Giyim

Kına gecelerinde en çok kullanılan ürünler, bindallılar ve kına kaftanlarıdır. Siz de usullere uygun bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, kategorimizde yer alan kına kıyafetlerini inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bindallı ve kaftanlar, eski dönemlerde yaşamış sultanların kıyafetlerini andırmaktadır. Bazıları şalvarlı olarak tasarlanırken, bazıları elbise olarak tasarlanmaktadır. Hangisi sizin tarzınıza ve zevkinize uyuyorsa, onu giymeyi tercih edebilirsiniz. Kına kaftanları çeşitli renklerde ve modellerde tasarlanmaktadır. Bazıları kırmızı renkte üretilirken, bazıları bordo olarak üretilmektedir. Bazılarının belinde kemeri bulunurken, bazılarının kol kısmı geniştir. Onlarca farklı modeli olan kına kaftanlarından dilediğinizi satın alabilir ve kına gecenizi mükemmel hale getirebilirsiniz. Bindallı modelleri ve kına kaftanı modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bindallı fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kına gecesinin en önemli detaylarından biri de kına duvağı ve kına eldivenidir. Kına yakıldıktan sonra gelinin ellerine kırmızı kına eldiveni geçirilir. Bunun yapılmasının nedeni de: ellere yakılan kınanın diğer yerlere bulaşmamasıdır. Gelinlere duvak takmak uzun yıllardır adet olarak yerine getirilmekte. Bu nedenle kına gecesinin en olmazsa olmazı kına duvağıdır. Masumiyetin sembolü olan kına duvakları genelde ışıl ışıl ve işlenmiş olarak tasarlanmaktadır. Kına duvakları ve kına eldivenleri genelde takım olarak satılmaktadır. Kına gecenizde, adeta eski zaman sultanlarına benzemek istiyorsanız, bindallı ve kaftan giymeyi tercih edebilir, saçlarınıza da taç takmayı tercih edebilirsiniz. Birçok kişi kına gecesinde sultanlara benzemek istediği için Hürrem sultan kına kıyafetini tercih ediyor ve kafasına da kocaman taç takıyor.

Kına taç modelleri arasında birçok farklı seçenek vardır. Bazıları alna takılırken, bazıları saçlara dolanır. En çok tercih edilen kına taçları ise alnın ortasına takılanlardır. Bindallı modelleri, Çerkez bindallı modelleri ve klasik bindallı modelleri olarak birbirinden ayrılmaktadır. Mavi, yeşil, bordo, kırmızı gibi farklı renklerde üretilen kaftanlı bindallı modellerinin altına giyeceğiniz ayakkabınız da kıyafetinize uygun olmalı. Bunun için çarık modellerini tercih edebilirsiniz. Bindallı terliği olarak özel üretilen çarıkların rengini de kına kıyafetinize uygun olarak seçebilirsiniz. Kına gecenizde bindallı giymek istemiyorsanız, abiye bindallı modellerini inceleyebilirsiniz.

Giyim

için 227 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(60)
(60)
(59)
(58)
(12)
(10)
(7)
(6)
(6)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(1)
(3)
(2)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL