyla tercih ediliyor. Endüstriyel temayla dekore edilmiş bir yatak odası için renklerin en kapalı tonu yani siyah gerçek bir uyum getiriyor. Beyaz nevresim takımı modellerinde çiğ bir beyazdan ziyade daha kırık beyazlar, kremler tercih ediliyor. Keskin beyazların göz yoran havası hafif kırık tonlarla engellenmek isteniyor. Son zamanlarda mobilyaların genellikle beyaz veya türevi renklerden tercih edilmesi beyaz nevresim kullanımını da azaltıyor. Iki rengin benzer bir tonu olan gri nevresim takımı modelleri ise özellikle modern dekorasyonda fazlasıyla tercih ediliyor. Nevresim takımlarını renklerin psikolojik etkilerini de göz önünde bulundurarak seçmek gerekiyor. Örneğin mavi tonlu bir nevresim takımı uyku getirici havasıyla dinlenme isteğini tetikliyor. Bilinçli bir tüketici olarak yapılan her alışverişte olduğu gibi nevresim konusunda da güzel sonuçlar elde ediliyor.

Nevresim Takımı  Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nevresim Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nevresim takımların doğrudan temas edilen ve uzun süreli temas gerçekleştirilen bir ürün olduğundan genelde pamuklu nevresim takımı modelleri tercih ediliyor. Pamuğun hava alan ve yumuşak yapısından faydalanmak isteniyor. Renforce, jersey, mikrofiber gibi pek çok kumaş çeşidinden nevresim üretiliyor. Spor modellerde keten veya perkel gibi kumaş türleri tercih edilebiliyor. Nevresim takımlarına battaniye eklemesi de yapılabiliyor. Battaniyeli nevresim takımı modelleri kullanım açısından da son derece uygun oluyor. Çünkü, soğuk günlerde kullanılan battaniyeler için ayrıca bir ürün satın almak gerekmiyor. Bunun dışında farklı bir battaniye takımın uyumunu bozabileceğinden uyumlu bir battaniye görsel olarak da avantajı beraberinde getiriyor. Saten nevresim takımı modelleri özellikle çeyiz alışverişinde bulunduruluyor. Saten takımların iddialı görüntüsü şık dekorasyona sahip yatak odalarında oldukça uyumlu oluyor. Saten kumaş daha çok yorgan kılıfında ve yastıklarda kullanılırken çarşaf pamuklu kumaştan tercih ediliyor. Pit kareler, puantiyeler, leopar desenler nevresimlerin farklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Özellikle çiçekli desenler yatak odalarına adeta bir bahar şenliği getiriyor. Yumuşatıcıların çiçekli kokusu ve nevresimlerin çiçek desenleri birleştiğinde güzel bir his uyandıran etkiler oluşuyor. Battal boy nevresim takımı modellerinin ölçüleri 240X220 cm şeklinde oluyor. Çarşaflarının ölçüleri 260X280 şeklinde oluyor. Nevresimlerin çarşafları alttan lastikli olduğunda hem takması hem çıkarması hem de kullanması kolay oluyor. Kırışma gibi durumlar söz konusu olmuyor. Her sabah düzeltmek gerekmiyor. Takımların yorgan kılıfları fermuarlı veya düğmeli olabiliyor. Fermuarlı modeller sert bir doku oluşturabileceğinden daha çok düğmeli modeller tercih ediliyor. Nevresimlerin temizlenişi sırasında yıkama talimatlarına uymak son derece önemli oluyor. Talimatlara uyulduğu takdirde solmadan, yıpranmadan uzun ömürlü kullanım söz konusu oluyor. Modellerde iki farklı keskin rengin birleştirilmesiyle kombinler de oluşturulabiliyor. Örneğin siyah ve siyahın iddialı birleşimi şık bir oda dekorasyonu tamamlayıcısı olabiliyor. Rustik oda dekorasyonlarında daha çok hardal sarısı ve petrol yeşili gibi renkler tercih ediliyor. Dantelli nevresim takımı modelleri de daha çok çeyizler için tercih ediliyor. Özellikle saten kumaştan tercih edilen modeller de zarif Fransız danteli eklemeleri yapılarak son derece şık bir takım elde edilebiliyor.Nevresim takımı fiyatları kumaş türüne, büyüklüğüne, tek kişilik veya çift kişilik olmasına göre değişkenlik gösteriyor. Aynı zamanda takımda bulunan parçaların çokluğu veya azlığı da fiyatları etkiliyor.

Çocuk Odaları Nevresimleri Rengarenk Görünümleriyle Göz Kamaştırıyor

Çocuk Odaları Nevresimleri Rengarenk Görünümleriyle Göz Kamaştırıyor

Çocuk ve genç odalarında istisnalar ayrı olmakla beraber çoğunlukla tek kişilik nevresim takımı kullanılıyor. Çocukların veya gençlerin düzen açısından daha çok yardıma ihtiyacı olduğu oluyor. Çarşafları lastikli olan nevresim takımlarından seçim yapmak daha doğru bir seçenek oluyor. Araba tutkunu bir çocuğa arabalı nevresim takımı alınabilirken, doğayla iç içe olmaktan hoşlanan bir çocuğa çiçekli desenler barındıran veya bir orman manzarası bulunduran modeller tercih edilebiliyor. Nevresim tercihlerinde örneğin kırmızı tercihi yapmak dinlendirici bir ortama sebep olmuyor. Kırmızının adrenalin yükselten bir renk olduğundan dinlenme alanı olan yatak odalarında çok fazla tercih edilmesi uygun görülmüyor. En azından günlük kullanımlarda tercih edilmemesi gerekiyor. Çocuk odalarında çok fazla uyarıcı olması istenmiyorsa daha sade modellerin tercih edilmesi gerekiyor. Çocuğun veya gencin çalışma odası aynı zamanda yatak odasıysa odanın buna göre dizayn edilmesi elzem oluyor. Çok fazla renklerin, küçük küçük birbirinden farklı eşya kalabalığının bulunduğu odalarda çocukların verimli ders çalışması mümkün olmuyor. Yatak boylarına uygun seçimler yapılmaması kullanımı zorlaştırıyor. Bütün nevresim takımlarının boyları ayrıntılı bir şekilde belirtildiğinden bu ölçülere dikkat ederek seçim yapılması gerekiyor. Doğru yıkama yöntemleri ve dikkatli kullanım ile kaliteli takımlar birleştiğinde uzun süreli rahat bir kullanım olanağı oluşmuş oluyor. Yatak Odası Tekstili kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (31)
3K Klasik (1)
3K Konsept (12)
A-KÜP (2)
Abalone (41)
ABİYETTO (2)
Achell (2)
Adaliko (1)
AkHome (10)
AKÇAĞ (1)
Alaca (1036)
Alena (152)
Altınbaşak (1358)
Always (92)
Anadolu (15)
Anatolia (262)
AnnRoss (2)
Apex (2)
AquaHome (42)
Aran Clasy (360)
Armis (1)
Aşiyan (1)
Bahar (17)
Bambi (2)
Başak (58)
Bedinn (6)
Belenay (132)
Bellona (55)
Benetton (1)
Best (35)
Best Class (170)
Beğenal (50)
BHOME (5)
Bijarde (11)
Brielle (184)
Brillant (13)
Buket (1)
Buldan's (5)
Canarino (7)
Casadora (3)
Casandra (7)
Cemile (1)
Charlotte (2)
Class (28)
Clasy (3207)
Clube (3)
Confetti (5)
Cotton Box (4161)
Cottonbox (585)
Dantela (94)
Dantela Vita (423)
Disney (13)
(6889)
(739)
Duck (1)
DURUL (5)
Ecocotton (539)
Ecosse (21)
Elart (18)
Elita (6)
Elja (1)
Else (231)
Else Halı (170)
Envogue (52)
Eponj Home (444)
Esse Home (1)
Evim (15)
Evim Home (13)
Evimrenk (1)
Evita (1)
Evteks (6)
Fabress (6)
Festival (1)
Finezza (3)
First Choice (468)
Firuze (264)
Flora (2)
Freeteks (7)
FromBazaar (17)
Fushia (2)
Gelin Home (32)
Gold (1)
Gold Case (65)
Gravel (1)
Gökay (46)
Gülen Ev (60)
Handy (31)
Hanzade (34)
Happylife (13)
Harmony (2)
Hausset (1)
HC&W (8)
Hediyevim (1)
Helin (1)
Hobby (775)
Homamia (1)
Home&Bath (1)
İdaş (6)
Idea (661)
İpekçe (10)
İrya (36)
İrya Home (56)
Isıtel (9)
İssimo Home (239)
İSTİKBAL (14)
Jua (14)
Karaca Home (1588)
Karna Home (12)
Komfort Home (106)
Kristal (827)
Kupon (15)
Lady Moda (210)
Laila (6)
Lale Home (24)
Lidya (28)
Lilamor (10)
Linens (3)
Liviadora (9)
Love (11)
Majeste (9)
Majoli (534)
MAKİ (111)
Marie Claire (115)
MarieLou (89)
Mary Case (18)
Masallar Evi (441)
Mavi (1)
Maxhomen (7)
Maxstyle (321)
Melissa (11)
Meltem (1)
Merinos (20)
Minteks (148)
Mira (5)
Misiny (10)
Misya Home (12)
MIZALLE (19)
Modaletto (89)
Modastra (3)
Monalisa (1)
Mondi (11)
Monohome (265)
NAKKISH (2)
New Home (43)
Newhome (55)
Nirvana (2)
Nurpak (13)
OYA home (1)
Pamuklu (3)
Paradise (29)
Patika (2)
Pera (8)
PRESTIGE (1)
Prima Casa (220)
Pupilla (1)
Qurdella (1)
Sab (3)
SABAEV (4)
Sarar (12)
Saray (2)
Sarev (950)
serev (4)
Sesli Home (20)
Setay (2)
Sevil (2)
SNOW (16)
Sofaroom (2)
Soley (339)
SORLINEN (1)
Spiderman (1)
Storway (22)
Sultan (1)
Tabba (5)
Tabe (3)
Talesma (1)
Taç (7125)
Tellak (1)
Thermolex (1)
Tivolli (32)
Tril (14)
Türkiz (102)
U.S POLO (4)
U.S. Polo (4)
Varol (52)
Vayzo (6)
Victoria (9)
Vienna (21)
Vinaldi (17)
wellamode (1)
Yataş (14)
Yünteks (17)
Zario (1)
ZER (1)
Zethome (1)
ZS (1)
Çapa Home (39)
Çeyizci (11)
Önay (1)
Örtüm (344)
Özdilek (3131)
Şaheser (33)
Şazeli (3)
Şıkel (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Çiçekli (3597)
3D (1450)
Düz,Sade (1351)
Renkli (1226)
Lisanslı (1062)
Genç-Çocuk (973)
Çizgili (707)
Geometrik (699)
Dantelli (497)
Aşk (252)
Ekoseli (204)
Denizci (181)
Kapitoneli (177)
Taraftar (176)
Şal Deseni (145)
Şehirler (60)
Puantiyeli (52)
Aplike (45)
Kalp (45)
Patcwork (27)
Marin (19)
Pop Art (18)
(4)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Pamuk (12189)
Pamuk Saten (3215)
Ranforce (2943)
Saten (671)
Terrycotton (244)
Polycotton (200)
Flanel (189)
Polyester (167)
Havlu (122)
Bambu (106)
Microfiber (82)
Jakar (70)
Percale (40)
Mako Saten (29)
Kaşmir (13)
Mikro (11)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,062)
ve üzeri (2,735)
ve üzeri (2,927)
ve üzeri (2,998)
ve üzeri (3,091)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL