Kravat, Papyon, Mendil

Klasik giyinmeyi tercih eden erkeklerin günlük hayatta en çok kullandığı ürünler arasında kravatlar, papyonlar ve mendiller yer almaktadır. Özel günlerde bir partiye ya da bir davete gidecekseniz, gecenin en şık erkeği olmak için takım elbisenizin ya da smokininizin üzerine uygun bir papyon takmayı tercih edebilirsiniz. Esprili ve eğlenceli bir kişiliğiniz varsa, renkli tasarımlara sahip olan papyon modellerinden birini tercih edebilirsiniz. İlkbahar ve yaz günlerinde turuncu, sarı, yeşil, mavi gibi çeşitli renklere sahip olan erkek papyon modellerini tercih ederek mevsimlere ayak uydurabilirsiniz. Erkek papyon modelleri ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Erkek papyon modelleri, klasik giyimde kullanılsa da, bazı modelleri günlük giyimde de kullanılabilmektedir. Çeşitli baskılara ve renkli desenlere sahip olan erkek papyon modellerini, erkek kot gömlek modelleri ile ya da düz renk erkek gömlek modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Hem spor hem de şık bir görüntü sergilemek istiyorsanız, erkek blazer ceket modelleri ve spor erkek gömleklerinin üzerine papyon takabilir ve son derece göz alıcı görünebilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum günü partisinde, tüm dikkatleri üzerinize geçmek için bu kombini tercih edebilirsiniz. Şıklığını ve tarzını gözler önüne sergilemek isteyen erkekleri, erkek mendili kullanmayı tercih ediyor.

Günlük iş hayatınızda klasik giyinmeniz gerekiyorsa, saygınlığınızı ve şıklığınızı koruyabilmek için kravat tercihinizi oldukça özenli yapmanız gerekmektedir. Renkli desenlere sahip olan bir kravat tercih edecekseniz, gömleğinizin ve ceketinizin düz renkte olması gerekmektedir. Tam tersi olarak renkli bir gömlek ya da desenli bir takım elbise modeli tercih edecekseniz, kravat seçiminizin düz renkte ve oldukça sade olması gerekmektedir. Ayrıca unutmamanız gereken en önemli detaylardan biri de takım elbisenizin ve gömleğinizin uyumudur. Eğer takım elbiseniz çizgili ya da desenli ise, gömleğinizin kesinlikle düz renkli olması gerekmektedir. Hem çizgili & desenli gömlek hem de çizgili & desenli takım elbise modellerinin bir arada kullanılması hiç de hoş bir görüntü oluşturmaz. Erkek takım elbise kategorimizden kendinize uygun olan modelleri kolayca tercih edebilirsiniz. Kalitenizi gözler önüne sermek ve ne kadar tarz sahibi bir kişiliğiniz olduğunu göstermek için ipek kravat modellerini tercih edebilirsiniz. Erkelerin en çok tercih ettiği kravat modelleri arasında; Kiğılı kravatları, Sarar erkek kravatları ve Damat kravat modelleri yer almaktadır.

Kravat, Papyon, Mendil

için 8,441 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vitrindekiler

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

00Kravat (33)
1001 Kravat (603)
(3)
Blu (273)
BRIANZE (406)
(2)
Cacharel (13)
(1)
(4)
D'S Damat (10)
Damat (28)
DeepSea (21)
(3)
(1)
DUFY (22)
(3)
(1)
Efor (51)
Ekoldugmesi (339)
(2)
eXtore (6)
(2)
gaffy (152)
(4)
Hateko (7)
Hemington (35)
Kamer (41)
(3)
Kiğılı (110)
Koton (56)
kravatal (743)
KRAVATISTAN (152)
Kravatkolik (269)
La'Pescara (105)
LC Waikiki (38)
(1)
Milano (21)
(4)
(2)
(5)
(1)
Süvari (12)
(4)
Tudors (314)
(4)
(1)
Varetta (46)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (598)
Çizgili (458)
Nokta (212)
MOTİF (175)
(167)
Çiçekli (160)
Şal (138)
Geometrik (130)
Örgü (116)
Ekoseli (110)
Küçük (61)
Puantiyeli (52)
Baskılı (8)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Erkek (398)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Malzeme

(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(552)
ve üzeri (684)
ve üzeri (707)
ve üzeri (716)
ve üzeri (736)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL