Balon

Parti süsü denince ilk aklan gelen süs ürünleri şüphesiz ki balonlardır. Kauçuk ya da plastik malzemeden üretilen ve hava ile şişirilen balonların birçok farklı rengi vardır. Rengarenk görüntüleri ile ortamı renklendirir ve neşelendirir. Özellikle çocuklar tarafından balonlar çok sevilse de özel günlerde evi süslemek için yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Aslında balon sevgisini yaşla sınırlmamak gerekiyor; içindeki çocuğu öldürmemiş birçok kişi rengarenk balonlara bayılıyor. Balonlar, büyüklüklerine ve şekillerine göre çeşitliliklerine ayrılır.

Sevgiliye sürpriz yapmak için kalp şeklinde balon alınabilir. Kırmızı kalp şeklindeki balonlar, sevgilinin yüzünü güldürmeye yeter de artar bile. Yıldönümü ya da doğum günü kutlayacaksanız, kutlama yapacağınız yeri, üzerinde seni seviyorum yazan kırmızı kalpli balonlarla süsleyebilirsiniz. Bu küçük jest, sevgilinizi en pahalı hediyelerden bile daha çok mutlu edecektir. Balonların standart renkleri size çekici gelmiyorsa, metalik renklerde üretilen balon çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Metalik renkli balonlar kauçuk malzemeden üretilmiştir ve şişirildiği zaman uçabilme özelliğine sahiptir. Balonları doğum günü aktivitesi için alacaksanız, üzerinde parti konseptine uygun şekiller ya da yazılar bulunanları tercih edebilirsiniz. Böylece günün anlam ve önemine uygun balonları parti alanına eklemiş olursunuz. Balon fiyatları, çeşitliliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Balon çeşitleri arasında bir de dilek balonları bulunuyor. Dilek balonlarının esprisi de; dilek dileyip balonu uçurmaktır. Eğer balon düşmeden uçarsa dileğin gerçekleşeceği anlamına gelir. Özellikle romantik sevgililer tarafından dilek balonları fazlasıyla kullanılır. Birlikte dilek dileyip, dilek balonları uçurmak fazlasıyla romantik bir olaydır. Siz de sevgilinizle farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız, dilek balonu uçurmayı deneyebilirsiniz. Dilek balonunun kullanımı diğer balonlar gibi değildir. Dilek balonunu uçurmak için yanınızda çakmak veya kibrit gibi ateşleyici bulundurmanız gerekecek. Dilek balonunun altı açıktır ve açıklık kısmında tutuşmayı sağlayacak bir malzeme vardır. Burası çakmak veya kibrit yardımıyla ateşlenir, ateşlendikten sonra balon havalanmaya başlar. Tabi dilek balonu uçurmak için hava şartlarının da uygun olması gerekir. Çok rüzgarlı ve çok sakin havalar, dilek balonu uçurmak için uygun değildir. Dilek balonunun havalanması ve yol alması için havanın hafif rüzgarlı olması gerekir.

Öne Çıkanlar

Balon

için 10,653 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1861)
Balon Evi (220)
2Kids (8)
4M (6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (513)
Kız (46)
Erkek (38)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(245)
(168)
(11)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(438)
ve üzeri (584)
ve üzeri (637)
ve üzeri (657)
ve üzeri (713)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL