Aksesuar

Evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin, nişandan sonraki en önemli organizasyonu hiç şüphesiz kına gecesidir. Dünyanın birçok kültüründe yer bulmayı başaran kına gecesi, geçmişten günümüze geleneksel bir şekilde kutlanmaya devam etmektedir. Günümüzde farklı konseptlerde büyük organizasyonlar şeklinde kutlanan kına geceleri; kına sepeti, kına mumu, kına hediyesi, kına pankartı, kına süsü ve kına taçları gibi aksesuarlarla daha eğlenceli hale getirilmektedir.

Kına Gecesi Aksesuarları

Kına Gecesi Aksesuarları

Geçmişten günümüze hala farklı konseptlerde de olsa kutlanmaya devam eden kına geceleri, gelinlerin düğünden önceki en çok özendiği organizasyondur. Kına gecesinin olmazsa olmazları arasında; bindallı ve kaftan modellerinin yanı sıra kına örtüsü, kına eldiveni ve kına tepsisi gibi tamamlayıcı aksesuarlar yer almaktadır. Ellere yakılan kınanın herhangi bir yere bulaşmaması amacı ile gelinin eline giydirilen kına eldivenleri kırmızı veya farklı renklerde tül malzemelerden üretilmektedir. Kına duvağı olarak da bilinen simli işlemeli kına örtüleri ise geline kına yakılırken gelinin başına örtülmektedir. Genellikle birlikte takım halinde satılan yüz örtüsü ve kına eldivenleri, bindallının modeline ve renklerine uygun renklerde satın alınabilir. Kına yakma merasimi esnasında içinde mumların yakıldığı kına tepsisi getirilir. Kına gecelerinin en önemli anlarından biri olan bu merasim için üretilen birbirinden şık kına tepsilerini de kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Kına Hediyelikleri

Kına Hediyelikleri

Kına gecelerinin olmazsa olmazlarından bir diğeri kına hediyelikleri, kına gecenize davet ettiğiniz misafirleriniz için özel olarak tasarlanmaktadır. Kına organizasyonuna gelen misafirlere dağıtılmak üzere ise şık tasarımlara sahip kına keselerinin yanı sıra kuruyemiş keseleri de satın alabilirsiniz. Geleneksel tül keselerin yanında ayrıca gelin damat ya da kaftan şeklinde kartondan üretilmiş kına keseleri de mevcuttur. Günümüzde popüler kına aksesuarları arasında pullu halay mendilleri, fırfırlı ve çiçekli kına mumları ve nedimeler için çiçekli ve tüllü kına taçları yer almaktadır. Ayrıca kına gecesini daha eğlenceli kılmak için üretilen renkli kına tefleri de en çok tercih edilen kına süsleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra birbirinden eğlenceli mesajların yer aldığı konuşma balonları ile fotoğraflar çektirebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Kına Seti Fiyatları

Kına Seti Fiyatları

Kına gecenizi en az düğününüz kadar eğlenceli ve keyifli hale getirmek için üretilen kına malzemeleri, her zevke ve bütçeye uygun fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Tüm bu aksesuarlar ayrı ayrı satın alınabildiği gibi sizi zahmete sokmayacak şekilde kına seti olarak tek bir pakette de satışa sunulmaktadır. Set içerisinde tepsi takımlarından hediyelik kınalara, yüz örtüsünden kına eldivenlerine kadar daha pek çok kına malzemesi yer almaktadır. Dilerseniz aksesuarlarınızı ayrı ayrı seçebilir dilerseniz de yorulmadan tek bir paket halinde satın alabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik kına seti fiyatlarını inceleyerek misafirler için kına gecenizi daha keyifli hale getiren kına hatırası ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Aksesuar

için 3,337 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Akay (21)
(1)
(2)
Bilgiçler (86)
(1)
(1)
(3)
(3)
(45)
Evsay (315)
(1)
(2)
(1)
LokmanAVM (9)
(3)
Osmanlı (13)
(4)
Tuvall (80)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(406)
ve üzeri (592)
ve üzeri (663)
ve üzeri (682)
ve üzeri (711)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL