Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Akülü Araba

için 9 sonuç bulundu.
Taşıma Kapasitesi seçiniz

Dolu Akülü Araba

Hem anne ve babalar hem de çocuklar için oldukça uygun bir tercih olan akülü arabalar, hemen hemen her çocuğun heves ettiği parçalardan biridir. Kullanırken çocuklara kendini özel hissettirecek bu araçlar eğlenceli bir aktivite olarak çocuklarınızın karşısına çıkıyor. Kız veya erkek olması fark etmeksizin, tüm çocuklar şoför olmanın deneyimini yaşamak istiyor. Bu noktada Dolu akülü araba, devreye giriyor. Marka, çocuklarınızın dolu dolu vakit geçirebilmesini sağlamak amacıyla akülü arabaları piyasaya sunuyor. Annelerin ve babaların da tercih ettiği oyuncaklardan biri olan bu arabalar, oldukça güvenilir bir yapıdan oluşuyor. Güvenlikli olması ebeveynler açısından büyük önem arz ediyor. Arabayı satın aldıktan sonra ebeveynlerin tek görevi akülü arabayı kullanabilmek için oluşturulacak doğru sürüş alanı ve doğru ortamı ayarlamaktadır. Doğru mekanın ayarlanmasının ardından çocuklarınız doyasıya sürüş keyfini yaşayabilir. Her yaştan ve her cinsiyetten çocuğun hayallerinden biri olan araba sürmek artık imkansız değil. Çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirebilmek için alacağınız akülü araba modelleri, onlara akülü araba sürmenin keyifli dakikalarını yaşatıyor. Aynı zamanda araçlar ailelerin de keyifli anılar biriktirmesini sağlıyor. Akülü arabalar, genel olarak 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygun olacak şekilde üretilmiş ve geliştirilmiştir. Çeşitli model ve tasarımlara sahip olan ürünler arasından çocuğunuzun en çok ilgisini çeken modeli kolayca bulabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza yepyeni bir deneyimi yaşama fırsatını kazandırmış olursunuz.

Dolu Akülü Araba ile Yeni Maceraya Hazır Olun

Dolu Akülü Araba ile Yeni Maceraya Hazır Olun

Çocukların en büyük hayallerinden biri olan araba sürmek artık gerçek oluyor. Dolu markası tarafından geliştirilen akülü araba modelleri, çocuklarınızın adeta birer yetişkin şoförmüşçesine araba kullanmasına yardımcı oluyor. Hem kız hem de erkek çocukları için özel olarak geliştirilen bu ürünler, güvenlikli tasarımları ile ebeveynlerin de gönlünü rahatlatıyor. 3 yaş ve üstü grupların kullanılması tavsiye edilen akülü arabalar, çeşitli model ve tasarımları ile eşsiz bir görünüm sunuyor. Çocuklarınız bu araçlar sayesinde, araba sürmenin keyifli anlarını doyasıya yaşayabiliyor. Aynı zamanda ürünler, ailelerin de onları izlerken eğlenceli dakikalar geçirmesine yardımcı oluyor. Araçlar, çocuk sağlığı ve güvencesi düşünülerek tasarlanıyor. İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan akülü araba modelleri çocuklarınızı yepyeni bir maceraya hazırlıyor. Çocuğunuzun stiline uygun olan bir araba modelini seçebilir ve birbirinden farklı renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Farklı renk alternatifleri, çocukların arabalara daha fazla ilgi göstermesine yardımcı oluyor. Tarzları ile etkileyicilik sunan akülü arabalar, içerisinde pedallar ve direksiyonlar ile kontrolü çocuklarınıza bırakıyor. Dolu marka akülü araba, çocuklarınıza tüm kontrol ondaymış hissi veriyor. Böylece sorumluluk duygusu ve içgüdüleri gelişme gösteriyor. Bu ürünler hem çocuğun hem de ailenin beklentilerini karşılıyor. Eğer çocuğunuz üç yaşından daha küçükse uzaktan kumandalı arabalar tercih edebilir ve akülü arabalara bir başlangıç oluşturabilirsiniz. Böylece bu ürünler ile kontrol anne ve babanın ellerine geçiyor. Çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlamak ve ona içgüdüsel olarak katkıda bulunmak için bu araçlardan faydalanabilirsiniz. Araba sürmenin keyfini yaşayabilir ve direksiyon hakimiyeti kazanabilir. Bu araçların, çocuk gelişimine katkısı da oldukça büyüktür. Aynı zamanda bu araçlar ile birlikte çocuklarınız daha eğlenceli vakit geçirebilir. Çocuğunuzun akülü arabayı kullanabilmesi için doğru bir alana ihtiyacı vardır. Engebeli olmaması tercih edilen düzlük ve arazilerde bu araçlar rahat bir şekilde kullanılabilir. Güvenli kullanımları ve konforlu yapısı ile çocuklarınızı düşünen Dolu, herkesi mutlu ediyor. Arabalara sevdası olan çocuklar için geliştirilmiş olan bu ürünler, hem tasarımları hem de teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kontrolü Çocuklara Veren Dolu Akülü Araba

Kontrolü Çocuklara Veren Dolu Akülü Araba

Araçta yer alan pedal ve direksiyon sistemi, arabayı çocukların kontrol etmesine imkan tanıyor. Bu özellik, çocuklarınızın gelişiminde de oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm kontrolü ele geçirdiğini hisseder ve hakimiyet duygusu buna göre gelişir. Çeşitli tasarımlardan ve farklı renk alternatiflerinden oluşan akülü arabalar, çocuklarınıza eğlenceli vakit geçirebilme fırsatı sunuyor. Hem aileleri hem de çocukları memnun bırakan ürünler, 3 yaşından büyük çocuklar için kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra 3 yaş ve altındaki çocuklar için uzaktan kumandalı araba modelleri tercih edilebilir. Dolu uzaktan kumandalı akülü araba ile kontrol ebeveynlerin elinde olur ve sizler çocuğunuzun güvenliğini ve emniyetini kolayca sağlayabilirsiniz. Bu araçlar, çocuklarınıza güvenli sürüşler sunması ile ön plana çıkıyor. 3 ve 6 yaş grubu çocuklar için satın alabileceğiniz akülü araba modellerinde bir adet gaz pedalı ve direksiyon bulunuyor. Kontrolü onlara sunacak olan araçların kullanımında ebeveynlerin kullanım alanını doğru bir şekilde belirlemesi oldukça büyük önem taşıyor. Kullanım için doğru bir yer seçimi yapmalı ve buna göre alan oluşturmalısınız. Gerekli güvenlik önlemlerinin de alınması ile birlikte akülü arabayı çocuklarınızın kontrolüne rahatça bırakabilirsiniz. Böylece çocuklarınız, güvenli bir sürüş keyfini doyasıya yaşamış olacaklardır. Farklı voltlarda çalışma mekanizması gösteren akülü arabaların modellerinde son dönemlerde Nitro Jeep’ler popüler hale geliyor. Marka, çeşitli araba markalarının akülü modellerini çocuklarınızla buluşturuyor. Bu ürünler, markaların arabalarının küçük hallerini sizlere sunuyor. Farklı renk seçeneklerinden oluşan akülü araçlarda ortalama olarak 6 V’luk bir sistem yer alıyor. Kırmızı ve yeşil gibi renk seçenekleri hem kızların hem de erkeklerin ilgisini çekiyor. Beğendikleri arabaların istedikleri renklerini alabilir ve kendi tarzlarını oluşturabilirler. Çocuğunuzun keyifli dakikalar geçirerek birer şoför olabilmelerini sağlayabilmek için bu araçlardan faydalanabilirsiniz. Dolu akülü araba yorum ve değerlendirmelerini okuduğunuzda da ebeveynlerin ürünlerden ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz. Bu araçlar çocuklara güvenli ve keyifli dakikalar geçirebilmelerinde yardımcı oluyor. Akülü arabalar hem kızların hem de erkeklerin araba kullanma hayallerini gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Güvenli Bir Sürüş İçi Dolu Akülü Araba

Güvenli Bir Sürüş İçi Dolu Akülü Araba

Çocukların şoför olabilme hayallerini gerçekleştirebilmek amacı ile geliştirilmiş olan akülü araba modelleri, Dolu tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Bu araçların kullanımdan önce şarj edilmesi gerekiyor. Araçların aküsü dolduktan sonra, yaratılmış olan güvenli alanda akülü arabaları kullanmaya başlayabilirler. Anne ve babaların gözetiminde çocuklar, sunulan emniyetli alanda doyasıya araba sürmenin keyfini çıkarıyor. Bu ürünler, ebeveyn gözetimi altında kullanılması tavsiye edilmektedir. Akülü arabaların tüm modellerinde bulunan emniyet kemeri sistemi, anne ve babaların yüreğine su serpiyor. Böylece çocuğunuzun gerekli güvenlik önlemlerini alarak yolculuğuna başlayabilir. Olası ani duruşlarda ve ani hareketlenmelerde çocukların hasar almasını engelliyor. Kontrolün anne veya babada olduğu durumlarda yaşanılan hareketlenmelerde oluşabilecek hasarların ve kazaların önüne geçmesine yardımcı oluyor. Çeşitli üzücü durumlar ile karşılaşmamak için normal araçlarda olduğu gibi akülü arabalarda da emniyet kemerinin varlığı önem taşıyor. Dolu 6 V akülü araba, sağladığı güvenlik önlemleri sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Marka, hem çocuklarınızın hem de sizlerin rahatlığını düşünerek araçlarını tasarlamaya devam ediyor. Teknik özellikleri kadar ürünlerin tasarımı da kullanıcılar tarafından dikkat çekiyor. Hem iç hem de dış tasarımda kullanılan malzemeler, çocuk sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz durum yaratmıyor. Markanın geliştirdiği bakış açısı, çocuklarının güvenliğini ve hayatını ön plana koyuyor. Özel olarak tasarlanan bu araçlar, ardından kullanıcılarına beğenisine ve ilgisine sunuluyor. Ürünlerin dış veya iç yüzeyinde herhangi bir sivri ve kesici madde yer almıyor. Böylece anneler ve babalar da gönül rahatlığı ile akülü arabanın kullanımına izin veriyor. Çocuk güvenliğini ön plana alarak araçlarını tasarlayan marka, özellikle emniyet kemerine dikkat çekiyor. Çocukların kullanım esnasında emniyet kemerinin takılı olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. Kemerin sabitlenip sabitlenmediği ise ebeveynler tarafından kontrol edilmelidir. Böylece çocuklarınızın keyifli ve güvenli bir sürüş gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile dikkat çeken Dolu akülü araba fiyatları, ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim gösteriyor. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakan ürünler, uzun yıllar boyunca çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Dolu Akülü Araba ile Keyifli Dakikalar

Dolu Akülü Araba ile Keyifli Dakikalar

Çocukların araba sürme hayallerini gerçekleştirmek için geliştirilmiş olan akülü arabalar, birbirinden farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Hem ebeveynlerin hem de çocukların yüzünü güldüren ürünlerde geniş bir model ve renk skalası bulunuyor. Çocuğunuza hitap eden araba modelini ve rengini seçerek ona bir sürpriz yapabilirsiniz. Ürünler, güvenli bir sürüş sunmanın yanı sıra çocuklarınıza konfor ve rahatlık sunuyor. Arabada yer alan geri tuşları, aracın her yönde kolay bir şekilde hareket etmesine imkan tanıyor. Kademeli olarak çalışan gaz pedallarına sahip olan akülü araba modelleri, çocuğunuz için güvenlik önlemlerini kendi kendine alıyor. Çocuklarınızı birer şoför haline getiren bu araçlar 3 yaş ve üzeri gruplar tarafından kullanılabiliyor. Hem kız hem de erkek çocukları için ideal olan ürünler, bilinci yerinde olan ve söyleneni anlayabilen çocuklar için geliştirilmiştir. Ürünü çocuklara vermeden önce kullanım şeklinden, pedalların yerinden ve direksiyonun nasıl kullanılacağından bahsetmeniz tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde, çocuğunuz ürünün kullanımını tam olarak kavrayamaz ve çeşitli kazalar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra, bu araçların merdivenli ve engebeli arazilerde kullanımı kesinlikle yasaklanmalıdır. Öncelikli olarak çocuğunuz için güvenli bir sürüş alanı belirlemeli ve ardından ebeveyn gözetiminde kullanımına izin verilmelidir. Marka, çocuklarınızın güvenli bir şekilde akülü araba kullanmasını sağlamak amacıyla bütün teknik özelliklere emniyet sistemleri geliştirmiştir. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcılarını etkileyen bu ürünler sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Dolu akülü araba yedek parça satın alarak bozulan akşamların tamir edilmesini sağlayabilir ve ardından çocuğunuzun bu eşsiz serüvenine devam etmesine yardımcı olabilirsiniz. Marka hem şık tasarımlardan oluşan hem de etkileyici özellikleri ile göze çarpan modelleri sizlerle buluşturuyor. Çeşitli araba markalarının mini boyu olan bu ürünler, çocuklarınızın adeta birer usta şoför haline gelmesini sağlıyor. Araba sevdalısı olan çocuklar için özel olarak geliştirilmiş bu araçların, aile kontrolünde kullanılması tavsiye edilmektedir. Böylece hem çocuklar hem de ebeveynler keyifli ve güvenli dakikalar geçirebilir.

Özel Olarak Geliştirilmiş Dolu Akülü Araba

Özel Olarak Geliştirilmiş Dolu Akülü Araba

Marka, farklı yaş gruplarına özel olarak çeşitli akülü araba modellerini üretmeye devam ediyor. Kumandalı bir sistem ile çalışma mekanizması gösteren araçlarda kontrol anne veya babada oluyor. Çeşitli alternatifleri sizlerle buluşturan Dolu, hem çocuklara hem de ebeveynlere istediği hizmeti sunuyor. Öncelikli olarak çocuğunuzun güvenliğini ön planda tutan marka, aracın hem iç hem de dış yüzeyini özel bir şekilde tasarlıyor. Keyifli bir sürüş yaşatmak için geliştirilmiş olan bu ürünler, çocukların mutlu olmasını hedefliyor. Marka, arabaya ilgi duyan çocukların ilgi alanlarına yönelmelerini sağlamak amacıyla bu araçları geliştirmiştir. Araçlar, kullanıcılar tarafından olumlu dönüşler almaya devam ediyor. Hem çocukların hem de ebeveynlerin yüzünü güldüren markanın akülü araçları uzaktan kumandalı ve kumandasız olmak üzere ikiye ayrılıyor. Çocuklarınız için uygun bir hediye alternatifi olabilecek olan akülü araçlar, çeşitli renk ve tasarımlar ile hizmet vermeye devam ediyor. Çocuklar için her daim kullanışlı olan ürünler, uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyarak çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı oluyor. Marka, çocuklarınızın yaşı ve fiziksel gelişimlerine orantılı olarak farklı akülü araba modelleri üretiyor. 1 – 3 yaş grubu için farklı, 3 – 6 yaş grubu için farklı özelliklere sahip araçlar geliştiriliyor. Marka, çocuklarınızın güvenliği için emniyet sistemleri geliştirerek ailelerin de beklentilerini karşılamış oluyor. Dolu 12 V akülü araba, özel tasarımı ve performansı ile herkesi etkilemeye devam ediyor. Çocuklarınızın keyifli bir aktivite gerçekleştirmesini sağlayan bu araba modelleri, sağladığı güvence sistemleri ile çocuğunuzu koruma altına alıyor. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakan ürünler, çocuğunuzun doğum gününde ona eşsiz bir sürpriz olabilir. Yarattığınız uygun alanda çocuğunuz dilediği gibi akülü aracını sürerek keyifli dakikalar geçirebilir. Ancak belirli bir hıza kadar çıkabilen bu ürünler, güvenli sürüş imkanını sizlere sunar. Akülü arabaların seçiminde, ürünlerin çocuğunuzun yaş grubuna uygun olup olmadığını kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Çocuğunuzun yaşına, kilosuna ve boyuna bağlı olarak akülü araba seçimlerini daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünler kolay sürüş mekanizmaları ve emniyet sistemleri ile çocuğunuza kolaylık ve konfor sağlayarak sürüş imkanı sunar.

Eğlenceli Aktiviteler İçin Dolu Akülü Araba

Eğlenceli Aktiviteler İçin Dolu Akülü Araba

Birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcılarının karşısına geçen akülü arabalarda insan sağlığı açısından zarar oluşturabilecek hiçbir madde bulunmuyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve boyalar, oldukça kaliteli bir yapıdan oluşuyor. Araçtaki her detay, çocuğunuzun sağlığı düşünülerek geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Özellikle havaların güzel olduğu zamanlarda ve yaz aylarında, kapalı mekanlardan daralmış olan çocuklar için eğlenceli bir aktivite olabilir. Açık alanda doyasıya sürüş keyfinin tadını çıkarabilir. Aynı zamanda anne ve babaların da keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Çocuklarınız güvenli bir şekilde sürüşün tadını çıkarırken sizler de paralelinde sakin bir şekilde pikniğinizi yapabilir ve çayınızı yudumlayabilirsiniz. Marka, çocuk sağlığını ve güvencesini ön plana koyuyor. Bünyesinde barındırdığı her araç, çocuklarınızın keyifli dakikalar geçirebilmesini sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. 6 ve 12 V’luk akülerin kullanıldığı bu araçlarda volt değeri, motor ve akü gücü önem taşımaktadır. Çocuğunuz için en ideal olacak olan modeli seçerek ona eğlenceli zaman geçirme fırsatını sunabilirsiniz. Çocukların mutlu olmasını sağlayan akülü araçlar ileri ve geri hareket sağlayabilen özel bir vites sistemi ile karşınıza çıkıyor. Dolu akülü araba vites kolu, kolay bir şekilde kullanılabilen bir yapıdan oluşuyor. Bunun yanı sıra, üründe yer alan hız arttırıcı özelliğe sahip turbo butonu çocukların ilgisini çekiyor. Zemini iyi bir şekilde kavrayabilen yapıya sahip olan tekerlekler, daha rahat bir kullanım imkanını sizlere sunuyor. Ürünlerde yer alan LED aydınlatma sistemi, güçlü bir görsellik sunarak çocukların daha fazla dikkatini çekiyor. İstediği an farlarını yakabilir ve havalı bir görünüm oluşturabilir. Araçların ebeveynler açısından kolaylık sağlayan en önemli özelliği ise sökülebilir bir yapıdan oluşuyor olmasıdır. Taşıma kolaylığı sağlayan bu özellikte parçaları ve aksesuarları sökerek ürünü daha pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürünler 30 kiloya kadar olan çocukların kullanımı için tasarlanmıştır. Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanım için idealdir. Uzun süre boyunca kullanılmamış bile olsa araçtaki akünün ara sıra kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Tüm çocuk oyuncakları ve parti ürünleri sayfamızda yer almaktadır.

Arama Kriterleriniz

Dolu
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Pilsan (146)
Dolu (9)
Aliş (16)
Kraft (3)
Babyhope (58)
Rollplay (10)
Uj Toys (8)
Feber (7)
Baby2Go (5)
Baby&Toys (4)
Dukaddo (4)
Andcar (2)
Ford (2)
Jusso (2)
Ctrl (1)
Henes (1)
Injusa (1)
Kamarot (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Vites Sayısı

(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL