TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çift Kişilik Nevresim Takımı

için 30,079 sonuç bulundu.

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Birçok insanın rahatlıkla uyuyup, dinlendiği ve kullanırken kendini en rahat hissettiği eşyalardan biri olan yatakların, en önemli dekoratif örtüsü olarak nitelendirilen nevresim takımları, birçok farklı özelliği ile kullanıcılarına sunuluyor. çift kişilik nevresim takımı , sevdiklerinizle beraber uyumanın keyfini en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, farklı kumaş yapısı, motifleri ve renkleri ile sizlerin memnuniyetini yaratan yatak koruyucuları olarak görülüyor. çift kişilik nevresim takımı kırmızı, beyaz, siyah, gri, mavi, lacivert ve çok renkli seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Yataklarınızın aynı zamanda koruyucusu olan çift kişilik nevresim takımları, daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda uyumanız için sizlere sunulan kaliteli ev tekstili ürünleri olarak öne çıkıyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımları Farklı Altenatifler ile Kullanıcılara Destek Oluyor

Çift Kişilik Nevresim Takımları Farklı Altenatifler ile Kullanıcılara Destek Oluyor

Yatak, yorgan ve yastık olmak üzere tüm uyku setlerine uygun ölçülerde yapılan çift kişilik nevresim takımı ölçüleri, küçük, orta ve battal boy olmak üzere çeşitli şekillerde ayrılabiliyor. Kullanılacak yatağın ebatları dikkate alınarak, satın alınacak olan nevresim takımı rahatlıkla belirlenebiliyor. Genellikle 150x200 ve 180x200 boyutları arasında olan çift kişilik nevresim takımları, birçok farklı kumaş türü ile sizlerein beğenisine sunuluyor. Genellikle doğal lif ve pamuk karışımlarından oluşan yapılarda karşınıza gelebilen çift kişilik nevresim takımları, %100 pamuk yapısından üretilen modellere sahip olmasıyla da kullanıcı memnuniyeti yaratıyor. Sağlık açısından genellikle pamuk nevresim takımları daha fazla tercih edilirken, farklı renk ve motiflere sahip yapılar da satın alınacak nevresim takımının karar yapısını fazlası ile etkileyebiliyor. Pamuklu dokumalar dışında, pazen, penye ve çift kişilik nevresim takımı saten kumaş yapısına sahip kumaş türleri de sevilen modeller arasındaki yerini alıyor. Desenli, renkli, şekilli yapıları ile birçok çiftin en çok sevdiği modelleri geniş ürün skalasında barındıran birbirinden güzel çift kişilik nevresim takımı modelleri, oldukça farklı tasarım yapısına sahip tarz yapıları ile sizleri sevindiriyor. Orijinal tasarımları ve çok renkli yapıları ile birçok yeni evli çiftin sahip olmak istediği gösterişli tarzlara da sahip olabilen çift kişilik nevresim takımları, çiftlerin ortak beğenilerine uygun yapılarda sunuluyor. Mevsime göre serin ya da sıcak tutabilen ve kolaylıkla toz almayan yumuşak yüzeye sahip çift kişilik nevresim takımları, uyku yapınızı ve yatak görüntünüzü daha konforlu ve havalı bir hale getirmek için sizlere yönelik olarak üretilmiş ev tekstilleri arasında olması ile dikkat çekiyor. Çift kişilik nevresim siyah renkli yapıları ile de kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Yastık kılıfı, çarşafı ve saten nevresimi ile siyah rengin ağır duruşunu sergileyen kaliteli yapıdaki çift kişilik nevresim takımı modelleri, antibakteriyel kumaş yapıları ile güzel görüntülerinin yanında sağlığınızı korumaları ile biliniyor. İçerisinde kullanıcı sağlığını etkileyen zararlı hiçbir maddenin bulunmadığı çift kişilik nevresim takımı modelleri, sevdiğiniz ile beraber huzurlu uyku keyfi yaşamanız için sizlerin beğenilerine sunuluyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımı modelleri , sahip olunmak istenen nevresim takımın kumaş türüne, renk yapısına ve hayal gücünü etkileyen desen ve motiflere dayalı olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Pamuklu ve ketenli kumaş türüne uygun olarak üretilip kullanıcısına sunulan modeller, hafif dokusu sayesinde kullanıcı memnuniyeti yaratıyor. Yazın terletmeyen pamuklu nevresim takımları, hava geçirgenliğine sahip olan yapısı ile sıcak mevsimlerde rahatlık ile kullanılabiliyor. Uyku sırasında sizlere ekstra konfor sağlayan çift kişilik nevresim takımı pamuklu yapıları ile sizlere nevresim konforunu fazlası ile sunuyor. Yıkama sonrası solma, çekme ve büyüme problemi yaşatmayan pamuklu çift kişilik nevresim takımları, kolay ütülenebilir yapısı ile kullanıcılarına ekstra kullanışlılık vadediyor. Sentetik lifli, polyester malzemeli ve çift kişilik nevresim takımı modelleri, termal yapıalrı ile kış aylarında sizlere konforlu kullanım özellikleri sunuyor. Çiçek, kurdela ve geometrik desenli yapılarda karşınıza çıkabilen çift kişilik polyester nevresim takımı modelleri, farklı kullanıcıların beğenisine uygun makine desenli işleme tekniği ile baskılanmış modellerden oluşuyor. Sadece yatağı korumak için kullanılmayan nevresim takımları, aynı zamanda oda dekorasyonuna katkı sunmak için kullanıcılarına özel olarak tasarlanıp, beğenilerine sunuluyor. Odalarınızın havasını değiştirip, sizlere enerji ve motivasyon veren çift kişilik nevresim takımı düz renk modelleri ile sade yapıyı seven kullanıcılarına yöenlik olarak üretiliyor. Siyah, beyaz, bordo ve lacivet renk yapılarından oluşan kaliteli çift kişilik nevresim takımı modelleri, klasik ve sade yapıları ile odalarda daha ferah ve tek renkli yapıyı sergilemek isteyen kullanıcıların ilgisini çekerken, düz renkler üzerine işlenmiş özel desenli alternatif modeller ise; tek renk yapısını seven kullanıcılara sunulan ihtişamlı modeller olarak dikkatleri çekiyor. Her yaştan kullanıcıya yönelik olarak üretilen nevresim takımları, çocuklar için sevimli ve şekilli nevresim formlarında karşınıza geliyor. Çocuk odaları için renkli motifler, hayavn figürleri ve masal kahramanları ile bezenmiş yapıda olan nevresim takımları, her çocuğun hayalini kurduğu renkli dünyayı nevresimlerde yaşamasını sağlıyor. çift kişilik nevresim takımı fiyatları , satın almak istediğiniz modelin kumaş türüne, boyutuna, model yapısına göre farklılıklar gösteriyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımları Birçok Renk Yapısı ile Sizlerin Memnuniyetini Sağlıyor

Çift Kişilik Nevresim Takımları Birçok Renk Yapısı ile Sizlerin Memnuniyetini Sağlıyor

İki kişilik yatak ölçülerine uygun olarak birçok model ve orijinal tasarıma sahip olan çift kişilik nevresim takımları, dokuma kalitesine, nevresim takımı üzerindeki motif ve şekillere, kumaş türüne, ölçülere ve satın almak isteyen kullanıcıların isteyeceği renk yapısına göre çeşitli şekillerde kullanıcılarına uygun yapıda sunuluyor. Sağlam dikişli yapılarda üretilmesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen modelleri içerisinde bulunduran çift kişilik nevresim takımları, birçok kullanıcının yüzünü gösterişli tarz yapılarda bulunan orijinal tasarımlara sahip olması ile güldürüyor. Yatakların odaya bakan yüzlerinin nevresim takımları ile kapanması, kullanıcıların yatakları kullanırken toz ve bakteri yapısından daha uzak kalmasına neden olurken, birçok hastalık riskinden daha iyi korunmasını sağlıyor. Yastık kılıfları ve sık dokuması ile kullanıcılarına yatak keyfi sırasında oldukça rahatlık veren pazen çift kişilik nevresim takımı modelleri, uzun ömürlü yapıları, makinede kolaylıkla yıkanabilir kumaş yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Seçilmiş %100 pamuk ipliklerinden üretilen pazen kumaşlar, soğuk havalardaki üstün performansları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çift kişilik nevresim takımı gri modelleri arasındaki kare desenli sade gri rengindeki modeller, ince dokuma kumaştan üretilen modelleri ile sizlere yaz ve kış kaliteli Nevresim Takımı özellikleri sunuyor. Birçok kullanıcı tarafından satın alınacak nevresim takımınlarının duvarlara, perdelere ve odadaki mobilyalara uyumlu yapılar göstermesi son derece önemli oluyor. Kullanıcılara sunduğu sağlıklı koruma yapısı ve ipeksi dokunuşlu verimli yapı dışında onların göz zevkini ve motivasyonunu da etkileyen çift kişilik nevresim takımları, her yıl yenilenen yapıları ile sizlerin yatak odalarını daha konforlu bir hale getiriyor. Çizgili, noktalı, figürlü motiflerin yanında oldukça sade yapılarda bulunan çift kişilik nevresim takımı beyaz modelleri, klasik sade rengi ile çeyizlerin en çok tercih edilen modellerinden olması ile dikkat çekiyor. %100 pamuklu yapıdan oluşan beyaz nevresim takımları, sağlam düğmeleri, uygun ölçülü yastık kılıfları ve dayanıklı çarşaf yapısı ile klasik çizgiyi, beyaz renkteki solmaz yapısı ve çift taraflı kullanılabilir işlevselliği ile sizlere sunuyor. Birçok farklı model yapısında bulunan birbirinden özel tasarıma sahip çift kişilik nevresim takımları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (21)
2 Stories (1)
Abalone (3)
Adetto (39)
Agran (1)
Airlife (1)
Alaca (597)
Alena (66)
Alena Home (17)
Alessia (5)
Altınbaşak (372)
Always (29)
Anatolia (140)
Apex (6)
AquaHome (8)
Aran Clasy (239)
Aran Home (22)
Armada (1)
Armis (20)
Atölye F (2)
Bahar (37)
Baveno (2)
Başak (19)
Belenay (15)
Bellona (19)
Best (4)
Best Class (71)
Beğenal (93)
Braca Home (31)
Brielle (61)
Brillant (12)
Canarino (1)
Casadora (5)
Class (9)
Clasy (3677)
Colorpool (96)
Confetti (5)
Cotton Box (1910)
Cottonbox (333)
DAGE (1)
Dantela (307)
Dantela Vita (135)
day life (2)
Decotrend (5)
Delfin (61)
Dessen (24)
DIEN (4)
Dinarsu (1)
(4803)
(709)
Doqu Home (142)
DP Home (2)
DURUL (6)
Ebrar (23)
Ecocotton (602)
Ecosse (54)
Efesan (2)
Elart (133)
Elita (9)
Else (190)
En Vogue (59)
Envogue (1)
Eponj Home (155)
Ersperto (10)
Esse Home (1)
Estima (7)
Eumenia (1)
Eva (35)
EVA (2)
EVAŞK (1)
Evim (30)
Evim Home (3)
Evimrenk (8)
Evita (15)
Evlen Home (11)
Evmisya (8)
Evneşe (1)
Evteks (3)
Fabress (3)
Fialka (16)
Fiesta (32)
FIESTA (3)
Finezza (21)
First Choice (723)
Firuze (53)
For Home (13)
Freeteks (2)
Fushia (15)
Gelin Home (16)
Gold (1)
Gold Case (7)
Gold Home (1)
Good idea (8)
Gökay (10)
Gülyat (75)
H.S.K (102)
Handy (16)
Hanzade (13)
HC&W (3)
Hibboux (8)
Hobby (585)
Home (23)
Home&Bath (52)
İdaş (41)
İpekçe (33)
İrya Home (48)
Isıtel (4)
İssimo Home (238)
İSTİKBAL (34)
İyi Uyku (2)
Jereed (17)
Jolly Home (52)
Jua (3)
Karaca Home (734)
Karna Home (25)
Kiğılı (2)
Kraliçe (9)
Kristal (246)
Kupon (6)
Lady Moda (232)
Lale Home (6)
Lena (5)
Lidya (34)
Lilamor (2)
Majeste (48)
Majoli (183)
MAKİ (48)
MarieLou (13)
MarkaEv (173)
Mary Case (6)
Mavi (14)
mavi (1)
Maxhomen (2)
Maxstyle (75)
Melissa (3)
Meltem (18)
Melunda (4)
Mer-Tim (13)
Merinos (9)
MİNAR (1)
Minimal (1)
Minteks (35)
Mira (1)
Misev (21)
Misiny (8)
Mislotus (1)
Misto (10)
MIZALLE (15)
Modaletto (9)
Moderona (16)
Mondi (7)
Monohome (377)
Myhome (1)
Napolyon (28)
NAZA (6)
Nazik Home (61)
Nefnef (1)
NevresimEv (61)
New Home (84)
NewBrideHome (116)
Newhome (101)
Nordqueen (30)
Othello (1)
OYA home (1)
PACK (1)
PamukEvim (4)
Paradise (6)
Patika (1)
Penelope (2)
PerlaSera (74)
Pupilla (2)
Qurdella (103)
Romance (2)
SABAEV (4)
Sarar (14)
Saray (1)
Sarev (466)
SCHAFER (64)
Seral (1)
Shome (3)
SNOW (1)
Sofaroom (1)
Soley (338)
Storway (9)
Taç (2958)
Thefabric (96)
Tivolli (18)
Touchlove (13)
Tril (5)
Türkiz (1)
U.S POLO (1)
U.S. Polo (1)
Varol (40)
Vayzo (1)
Victoria (4)
Vienna (3)
Vinaldi (46)
wellamode (2)
Yataş (34)
Zebra Casa (23)
ZS (2)
Zümrüt (16)
Çapa Home (92)
Çeyizci (2)
Ödel Home (10)
Önay (1)
Örtüm (39)
Özdilek (1697)
Şaheser (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Pamuk (7079)
Pamuk Saten (3235)
Ranforce (1424)
Saten (447)
Polycotton (223)
Flanel (110)
Bambu (55)
Jakar (33)
Percale (27)
Mako Saten (19)
Polyester (13)
Microfiber (10)
İpek (9)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Çiçekli (2428)
Düz,Sade (1186)
3D (944)
Çizgili (746)
Geometrik (682)
Renkli (635)
Dantelli (267)
Aşk (215)
Ekoseli (175)
Lisanslı (110)
Şal Deseni (107)
Aplike (54)
Kalp (33)
Şehirler (30)
Puantiyeli (25)
Denizci (24)
Marin (23)
Taraftar (17)
Pop Art (13)
Patcwork (11)
Meyve (6)
(5)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(825)
ve üzeri (1,117)
ve üzeri (1,229)
ve üzeri (1,275)
ve üzeri (1,344)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL