Aksesuar

için 4,996 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aksesuar

Düğün aksesuarları arasında en çok kullanılanlar düğün pankartlarıdır. Düğün pankartlarının üzerinde esprili ve komik bir dille yazılmış cümleler veya kelime kalıpları bulunmaktadır. Bazı düğün pankartları gelinlere özel üretilirken, bazıları ise damatlara özel üretilmektedir. Günümüzde gelinler fotoğraf çekiminde, üzerinde "Gelin" yazan düğün pankartlarını kullanmayı tercih ediyor. Düğün pankartları ile düğüne biraz eğlence ve neşe katabilir, gelen konuklarınızı doyasıya eğlendirebilirsiniz. Kategorimizde yer alan konuşma balonu pankartlarını inceleyebilir ve dilediğinizi satın alarak düğününüze renk katabilirsiniz. En önemli düğün aksesuarları arasında gelin ve damadın takı kurdeleleri yer almakta. Renkli, estetik ve farklı tasarımlara sahip olan bu takı kurdeleleri ile takı merasimini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Gelinin takı kurdelesi genelde pembe veya kırmızı seçilirken, damadın takı kurdelesi ise beyaz veya siyah olarak tercih edilir. Boncuklarla ve işlemelerle süslenen takı kurdelelerinizi kişiselleştirebilir ve düğününüzü mükemmelleştirebilirsiniz.

Gelinlerin en çok kullandığı aksesuarlar arasında gelin eldivenleri ve gelin şemsiyeleri yer almaktadır. Dantellerle süslenen gelin eldivenleri, gelinleri adeta masal diyarlarından fırlamış prensesler gibi gösterir. Bilekte veya dirsekte biten gelin eldivenlerini inceleyerek gelinliğinize uygun olanı satın alabilir ve dünyanın en güzel gelini siz olabilirsiniz. Düğün fotoğraflarınızı sıradanlıktan çıkarmak için açık hava çekimlerinize gelin şemsiyesi ekleyebilirsiniz. Gelin şemsiyesi ve gelin eldiveni kullanarak gerçekleştirdiğiniz fotoğraf çekimlerinize adeta 80'lerin havasını katabilirsiniz. Dantel gelin şemsiyeleri ile gün boyu kendinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

Nikah günü gelinlik giymeyecekseniz, nikaha giderken beyaz elbisenizin üzerine beyaz nikah şapkası takabilirsiniz. Nikah tacı olarak bilinen bu ürünler, kafanın yarısını ve yüzün yarısını kaplayacak şekilde üretilmektedir. Gelin şapkası modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Düğününüzü özelleştirmek için özel tasarım gelin & damat kadehlerini kullanabilirsiniz. Son derece eşsiz tasarımlara sahip olan gelin ve damat kadehlerini daha sonra evinizin en değerli köşesini süslemek için kullanabilirsiniz. Gelinlerin en büyük aksesuarlarından biri de gelin tacıdır. Gelin tacı modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Düğününüzü özelleştirmek ve güzelleştirmek için gerekli olan tüm düğün aksesuarlarını kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Paper Faces (118)
Ceynur (67)
mutluadım (56)
(33)
3M (16)
37numara (15)
Crispino (11)
XL (10)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(185)
ve üzeri (229)
ve üzeri (253)
ve üzeri (266)
ve üzeri (280)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL