Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Aşılabilir Engel

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Robot Süpürge

için 7 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Robot Süpürge

Teknolojinin her geçen gün hayatınıza yeni olanaklar getirmesi çoğunlukla yüzü güldüren sonuçlar doğuruyor. Eskiden tamamen konfordan uzak tel süpürgelerle evin hijyeni sağlanmaya çalışırken, daha az efor harcanarak daha iyi bir temizlik sağlayan elektrikli süpürgelerle biraz olsun rahatlandı. Robot süpürgeler ise ülkemizde son dönemlerde giderek popülerleşmiş, hiç çaba harcamadan evinizi temizleyen bu robotlar yavaş yavaş tüm evlerde yerini almaya başlamıştır. Elektrik süpürgesi çalıştırmayı, evini saatlerce elektrik süpürgesiyle dolaşarak süpürmeyi sevmeyenler, çocuğuna ya da bebeğine bakmaktan temizliğe fırsat bulamayanlar, evinde evcil hayvanı olanlar için inanılmaz bir seçenek olan robot süpürge pek çok farklı marka tarafından da üretiliyor. Türkiye’nin lider markalarından olan Arçelik, kalitesi, güvenirliği ve yenilikçi tasarımlarıyla Arçelik akıllı robot süpürge piyasada önemli bir yer almayı başarıyor.

 Süpürgenin En Yeni Hali: Arçelik Robot Süpürge

Süpürgenin En Yeni Hali: Arçelik Robot Süpürge

Robot teknolojisiyle karşılaşan elektrikli süpürgelerin sonucu olan süpürge robotları artık evlerde ve iş yerlerinde günlük temizlik için sıklıkla tercih ediliyor. Robot süpürge, diğer klasik elektrikli süpürge modellerine kıyasla teknoloji, kapasite ve boyut açısından başka bir sınıf olarak kabul edilir ve avantajları sayesinde hızla günlük hayatın vazgeçilmez aletleri arasına girmeyi başardı. Robotik elektrikli süpürgeler, fütüristik tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile bilinir. Bu eğlenceli ev aleti günlük ev işlerinin sıkıcı rutininden kurtulmanızı sağlar. Çok estetik ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan süpürgeler, yaşam ortamınıza farklı bir atmosfer kazandırır. Robot süpürgelerin en önemli yararı size zamandan tasarruf ettirmesidir. Yani Arçelik robot süpürge makinesi evinizi köşe bucak temizlerken siz başka işlerinizi halledebilir hatta sevdiğiniz dizi veya filmleri izleyebilir, uyumaya bile devam edebilirsiniz. Sizin yönlendirmenize ihtiyacı olmadığından tamamen otonom bir şekilde çalışan robotlar çok daha iyi bir şekilde temizlik yaparak size ihtiyaç duymaz. robot süpürge Arçelik programlama seçeneğiyle siz evde değilken dahi evinizi temizler. Böylece dışardan eve geldiğinizde tertemiz evin verdiği huzur ile gününüze devam edersiniz. Boyutlarına göre değişmek üzere yatakların, koltukların ve diğer mobilyaların altlarına erişebildiklerinden evinizin her bir bölgesinin temiz olduğundan emin olursunuz. Robot süpürgeniz sayesinde koltuk çekme, kaldırma, indirme gibi dertlerden kurtulurken sonrasında oluşan bel ağrılarına da veda etmiş olursunuz. Katlar arasındaki fiziksel farklılıkları tespit eden sensörleri sayesinde, merdiven gibi yüksek alanlardan düşme tehlikesi olduğu yerlerden ürün kendini korur. Robot elektrikli süpürge modelleri hem dayanıklılıkları hem de etkileyicilikleriyle kullanıcılarını hayran bıraktırmayı başarıyor. Robot elektrikli süpürgeler geleneksel elektrikli süpürgelerden daha az kir haznesine sahip olsa da dolduktan hemen sonra kullanıcıyla iletişime geçebildiklerinden yine klasik elektrik süpürgelerine oranla daha akıllı bir seçenek oluyor. Robot elektrikli süpürge incelemeleri olumlu kullanıcı yorumlarını yansıtıyor olsa da alıcıları da iyi bir şekilde yönlendiriyor, akıllardaki soru işaretlerini gideriyorlar. Robot elektrikli süpürgelerin fiyatları elektrikli süpürgeler için standart fiyat aralığında satın alınabilirken, robotların fiyatları sahip olduğu özellikleri arttıkça da artış gösteriyor. Dileyen herkesin evinde, iş yerinde rahatlıkla kullanabileceği robot süpürgeler özellikle daha yoğun hijyen gerektiren yeni bebekli aileler, evcil hayvan besleyenler için büyük bir fırsatken, çalışmaktan evini temizlemeye fırsat bulamayanlar, yada diğer işlerle ilgilenmekten ev temizliğine yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçi olanlar için günümüzdeki en iyi seçenek oluyor.

 Efsane Tasarımı ve Dayanıklılığıyla Arçelik Robot Süpürge

Efsane Tasarımı ve Dayanıklılığıyla Arçelik Robot Süpürge

Arçelik robot süpürge özellikleri, kaliteli ve göz alıcı tasarımıyla tam bir fiyat performans ürünü olarak alıcıların beğenisini kazanıyor. Genel özelliklerine göz attığınız da normalde robot süpürgelerinin pek çoğu yuvarlak olduğundan kenar ve köşeleri temizleme konusunda pek başarılı sayılmayabiliyorlar. Ancak Arçelik robot süpürgesi, süpürme sırasında kör noktalar olarak kabul edilen kenarların ve zeminlerin çok kolay temizlenmesini sağlar. Bu şekilde, ulaşılması zor alanlar bile zahmetsizce temizlenebilir ve mükemmel temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Arçelik robot elektrik süpürgesi çok düşük bir ses seviyesine sahiptir, kullanıcılarının farkında olmadan tüm temizleme işlemini tamamlayabilir. Bu konuda çok başarılı olan robotik süpürge neredeyse bir fısıltıyla çalışıyor. Böylece sabahın erken saatlerinde dahi evde uyuyan kimseyi uyandırmadan evinizi gönül rahatlığıyla süpürebilirsiniz. Ayrıca, standart süpürgelerle süpürme sırasında oluşan gürültü kirliliğini büyük ölçüde önler. İçindeki yüksek işlemciler ile, alanları tanımlayarak uygun şekilde temizleme fırsatı sunar. Farklı yüzeylerde farklı temizleme yöntemleri kullanır. Bu konuda sıradan süpürgelerden önemli ölçüde farklılık göstererek bir adım önlerine geçer. Uzun süreli kullanımdan sonra bile hemen şarj edilmesi gerekmeyen ürün, 80 dakikalık bir çalışma süresine sahiptir. Sık şarj etmenin ciddi şekilde önüne geçerek pilin korunmasına yardımcı olur. Arçelik robot süpürge inceleme kısmına devam ettiğinizde herhangi bir alana uyum sağlayabilen bir tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz. Bu sayede kullanıcıların göz zevkine hitap eder ve iyi performans göstererek enerji tasarrufu yapmalarına yardımcı olur. İçerdiği tüm malzemeler doğayı korumak için çevre dostudur. Böylece hem çalışırken hem de sabit kaldığında çevreye zararlı bir performans göstermez. Arçelik robot süpürge fiyatı model, tasarım, çalışma saatleri, emiş gücü, teknik özellikler, otomasyon fonksiyonları ve cihazın sahip olduğu ek donanımına bağlı olarak değişebilir. Arçelik robot süpürgeleri incelemek, daha ayrıntılı özellik ve fiyat bilgisine ulaşmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Arçelik Robot Süpürgesinin Modları

Arçelik Robot Süpürgesinin Modları

Arçelik robot süpürge kullanımı kolay olduğu kadar eğlencelidir de. Arçelik markalı robot süpürge 80 dakika kablosuz bir şekilde kesintisiz çalışma süresi, 3 saat şarj süresi, 350 ml toz kapasitesiyle beraber otomatik mod, kenar temizleme modu, belirlenen alan modu ve ileri zamanlı mod olmak üzere 4 farklı moda sahiptir.60 desibellik sesi ise bir fısıltıyla eş değer niteliktedir. İleri zamanlı modunu kullanıp zaman ayarlarıyla siz evde olmadığınız zaman hatta gece uyurken dahi temiz bir eve uyanmak için zaman ayarlamasını kullanarak ileri zamanlı saat temizliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Otomatik mod seçildiğinde cihazınız normal temizliğe başlayacak şekilde olduğu alanda hareketlenmeye başlar. Belirlenen alan modu ise belirlediğiniz alanın 1 metre dışına çıkmadan o alanı temizlemesi anlamına gelir. Kenar temizleme modu cihazınızın bulunduğu alanın kenarlarını temizlemek üzere harekete geçmesidir. Çevrim modu otomatik temizlikteyken bulunduğu alanı kaç defa temizlemesini seçmenize olanak sağlar. Uzaktan kumandasıyla siz evde günün tadını çıkarırken robot süpürgenizin tüm kontrolü de elinizin altında. Şarj ünitesine döndürmek için batarya ikonuna tıkayarak robot süpürgenizi şarj istasyonuna yönlendirebilirsiniz. Toz haznesini de gerekli talimatları izleyerek düğmesine basıp yerinden çıkararak kolayca temizleyebilir, süpürgenizin kusursuz temizliğe kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz. Merdiven sensörü sayesinde merdivenleri, yüksek bölgeleri algılayarak yüksekten düşmeyi önler. Sanal duvar sayesinde sadece dilediğiniz alanı temizleyerek o alan dışına çıkılmasını engeller. Çarpmaları algıladıklarından çarptıktan sonra yön değiştirerek temizliğe hız kesmeden devam ederler. Rulo ve yan fırçalar da basit bir hamleyle çıkarılarak temizlenebildiğinden Arçelik robot süpürge böylece uzun yıllar size eşlik eder. Kullanıcılar tarafından yapılan Arçelik robot süpürge yorumları okumak, modeli incelemek ve özelliklerini daha ayrıntılı bir şekilde görmek, fiyatına ulaşmak için elektrikli süpürge ve yıkama sayfamızı inceleyebilirsiniz.