Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parti Davetiyesi

için 507 sonuç bulundu.

Parti Davetiyesi

Bir partinin istediğiniz kişilerle gerçekleşebilmesi için öncelikle onlara parti davetiyesi göndermeniz gerekir. Hangi davetiye modelini seçeceğiniz ve içerisine neler yazdıracağınız kafa karıştırıcı olabilir ama sizin için derlediğimiz bilgiler size yardım edecektir.

Parti Davetiyesi Modelleri

Parti Davetiyesi Modelleri

Davetiye, bir yere çağrılanlara gönderilen, içinde yazı bulunan bir kağıt veya kartondur. Davetiyeler davetiye zarfları ile gönderilir. Bu zarf kağıdı korumanın yanı sıra gideceği adresi de taşır. Parti davetiye modelleri ise bu mantığın biraz dışına çıkar. Bu davetiyeler, standart davetiyeler gibi adrese gönderilebilir veya elden dağıtılabilir. Parti davetiyelerinin en güzel yanı farklı şekillere, desenlere ve renklere olanak tanıması. Bu davetiyelerin üstlerinde veya içlerinde yazı yazmaya ayrılmış alanlar da yer alır. Ama dilerseniz hazır yazılı davetiye setleri de bulmanız mümkün. Parti davetiye modelleri çok çeşitli olduğu için davetiye boyutları da değişkendir ama toptan alacağınız bir davetiye seti genelde küçük zarflara sığacak ve cüzdanda saklanacak boyutlarda olacaktır.

Parti Davetiyesi Nasıl Hazırlanır?

Parti Davetiyesi Nasıl Hazırlanır?

Bir parti davetiyesi siparişi vermeden önce partinin temasına veya adına parti düzenlenecek kişinin zevkine uymasına dikkat etmelisiniz. Çocukların doğum günleri için hazır davetiye bulmakta muhtemelen zorlanmazsınız çünkü gerçekten çok seçenek var. Prens, prenses, Cars, Star Wars, Spiderman vb. temalı doğum günü davetiyeleri güzel notlarınızla partiler için ideal olacaktır. Yılbaşı parti davetiyesi hazırlamak da yine çeşitlilikten dolayı epey rahat. Uygun bir tema olduğu sürece parti davetiyesi İngilizce veya başka dillerde de yazılabilir. Konuklara tek tek mesaj yazmak yerine ilginç parti davetiyesi sözleri bulup yazabilirsiniz. Davetiyelerinizi zarfa yerleştirdikten sonra zarfı süsleyip süslememek size kalmış. Süsleme için jüt halat ipleri veya desenli kağıt bantları düşünebilirsiniz. Elbette benzer şekilde düz davetiyeler alabilir ve mesela çocukların kendi çizimleriyle dekore edebilirsiniz.

Parti Davetiye Fiyatları

Parti Davetiye Fiyatları

Parti davetiye fiyatları ambalajdaki davetiyelerin sayısına, boyutuna, tasarımına ve daha başka şeylere bağlı olarak değişebilir. Zarflar dahil değilse onları da hesaba katmalısınız. Zarfları süsleyecekseniz de yine hesabınızı ona göre yapın. Elbette zaman faktörünü de göz önünde bulundurmanız şart. Davetiye mesajlarını elle yazacaksanız herhangi bir yazım hatasına mahal vermemek için partiden önce yeterince zamanınız olduğundan emin olun. Her şey hazırlandıktan sonra tek yapmanız gereken eğlencenin tadını çıkarmak. Disney, İpek Böceği, Marvel, Pepee, Spiderman ve daha birçok markanın parti davetiyelerini burada bulabilirsiniz.Parti davetiyesinden sonra sıra partiyi hazırlamaya geldiyse parti sofrası, parti kostümleri, balonlar ve ihtiyacınız olabilecek diğer bütün aksesuarları Parti Malzemeleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (2)
4M (7)
Air Flyer (1)
Balon Evi (7)
Disney (2)
(120)
Dolphin (2)
Marvel (1)
Roll-Up (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (35)
Kız (14)
Erkek (9)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(18)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (48)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL