Organizasyon

Evlenecek olan çiftlerin nişandan sonraki en eğlenceli organizasyonlarından biri olan kına gecesi, geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel bir kutlamadır. Şimdilerde daha modern konseptlerde kutlanması tercih edilen kına gecesi organizasyonları için birçok aksesuar ve hediyelikler tasarlanmaktadır.

Kına Aksesuarları

Kına Aksesuarları

Gelinlerin en çok düğünleri kadar titizlendiği organizasyonlardan biri olan kına gecelerine uygun olarak birçok kına aksesuarı üretilmektedir. Kına sepeti, kına hediyesi, kına pankartı, kına süsü ve kına taçlarının aralarında bulunduğu kına aksesuarları, hem gelinler hem de kınaya gelen misafirler için eğlenceli bir konsept oluşturmaktadır. Kına gecesinde gelinlere kına yakılırken gelinin çevresinde usulüne uygun şekilde dönen genç kızların ellerinde kına mumları bulunur. Avuç içine geçirilen lastikli modelleri bulunan kına mumlarının yanı sıra eriyen mumun misafirlerin elini yakmaması adına LED’li el mumu modelleri de üretilmektedir. Gelinin nedimeleri için özel olarak tasarlanmış çiçekli, taşlı ve tüllü kına taçları da kına gecesi organizasyonlarının en vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Eskiden binbir zahmetle hazırlanan kına sepeti ve kına tepsileri de günümüzde hazır olarak satılmaktadır. Tüllü, kubbeli, çiçekli, taşlı ve incili modelleri bulunan kına sepeti ve kına tepsileri birbirinden şık tasarımlarda üretilmektedir.

Kına Hediyelikleri

Kına Hediyelikleri

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına keseleri ve çerez keseleridir. Tüllü ve simli işlemelerden tasarlanan farklı renklerdeki klasik keselerin yanı sıra gelin damat figürlü ya da bindallı şeklinde kartondan yapılmış kınalıklar da bulunmaktadır. Günümüzde kınaların yanı sıra misafirlere dağıtılmak üzere birbirinden şık lavanta keseleri ve kubbe şeklinde lokumluklar da satışa sunulmaktadır. Dilerseniz misafirlerinize farklı bir hediye sunmak amaçlı eğlenceli tasarımlara sahip kına magnetlerinden ya da kavanoz etiketlerinden de satın alabilirsiniz. Misafirlerinizi isme özel tasarlanmış ayaklı karşılama panosu ile karşılayabilirsiniz. Kına gecenizi unutulmaz kılmak için sevdiklerinizin o geceye dair iyi dileklerini yazacağı kına defteri modellerine bir göz atabilirsiniz.

Eğlenceli Kına Malzemeleri

Eğlenceli Kına Malzemeleri

Son zamanlarda kına organizasyonları için oldukça rağbet gören konuşma balonlarının yer aldığı pankartlar, konuklarınızın daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Üzerinde kına gecesiyle alakalı esprili dille yazılmış sözlerin yer aldığı pankartlar ile fotoğraflar çektirerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Kına gecenizde misafirlerinizin ve sizin doyasıya eğlenmeniz için zilli teflerden satın alabilirsiniz. Dilerseniz yöresel halk oyunlarınızı sergilemek için tahta oyun kaşığı da edinebilirsiniz. Coşkulu bir kına gecesi için gerekli olan bütün organizasyon malzemelerinin yer kına seti modellerine bir göz atabilir ve kına seti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kına gecenizi daha eğlenceli ve daha keyifli hale getirmek Kına Gecesi kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Organizasyon

için 1,510 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bilgiçler (30)
(102)
Evsay (79)
Kzy (2)
Miss Gaya (38)
mutluadım (14)
Osmanlı (38)
Vesia (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(153)
ve üzeri (207)
ve üzeri (226)
ve üzeri (233)
ve üzeri (242)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL