Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Düğün Aksesuar

için 2,495 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Düğün Aksesuar

Düğün, gelin ve damat başta olmak üzere aileleri için de oldukça önemli olan bir törendir. Kişilerin hayatındaki en özel anlarından bir tanesi olan düğün merasimlerinin de özel ve güzel olması için çeşitli organizasyonlar yapılır. Geçmişten günümüze kadar düğün organizasyonları, farklı aksesuarların kullanılması ile zenginleştirilmiş olan etkinliklerdir. Düğününüzü nasıl bir ortamda yapacağınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz aksesuarlar da değişiklik gösterir. Açık havada yapılacak olan bir organizasyon ile kapalı bir ortamda yapılacak organizasyon için kullanılması gereken aksesuarlar çoğu zaman farklıdır. Düğün salonu aksesuarları istediğiniz konsepte göre farklılık gösterir. Düğün salonlarında kullanılan aksesuarlar genellikle giriş yolunu ve masaları süslemek için tercih edilir. Gelin ve damadın giriş yolu üzerine çeşitli meşale ve yapay çiçek modelleri konulabilir. Bunun yanı sıra masa ve sandalyelerin renklendirilmesi için çeşitli kurdele modelleri tercih edilebilir. Masaların üzerini süslemek için birbirinden hoş mum modellerini tercih edebileceğiniz gibi küçük yapraklı çiçekleri ya da gül tomurcuklarını kullanabilirsiniz. Gelin ve damat masasının süslenmesi için en çok kullanılan aksesuarların başında isimlerin yazılı olduğu pleski levhalar gelir. Gelin ve damadın adının yazdığı bu aksesuarları farklı renklerde bulabilirsiniz. Düğün masa aksesuarları arasında gelin ve damat için özel olarak tasarlanmış olan kadehler, masanın üzerine serpmek için kurutulmuş gül yaprakları ve çiçek buketleri yer alabilir. Ayrıca masaların etrafını kapatmak için masa eteği çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Söz ve nişan törenlerinde sıklıkla karşılaşılan jardinyer setlerini düğünlerinizde de kullanabilirsiniz. Jardinyer setleri genelde 3 parçadan oluşan, altın ve gümüş renklerinin ağırlıklı olduğu dekoratif objelerdir. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan bu ürünleri gelin ve damat masasında efektif bir şekilde kullanarak kendi dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. Sayfamızda yalnızca düğün aksesuarlarını değil, kına gecesinde kullanabileceğiniz aksesuarları da bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra düğünün önemli bir parçası olan dış çekimler için kullanılan aksesuarları da bulmanız mümkündür. Yüzlerce ürün arasından ihtiyacınıza uygun olanları bularak kına ve düğünlerinizi daha renkli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca düğün organizasyonlarında değil fotoğraf çekimleri için de kullanabileceğiniz farklı aksesuarlar bulunuyor. Balonlardan fotoğraf çerçevelerine, yapay çiçeklerden şemsiyelere kadar yüzlerce aksesuarı sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Düğün Organizasyonları için Kullanışlı Aksesuar Çeşitleri

Düğün Organizasyonları için Kullanışlı Aksesuar Çeşitleri

Düğün organizasyonları, aylar önceden üzerinde düşünülmeye başlanan etkinliklerdir. Özellikle gelin ve damadın hayatındaki en özel anlardan bir tanesi olan bugünde kullanılan aksesuarlar da oldukça önemlidir. Bir düğünde kullanabileceğiniz onlarca aksesuar bulunuyor. Gelin ve damada takılacak olan kurdeleden misafirlere verilecek olan hediyelere, düğün alanına giriş alanından gelin ve damat masasına kadar farklı alanlar için onlarca aksesuar bulabilirsiniz. Düğün için aksesuarlar denildiği zaman akla ilk olarak gelin ve damat için kullanılacak olan eşyalar gelir. Gelin ve damadın düğün esnasında kullandığı aksesuarların başında takı merasimi boyunca takılan kurdeleler gelir. Bu kurdeleler son zamanlarda birbirinden güzel işlemeler ile süsleniyor. Bunun yanı sıra takı takmak için kullanılan iğneler için masaya konulacak olan iğnelik modelleri de oldukça gösterişli ürünlerdir. Eğer sıradan bir iğnelik ve kurdele kullanmak istemiyorsanız sizler de işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün aksesuarları denildiği zaman akla gelen bir diğer şey ise düğün zarf kutusu olarak kullanılan küçük sandıklardır. Misafirlerinizin takılarınızı koyabileceği bu sandıklar da bildiğiniz sandıklardan daha süslü ürünlerdir. Farklı kumaş ve taş detayları ile bulabileceğiniz bu ürünleri de düğün, nişan ve söz esnasında kullanabilirsiniz. Düğünlerde, misafirlerin alana giriş yaptığı yerde de çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Örneğin, gelin ve damadın adlarının yazılı olduğu, fotoğraflarını asabilecekleri tahtalar son dönemlerin en çok tercih edilen aksesuarlarından bir tanesidir. Bu alanda misafirlerinize bir fotoğraf köşesi oluşturmak için ise balonlar ya da cansız çiçeklerden yapacağınız bir sarmaşığı kullanabilirsiniz. Bir karşılama masası oluşturmak istiyorsanız üzerine mumlar, kurutulmuş gül yaprakları, renkli taşlar koyabilirsiniz. Ayrıca bu masaya nikah şekeri sepetlerini de yerleştirebilirsiniz. Düğünlerin önemli detaylarından bir tanesi de gelin arabalarıdır. Gelin arabaları için çiçeklerin dışında üzerinde gül ve inci detayların bulunduğu tül toplarını kullanabilirsiniz. Ayrıca konvoyda bulunan diğer araçları süslemek için de buna benzer tülleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek düğün gününüzde kullanabileceğiniz onlarca farklı aksesuar bulabilirsiniz. Bu aksesuarların bir araya geldiği farklı konseptler ile düğün alanını renklendirebilirsiniz.

Birbirinden Şık Gelin Çiçeği Modelleri

Birbirinden Şık Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin çiçeği, bir gelin için oldukça önemli bir aksesuardır. Şık ve zarif gelinliklerin en önemli tamamlayıcıları olarak bilinen gelin çiçekleri, tercihe bağlı olarak canlı ya da cansız çiçeklerden oluşur. Düğün çiçeği olarak da bulabileceğiniz gelin çiçekleri, onlarca farklı çeşide sahiptir. Gelinlikten sonra bir gelin için en önemli aksesuar olan gelin çiçeği seçimi oldukça önemlidir. Gelin çiçeği seçimi yaparken ilk olarak düğün temanızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Düğününüz açık havada yapılıyorsa elinizde ortama uyum sağlamayan bir çiçek taşımak istemezsiniz. En az sizin kadar canlı ve zarif olan çiçekleri tercih edebilirsiniz. Açık havada yapılan düğünlerde canlı çiçeklerin kullanması daha hoş bir görüntü ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bunun yanı sıra eğer düğününüz deniz kenarında bir alanda yapılıyorsa sıra dışı bir buket tercih ederek deniz kabuklarının ve inci detaylarının yer aldığı çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir bütünlük oluşturması açısından mavinin tonlarını kullanabilirsiniz. Bütün gün elinizde taşıyacağınız, her fotoğraf karesinde sizinle birlikte olacak olan gelin çiçeğiniz; ayakkabılarınız, saç ve makyajınız ile de uyum içerisinde olmalıdır. Bir gelinin her parçası ayrı bir yıldız olduğu gibi tamamlandığı zaman da sizin parlamasını sağlaması gerekir. Bu nedenle özellikle makyajınız ile uyumlu tonlarda ya da ayakkabınız ile uyumlu tonlarda çiçekler seçebilirsiniz. Son yıllarda gelin çiçeği olarak en çok tercih edilen modellerin başında lale figürleri geliyor. Mor ya da yeşilin tonları ile bir araya getirilen beyaz laleler, oldukça zarif bir görüntüye sahne oluyor. Bunun yanı sıra kurutulmuş çiçeklerin, buğday başaklarının ve hasır ipliklerin bir araya geldiği gelin çiçekleri de bir hayli popüler ürünlerdir. Gelin çiçeğinin yanı sıra damat yaka çiçeğinin de bulunduğu bu ürünler sayesinde sizler de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Fotoğraf çekimi için kullanabileceğiniz gelin çiçeklerini yanı sıra düğün merasimlerinin olmazsa olmazı çiçek atma esnasında kullanabileceğiniz yapay çiçekleri de sayfamızda bulabilirsiniz. Düğün çiçeklerinden daha az gösterişli olan bu modeller arasında seçim yaparak çiçek atacağınız zaman kullanabilirsiniz. Düğün çiçeği fiyatları, tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösterir. Bunun yanı sıra düğün çiçeği ve damat yaka çiçeğinin birlikte olduğu setlerde de fiyatlar değişkendir. Kullanılan malzemelerin çokluğu, çiçeklerin yapısı gibi ayrıntılar fiyatların belirlenmesini sağlar.

Kına Gecesi Aksesuarları ile Renkli Bir Eğlence

Kına Gecesi Aksesuarları ile Renkli Bir Eğlence

Düğün denildiği zaman akla gelen ilk şeylerden bir tanesi de kına gecesidir. Özellikle gelin için oldukça önemli bir yere sahip olan kına gecesi duygusal olmasının yanı sıra son derece eğlenceli bir organizasyondur. Düğün gününden önce gerçekleştirilen kına organizasyonları için onlarca farklı konsept tercih edilebilir. Bunların her birinde ise kullanılacak olan onlarca aksesuar bulmanız mümkündür. Son yıllarda kına gecelerinde görebileceğiniz aksesuarların başında gelin tahtları gelir. Bu tahtlar gelinlerin oturması için özel olarak hazırlanmış olanlardır ve özel olarak hazırlanır. Bunun gibi organizasyon gerektiren aksesuarların yanı sıra özellikle nedimelerin ve diğer misafirlerin kullanabileceği aksesuarlar mevcuttur. Kına gecelerinde en çok kullanılan ürünlerin başında zil ve tef çeşitleri gelir. Birbirinden renkli zil ve tefler ortamı canlandırmak ve neşelendirmek için kullanılır. Zil ve tefleri misafirlerinize dağıttığınız zaman onların da eğlenceye katılmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra misafirlerinize sizin kına gecenizi hatırlatacak olan ve o gün kullanabilecekleri nedime bilekleri verebilirsiniz. Nedime bilekleri renk renk ve çeşit çeşit üretilmiş olan ürünlerdir. Çiçekli modellerden kurdele kullanılan modellere, inci detaylara sahip olan modellerden otriş detaylı modellere kadar yüzlerce nedime bilekliği bulmanız mümkündür. Bu bileklikleri ister bütün misafirlerinize isterseniz de yalnızca nedimelerinize vererek bir fark yaratabilirsiniz. Kına gecelerinde görülen bir diğer aksesuar ise nedime taçlarıdır. Özellikle “Team Bride” yazılı nedime taçları son derece görüntü oluşmasına neden olabilir. Fotoğraf karelerinde en yakın arkadaşlarınızı bir araya getirecek olan bu taçları bütün akşam boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Nedime taçları düz modeller olduğu kadar tüylü ya da tüllü modellere de sahiptir. Konseptinize uygun olarak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kına gecesinin şüphesiz ki en önemli aksesuarı kına tepsileridir. Düz kına tepsileri bulabileceğiniz gibi özellikle yeşil ve bordo renklerin ağırlıklı olduğu işlemeleri ve süslü modelleri de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra misafirlerinize vereceğiniz el mumları da oldukça önemlidir. Bütün bu kına aksesuarlarını ve daha fazlasını sayfamızdaki ürünlere göz atarak bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip olan ürünler arasından beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.

Gösterişli Gelin Taçları ve Saç Aksesuarları

Gösterişli Gelin Taçları ve Saç Aksesuarları

Bir gelin için gelinlik dışında kullanacağı aksesuarlar da oldukça önemlidir. Bir bütün olarak o günün yıldızı olan gelinlerin ayakkabılarından makyajlarına, gelin çiçeğinden kullandıkları saç aksesuarlarına kadar her bir parça özenle seçilmelidir. Gelinlere yapılan saç ve makyaj en önemli detayların başında gelir. Düğün aksesuar seçenekleri denildiği zaman da akla gelen nesnelerin başında gelin taçları ve saç aksesuarları gelir. Düğün gününde kullanılmak üzere özel olarak üretilen bu taçlar, gelinin bir kraliçe gibi görünmesini sağlar. Tek başına çok güçlü parçalar olan taçların onlarca farklı modelini bulmanız mümkündür. Gümüş taçlardan zirkon taşlara, prenses tacı modellerinden boncuklu saç aksesuarlarına kadar tercih edebileceğiniz farklı ürünler mevcuttur. Gelin tacı modelleri arasında vintage modeller oldukça önemli bir yere sahiptir. Hem modelleri hem de üzerinde bulunan taş süslemeleri sayesinde saçınızın çok daha iyi görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra çiçek motifleri ile bezenmiş olan gümüş renkli gelin taçlarını da tercih edebilirsiniz. Gelin taçları düğünde olduğu kadar kına gecesi ve nişanlarda da tercih edilen bir aksesuardır. Nişan merasimlerinde daha çok canlı ya da kurutulmuş çiçeklerin yer aldığı taçlar kullanılır. Elbiselerinizi bu taçlar ile tamamlayabileceğiniz gibi fotoğraf çekimlerinizde de birbirinden şık taç modellerini kullanabilirsiniz. Düğün fotoğraf aksesuarları olarak da sıklıkla kullanılan taç modelleri özellikle açık hava çekimlerinde tercih edilir. Gelin çiçeğiniz ile bir bütün olarak kullanabileceğiniz bu taçlar farklı renklere sahip olabilir. Kendi zevkinize uygun olarak uygun bir gelin tacı modeli seçebilirsiniz. Gelin tacı takmak istemiyorsanız saç modelinize uygun olan saç aksesuarlarını da kullanabilirsiniz. Bunlar bir taç olarak değil genellikle inci detaylarına sahip olan tokalardır. Bu tokaları saçınızın yan kısmına takabileceğiniz gibi arka kısmına da takabilirsiniz. Daha çok sadelikten yana olan gelinlerin tercih ettiği bu saç aksesuarlarını da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düğün nişan aksesuarları arasında yer alan taç modellerini isteğinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri incelediğiniz zaman altın ve gümüş renkleri başta olmak üzere beyaz boncuk, bordo ve yeşil boncuk detayları ile zenginleştirilmiş olan taç modellerini bulabilirsiniz. İster kına gecenizde isterseniz düğün gününüzde bu taçları kullanarak saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Dış Çekimler için Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Dış Çekimler için Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün bir bütün olan ve birbirini takip eden süreçlerdir. İki insanın hayatını birleştirmek için attığı bu adımlar fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirilir. Bir düğünün olmazsa olmaz adımlarından bir tanesi de fotoğraf çekimleridir. İster iç mekanlarda isterseniz de dış mekanlarda yaptırabileceğiniz fotoğraf çekimleri için birbirinden güzel aksesuarlar kullanabilirsiniz. Düğün organizasyon aksesuarları ve malzemelerinden farklı olarak kullanabileceğiniz bu aksesuarlar ile çok eğlenceli be kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Düğün çekim aksesuarları nasıl bir fotoğraf çektirmek istediğinize göre değişiklik gösterir. Düğün çekimlerinde en çok kullanılan eşyaların başında rengarenk balonlar gelir. Balonlar ile fotoğraflarınızı renklendirebilir aynı zamanda oldukça eğlenceli fotoğrafların altına imzanızı atabilirsiniz. Özellikle dış çekimlerde kullanılan bir diğer eşya ise şemsiye modelleridir. Gelinliklerin yapısı ile uyumlu olarak özel üretilen dantel şemsiyeleri tercih edebileceğiniz gibi kalp şeklinde üretilmiş olan şemsiyeleri de tercih edebilirsiniz. Bu şemsiyeler sayesinde farklı fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Düğün dış çekim için aksesuar modelleri arasında gelin çiçekleri çok önemli bir yere sahiptir. Fotoğrafların renklenmesini sağlayan bu çiçekler genellikle rengarenk kurutulmuş çiçeklerden, buğday başaklarından ve kurutulmuş otlardan meydana getirilir. Doğa ile bir bütün oluşturan bu gelin çiçekleri ile sizler de dış çekimlerinizde farklı bir aksesuar kullanabilirsiniz. Düğün albümleri hayatınız boyunca bir anı olarak saklayacağınız özel fotoğraflardır. Bu albümlerin çekimi sırasında kullanacağınız aksesuarlar da fotoğrafların çekimi için oldukça önemlidir. Nasıl bir albüm istediğinize bağlı olarak kullanabileceğiniz ürünleri karşılaştırabilmeniz mümkündür. Dış çekim aksesuar fiyatları almak istediğiniz parçalara bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı fiyat aralıklarında olan bu ürünlerden ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz. Dış çekimlerde kullanılan aksesuarların yanı sıra düğün organizasyon malzemeleri ve daha fazlasını da bulabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan düğün masasına kadar her alanda kullanabileceğiniz onlarca aksesuar arasından yaptığınız seçimler ile kendi konseptinizi oluşturabilirsiniz.