Koltuk Örtüsü

için 1,843 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Koltuk Örtüsü

Salon evinizde şıklığın adresidir. Büyük bir koltuk mutlaka dahil olmak üzere irili ufaklı koltuklar veya koltuk takımı olmayan bir salon düşünülemez. Ama vaktinizin çoğu salonda geçiyorsa koltukların zamanla deforme olması ve yıpranması kaçınılmaz. Neyse ki koltuk örtüsü ile koltuklarınızın ömrünü uzatmanız mümkün.

Koltuk Örtüsü Nedir?

Koltuk Örtüsü Nedir?

Koltuk örtüsü koltuklarınızın üstüne serebileceğiniz bir örtü çeşididir. Koltuk örtüsü, çok daha değerli olan koltuk kumaşlarınızı dış etmenlerden korumanıza yardımcı olur. Eskiden koltuk örtüsü denildiğinde zihinlerde hayaletli evler gibi görüntüler canlanırdı ama günümüzde koltuk örtüsü modelleri o kadar çeşitli ki salon dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlayan bir model bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Koltuk örtülerinde bir ayrım sizi bekliyor. Koltuk örtülerinin kimisi lastikli çarşaf mantığında yapılır ve bunlar koltuğun kullanılması esnasında kolay kolay çıkmaz ama epey düzdür. Fırfırlı ve dantelli örtüler ise koltuğun üstünden geçirilir ve serbestçe salınır. Bu örtüler yerinden çıkma riskine karşın oldukça şıktır.

Koltuk Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Koltuk Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Koltuk örtüsünü konforlu bir şekilde kullanmak doğru ürünü seçmekle başlar. Mesela, köşe koltuğunuz varsa köşe koltuk örtüsü, koltuk takımınız varsa koltuk örtüsü takımı edinmelisiniz. Koltuklara uyumsuz olan veya takım olmayan örtüleri örtmeye çalışmayın. Koltuk örtüsü kumaşı da kullanımınızı etkiler. Koltuk örtüsünün asıl amacı koltuğu korumak olsa da bir şey döküldüğünde üstünde leke kalan bir ürünü günlük olarak kullanmak istemezsiniz. Ayrıca yaz aylarında şönil ve keten gibi havadar kumaşlar, kışın da polar gibi sıcak tutan kumaşlarla değiş tokuş yapabilirsiniz. Koltuk örtüsü düşünülenin aksine televizyon karşısında zaman geçirirken varlığını bile unutacağınız bir tekstil ürünüdür.

Koltuk Örtüsü Fiyatları

Koltuk Örtüsü Fiyatları

Koltuk örtüsü fiyatları kumaşın türü, kalitesi, kullanılan ayrıntılar ve tabii ki ürünün boyutuna göre değişiklik gösterir. Hep klasik tarzla özdeşleştirilse de koltuk örtüsü modern salonlarda da kullanılır çünkü koltuk kumaşlarını korumak aslında herkesin ortak derdi. Düz koltuk örtüsü renkleri ile modern havayı yakalayabilirsiniz. O kadar sade olsun istemezseniz bürümcük veya tay tüyü olan koltuk örtüleriyle koltuklara biraz hareket katmanız mümkün. Şık koltuk örtüsü tanımı aslında sizin kişisel zevklerinize ve dekorasyon yönelimlerinize kalmış. Koltuğunuzu yalın olarak kullanmak sizi ne kadar cezbetse de döşemelik kumaş fiyatlarının yanı sıra onların döşenme maliyetlerini aklınızdan çıkarmayın. Altınbaşak, AST Topdağı, Doğruyol, Eponj Home, Giz Home, İpekçe ve diğer birçok markanın koltuk örtüsü modellerini burada bulabilirsiniz. Koltuk örtüsü dışında koltuk şalı ve diğer salon tekstili ürünlerine de mutlaka göz atın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(254)
ve üzeri (455)
ve üzeri (505)
ve üzeri (514)
ve üzeri (531)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL