TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kravat, Papyon, Mendil

için 8,912 sonuç bulundu.

Kravat, Papyon, Mendil

İyi gözükmek, birçok erkek için son derece önemli kişisel noktalar arasında oluyor. Erkek Giyim & Aksesuar için oldukça önemli bir yere sahip olan kravat papyon ve mendil üçlüsü, birçok kullanıcıyı, hem gündelik yaşamında, hem de önemli özel toplantılarda ve davetlerde şık göstermeyi sağlayan aksesuarlar olarak göze çarpıyor. Son derece farklı çeşitlerde modellere sahip olabilen kravat, papyon ve mendil modelleri, aradığınız şıklığı ve görselliği farklı modellere sahip olan parçaları ile sağlıyor. Farklı kumaş yapılarına, renklerine ve tarzlarına sahip olan kravat, papyon ve mendil çeşitleri, orijinal yapıları, şık ve rahat kullanımı sağlanayan model özellikleri ile birçok beğeniye sahip olan kullanıcılara hitap edebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kravat Papyon Mendil Çeşitleri Sizlere Şık Görsellik Tarzı Sunuyor

Kravat Papyon Mendil Çeşitleri Sizlere Şık Görsellik Tarzı Sunuyor

Takım elbiselerinizin görünümünü en şık şekilde değiştirip, sizlere parlak ve özel görüntü yapısı sunan kravat, mendil ve papyon çeşitleri , birçok kokteyl, davet, merasim ve iş toplantılarında sizlerin en önemli yardımcısı oluyor. Oldukça şık ve kaliteli yapıda olan modeller, konforlu yapılarıyla şıklığın yanında sizlere rahatlık sağlamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok kıyafetinize son derece uyum sağlayan kravat papyon ve mendil takımları, iş yaşamında sizlere prestij sağlayan görüntüleri ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Takım elbiselerinize bütünlük sağlayan modeller, kemer ve ayakkabılarınızla son derece şık kombinler oluşturmanızı sağlayarak, günlük yaşamda da giyilebilecek model özelliklerini sizlere sağlıyor. Beyaz, lacivert, kırmızı, yeşil, ekru gibi sade renklerin yanında çok renkli ve farklı tasarımlı model yapılarına da sahip olabilen kravat, papyon ve mendil takımları, sizlere farklı alternatifler yaratarak memnuniyet sağlıyor. Diğer farklı giysi ve Aksesuarlarla beraber karıştırıp severek giymenizi sağlayabilen çeşitler, sizlerin zevk ve beğenisine uygun ürün seçenekleri ile ilgiyi üzerinde topluyor. İçerisinde kol düğmesi, mendil, kravat, kravat iğnesi ve kol düğmesi parçaları bulunan kravat seti modelleri, birçok çeşitli tarzdan oluşan ürün yapısı ile kullanıcılarına alternatif yaratarak onların sevinmesini sağlıyor. Sadece kol düğmesi ve mendil çeşitleriyle de satılan kravat setleri, birçok arkadaşınıza ya da sevdiklerinize hediye almak için sizlere sunulmuş olan en iyi ürün özelliklerini gösteriyor. Kravat setleri içerisindeki kravat modellerinin orijinal tasarımları bazen geometrik şekillerle karşınıza çıkarken, bazen de çizgili desenler ile karşınıza çıkabiliyor. Sade, desensiz ve klasik tek renk seçenekleriyle de karşınıza çıkabilen kravat modelleri, gösterişi sevmeyen kullanıcılara farklı ve sade özellikleri ile gelip, kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Örgü kravat yapısı ile son derece sportif ve rahat bir görüntünün çevredekiler ile paylaşılmasını sağlayan örgülü kravat modelleri, günlük kullanım yapısına sahip model yapısı ile son derece şık yapıda karşınıza çıkıyor. Kot pantolon ve gündelik yaşamdaki sportif ceket modelleri ile son derece uyumlu şekillerde sizlerin stilini besleyen örgü kravat modelleri, farklı renk ve desen yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Giyim & Ayakkabı kategorisi üzerinden tüm seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Kravat Papyon Mendil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kravat Papyon Mendil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birçok erkek için takım elbise bütünlüğü ve şıklığı en çok istenen moda stilleri arasındaki yerini alıyor. Oldukça farklı çeşitlerde kullanımınıza sunulan kravat modelleri , farklı renk çeşitleri ve doku yapısı ile sizlere kullanışlılık sunuyor. İş hayatının ve özel merasimlerin en önemli aksesuar modelleri arasındaki kravat modelleri, birçok gömleği ve ceketi kusursuz yapan stil sahibi aksesuarlar olarak karşınıza çıkıyor. Üretildikleri kumaş yapıları ile birçok farklı mevsimde kullanılmayı sağlayan kravat modelleri, örgü kravat modeli alternatifleri ile kış aylarında sizlere rahatlık ve gösteriş katıyor. İpek kravat modelleri, zarif yapısı ve yumuşak dokusu ile sizlere parlak kravat yapısı sağlarken, pürüzsüz ve kaygan ipek özellikleri ile gömleklerinize prestij kazandırıyor. Sofistike ortamlarda, özel davetlerde, düğünlerde ve mezuniyetlerde olmak üzere sizlerin giyimine farkındalık yaratan tarzlar ile katkı yapan papyon modelleri , desenli ve sade yapıalrı ile memnuniyet sağlıyor. Sade siyah ve kırmızı renk çeşitlerinden oluşan papyon modelleri, birçok erkeğin en fazla tercih ettiği kravat modelleri arasındaki yerini alırken, puantiyeli, parlak, ince dokulu modeller de farklı kullanıcıların beğenilerine hitap eden model yapılarında sizler ile buluşuyor. Centilmenliğin ve insan ilişkilerini en iyi hisseden kullanıcıların sahip olmaya çalıştığı ürünlerden olan papyon modelleri, birçok baloda ve dans kursunda fazlası ile kullanılıyor. Farklı desenlerde sizlerin kullanımına sunulan papyon modelleri birçok farklı büyüklüğe sahip modelleri ile kullanıcılarına her türlü gömlek ile beraber giyilmesinin önünü açıyor. Geleneksel giyim tarzında çok önemli yere sahip olan mendiller, farklı renk ve desen çeşitleri ile birçok erkek kullanıcıya modern çizgiler içerisinde klasik ruhu verirken, onların takım elbiseleri içerisinde göz doldurmasını sağlıyor. Parlak kumaş yapısındaki mendil modelleri, kare, dikdörtgen ve bazı şekil ve ebatlarda sizlere sunulurken, farklı tipteki ceket yapılarında kullanımınızı sağlayarak, görselliğinizi ön plana çıkarıyor. Düze renkteki ceketleri, sahip olduğu özel motifler, işlemeler ve desenler ile daha albenili bir tarza kavuşturan mendil modelleri, her erkeğin sahip olduğu işlevsel ve şık ürünler arasında gösteriliyor. Çeşitli alternatifler ile sizlere sunulan kravat, mendil ve papyon fiyatları , satın alınmak istenen model yapısına ve modelin içerisindeki tekstilin kumaş yapısına göre farklılık gösteriyor.

Kravat Papyon Mendil Çeşitleriyle Özel Anlarınız Daha Göz Alıcı

Kravat Papyon Mendil Çeşitleriyle Özel Anlarınız Daha Göz Alıcı

Kravat, papyon ve mendil aksesuarları, birçok erkeğin karizmatik ve şık yapıda iş toplantısına, düğünlere, balolara, merasimlere ve özel gecelere katılmasını sağlaması ile biliniyor. Oldukça farklı çeşitlerde karşınıza gelen erkek aksesuarları, düz ya da desenli şekillerde karşınıza çıkarken, en iyi tasarım yapılarını sizler ile buluşturmayı amaçlayan üretim anlayışı içerisinde üretiliyorlar. Stilinize ve beğeninize uygun yapıda seçeceğiniz papyon modelleri, birçok farklı smokin ile sizlere şıklık sağlarken, saten, polyester, ipek ve örme kravat modelleri ise, birçok farklı renkteki takım elbise içerisinde parlamanızı ve şıklığı ile ön plana çıkmanızı sağlıyor. En resmi ortamlardan en rahat ortamlara kadar birçok farklı özel günde sizlerin mutluluğunu, heyecanını ve ciddiyetini simgesel yapısı ile sunan kravat modelleri, farklı renk ve desen şekiller ile günlük yaşamdan iş yaşamına her yerde giyilebilen modelleri ile dikkat çekiyor. Kravat mendil set şeklinde de karşınıza çıkan modeller, siyah, lacivert, krem olmak üzere birçok ceketin üzerine renk getiren farklı stilleri ile kombinlerinize renk katıyor. Her erkeğin isteyebileceği tarzda kravat ve mendil modeli yapısında çeşitlendirilip, sizlere sunulan kravat modelleri, ince ve geniş tipli kravat tarzı modelleri ile memnunyet yaratan kravat modelleri, birçok farklı şekilde sınıflandırılarak isteğinize sunuluyor. Kravat ile gömleği sabitleyip, birbirine tutturmaya yardımcı olan kravat iğnesi modelleri, mendil, kravat ve kol düğmeleri gibi birçok erkek aksesuarı ile beraber ya da ayrı bir şekilde sizlerin kullanımına sunuluyor. Parlak renk yapısı ile sadece işlevsel konumda olmayan kravat iğneleri, aynı zamanda gömleklerinize, kravatlarınıza ve tüm elbise yapınıza ışıldayan tarzlarda aksesuar ışıltısı sunmaları ile ön plana çıkıyor. Altın, gümüş gibi ya da sade metal tarzdan oluşabilen kravat iğneleri, saksafon, gözlük, pipo, bıyık ve araba motifleri ile fazla sayıda alternatifi kullanıcılarına buluşturuyor. Kullanıcılara büyük bir özveri ile sunulmuş olan papyon kravat ve mendil modelleri, deforme olmayan, sökülmeyen ve sağlam dikişli yapıları ile uzun yıllar mutlulukla ve beğeni ile kullanılabilirliği oluşturuyor. Kaliteli, sağlam ve oldukça çeşitli yapılardan oluşan ürün modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

00Kravat (62)
1001 Kravat (563)
2AS (33)
Berrak (6)
Biggdesign (13)
Biggshop (2)
BRIANZE (354)
Cacharel (4)
Centone (3)
COOLMENCLUB (153)
CRWAT (33)
D'S Damat (14)
Damat (14)
DeepSea (167)
DeFacto (17)
(1343)
DUFY (442)
Dwoy (7)
Dük (58)
Efor (15)
Ekoldugmesi (167)
eXtore (4)
Fango (1)
FENERIUM (1)
FREE BULL (6)
gaffy (157)
Gutiero (37)
Hateko (29)
Hemington (35)
Kamer (12)
KIĞILI (125)
Kiğılı (29)
Koton (55)
Kravatkolik (1135)
La'Pescara (61)
Lufian (9)
Luppo Club (37)
Mavi (1)
Mentality (4)
Modaplaza (65)
Morven (48)
Ottomoda (18)
Polo Club (3)
Prokravat (3)
Quesste (21)
REYHAN (2)
Sade Kravat (877)
Self Suit (1)
Seğmen (2)
Tudors (512)
Tween (23)
Twn (1)
Varetta (124)
W (13)
Yake Store (13)
ÇİZGİ (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (7885)
Unisex (138)
Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Çizgili (766)
Düz (710)
(342)
Şal (333)
Çiçekli (237)
Geometrik (224)
Nokta (127)
Baskılı (119)
Örgü (117)
Ekoseli (104)
MOTİF (72)
Puantiyeli (70)
Küçük (61)
Baklava (18)
Resimli (8)
(5)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(2249)
(311)
(297)
(174)
(95)
(66)
(10)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(1373)
(375)
(313)
(179)
(142)
(27)
(17)
(17)
(10)
(10)
(8)
(7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(480)
ve üzeri (633)
ve üzeri (664)
ve üzeri (673)
ve üzeri (696)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL