Filtreleri Temizle
Marka
Electrolux

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Electrolux Robot Süpürge

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Electrolux Robot Süpürge

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde ev süpürmek gibi rutin gündelik işleri artık sizin yerinize robotlar üstlenir. Elektrikli süpürge ve yıkama işlerinizi sizin yerinize artık robotlar yapar. Robot süpürgede doğru seçim gerçek temizliği de beraberinde getirir. Alanında uzman olan Electrolux, kullanıcısına sunduğu robot süpürgeyle gerçek bir temizlik etkisi vadeder. Siz evinizde başka işleriniz ile uğraşırken veya dışarıda olduğunuzda Electrolux robot süpürge sizin yerinize evinizin yüzeylerini tozlardan arındırır. Kendisini, çocuğunuzu veya evcil hayvanınızı korumaya alan güvenlik önlemi, titiz çalışma performansı ve yüksek kapasitesiyle Electrolux akıllı süpürge kullanıcıların büyük beğenisini kazanır. Siz de yeni dönemde ayrıcalıklı ve teknolojik ev süpürme deneyimini yaşamak isterseniz sayfamızdan Electrolux ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Electrolux ile Otonom Temizlik

Electrolux ile Otonom Temizlik

Bilek gücüyle her gün dakikalarca zamanınıza mal olan elektrikli ev süpürgeleri yerini artık robot süpürge devrine bırakır. Başta ev olmak üzere kapalı iç mekanlardaki temizlik algısını tamamen değiştiren robot süpürgeler pratikliği ve performans üstünlüğüyle kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Robot süpürge sektöründe adından bir hayli bahsettiren Electrolux, gelişmiş özellikleriyle üst düzey temizlik sunar. Electrolux temizlik robotu üçgen şeklinde tasarımı ile kenar ve köşelere rahat bir şekilde girebilir. Köşe noktalardaki tozları daha kolay toplayabilmesi için fırçası bulunur. Bu fırçanın dönüş hızını temizlik robotu çalıştığı yüzeye uygun olarak ayarlar. Fırçaya ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda fırçayı otomatik bir şekilde kapatır. Electrolux yeni süpürge, bu fırça sayesinde temizlik yaptığı bölgenin alanını geniş tutar. Süpürgenin programlanabilen zamanlayıcı özelliği sayesinde ne zaman süpürmeye başlaması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Electrolux; otonom bir şekilde siz evde yokken evinizi tozlardan arındırarak süpürür, eve döndüğünüzde sizi temiz bir ortamın karşılamasını sağlar. Elinizi bile sürmeden, sizi hiç yormayan güvenli temizlik keyfi için siz de evinizde Electrolux robot süpürge tercih edebilirsiniz.

Yenilikçi ve Fonksiyonel Electrolux Robot Süpürge

Yenilikçi ve Fonksiyonel Electrolux Robot Süpürge

Electrolux, üretmiş olduğu robot süpürgede kullanıcı için her türlü özelliği ve güvenliği düşünür. Robot süpürge Electrolux, zemin üzerinde yaklaşık 2,2 cm ye kadar olan engeller üzerinden rahatça geçebilir. Zeminde çıkıntı oluşturan bu engellere takılmadan temizleme işlemine devam eder. İnce bir tasarıma sahip olması sayesinde ortamdaki mobilyaların ve çeşitli eşyaların altına kolayca girebilir. Böylece her noktaya kolayca erişerek derinlemesine bir temizlik sağlar. Temizlemiş olduğu bir bölge üzerinden tekrar geçmez. Böylece aynı yerlerle zaman kaybetmeden en kısa yoldan belirlenen tüm alanı süpürebilir. Kamera ve çeşitli sensörleri sayesinde evinizi tarayarak bir haritasını çıkartır. Bu şekilde zaman kaybetmeden daha hızlı bir şekilde süpürme işlemi yapabilir. Herkesin evinde otonom temizlik etkisi olabilsin diye Electrolux robot süpürge fiyatı kullanıcı dostu olarak belirlenir. Sizler de Electrolux robot süpürge ile zahmetsizce derinlemesine temizliğe sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarım ve Güvenli Temizlik

Şık Tasarım ve Güvenli Temizlik

PureFlow sistemi sayesinde Electrolux robot süpürge geçtiği bütün yüzeylerde yüksek emiş gücü ile çalışır. Otomatik güç ayarı sayesinde zeminin kirlilik oranına göre kendisini ayarlayabilir ve batarya tasarrufu sağlar. Boşluk sensörü ile boşlukları da algılaması Electrolux robot süpürge özellikleri arasındadır. Bu özellik sayesinde merdiven gibi boşlukları algılayabilir ve düşmeden temizliğe devam edebilir. Ayrıca robot süpürgenin yer ile teması kesildiği anda çalışmayı durdurur ve uyarı sinyali verir. Eğer çocuğunuz veya evcil hayvanınız süpürgeyi yerden kaldırırsa oluşabilecek olumsuz durumun önüne bu sistem sayesinde geçebilir. Yıkanmaya ve tekrar tekrar kullanmaya uygun HEPA filtre sayesinde zemindeki tüm tozları içine hapseder. Uzun ömürlü bataryası ile Electrolux akıllı süpürge ile temizlik artık her zamankinden daha kolay olur. Electrolux robot süpürge yorumları genel olarak diğer kullanıcıların olumlu geri dönütlerini içerisinde barındırır. Sizler de bu yorumlardan yola çıkarak robot süpürge hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.