DÜĞÜN AKSESUAR

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Düğün Aksesuar

Düğünlerinizde damatlık, gelinlik, düğün mekanı kadar detaylarda gizlenen aksesuarlar da önem taşır. Bu aksesuarlar kına gecesiniz için ayrı düğünleriniz için ayrı olarak üretilir. Siz de kullanmak istediğiniz aksesuarların çeşitli modelleri ve renkleri için kategorimizde beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kına Gecesi Aksesuarları

Kına Gecesi Aksesuarları

Kına gecesi aksesuarları içerisinde yer alan zilli tefler ortama hareket katarak eğlencenizin başrolü konumuna gelir. Çeşitli renklerde üretilen bu teflerden davetlilerinize de dağıtarak eğlencenize dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Zilli tef yerine sadece zil alarak da yöresel oyunlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yine bu güzel gününüzden hatıra kalmasını istiyorsanız kına gecesi magnetleri kategorimizde bulunmakta. Üstelik nedimeleriniz için üretilen nedime taçlarını da yine burada bulabilirsiniz. Tesettür bir kıyafet seçtiyseniz çeşitli türban üstü takılara ve kına yakımı için kına tepsilerine de ulaşabilirsiniz. Davetlilere lokum dağıtmak içinse farklı desen ve renkteki lokum kutuları alabilir, ikramlıklarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Böylece oluşan masrafı minimuma indirebilirsiniz. Kına gecesinin en özel anı olan kına yakımı içinse kına el gülü satın alabilirsiniz. Böylece kınanızın bozulmasını ve elinizin farklı bölgelerine dağılmasını engelleyebilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Gelin Aksesuarları

Özenle seçtiğiniz gelinlikleriniz için yine aynı özende hazırlanan aksesuarlar arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Gelinliğinizi ister bir duvakla ister bir eldivenle isterseniz de bir taçla hareketlendirebilirsiniz. Çeşitli gelin tacı modellerinden gelinliğinize en uygun olanı seçtikten sonra kuaförünüzde saçınız yapılırken ya da kuaföre götürmeyi unuttuysanız kendiniz rahat bir şekilde takabilirsiniz. Gelin tacı dışında olmazsa olmazlardan biri de gelin buketleridir. Gelin buketleri farklı renklerde, yapay çiçeklerden veya canlı çiçeklerden tasarlanabilir. Fakat canlı çiçek seçimi gelin çiçeğinizin düğün sonuna doğru solmasına ve güzelliğini yitirmesine sebep olur. Kullanılabilirlik açısından tercihleriniz yapay gelin çiçeklerinden yana olmalıdır. Takı kesesi ve takı kuşağı da takı merasiminin kolay geçmesini sağlayacaktır. Gelinliğinizde farklılık yaratmak istiyorsanız gelin eldivenleri tam size göre. Uzun ve kısa modelleri olan bu eldivenlerden tercihlerinize göre seçim yapabileceksiniz.

Aksesuar Fiyatları ve Markaları

Düğün Aksesuar Fiyatları

Aksesuarlar oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Aksesuar fiyatları da bu ölçüde seçtiğiniz modellere göre değerlendirilmelidir. Bu geniş seçenek size bütçenizi sarsmayan uygun modelin olmasını mümkün hale getirmiştir. Daha fazla çeşitlilik ve model için de Paper Faces, Oleg Cassini, Ceynur, WhiteAndWhiteModa, Crispino, Bondy, By Sera Aksesuar, D.L. & Co, Hürrem gibi markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kategorimizde dumansız ve zararsız volkan, havai fişek gibi organizasyon aksesuarlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aksesuar dışındaki düğün gereksinimlerine buradan ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı tek tıkla giderebilirsiniz.