TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Balon

için 34,402 sonuç bulundu.

Balon

Evlilik tekliflerinden doğum günlerine, yıl dönümlerinden birçok organizasyona kadar hayatın içinde yer alan ve çocuklar tarafından en çok sevilen oyuncaklar içinde bulunan balonlar, eğlenmek konusunda en uygun fiyatlı yöntemler ve en renkli parti malzemeleri arasında ilk sıralardadır. Çok ince şekilde kauçuk malzeme ile üretilmekte olan balonlar, doğrudan hava veya helyum ya da hidrojen gibi havadan hafif olan bir gaz ile doldurulmaktadır. Bu nedenle kolay bir şekilde uçabilmektedir. Günümüzde sadece kauçuk değil folyo kullanılarak üretilen balonlar da mevcuttur. Pek çok farklı modelde balon çeşitleri bulunmakta ve böylelikle de çocuklara onlarca seçenek sunulmaktadır. Bununla birlikte çocuklar için bir eğlence aracı olmanın yanında farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Bu farklı amaçların başında organizasyonların vazgeçilmez bir parçası olması akla gelebilir. Kutlamalar ya da düğün gibi pek çok organizasyonda sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bir doğum günü organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen süsleme malzemesi balon olmaktadır. Diğer taraftan balon modellerine bakıldığında neredeyse her açıdan fazla çeşitlilik olduğu için bu nedenden ötürü çok fazla tercih edilmektedir. Bundan dolayı çok fazla bir harcama yapmaksızın bir sürü ürün satın alabilmekte ve süslenilecek olan alanı rengârenk bir atmosfere dönüştürebilmektesiniz. Ortamın havasını değiştiren balonlardaki bir diğer avantaj da farklı pek çok renge sahip olması ve hazırlık aşamasının yorucu olmamasıdır.

Açılış ve Kutlamaların Olmazsa Olmazı Balonlar

Açılış ve Kutlamaların Olmazsa Olmazı Balonlar

Çocuk Oyuncakları & Parti ve kutlamaları farklı hale getirecek derecede basit ve aynı zamanda uygun bir süsleme malzemesi olan balonların insanlar üzerinde yarattığı etki farklıdır. İnsanlara yoğun mutluluk hissi vermesinden dolayı balonlar, eski zamanlardan bugünün modern zamanlarına dek yaygın olarak her tür organizasyonda kullanılan eğlence ürünleri olmuştur. helyum balon ve harfli balon ya da sayılı balon gibi birbirinden farklı modellerle kutlamalarda renkli atmosferin yakalanmasına olanak sağlayan balonlar, hem genç bireyler hem de yaşlı bireyler üzerinde aynı mutluluk hissini sağlamaktadır. Kişilere eğlenceli zaman geçirten bu oyuncaklar, oradan oraya uçuşurken davetlileri eski küçüklük zamanlarına götürmektedir. Hemen hemen her alanda yaygın olarak kullanılmakta olan balonlar kendilerine, çocukların eğlenceli vakitler geçirmeleri için boş zamanlarını değerlendirmesinde, doğum günü, kutlama, kına gecesi ya da nişan gibi parti organizasyonlarının süslenmesinde ve kurumsal açıdan tanıtım ve reklam çalışmalarında rahat bir şekilde kullanım imkânı bulmuştur. Tematik süslemelerdeki en sevilen aksesuarlar içinde yer alan balonlar, zincir balon ve kalpli balon ya da parlak folyodan üretilen pek çok çeşide sahip balonlar gibi kutlamaların konseptine uygun olarak seçilebilir ve insanların dikkatlerini çekme konusunda yardımcı olabilirler. Doğum günlerinde yaş belirtmek için kullanılan sayı balonları ya da evlilik teklifi yaparken kullanılan kalpli kırmızı balonlar veyahut da son dönemlerde oldukça popüler olan cinsiyet belirtme partilerinde kullanılan renkli balonlar olmadığı zaman o organizasyon oldukça eksik kalmaktadır. Küçük bir ayrıntı tüm partiyi tamamıyla değiştirebilmektedir. Bu bakımdan tema ile uyumlu farklı desen ve şekillerde balonlar, partiyi farklı bir atmosferin havasına büründürecektir.

Balon Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Balon Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Balon çeşitliliği denildiği zaman pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı; metalik renkli, pastel yahut uçan balon, kalp şeklinde olan ya da baskılı balon, harfli, rakamlı veya isimli balon puantiye desenli, zincir şeklinde veyahut sosis balon olarak sayılabilir. Bunların yanı sıra çeşitli figürlerde ya da helyum balon gibi türlerde bulunmaktadır. Figürlü balonların ise kendi içinde pek çok farklı çeşidi yer almaktadır. Sevilen çizgi film karakterleri haricinde araba ya da uçak gibi ilgi çekici nesneler de figürlü balonlar içinde yerlerini almıştır. Böylelikle hem organizasyonda kullanılmak için uygun hem de çocukları eğlendirecek ürünler olarak gösterilmektedirler. baskılı balon ise bir tanıtım toplantısının ya da firma açılışının kullanımı için en uygun ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bunların yanında gökyüzü balonu da ticari amaca hizmet eden bir kullanım için uygundur. Standartların daha üzerinde büyük boyutlardaki ölçülere sahip uçan balon kategorisinde sayılan gökyüzü balonları, firma logosunun herkes tarafından daha kolay olarak görünmesine olanak sağlamaktadır. Balonlar içinde en fazla tercih edilenlerden birisi de harfli balonlar olmaktadır. Genellikle önemli davetler, organizasyonlar ve kutlamalarda kullanılan harfli balonlarda Latin alfabesinde yer alan tüm harfleri bulabilirsiniz. Harfli balonlar sayesinde vurgulamak istediğiniz herhangi bir kelime yazılabilmektedir. Bu nedenle de düzenlenmiş olan organizasyonda mesaj harf şeklindeki balonlar aracılığıyla verilebilmektedir. Ayrıca tek bir harf yardımı ile de pek çok şey anlatılabilmesine olanak sağlayabilmekte ve etkinliğin neden düzenlediğini de belirtebilmektesinizdir. Bir doğum günü partisi organizasyonunda doğum günü kutlanan kişinin isminin baş harfinin seçilmesi o atmosferin o kişiye özel olarak hazırladığının ipucunu verecektir. Aynı zamanda bu balonlar farklı pek çok renge de sahiptir. Böylelikle harfli balonlar, düzenlenmiş olan etkinliğe görsel olarak katkı da sağlamış olacaktır. Helyum ve uçan balonlar ise diğer balonlardan farklılık gösteren ürünler içinde yer almaktadır. İçerisinde havadan daha hafif olan helyum maddesinin konulmuş olduğu balonlar, helyum gazının kaldırma kuvvetiyle uçmaya başlar. Oldukça geniş bir kullanım alanı sahibi olan bu balonlar bir oyun aracı olmanın yanında süsleme konusunda da en çok tercih edilenler arasında yer almaktadırlar. Balon fiyatları üzerinde genel olarak ürünün taşımış olduğu özellikler büyük önem teşkil etmektedir. Ancak balon neyse ki en uygun fiyata sahip olan parti aksesuarları içinde yer alır ve kişinin bütçesine pek zarar vermez. Bu nedenle kısıtlama olmadan parti ve kutlamalar yapılabilmektedir. Balon fiyatına etki eden özellikler içinde balonun şişirme maddesi, şekli, sayısı ve üretildiği malzeme gibi etkenler yer almaktadır. Boyut farkları da fiyatlar arasında oynamalara sebep olabilmektedir. Genel olarak makul bir seviyede seyreden balon fiyatları modelden modele değişkenlik gösterebilir.

Renkli Balonlarla Parti Süsleme İpuçları

Renkli Balonlarla Parti Süsleme İpuçları

Eğer göze hitap eden bir parti istiyorsanız partinin temasına uygun olarak alınan balonların mekanda doğru konumlara yerleştirilmesi gerekmektedir. Balonlar daha çok yüksek yerlere asılır ancak bazen yerlerin balonla kaplı olduğu kutlamalar da görmekteyiz. Kutlama çeşidine göre kullanım alanı değişebilmektedir. Doğum günü için alınan harfli, sayılı balon ya da metalik balon masanın yanlarından ya da sofranın ortasından yükseltilebilir veyahut da sandalyeye başlayarak dikkat çekilebilir. Bir evlilik teklifi esnasında ise kurdeleler ile bağlanmış harfli uçan balonlar sayesinde romantik bir hava yakalanabilir. Ayrıca son zamanlarda sık olarak kullanılan şeffaf balonlar, sedefli balonlar ve puantiyeli balonlar süslemede bir farklılık yaratmaktadır. Süslemelerinizin neredeyse ana malzemesini oluşturmak ve farklı çeşitleriyle kutlamaları renklendirmek çok kolay. Günlük hayatta da sıklıkla karşımıza çıkan bu balonlar ağız yoluyla kolay bir şekilde şişirilmektedir. Ancak folyo balonları şişirirken zorluk yaşanabileceğinden dolayı bir pipet yardımı ile şişirilmesi önerilmektedir. Yine aynı şekilde folyo balonların havası indirilirken bir pipetten yardım alınmalıdır. Bunun haricinde tüm balonları çeşitli balon pompaları yardımıyla da kolayca şişirebilirsiniz. Aradığınız balonları bulmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için Parti Malzemeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (23)
4M (36)
Abra (67)
Air Flyer (18)
Air Hogs (16)
Air Ocean (8)
Aldeba (1)
Aliş (1)
Ambi Toys (1)
Anatolian (1)
Anderson (3)
Aojie (5)
Aqua Pets (6)
Aqua Sand (2)
Armerya (2)
Asonic (2)
Astro Boy (1)
Avengers (2)
Baby Max (1)
Baby2go (2)
BabyFirst (2)
BabyHope (1)
Babyjem (1)
Bakugan (1)
Balon Evi (2538)
Ben10 (1)
Bisan (12)
Buffer (2)
Dagedar (2)
Disney (1)
(4163)
Eko (32)
EO (1)
FO (1)
Frozen (1)
Graco (96)
LipFish (1)
Neva Toys (100)
Om (1)
Roll-Up (3)
Star (2)
SusleBaby (170)
Tonka (4)
Vardem (1)
Winx (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (3934)
Kız (27)
Erkek (21)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(2557)
(49)
(20)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,679)
ve üzeri (2,181)
ve üzeri (2,387)
ve üzeri (2,461)
ve üzeri (2,600)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL