TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çift Kişilik Pike Takımı

için 3,793 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Çift Kişilik Pike Takımı

Evlerde rahatlığı ve bununla birlikte konfor düzeyini artıran pike takımları, her mevsime özel olarak farklı kalınlıklarda ve kumaş tiplerinde üretilen modelleri ile popüler tekstil ürünleri arasında yerlerini almışlardır. Yatak odası tekstili konusunda öne çıkan ürünler arasında gelen bu takımların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik pike takımı gibi farklı boyutlarda üretilen bu takımların ayrıca özel boyutlarda üretilen modelleri de bulunmaktadır. Yatak ölçülerinize en uygun olanı ve yatak odanızın dekorasyonu ile uyum yaratacağını düşündüğünüz bir modeli satın alarak, bu ortamların havasını geliştirebilirsiniz. İçerisinde; çarşaf, yastık kılıfı ve pikenin yer aldığı bu takımlar, bazı durumlarda ekstra ürün de içerebilmektedir.

Birbirinden Farklı Renklerdeki Çift Kişilik Pike Takımları

Birbirinden Farklı Renklerdeki Çift Kişilik Pike Takımları

Set halinde satışa sunulan takımlarda kullanılan tekstil ürünlerinin özellikleri de markasına ve modeline göre değişmektedir. Bu noktada takım içerisinde yer alan; yastık kılıfı, çarşaf ve pikeler; iplik türü, dokuma tipi, renk, desen, kumaş, işleme, doku ve baskı gibi birbirinden farklı alanlarda nitelik kazanarak çeşitlenmektedir. Eğer çift kişilik bir pike takımı satın almak istiyorsanız, bu noktada çift kişilik pike takımı ölçüleri yatağınızın ölçüleri ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede satın aldığınız takım, tasarımsal özelliklerini en iyi derecede yansıtabilecektir. Yatak odanızda bulunan diğer mobilyalar ile uyumlu olacak bir tasarım seçmek, odanızın genel havasına olumlu bir etki yaratacaktır. Böylece satın aldığınız takım, konforunun yanı sıra dekoratif bir nitelik de kazanacaktır. Fiyat olarak değerlendirildiğinde, çift kişilik pike takımı fiyatları; kullanılan malzeme, içerdiği baskı ve dikiş sayısı gibi özellikleri bakımından, üretici markaya göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu noktada ürün çeşitliliğinin çok olmasıyla birlikte, bütçenize uygun modeller bulmanız da kolaylaşmaktadır. Farklı tasarım zevklerini ve dekorasyon tarzlarını göz önünde bulundurularak üretilen tasarımlar sayesinde, her zevke uygun takımlar bulmak mümkün olmaktadır. Bu noktada yatak ebatlarına uygun olarak seçilen bir takım, şişkinlik veya bombe yaratmayacak, yatağın kenar kısımlarından orantısız bir biçimde sarkma gibi bir durum yaratmadan, yatağı tam olarak kapsayacaktır. Takım içerisinde yer alan pikeleri, sadece uyurken değil aynı zamanda da yaşam alanınızın diğer bölümlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaşam alanınızın diğer bölümlerinde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz pikeler; oturma odası ve salon gibi evinizin diğer ortamlarında televizyon izlerken veya dinlenirken aradığınız konforu ve sıcaklığı sizlere sunacak ürünlerdir. Gelişen üretim teknikleri ve imkanlar sayesinde, pikeler çok daha işlevsel bir hal kazanmışlardır. Bu nedenle de her mevsim için ayrı yapılarda üretilen pikeler sayesinde, dört mevsim için uygun bir takıma sahip olmak mümkün olmaktadır. Sıcak tutan malzemeler kullanılarak üretilen bu tekstil ürünleri, gece uykunuzu bölünmeden, rahat bir biçimde gerçekleştirmenize elverişli bir ortam sağlamaktadır. Her zevke uygun takım tasarımları sayesinde hem konforunuzu artırırken, hem de birbirinden şık takımlara sahip olabileceksiniz.

Çift Kişilik Pike Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Pike Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni evlenecek kişilerin, çeyiz olarak da tercih ettiği çift kişilik pike takımı modelleri oldukça çeşitlidir. Yatak odası tekstil ürünlerinde ilk olarak akla gelen çift kişilik takımlar, model bazında oldukça çeşitlidir. Bu noktada yatak odası dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak ve satın almayı düşündüğünüz takımı hangi mevsimde kullanmak istediğinize karar vererek, birçok marka tarafından üretilen oldukça geniş aralıktaki model sayısı arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İster çeyizlik, isterseniz de günlük olarak çift kişilik yataklarınızda kullanabileceğiniz bu pike takımları, sizleri soğuktan koruyabilecekleri gibi aynı zamanda da şık tasarımları sayesinde iyi birer yatak örtüsü olarak da kullanılabilecek ürünlerdir. Farklı mevsimlere özel olarak üretilen takımlardan bir diğeri de çift kişilik yazlık pike takımı olmaktadır. Yaz aylarında kullanılması için üretilen bu takımlarda yer alan pikeler, daha ince kumaştan üretilmektedir. Dolayısıyla yaz aylarında sıcak havalarda uyurken, üstünüze örtebileceğiniz bu takımlarda yer alan pikeler ile uyumlu, çarşaflara ve yastık kılıflarına da sahip olabileceksiniz. Ayrıca, yazlık olarak tasarlanan pikeler daha ince yapıda olacakları için, evinizde salonda veya oturma odanızda televizyon izlerken de diğer mevsimlerde soğuktan korunmak için bu pikeyi kullanabileceksiniz. Dolayısıyla, diğer modellere kıyasla daha işlevsel olabilecek olan yazlık modeller, geçirgen kumaşları, göz alıcı tasarımları sayesinde yaz aylarında yatağınızın üst kısmını tam olarak kaplayarak hem şık bir görüntü oluşturacak hem de havanın serin olduğunu hissettiğiniz anlarda size yardımcı olacak. Günlük, belirli günlerde veya çeyizlik olarak farklı kumaş türleri ve çeşitli; baskılar, desenler, figürler ve renk kombinleri ile üretilen bu takımlar, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz, yıkandıkları taktirde renkleri solmayacak ve dolayısıyla gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz ürünlerdir. Bu noktada hem yatak odanızda dekoratif bir unsur olarak öne çıkararak kullanabileceğiniz veya kış aylarında yorganınızın üstüne bir kat soğuk havalarda uykunuzun bölünmemesi amacıyla da kullanabileceğiniz pikelere sahip olabileceksiniz. Yatağınızın ebatlarına uygun bir çift kişilik takım satın alarak, oldukça hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Kategori sayfası üzerinden farklı modellere ve tasarımlara ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da Ev Tekstili sayfaları üzerinden de modellere ait tasarımsal detayları ve kumaş özellikleri gibi diğer önemli detaylara ulaşarak, dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Farklı Kumaş Türleri ile Her Mevsime Uygun Çift Kişilik Pike Takımı

Farklı Kumaş Türleri ile Her Mevsime Uygun Çift Kişilik Pike Takımı

Tasarım yönünde oldukça çeşitlenen çift kişilik dantelli pike takımı tasarımları, farklı desen, renk ve baskı teknikleri kullanılarak, birçok çeşitli kombin oluşturulduğu gibi aynı zamanda da tümüyle tek bir renk kullanılarak veya uyumlu renk geçişleri ile tasarlanmış, kontrast renkler ile oluşturulan modelleri ile yatak odası tasarımlarında çok çeşitliliği sağlayan tekstil ürünleridir. Dantel işlemeli olabileceği gibi aynı zamanda büzgü kenarlı veya dokumalı ya da baskılı tasarımlar da oluşturulmaktadır. Bunun yansı sıra; oval, kare veya çizgili geometrik şekle sahip pike tasarımlar da bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitlilik olması açısından; çiçek ve doğa temalı, hayvanlar alemi temalı tasarımların yanı sıra, fotoğraf baskılı veya özel figürün yer aldığı pikeler de tasarlanmaktadır. Popüler takımlar arasında yer alan çift kişilik dantelli pike takımları uzun süre kullanılacak şekilde, dayanıklı tekstil malzemeleri kullanılarak üretilmektedir. Bu noktada iyi bir kullanım deneyimi sunan; %100 pamuk kullanılarak üretilen, bambu ve pamuk karışımı veya bambu viskoz bileşimli malzemelerin yanı sıra jakarlı veya ranforce gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen pikeler bulunmaktadır. Dokunulduğunda eşsiz bir yumuşaklık hissi ve huzur veren bu pikeler, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde, dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmektedir. Yorgana kıyasla daha hafif ve daha ince dokusu ile öne çıkan ve bu nedenle tercih edilen pikeler, hava geçirgenliği yüksek kumaş kullanılarak imal edilmektedir. Aynı zamanda pike takımı çift kişilik çeyizlik olarak da evlenince evinizde kullanmak üzere satın alabileceğiniz birçok tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar, her daim modası geçmeyecek tasarım bazlı özelliklere ve aynı zamanda da kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü ürünlerdir. Farklı ölçülerde üretilen bu takımlar genellikle çift kişilik olarak 160X230 ebatlarında üretilmektedir. Oldukça şık desenlere sahip olmaları nedeniyle sadece uyurken değil aynı zamanda da yatağınızın üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bu ürünler, güvenle kullanabileceğiniz, kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ürünlerdir. İster günlük, isterseniz de belirli zamanlarda yatağınıza sererek kullanabileceğiniz bu takımlar, uygun aralıktaki fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Ürün kategorisi üzerinden farklı markalar tarafından üretilen birçok desene, modele ve çeşide ulaşabilirsiniz. Pike ve Takımı kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabailir seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Birhome (1)
2 Stories (1)
Abalone (1)
Alçeyiz (1)
Amazon Ev (2)
Apex (7)
Aramis (1)
Armis (6)
Açelya (1)
Belenay (2)
Bellona (12)
Bienor (1)
Brillant (2)
Clasy (310)
Cotton Box (47)
Cottonbox (30)
Dantela (41)
(569)
(256)
Doqu Home (12)
DURUL (25)
Ecocotton (23)
Efesan (1)
Elart (95)
Elit (2)
Eponj Home (89)
Estima (1)
Eva Gold (1)
Evim (1)
Evim Home (8)
Evimhome (2)
Evimrenk (7)
Evlen (28)
Evlen Home (10)
Evmisya (2)
Evsay (1)
Evteks (1)
Finezza (7)
Firuze (8)
Gelin Home (40)
Gold (1)
Gold Case (2)
Gülen Ev (1)
Hanzade (3)
HC&W (6)
Hobby (53)
Home (2)
İpekçe (3)
İrya Home (16)
Jolly Home (18)
Jua (2)
Karaca Home (181)
Kristal (25)
Lady Moda (47)
Lale Home (10)
Lilamor (3)
Magenta (1)
MarieLou (2)
Melissa (1)
Minteks (14)
Misev (1)
Nazik Home (12)
New Home (22)
Newhome (22)
OYA home (4)
PamukEvim (2)
Popartcı (1)
PRESTIGE (5)
Sarev (83)
SCHAFER (24)
Soley (54)
Storway (1)
SudeSelin (37)
Sultan (1)
Taç (533)
Tivolli (4)
UNICO (5)
Varol (2)
Vienna (3)
Vinaldi (4)
Yataş (1)
Zebra Casa (42)
Zümrüt (11)
Özdilek (198)
Şaheser (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Pamuk (1016)
Pamuk Saten (156)
Jakar (39)
Ranforce (33)
Saten (21)
Polyester (12)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Çiçekli (214)
Dantelli (196)
Düz,Sade (149)
Renkli (98)
Çizgili (38)
Lisanslı (33)
Geometrik (25)
Ekoseli (20)
Aplike (15)
Aşk (8)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(170)
ve üzeri (230)
ve üzeri (252)
ve üzeri (268)
ve üzeri (282)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL