Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parti Kostümü

için 6,853 sonuç bulundu.

Parti Kostümü

Her partide kostüm olmaz ama işin içine parti kostümü girdiğinde müthiş bir eğlencenin sizi beklediğini tahmin edebilirsiniz. Farklı temalara uygun, her yaşa göre farklı parti kostümlerini seçerken faydalanabileceğiniz bilgilerine ve ipuçlarına burada göz atabilirsiniz.

Parti Kostümü Çeşitleri

Parti Kostümü Çeşitleri

Kostüm aslında erkek takım giysisi ve dışarıda giyilen kadın kıyafeti gibi genel anlamlar taşır. Ama söz konusu parti kostümü olduğunda aklınıza bütün o çılgın kılıklar gelebilir. Bu açıdan bakıldığında kostüm çeşitleri sınırsızdır. Özellikle çocuklar için olan kostüm partisi kıyafetleri epey renklidir. Bu kostümler sayesinde çocuklar mucize uğur böceği, doktor önlüğü, Pijamaskeliler, Batman, Superman, Spiderman, Karlar Ülkesi Elsa, korsan dahil birçok kılığa girebilir. Yetişkinler için de Kırmızı Başlıklı Kız, cadı, vampir, Palyaço, Noel Baba, Obi Wan Kenobi, semazen, yeniçeri, Nasreddin Hoca, sultan ve daha birçok kostüm bulmak mümkün. Parti kostümleri bazen Maske, ayakkabı ve diğer parçalarla takım halde satılır. Ama ayrı parçaları siz de takım haline getirebilirsiniz. Bazen tek bir maske bile parti kostümü olarak yeterli gelecektir.

Kostüm Partisi Fikirleri

Kostüm Partisi Fikirleri

Kostüm partisi fikirleri yetişkinler ve çocuklar için olanlar diye ikiye ayrılabilir. Yetişkinlerin en çok parti yaptığı özel günler arasında yılbaşı ve Cadılar Bayramı bulunur. Cadılar Bayramı, yani Halloween parti kostümü, parti kostümleri arasında belki de en eğlencelisi çünkü yaratıcılığınızı kullanmanıza da olanak tanır. Belirlenen tema yoksa vampir kostümü, cadı kıyafetleri, renkli peruklar, şaka oyuncakları (sahte kesik el, vb.) V for Vendetta maskesi veya La Casa de Papel maskesi dahil birçok ürün arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. Çocuklar için doğum günü veya okul partilerinde Karlar Ülkesi kostüm ve diğer hazır kostüm çeşitlerinin yanı sıra eksik parçaları kendiniz tamamlayabilir veya başkalarında olmayan farklı bir kostüm takımı yaratabilirsiniz. Kostüm partisini temaya uygun davetiyeler, balonlar ve diğer aksesuarlarla tamamlamayı unutmayın.

Parti Kostüm Fiyatları

Parti Kostüm Fiyatları

Kostüm fiyatları oldukça değişken. Birincisi, yetişkinler ve çocuklar için olan kostümlerin arasında fark olması normal. İkincisi, lisanslı ürünlerle lisanssız ürünler arasında fark olması da normal. Genelde bir karakterin bütün parçalarını içeren takımlar toptancı mantığıyla daha ekonomik olur. Ama tek tek parçaları da hesaplı şekilde bir araya getirmeniz mümkün. Popüler olan karakterlerin kostümlerini ve aksesuarlarını bulmanız ve bu ürünler arasında fiyat kıyaslaması yapmanız daha kolay olacaktır. 2Kids, Avengers, Barbie, Marvel, Hasbro, Frozen, Sunman, Spiderman, Widmann, Rıbies, Star Wars ve daha birçok parti kostümü, maskesi ve aksesuarını hemen inceleyebilirsiniz. Parti kostümü dışında parti davetiyesi, balon, sofra malzemeleri ve diğer parti aksesuarlarına da ihtiyacınız olacak. Bunların hepsini Parti Malzemeleri kategorimizde bulmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Yaş

(272)
(144)
(62)
(37)
(31)
Başka bir kelime deneyin

Marka

2Kids (28)
Balon Evi (1)
Barbie (2)
Bestway (1)
Debbi (1)
Disney (29)
(628)
Dolphin (1)
Frozen (1)
Heros (2)
Hippo (1)
lerado (1)
Marvel (6)
Muppets (1)
OULABİMİR (122)
Rubies (42)
Smarteach (2)
Spiderman (5)
Sunman (96)
Superman (1)
TNA (1)
Vardem (1)
Widmann (14)
Winx (4)
Yadoo (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (393)
Kız (323)
Erkek (241)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(300)
ve üzeri (400)
ve üzeri (447)
ve üzeri (453)
ve üzeri (477)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL