Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bba
Eva
Yy
Jua
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Çarşaf Türü

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Malzeme

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Nevresim Takımı

için 15,773 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Nevresim Takımı

Çift kişilik ve tek kişilik olarak üretilen nevresim takımları hem evinizin dekorunu tamamlarken hem de yatak odanızın daha güzel ve şık görünmesini sağlayacak. Rengarenk desenleri ile dekorasyona renk katan nevresim takımları yumuşak dokusuyla da rahatlık ve konfor sağlıyor. Ürünlerin kolayca temizlenebilmesi de kullanım kolaylığı sağlıyor. Uyumak ve dinlenmek için kullandığınız odalarınıza yepyeni bir hava katacak. Çift kişilik ve tek kişilik boyutlarda üretilen nevresim takımları her karyolaya uygundur. Kullanıcılar nevresim takımları içinde çarşaf olan modeller tercih etmektedir. Nevresim takımları farklı boyutlarda, renk ve dokularda tasarlanırlar. Tek kişilik yataklar için nevresim takımı tek kişilik seçilebilir. Ayrıca bebek yatakları ve beşikler için özel olarak tasarlanmış nevresim takımları bulmak mümkündür. Özellikle yetişkinler tarafından tercih edilen çift kişilik nevresim takımları da boyutlarına göre ayrılmaktadırlar. Standart ve battal boy olarak nevresim takımı tasarlanmaktadır. Birçok renk ve desende nevresim takımı çeşitleri satışa sunulmuştur. Nevresim takımının kaliteli ve estetik ürünler olması ürün tasarımında kullanılan kumaşa ve dokuma tekniklerine bağlıdır. Farklı renk ve desenlerde nevresim takımları oda dekorasyonunu tamamlayan ürünlerdir. Şık ve canlı tasarımları olan nevresim takımları da yatak odanıza yeni bir hava katar. Her zevke hitap eden nevresim takımı modelleri bulmak mümkündür. Çarpıcı parlak renkler ya da nötr renkler tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen nevresim takımı modelleri beyaz olandır. Sade ve temiz göründükleri için beyaz çarşaflar tercih edilmektedir. Her bütçeye ve zevke hitap eden nevresim takımı çoğunlukla tamamen pamuk olanlar tercih edilmektedir. Yenilikçi tasarımları ve üretim yöntemleri ile üretilen nevresim takımı modelleri, keten, pamuk, ipek gibi ürünlerden yapılmıştır. Ayrıca bambu kumaştan üretilmiş nevresim takımları da vardır. Müşteri isteğine göre yabancı firmalar ve yerli firmalar kumaş ve dokuma kalitesine ekstra özen göstermektedirler. Nevresim takımı modelleri şık olduğu kadar sade de olabilmelidir. Ayrıca ürünler kullanışlı olmalıdır. Yatağa serilen ürünlerin yapısı sağlam ve kaliteli olması önemlidir. Sıklıkla kullanılan nevresim takımları yıkanmaktadır. Kumaşın kalitesi, yapısı, dayanıklılığı ve dokuma yönteminde yüksek standartlarda olan ürünler yıkama işlemlerine karşı dayanıklı olurlar. Dilerseniz yatak odası tekstili sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Dekorasyonunuza Uygun Nevresim Takımı Seçimi

Dekorasyonunuza Uygun Nevresim Takımı Seçimi

Her mevsim kullanılabilecek 4 mevsim nevresim takımı modelleri yatak odası dekorasyonu ile uyum sağlıyor. Nevresim takımı seçerken üzerinde durulan konu nevresim takımı ile döşek boyutlarıdır. Nevresim takımındaki çarşaf döşeği tamamen örtmelidir. Yatak odanızdaki yatak örtüleri, halı ve perdeler ile uyumlu nevresim takımları ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Yatak odaları, evimizin en özel ve en çok değer verdiğimiz yeridir. Bu sebepten, odanın her yerinin bize özgü ve özenli olmasına önem veririz. Bu yüzden nevresim takımı seçerken diğer ev tekstili ürünleri ile uyumlu olmasına dikkat ederiz. Nevresim takımı çift kişilik seçiminde renklerin uyumu önem taşımaktadır. Ayrıca nevresim takımı Hala, perde, nevresim takımı, yatak örtüsü gibi ürünler odanın tasarımını tamamlamaktadır. Mavi renk çift kişilik nevresim takımı tercih ediliyorsa, mavinin tonlarında halılar ya da bej renkte halı ve perdeler nevresim takımı ile uyumlu olacaktır. Yatak örtüsü ile benzer renklerde nevresim takımları güzel görünecektir. Nevresim takımı pamuklu olabildiği gibi dantelli de olabilmektedir. Dantelli, nevresim takımı yatak örtüsü ile daha şık görünecektir. Pamuklu olanlar ise daha kolay düzeltilebilir ve yıkanabilir. Yatak odanız koyu renkte ise açık renk yatak örtüsü ve ona uyumlu nevresim takımı daha şık durmaktadır. Eğer odanız koyu renkte ise açık koyu renk yatak örtüsü ve ona uyumlu nevresim takımı ise odanızı daha aydınlık yapacaktır. Oda koyu renkte ise çift kişilik yatak örtüsü ve nevresim takımı siyah renkte olursa oda karanlık ve basık görünecektir. Nevresim takımının yatak örtüsü ile aynı renk tonunda ve aynı tarz desende olması yatak odanızın dekorasyonunu güzelleştirecektir. Nevresim takımı ve yatak örtüsünün rengini kullanılan aksesuar ile veya perdenin rengi ile benzer tonda seçerek odayı daha canlı yapabilirsiniz. Örneğin mavi, yeşil gibi renkler odanız ile uyumlu oluşturacaktır. Nevresim takımı seçerken odanın renklerine ve dekorasyona uyumu dikkate alındığı gibi yorgan, yastık gibi nevresim takımının da kalitesi önemlidir. Kaliteli olmayan bir nevresim takımı cildinize zarar verir ve iyi uyku alamamanıza neden olur. Bu nedenle ürünün yapısına ve üretildiği malzemeye de dikkat etmek gerekmektedir. Biliniyor ki, kumuşlarda kullanılan maddeler insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebiliyor. İhtiyacınıza ve zevkinize hitap eden nevresim takımı ürünlerini sayfamızdan inceleyebilir, istediğiniz ürünü kolayca sipariş verebiliriz.

Konforlu Nevresim Takımı Modelleri

Konforlu Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim takımlarında pek çok farklı kumaş kullanılmaktadır. Sıcak yaz aylarında keten ve saten kumaşlı nevresim takımları tercih edilmektedir. Kış aylarında ise daha pamuklu nevresim takımları kullanılmaktadır. İnce iplikten üretilen saten kumaş, yatak odanıza gösterişli bir hava katacaktır. Saten kumaş, pamuklu kumaşlara göre daha yüksek fiyatlı olan bir kumaştır. Saten kumaşında yaz aylarında tercih edilmesinin nedeni diğer kumaşlara göre daha serin tutmasıdır. Kaygan yapılı ipek saten kumaşların kullanımı diğerlerine nazaran daha zordur. Tamamen doğal pamuktan üretilen saten kumaşlara ise pamuk seten denmektedir. İpek saten ürünler çabuk kırışmaktadır ancak pamuklu saten ürünlerde böyle bir sorun yaşanmamaktadır. Kış aylarında tercih edilen pamuklu kumaş nevresim takımları da tamamen pamuktan üretilmiştir. Nevresim takımlarında en çok tercih edilen kumaş çeşididir. İnsan sağlığına zararı olmayan ürünler aynı zamanda hava geçirirler. Bu sayede terletmezler. Pamuklu nevresimler, 4 mevsim kullanılabilirler. İpliği ince ve dokuması sık olan pamuklu kumaşlar yumuşak yapısı ile rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Nevresim takımlarında rahat bir uyku uyumanız nevresim takımının rahat olması da yatak örtüsü kadar önemlidir. Yastık, yorgan, çarşaf ve nevresimler kaliteli kumaştan olmalıdır. Hayatımızın üçte birlik kısmı uyumakla geçmektedir. Bu yüzden nevresim takımını sürekli kullanılır. Ürünler, yıkamaya uygun olmalı ve cilt sağlığına da zarar vermemelidir. Yumuşak dokuya sahip olamayan ürünler rahat ve iyi bir uyku uyumanızı engelleyecektir. O yüzden nevresimin dış görüntüsüne olduğu kadar ürünün ham maddesine de dikkat etmek gerekmektedir. Bu yüzden en çok tercih edilen kumaşlar doğal pamuklu kumaşlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararları yoktur ve hava geçirgenliği olduğundan yaz ve kış aylarında kullanıma uygundur. Pamuk nevresim takımları yıkama talimatlarına uyularak defalarca yıkanabilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Zevkinize Uygun Nevresim Takımı Seçimi

Zevkinize Uygun Nevresim Takımı Seçimi

Nevresim takımları arasında en çok tercih edilen ürünler pamuklu kumaşlı nevresim takımlarıdır. Tasarımları ile dikkat çeken nevresim takımlarından biri de 3 boyutlu nevresim takımı ürünleridir. Pamuklu kumaştan üretilen takımları ince iplik üretilmiş yumuşak dokuda ürünlerdir. 3 boyutlu dijital baskı yıkama ile silinmez. Tek kişilik ürünler, desenli nevresimden üretilmiştir. Beyaz renkte olan çarşaf 160x220 cm boyutlarındadır. Baskılı yastık kılıfı ise 50x70 cm ölçüsündedir. Nevresim takımı ölçüleri, modellere ve ürünlerin özelliklerine göre değişebilmektedir. Büyük boy yataklar için battal boy nevresimler tercih edilir. Onlar dışındaki çift kişilik yataklarda ise çift kişilik nevresim takımı kullanılır. Nevresim takımların boyutları standarttır. Çift kişilik nevresim takımın ölçüleri 200x220 cm’dir. Tek kişilik nevresim takımları ise 160x220 boyutlarındadır. Büyük boy yataklar için king size da denilen battal boy nevresimler tercih edilmektedir. King size modeller 240x220 cm’dir. Bu ölçülere uyularak 3D boyutlu, çiçekli desenli, renkli veya tek renk farklı kumaşlardan nevresim takımları üretilmektedir. Fakat markalar, aynı desende ürünü farklı ölçüler için de üretmiştirler. Yatak boyutları farklılaştığı için buna gereksinim duyulmuştur. Her yatağa uygun nevresim takımı bulmak mümkündür. Tek renk nevresim takımları günlük kullanımda daha çok tercih edilmektedir. Sade ve şık olmayı sevenler tek renk nevresimleri tercih ediliyorlar. Ayrıca, çiçek desenleri, bulut resimleri, ağaçlar ve geometrik şekiller de en çok tercih edilen nevresim takımı desenleridir. Nevresim seçimlerinde yatak boyutunu bilmek önemlidir. Çünkü nevresim takımlarında yer alan ürünlerin boyutları yataklara uygun olarak yapılmaktır. Nevresim takımı ürünleri pamuktan üretilebildiği gibi polyesterden de üretilebilmektedir. Pamuk fiyatları artında pamuk yerine polyester sıkça tercih edilmeye başlandı. Çünkü polyester kullanım maliyetini azaltmaktadır. Nevresim takımı, yatak örtüsü gibi ev tekstili ürünleri yapan firmalar, geçmişe kıyasla daha çok polyester polyesteri tercih etmeye başladılar. Polyester kullanımı hazır giyimde parlak görünüm, uygun fiyat ve dayanıklılık için tercih ediliyor ancak cildin hava almasını önlediğinden insan sağlığını büyük ölçüde tehdit etmektedir. Çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımlarında, yatak örtülerinde ve havlularda parlak desenlerin oluşmasını sağlamak için kullanılıyor. Pamuk, ipek ve yün üretimini azaltan üretici firmalar, fiyatlarda da indirim yapmamaktadırlar. Son dönemde yatak odası gibi ev tekstilinde sıkça kullanılmaktadır. Ancak kaliteli kumaştan, pamuk ve ipek üretilen nevresim takımları hem sağlıklıdır hem de sık kullanıma uygundur. Pamuklu kumaş kolayca ütülenebilir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen keten de sağlıklı bir hammaddedir. Ancak keten, pamuğa göre daha tok bir ürün olduğu için yıkamada yumuşatıcı da kullanılmalıdır.

Nevresim Takımı Nasıl Yıkanmalıdır?

Nevresim Takımı Nasıl Yıkanmalıdır?

Nevresim takımı yıkanırken ürünlerin neyden yapıldığı önemlidir. Çünkü ürünlerin pamuk olması, keten olması, saten olması yıkama talimatlarını değiştirmektedir. Keten kumaşlı örtülerde yumuşatıcı kullanmamak ve soğuk suda yıkamak önemlidir. Ürünleri yıkarken yanına başka bir çamaşır konulmamalıdır. Tek yıkanırsa daha iyi temizlenecektir. Saten kumaşlı bir ürün ise çamaşır makinenizin sıkma talimatını değişmeniz gerekir. Saten nevresimler sıkma yapılırsa zarar görecektir. Elde yıkama programında, az deterjan ile, ılık suda yıkamak gerekmektedir. Nevresim takımı dantel ise yıkamada özenli davranmalısınız. Çamaşır makineleri için üretilen deterjanların büyük bir kısmında ağartıcı maddeler bulunmaktadır. Ağartıcı madde içeren deterjanlar tercih edilmemelidir. Suyun sıcaklığı 40 derece olmalıdır aksi durumda yıpranabilir veya tahriş olabilir. Ayrıca sıkmada yapılmamalıdır. Yıkamadan sonra nevresimler serilmeli ve bir süre kurumaya bırakılmalıdır. Bazı nevresim takımları ütüye gelmez. Uygulama talimatlarına dikkat edilmelidir. Ütü yapılmadan önce uygulama talimatları okunmalıdır. Buhar ayarı çok iyi ayarlanmalı ve sonra ütüleme yapılmalıdır. Bambu kumaştan üretilen nevresim takımları pamuk ve saten kumaşlı nevresim takımlarına oranla daha yüksek fiyatlıdır. Anti bakteriyel olan kumaşların hava geçirgenliği vardır ve yumuşak dokuludur. Bambu kumaşlar, diğer kumaşlara kıyasla yüksek fiyatlı olduğu için bambu nevresim takımları fiyatlı değişkenlik gösterir. Bu tarz kumaşları kullanan pek çok marka vardır. Hepsinin kendine özel renk ve desenleri bulunmaktadır. Bazı markalar çocuklar için pamuklu kumaştan 3 boyutlu nevresim takımı üretirler. Daha sade ürünler üreten markalar olduğu gibi daha gösterişli, abartılı desenler olan tasarımlarda bulunmaktadır. Canlı ve açık renklerde, daha koyu ve soluk renklerde, her zevke hitap eden bir nevresim takımı modeli bulmak mümkündür. Tüm ürünler, kaliteli kumaştan üretilmektedir. Kumaş kalitesi sayesinde uzun süreli kullanılabilir ve sağlığa bir zararı yoktur. Şık görüntüsü ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanan yatak örtüsü modelleri içinden zevkinize göre nevresim takımı pamuklu ya da dantelli olanı kolayca bulabilirsiniz. Ürünlerin kullanım talimatları ve bakım talimatları dikkat ile uygulanırsa örtüler yıllarca rengi solmada ve desenleri bozulmadan kullanılabilir. Eğer kuru temizleme sembolü yok ise çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca temizledikten sonra güneş ışığı almayan ama hava alan bir yere sererek kurumasını sağlayabilirsiniz. Brillant nevresim takımı sayfamızdaki ürünleri de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Nevresim Takımlarının Fiyatları

Bütçe Dostu Nevresim Takımlarının Fiyatları

Nevresim takımı modelleri yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan ürünlerdir. Estetik detaylara sahip hem de kullanışlı oldukça farklı model bulunmaktadır. Yatak odasına göre sade veya dantelli, işlemeli modeller de tercih edilebilmektedir. Yatağın ölçüsüne uygun çift kişilik yatak örtüsü bulunmaktadır. Markalar, çift kişilik nevresim takımı kullanıcı memnuniyetine göre üretilmiş farklı ebat, desen ve renk seçenekleri ile satışa sunmaktadırlar. Farklı desen, renk ve dizaynlara sahip nevresim takımı modelleri yatak odasının dekorasyonunu tamamlar. Dantelli nevresim takımı çeyizlik olarak sıkça tercih edilen ürünlerdir. Motif ve nakışları ile odanızı güzelleştirir. Günlük olarak kullanabileceğiniz, tekrar tekrar yıkamaya uygundur. Ürünleri hem kış aylarında ısınmak amacıyla hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz. Odanızın dekorasyonunu tamamlayacak olan ürünlerin nemi dengeleyen kumaştan olması kullanıcı memnuniyetini arttırır. Çift kişilik yatak örtüsü fiyatları ürünün kalitesine, tasarımına, üretim tekniklerine bağlı olarak değişmektedir. Kumaşların üretiminde kullanılan ipek, saten, bambu, boya teknolojisi, 3D teknolojisine göre değişmektedir. Pamuk saten ve bambu ürünler yaz aylarında kullanıma daha uygundur. Saten takımlar gösterişli ürünlerdir ama kayan bir kumaş olduğu için günlük kullanımda sorun yaratmaktadır. Bu nedenle pamuk saten yerine ipek saten tercih edilmektedir. Sürekli kullanımlarda pamuklu kumaşlar tercih edilir. Ancak pamuklu kumaş da yüksek ısıda yıkama sonucunda çekebilir. Bu nedenle yıkama talimatlarına uyulmalıdır. Dantelleri ve motifleri arttıran nakış detayları ürünün fiyatını arttırmaktadır. Dönemsel olarak yapılan kampanyalarda nevresim takımlarını daha uygun fiyata bulmak mümkündür. İndirimli nevresim takımlarını uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Tek kişilik ve tek kişilik nevresim takımı modellerine sitemizden inceleyebilirsiniz. Rengarenk ve desenli birçok nevresim takımı bulabilirsiniz. Nevresim takımı genç kızlar ve erkekle için bebek odaları için veya yetişkin yatakları için tasarlanmaktadırlar. Ürünleri Soley nevresim takımı sayfamızdan da inceleyerek zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Nevresim takımı kaç derecede yıkanır?

Nevresim takımları genellikle pamuklu kumaştan üretilmektedir. Pamuklu kumaşlar en fazla 40 derece sıcaklıkta yıkanmalıdır. Daha yüksek ısıda yıkanırsa kumaş pamuklu olduğundan çekme yapar. Bu yüzden uzun süreli kullanımlarda önerilmez.

Nevresim takımı nasıl katlanır?

Nevresim takımlarını muhafaza etmek için nevresim, çarşaf ve yastık kılıfının katlanma şekli önemlidir. Nevresimler katlanırken ürünlerin az yer kaplaması amaçlanmaktadır. Ayrıca dolaptan başka bir şey alırken de katlaması bozulmamalıdır. Ütüledikten sonra yatak örtüsü ve nevresim katlanır. Önce çarşaf ikiye katlanır, nevresim ve yastıklar tek tek katlanır ve çarşafın içine konur. Sonra da kapatılır.

Nevresim takımı nasıl yıkanır?

Pamuklu nevresim takımları en fazla 40 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabilir. Uzun süreli kullanımlar da çok sıcak suda yıkama önerilmemektedir çünkü ürün çekme yapabilir. Asarak veya sererek kurutulabilir. Ayrıca kurutma makinesinde de kurutulabilir. Nevresim takımları temizlenmesi için kuru temizlemeye de verilebilir.