Filtreleri Temizle
Marka
Cambot

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cambot Robot Süpürge

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Cambot Robot Süpürge

Temizlik işleri arasında en zahmetli olanlardan birisi de cam silmedir. Cam silmek ve diğer yüksek zeminlerin temizlenmesi hayli zor bir iştir. Bu yüzeylerde derinlemesine bir temizlik; silme, durulama ve kurulama gibi üç farklı işlemi bilek gücü kullanarak yapılabilir. Yükseklik etkeninin de araya girmesiyle daha da zahmeti ve yorucu bir hal alan temizlikten sizleri kurtaracak olan robot süpürge çeşitleri hayatınızı büyük oranda kolaylaştırır. Bu tarz zorlu yüzeylerin temizlenmesinde yeni dostunuz Cambot cam silme robotu işlerinize farklı boyutta bir pratiklik kazandırır. Büyük oranda zamandan ve bilek gücünden tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda çok daha kaliteli bir temizliği gözlerinizin önüne serer.

Robot Süpürgeler ile Temizlikte Yeni Bir Dönem

Robot Süpürgeler ile Temizlikte Yeni Bir Dönem

Temizlik ve hijyen iç dış mekan fark etmeksizin büyük önem taşır. Elektrikli süpürge ve yıkama işleri kol gücü gerektirdiğinden dolayı hep yorucu bir iş olarak anımsanır. Sağlığa zararı olan çeşitli kimyasal madde içeren deterjanlar ile temizlik yapma fikri günümüzde yerini robotik temizlik yöntemlerine bırakır. Robotik süpürgeler arasında sunduğu hizmet kalitesiyle adından bir hayli söz ettiren Cambot, mekanlarda yeni bir temizlik algısı oluşturur. Modern ve kibar görünümüyle Cambot cam temizleme robotu sizlere hiç efor harcamanıza gerek bırakmadan kusursuz bir temizlik sunar. 25x25 cm ebatlarında ki portatif cam temizleme robotu aynı zamanda fayans, parke ve mermer üzerinde de başarılı bir performans sağlar. Arkasında iz bırakmadan başarılı bir temizlik sunan Cambot robot süpürge yalnızca 1,3 kilogram ağırlığındadır. Hafif olmasıyla kolayca hareket edebilir ve rahatça taşınabilir olması da ayrıca bir avantajdır. Kullanıcısına sunduğu avantajların yanı sıra Cambot cam silme robotu fiyat olarak bütçe dostudur. Sizler de temizliğin en kolay halini yaşamanın tadına varmak için sayfamızdan Cambot robot süpürgelerini inceleyebilirsiniz.

Cambot ile Fonksiyonel Temizlik

Temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren Cambot, kullanıcısına sunduğu özelliklerle onların büyük beğenisini kazanır. Anti-Damla özelliği sayesinde geçtiği yerlerde arkasında su lekesi bırakmaması da Cambot cam temizleme robotu özellikleri arasındadır. Kuru olarak çalışmasıyla daha da kolay bir kullanım kazanan cam silme robotu 2500 Pa emiş gücüne sahiptir. Parke ve fayans üzerinde robotun karşısına çıkabilecek olan engelleri 10 mm ye kadar aşabilecek gücü bulunur. 650 mAh pil kapasitesi ile Li-ion pile sahiptir. Li-ion pil tekrar doldurulabilir ve yüksek güç verebilir olmasıyla yaygın olarak tercih edilen pil çeşitlerindendir. Küçük olmasına rağmen yüksek enerji verebilme özelliğine sahiptir. 1 saat şarj edilmesiyle Cambot robot süpürge 100 dakikaya kadar kesintisiz temizlik sunabilir. Estetik ve şık tasarımıyla gelişen teknolojinin avantajlarından birisi olan Cambot siz çeşitli işlerinizle uğraşırken sizin yerinize yüzey temizliğinizi kolayca yapar.

Cambot Robot Süpürge ile Temizlik Daha Kolay

Beyaz rengiyle daha modern bir görüntüyü yakalayan Cambot robot süpürge 40 Db ses seviyesine sahiptir. Robotik süpürgenin hafızasına yoğun olarak temizlemesi gereken bölgeleri kaydedebilir ve böylece daha kusursuz bir temizlik etkisini yakalayabilirsiniz. Pencere kenarlarını ve boşlukları kolayca algılayabilir olmasıyla yüzeyde rahatça tutunarak hareket eder. Sağa sola eksenel hareketlerin yanı sıra kendi etrafında dönebilir olmasıyla yüzeyde hiçbir bölgeyi atlamadan temizleyebilir. Özellikle gökdelen, rezidans, plaza gibi çok katlı yapılarda bir hayli zor ve tehlikeli olan cam silme işlemini kolay bir şekilde yapabilen cam silme robotu hayatı büyük oranda kolaylaştırır. Aynı zamanda Cambot robot süpürge iOS ve Android cihazlar üzerinden akıllı sistemi sayesinde kolayca algılanır. Robot süpürgenizi akıllı cihazınızında kolayca yönlendirebilirsiniz. Kullanıcılarını memnun etme politikasıyla çalışan Cambot yorumlarını okuyarak diğer kullanıcıların görüşlerinden faydalanabilirsiniz. Siz de gelişen teknolojinin temizliğe sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.