Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Balon

için 21.204 sonuç bulundu.

Balon

Etkinlik planlamak göründüğünden daha zahmetli ve karmaşık olabilir. Yıl boyunca düzenli olarak gerçekleşen düğünler, konferanslar, partiler, festivaller, karnavallar ve sergiler esnek ve dekoratif çözümler gerektirir. Aslında bir sonraki etkinliğinize bir ek profesyonel hizmet masrafı olmadan ev sahipliği yapmak mümkün. Başarılı bir etkinliğin anahtarlarından biri, basit, göz alıcı ve uygun maliyetli dekorasyonları güvence altına almaktır. Balonlar burada devreye giriyor. Pratiklik ve çekicilik arasında mükemmel dengeyi kurmanıza yardımcı olabilir. Çok çeşitli malzeme, şekil, boyut ve renklerde mevcut olan balonlar size geniş seçenekler sunar; lateks, folyo, hava ve helyum dolu oldukça fazla tipte dekorasyon fikri karşınıza çıkıyor. Helyumla doldurulmuş basit bir çeşit 12 ila 20 saat formunu koruyabilir. Aynı balonu hava ile doldurursanız formunu koruması birkaç hafta sürebilir, ancak havada süzülmezler. Karşılaştırıldığında, folyo olanlar 12 ila 30 saat ve havayla şişirildiklerinde10 gün arasında formunu koruyabilir. Başka şekilde söylersek, balon helyum ile şişirilirse oldukça masalsı bir görünüm sunabilir. Fakat daha uzun ömürlü bir dekorasyon için havayla şişirmeyi de tercih edebilirsiniz. Muhteşem bir doğum günü partisi veya mağaza açılışı planlarken, hiçbir şey güzel bir dekor dizisi kadar pratik değildir. Etkinliğinizle birlikte tüm ilgiyi üstünüze çeken, akıcı, basit ve samimi bir süsleme istiyorsanız, aklınızdaki belirli vizyonu doğru balonlarla elde edebilirsiniz. Mevcut birçok farklı renk, stil ve tasarımla, aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız seçenek dizileri ve setleri var. Mevcut farklı parti malzemeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Balon ile Kendinizi Daha Kolay İfade Edebilirisiniz

Balon ile Kendinizi Daha Kolay İfade Edebilirisiniz

Balonlar için malzeme seçmek dekorasyonunuz açısından önemli bir başlangıçtır. Bir mesaj, marka veya logo ile özelleştirilmiş balonlar, TV veya film karakterleriyle süslenmiş lisanslı olanlar veya farklı şekil ya da harflerle süslenmiş bir harfli balon satın alabilirsiniz. 50. doğum gününü anmak için 5 ve 0 harflerine sahip bir sayılı balon gereken mesajı kolayca vermeniz olanak tanır. Ya da geniş bir alanı süslemek için bir balon zinciri oluşturabilirsiniz. Birçok etkinliğin bir veya birkaç odak alanı vardır. Amaç genelde incelikli şekilde onlara dikkat çekmektir. Örneğin, bir gelin duşunda, bebek duşunda veya yetişkin doğum günü partisinde birçok konuklar hediye getirecektir. Flamalar ile" hediyeler için bir masa süslemek ve onu zorunlu bir durak gibi hissetmeden belirgin hale getirmek uygun ve dekoratif bir alternatiftir. Benzer şekilde, balon zincirleri ya da kemerleri bir fuar veya iş konferansı için bir giriş belirlemenin harika bir yoludur. Mekana bağlı olarak, konuklar başka yerlerde dolaşabilir ve nereye gideceklerini öğrenmek için başkalarına sormak zorunda kalabilirler. Bir kemeri basit, çarpıcı ve kullanışlıdır. Yarışlar ve yardım koşuları için başlangıç ve bitiş çizgisini ve diğer önemli kilometre taşlarını işaretlemek için mükemmel bir yoldur. Bu süslemeler birçok balon tipiyle hoş şekilde uygulanabilir. Genelde lateks olanlar kullanılır, fakat latekslerdeki eğri nedeniyle bu uygulama biraz daha zahmetli hale gelebilir ve ayrıca bir lateks microfoil tipteki bir türden daha hızlı küçülebilir. Balonları farklı büyüklüklerde şişirerek bu sorunun önüne kolayca geçilebilir ve zincir bir dekorasyon yapmak çok daha kolay hale gelir. Farklı tipte çeşitler kullanmak her zaman iyi bir alternatiftir. Kabarcık olanlar esnek bir plastik malzemeden yapılmış, nispeten yeni bir türüdür. Tipik olarak yuvarlak ve tonlarca stilde mevcut olan kabarcık, adından da anlaşılacağı gibi, helyum ile şişirilir ve çoğu zaman şeffaf bir görünüme sahiptir. Hangi türü seçerseniz seçin, genç ve yaşlı tüm misafirleriniz için eğlenceli, şenlikli ve keyifli bir atmosfer yaratmanız garanti edilir.

Balon Temizlik Kolaylığı Sunar

Balon Temizlik Kolaylığı Sunar

Kurulum ve temizlik parti planlamanın en büyük yüklerinden ikisidir. Oysa kurmak nispeten basittir. Sadece hava doldurup düzenlemeniz yeterlidir. Diğer süslemelerin aksine, sipariş ettikten ve şişirdikten sonra bile farklı fikir ve konseptler oluşturabilirsiniz. Bir fikir işe yaramıyorsa, aynı balon seti ya da demetiyle, kolayca B planına geçebilirsiniz. Benzer şekilde, söndürülmesi ve atılması kolaydır. Düzenli lateks olanlar veya eğlenceli şekillerdeki folyoların geri dönüştürülmeleri bile söz konusudur. Sönük olanlar çok fazla yer kaplamaz ve bazı çeşitler daha sonra kullanılmak üzere tekrar dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir. Göz alıcı, çok yönlü ve kurulumu ve sökülmesi kolay süslemeler için dilediğiniz türde çeşidi seçebilirsiniz. Kişiselleştirme sadece isim yazmakla ilgili değildir; aslında neler yapabileceğiniz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Aylar süren planlamadan sonra, kaliteli çeşitlerin satın alınması da dahil olmak üzere, yaklaşan partiniz için tüm ayrıntıları daha kolay organize edebilirsiniz. Bu aşamada bir balon makinesi işinizi daha da kolaylaştırabilir. Hava ile doldurulacak az sayıda seçeneğiniz olsa bile, bir şişirme makinesi kolayca fark yaratacaktır. Manuel olarak şişirmek parti hakkında diğer ayrıntıları düşünebileceğiniz zamanınızdan çalabilir. Ayrıca, bazı tiplerini şişirmek, diğerleri kadar kolay değildir. Yardım eden birkaç arkadaşınız olsa bile, ağzınızı kullanarak şişirmek bir süre sonra yorulmanıza sebep olur. Sonuç olarak, manuel şişirme ağzınızı ve çenenizi zorlayacaktır. Az sayıda kullanacaksanız, basit bir balon pompası işinizi fazlasıyla görecektir. Ayrıca bu pompalar, daha detaylı şişirme makinelerine göre çok daha avantajlı fiyat etiketlerine sahiptir. Bir dekorasyonu herhangi bir süslemeden daha pratiktir ve şişirme makinesi kullanmak size başka şeylere odaklanma fırsatı verir. Örnek olarak, diğer süslemeler, yiyecek ve içecek planlaması gibi organize edilmesi hayati şeylere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Aslında, bir düğün için satın aldıysanız ve bu dekorasyon gelin partisinin bir parçasıysa, muhtemelen kalan işleri çok daha kolay organize edebilirsiniz. Ayrıca partinin sonunda patlatarak bekarlığa veda partisinin ve prova yemeğinin stresinde nispeten kurtulabilirsiniz. Şimdi siz de düzenleyeceğiniz partiye renk katmak için dilerseniz parti kostümü sayfamızdan da birbirinden yaratıcı kostümleri inceleyebilirsiniz.

Balon Türleri Çeşitlilik Gösteriyor

Balon Türleri Çeşitlilik Gösteriyor

Dikkate alınması gereken başka bir unsur, manuel olarak şişirerek farklı şekil ve boyutlar elde edecek olmanızdır. Süslemelerin tutarlı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, bir pompa ideal çözümdür. Sayfamızdaki ürün çeşitliliği üstün kaliteli seçenekler ve aksesuarlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir sonraki partinizi planlamayı daha keyifli hale getirmek için şişiricileri de satın alabilmenize olanak tanıyor. Bazı şişiriciler, zaman ayarı yapabileceğiniz tek bir lateks şişiriciye ve folyo olanlar için otomatik bir folyo kesme aparatlarına sahiptir. Çoğu makine, aynı anda birden fazla kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve çift çalışma için en az iki nozüle sahiptir. Dekorasyonu sırasında kullanabileceğiniz bir diğer tip şeffaf balon ve saydam lateks seçeneklerdir. Bunlar çok net görünümlü bir balon oluşturan yarı saydam bir yüzeye sahip oldukları için benzersiz bir görünüm sunma eğilimindedirler. Bütün çeşitler, şişirilmemiş balonun oldukça karanlık görünmesini sağlayan pigment ve renk bakımından güçlü renklere sahiptir. Örneğin, mor olanlar şişirilmediğinde siyah görünür, ancak tamamen şişirildiğinde doğru renk ortaya çıkabilir. Normalde çoğu, çok daha düz bir renge sahiptir ve lateks olanları süslerken karşılaşacağınız çeşitlerin büyük bir kısmı bu tipteki ürünleri oluşturur. Standart çeşitler temel renklerdir, moda olanlar ise daha geniş bir renk genişliği elde etmek için temel renklerin tonları ve onların alt tonlarından oluşur. Bir parti veya etkinlik için balon satın alıyorsanız, bugün piyasada farklı türlerinin hangileri olduğunu bilmek faydalı olacaktır, böylece partiniz veya pazarlama amaçlarınız için tam olarak ihtiyacınız olanı türü satın alabilirsiniz. Bu ürünler alabileceğiniz en etkili pazarlama hediyelerinden biridir. Göz alıcıdırlar, çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilir ve logonuzun veya mesajınızın büyük mesafelerde bile görülebileceği çok büyük bir baskı alanına sahiplerdir. Bir balon standı iş kokteylinizi ya da davetinizi, oldukça pratik şekilde, güzel bir görünüme kavuşturabilir. Ya da balon zinciri aparatı kullanarak, dilediğiniz türdeki balonları bir araya getirebilir hatta farklı kelime öbekleri hazırlayabilirsiniz. Fakat böyle bir düzenlemeye başlamadan önce balan türlerini ve yapıldıkları malzemeleri bilmek oldukça önemlidir. Ana tiplerini ve birbirlerinden nasıl farklı olduklarını en iyi şekilde göstermek için, her tipin özelliklerini sıralamak en iyisidir. Düzenleyeceğiniz bu balonlu partiye sevdiklerinizi davet etmek için parti davetiyesi ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Balon Hangi Malzemeden Üretilir?

Balon Hangi Malzemeden Üretilir?

En yaygın balon türü elbette lateks olanlardır. Bu türler oval bir şekle sahiptir ve kısmen bu formu koruyarak şişerler. Geri dönüştürülebilir lateksten yapılan bu türler, logonuzu, metninizi veya sanat tasarımınızı serigrafi baskı ile kolayca özelleştirilebilirler. Genel olarak, lateks balonlar helyumla şişirildiklerinde iyi sonuçlar verirler ve 10 saatten 24 saate kadar havada yüzer halde kalma süreleri bulunur. Özel latekslerin nasıl mühürlendiğini veya ne kadar helyum kullanıldığını, uçma süresinin belirlenmesinde en büyük faktördür. Balon ne kadar küçükse, o kadar az helyum kullanmanız gerekebilir. Lateks olanlar, helyum olmadan kullanılabilmeleri açısından da çok esnektir. Bu tür ürünler için balon tutucu aksesuarlarını kullanmak son derece popülerdir, çünkü paradan tasarruf edebileceğiniz helyum tankları satın almanıza veya kiralamanıza gerek kalmaz. Hava, ayak veya el şişirme pompası kullanarak lateks olanları normal hava ile doldurabilirsiniz. Daha sonra çubuklar için balon ipi ile kolayca bağlayabilir ve balon bardaklarını çubuklara yapıştırabilirsiniz. Herhangi bir baskılı lateks, evrensel bir valf ile de kullanılabilir. Bu vanalar sadece lateks kullanılabilir ve şişirmeyi çok daha kolay hale getirir. Sadece şişirme cihazının nozuluna ağzını yapıştırmak kolayca şişmesi için yeterlidir. Mylar olanlar lateks balonlardan daha farklı fiyatlıdır, ancak bunun mantıklı bir açıklaması da vardır. Çünkü, metalik bir görünüme sahip olan yüksek kaliteli balonlar, çok daha geniş baskı alanlarına ve çok daha uzun uçma sürelere sahiplerdir. Çok az şey sevimli, parlak, bir yüzen mylar balonu kadar dikkat çekebilir. Bu türler bazen folyo olarak da adlandırılırlar ve çubuklarla beraber kullanılmaları daha zordur. Oldukça esnek olan latekslerin aksine, folyo balonlar bardaklarına çok iyi bir şekilde yapışmaz ve sonuçta lateksler kadar doğru sonuçlar ortaya çıkarmazlar. Özelleştirilmiş mylar balonları, helyum gazı kullanılarak doldurulduğunda ve ip ile bağlandığında en iyi sonuçları verirler. Mylar balonları için alışveriş yaparken dikkatli olmak bu yüzden önemlidir. Eğer daha rahat özelleştirilebilir bir tipi seçecekseniz, folyo balonlar sizin için daha uygun olabilirler. Mylar balonlarımız dört farklı şekilde kişiselleştirilebilir; yuvarlak, kalp, yıldız ve kare. Hepsi akla gelebilecek hemen hemen her renkte satılır, bu yüzden promosyonlarınız, etkinliğiniz veya parti temanız için doğru renk bulmak asla sorun olmaz.

Çoğu Balon Hava veya Helyum ile Doldurulabilir

Çoğu Balon Hava veya Helyum ile Doldurulabilir

Balonu şişirmek için, lateks şişiricinizi balonun boynuna yerleştirmek ve parmaklarınızla sıkı bir sızdırmazlık sağladığınızdan emin olmak yeterlidir. Kontrollü bir şekilde kutusu boyutlandırıcısında tarif edilen açıklığa doğru şişirmeye başlamanız gerekiyor. Tüm balonu, kenarlarının boyutlandırma kutusuna dokunması gereken delikten geçene kadar şişirin. Aşırı doldurduysanız, doğru formunu alana kadar biraz helyum çıkmasına izin verin. Genellikle gözyaşı damlası şeklindeki ve tamamen doğal ve geri dönüştürülebilir lateksten yapılmış, parti balonları olarak bilinen balonlar helyum ile beraber kullanılan en popüler çeşitlerdir. Lateks balonların üzerinde mesajlar ve hatta resimler olabilir, bu da onları her boyuttaki kutlamalar için ideal hale getirir. Yani çok farklı boyut ve şekil ile size en uygun olanları bulmak için ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Balon renkleri ise tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Seçim yapabileceğiniz 100’den fazla renk seçeneği bulunuyor. Mylar seçenekler daha az helyum kullandığından helyumdan tasarruf etmenizi sağlayabilirler. Bu gerçek, helyum tankı başına %30'a kadar daha fazla balon doldurmanıza izin verir, bu da sizi balon gazı maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Son olarak çoğunlukla kloropren balonlar olarak da adlandırılan tür çeşitler vardır. Bunlar, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını iten ve normal latekslerden 10 kat daha güçlü olan süper yüksek kaliteli lateksten yapılmıştır. Sipariş ettiğiniz türün boyutuna bağlı olarak, havada asılı kalma ya da formlarını koruma zamanları da uzayacaktır. Bu seçenekler birçok farklı yolla boyutlandırılabilir. Kelimenin tam anlamıyla binlerce lisanslı karaktere sahip folyo olanları her zaman mevcuttur. Baskılı balon tercih edecekseniz bu tür balonlarla en doğru sonuçları elde etmeniz kolaylaşabilir. Bu balon seçeneğiyle şekiller, boyutlar ve renk seçenekleri açısından sonsuz esnekliğe sahip olursunuz. Helyumu çok iyi tutan naylon levhalarla oluşturulan bu türler hafif ve uzun ömürlüdür. Parlak bir yüzeye sahip olan bu çekici olanların üzerine tonlarca resim ve desen basılabilir, bu da onları partiler ve diğer etkinlikler için mükemmel hale getirir.

Balonla Neler Yapılabilir?

Balonlar hangi tipte olursa olsun genelde parlak bir yüzeye sahiptir ve renkler, şekiller ve boyutlar için sonsuz seçenekler sunabilirler. Bunlar doğum günü partileri, mezuniyet partileri ve hatta yıldönümleri gibi etkinlikler için harikadır. Mağaza açılışları ya da iş kokteylleri için daima hoş bir alternatif sunarlar. Kemerli dekorasyonlarını kullanarak, stantlar, giriş kapıları ve bitiş çizgileri oluşturabilirsiniz.

Balon Nasıl Bağlanır?

Balonlar balon tutacakları ya da normal iple bağlanabilir. Ağzını bağlamak için çeşitli aparatlar da vardır. Birçok ek aparat bu ağızlıklarını geçirmek için kullanılabilir. Eğer elinizde bunlardan hiçbiri yoksa, normal bir iplikle de bağlayabilirsiniz. Ağızlarını ne kadar sıkı bağlarsanız o kadar uzun süre formunu koruyacaktır.

>Balon Nasıl Uçar?

Balonlar helyum gazıyla doldurulduklarında uçarlar. Tipine ve kullanılan gazın kalitesine göre değişkenlik göstererek, 1 ila 3 gün boyunca hava da asılı kalabilirler. Balonların uçabilmelerinin arkasındaki sır helyum gazıdır. Bu gaz genel atmosfer yapısından daha hafif bir yapıya sahiptir ve havada kalmasına olanak tanır.

Uçan Balon Neyle Şişirilir?

Balonlar helyumla ya da normal hava kullanılarak şişirilebilirler. Helyum balonları gazın niteliğinden dolayı havada asılı kalabilirler. Yani uçan tür olarak bilenen balonlar helyumdur. Bir pompa veya şişirme makinesi yardımıyla kolayca şişirebilirsiniz. Partinin büyüklüğü ve sayısına göre kullanacağınız şişirme aparatı değişkenlik gösterebilir.

Balon Kaç Gün Dayanır?

Bu balonlar genellikle helyumla doldurulur ve helyumu çok iyi tutarlar, bu nedenle partinizin süresi boyunca havada yüzmeye devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Balonların dayanma süresi neyle doldurulduklarına göre değişkenlik gösterebilir. Normal havayla doldurulan bir tür, helyum gazıyla doldurulanlardan daha uzun süre dayanma eğilimi gösterecektir. Helyumla şişirilmiş bir tür 12 saat ila 3 gün arasında, normal hava ile şişirilmiş ve iyi bağlanmış bir çeşit 1 hafta boyunca formunu koruyabilir.

Balon Neyle Bağlanır?

Balonlar doğru pay bırakılırsa, kendi ağıları düğümlenerek bile bağlanabilir. Fakat daha profesyonel dekorasyonlar için, tipine uygun bağlama aparatını kullanmanız oldukça önemlidir. Doğru bağlanmış olanlar maksimum şekilde formlarını koruyabilirler. Basit bir iplik yardımıyla da doğru şekilde bağlamanız her zaman seçenekler arasındadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (7)
4M (18)
Abra (84)
Air Flyer (12)
Air Hogs (4)
Air Ocean (1)
Aliş (1)
Atom (8)
Baby2go (1)
Balon Evi (1785)
Banbao (1)
Barbie (3)
Bisan (3)
Buffer (2)
Disney (2)
(3021)
Dolphin (26)
Eko (1)
FO (1)
Funny (1)
Graco (8)
Kikajoy (1)
Om (1)
Partijet (625)
PTZ (1)
Roll-Up (4)
SKS (2)
Star (1)
SusleBaby (195)
Tonka (4)
Vardem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (3192)
Kız (79)
Erkek (57)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(1146)
(71)
(14)
(11)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(919)
ve üzeri (1.262)
ve üzeri (1.428)
ve üzeri (1.480)
ve üzeri (1.577)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL