Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Futbol Antrenman Malzemeleri

için 2,114 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Futbol Kalesi Portatif Demonte Gb062

  (23)
  30 günün en düşük fiyatı!
  899,99 TL SEPETTE 735,99 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit Çift Yönlü Top Pompası

  (3)
  199,90 TL SEPETTE 183,91 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  TÇ-18 Futbol Top Çantası 12 Top Kapasiteli TOPLAR DAHİL DEĞİLDİR

  30 günün en düşük fiyatı!
  549,90 TL SEPETTE 367,91 TL
  +

Antrenman Malzemeleri

Başta Türkiye olmak üzere bütün dünyada en çok takip edilen, oldukça popüler olan bir takım sporu olan futbol, temel olarak bazı ekipmanlar olmadan oynanması zor bir spor olmaktadır. Halı sahada oynanan mahalle maçlarından profesyonel olarak sahalarda icra edilenine kadar bütün çeşitlerinde gerekli olan antrenman malzemeleri ise sayfamızda bütün çeşitleri ile hizmetinize sunulmaktadır. Geniş bir ürün skalası ile beğeninize sunulan ürün çeşitleri arasında kaleci setlerinden antrenmanlarda kullanılan teçhizatlara kadar aradığınız her ürün çeşidini rahatlıkla bulabileceksiniz. Sadece futbol ile ilgili değil, ayrıca basketbol, hentbol, voleybol ve daha pek çok farklı takım sporları için lazım olan ürün modelleri de kolaylıkla bulunabilmektedir. Tam olarak ihtiyacınız olan kategorimizde yer alan spor antrenman malzemeleri ile çok daha keyifli ve etkili spor deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her İhtiyacınıza Göre Bulabileceğiniz Futbol Antrenman Malzemeleri

Her İhtiyacınıza Göre Bulabileceğiniz Futbol Antrenman Malzemeleri

Özellikle önemli turnuvalar veya maçların öncesinde oldukça sıkı bir antrenman programından geçilmekte olduğu bir gerçektir. Bu doğrultuda da antrenmanlarda oyuncuların alanında daha iyi olması bakımından ve çevikleşmeleri açısından çeşitli faaliyetler tatbik edilmekte olup, birçok futbol taktiği geliştirilmektedir. Bu antrenmanlarda kısaca oyuncunun hem taktiksel bilgisinin hem de kondisyonunun geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Sizlere tam da bu aşamada en büyük yardımı sunacak olan futbol antrenman malzemeleri birbirinden farklı niteliklerde sizlerin gelişimine katkı sağlayacak olan çeşitler ile hizmetinize sunulmaktadır. Futbol için antrenman malzemesi kapsamında sunulan başlıca ürün çeşitleri; antrenman hunileri, kondisyon çemberleri, antrenman çanakları, antrenman merdivenleri ve antrenman slalom seti ürün çeşitleri yer almaktadır. Bu ürün modelleri kısaca açıklanacak olursa, öncelikle hemen her takım sporunun bir aktivitesi sayılabilecek antrenman koordinasyon çemberlerinden bahsetmek faydalı olacaktır. Bu ürünler bir set içerisinde mavi renkte, kırmızı renkte, sarı renkte ve beyaz renkte olmak üzere beğeninize sunulmaktadır. Ürün materyali plastik malzeme olmakta olup, oldukça esnek ve hafif tasarımlar olmaktalardır. Bu ürün çeşitleri pek çok farklı branşta temel olarak çabukluk, koordinasyon ve denge gelişimi konusunda kullanım sağlanmaktadır. Antrenman slalom setleri de bir o kadar önem arz eden ve benzer amaca hizmet eden ürün modeli olarak karşınıza çıkmaktadır. Slalom setlerinde ise tam olarak 12 adet slalom çubuğu yer almakta olup, aynı adet sayısınca slalom tabakları da mevcut olmaktadır. Bu çubuklar dik durabilmeleri için slalom tabaklara geçirilmektedir. Ayrıca bu ürünlerdeki bir özellik de yükseklik ayarlama mandalları olmaktadır. Bu mandallar sayesinde rahatlıkla uygun ayarlamaları yapabilirsiniz. Maksimum olarak da bu çubuklar 130 cm yüksekliğe kadar erişebilmektedir. Bu setleri kurmanız da oldukça pratik bir prosestir. Ayrıca kurulumu esnasında 6 ayrı atlama engeli de oluşturulabilmektedir. Yani 12 adet haricinde 6 adet kadar atlama engeli görevi gören slalom çubuğu da bulunmaktadır. Bütün bu ürünleri içerisine koyabilmenize yarayan kaliteli çantası sayesinde de bu setleri dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Huni setleri ve çanak setleri de benzer şekilde kondisyon geliştirme görevinde kullanılmakta olup, dilerseniz bu ürün modellerinin her birini içeren futbol antrenman malzemeleri seti modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

En Kaliteli ve Pratik Kaleci Antrenman Malzemeleri İle Hentbol Antrenman Malzemeleri

En Kaliteli ve Pratik Kaleci Antrenman Malzemeleri İle Hentbol Antrenman Malzemeleri

Kalecilerin çok daha atik olabilmeleri ve daha profesyonel hamleler elde edebilmeleri açısından incelikle geliştirilen kalecilere özel antrenman ürünleri, kalecilere en keyifli antrenman süreçlerini yaşatacak tasarımlar olmaktadır. Bu ürün modellerinin en başında ise kaleci çalıştırma aparatlarının geldiğini söylemek yanlış olmaz. Kaleci çalıştırma aparatları, klasik bir kale tarzı ürün olmaktadır. Bu tasarımlar normal kaleden farklı olarak kolaylıkla taşınabilir bir yapıda olmaktadır. File gerilmiş küçük bir dikdörtgen olan tasarımıyla her ortama pratik bir şekilde kurulabilirler. Bir diğer önem arz eden kaleci antrenman ürünü ise kaleci pantolonu olmaktadır. Kaleci pantolonları, kalecinin güvenle kendini atabilmesi, gelen toplara uçabilmesi açısından önem arz eden bir tasarım olmaktadır. Özellikle antrenman esnasında çeşitli sakatlıkların oluşumunun önüne geçmek çok önemlidir. Bu kapsamda çeşitli tedbirler muhakkak alınmalıdır. Kaleci pantolonları ise bu ayrıntı düşünülerek tasarlanmış olup, eklemlerin korunabilmesi açısından diz bölümleri süngerli olarak imal edilmiştir. Bu süngerli yapıları sayesinde eşsiz bir kullanım olanağı elde edilebilmektedir. Kaleci antrenman malzemeleri arasında en bilindik ve olmazsa olmaz olan ürün modeli ise kaleci eldivenleri olmaktadır. Kaleci eldiveni , bilindiği üzere şiddetli gelen topları rahatlıkla tutabilmeyi sağlamaktadır. Kaleci, bu eldivenler ile ellerini futbol topu üzerindeki basınç ve şiddetten kolaylıkla koruyabilmektedir. Eldiven tasarımlarının içerisinde yer alan özel malzeme ise kaymayı engelleyen bir yapıda üretilmektedir. Bu sayede, özellikle gelen topun elden kayması ve kaçması kolay bir şekilde engellenebilmektedir. Bütün bu kaleci ekipmanları hem güvenle hem de profesyonel bir şekilde pozisyonunuzda başarı elde etmenizde önemli bir rol oynamaktadır. Hentbol antrenman malzemeleri kapsamında bulabileceğiniz ürünlerden en önemlisi ise yine bir kale tasarımı olmaktadır. Bu ürün modelleri %100 el yapımı olarak hizmetinize sunulmaktadır. Antrenman için beğeninize sunula hentbol kalelerinin uzunlukları 3 metre, yükseklikleri 2 metre ve derinlikleri ise 1 metre kadardır. Göz aralıkları ise 10x10 cm. olarak tasarlanmıştır. Polipren (floş ip) olan bu ürünlerin ip kalınlıkları ise 3 mm. olmaktadır. Her türlü iklim şartlarına uygun yapıda olmalarından dolayı her yerde rahatlıkla hentbol antrenmanlarınızı yapabileceksiniz. Ayrıca hentbol ve basketbol gibi sporlarda kullanabileceğiniz taktik tahtalarını da sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Diğer Antrenman Ürünleri İle Antrenman Malzemeleri Fiyatları

Diğer Antrenman Ürünleri İle Antrenman Malzemeleri Fiyatları

Takım sporlarında disiplinle çalışmanızı sağlayacak olan bu çeşitli antrenmanlar için üretilen tasarımlar, kondisyonunuzu en üst seviyeye taşımak amacıyla geliştirilmiştir. Hemen her takım sporunun antrenmanında kullanılan çemberler ve slalomların yanı sıra her bir spor dalına ait özel ekipmanları da kategorimizde bulabilmeniz mümkündür. Bu özel spor ekipmanlarından olan başlıca ürün çeşitleri skorboard, hakem bayrağı ve hakem kartları ürünleri, voleybol antrenman malzemeleri kapsamında sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca voleybol taktik tahtasını da aynı kategori içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca diğer spor dalları için de çeşitli spesifik ekipmanlar yer almaktadır. Bunlardan futbol için olan ürün çeşitleri, başlıca futbolcu şortu ve futbolcu yeleği olarak bu ürün grubunda kolaylıkla bulunabilmektedir. Bunların yanı sıra ayrıca kaptan kolluğu, suluk, hakem düdüğü ve top taşıma filesi gibi gereksinim duyulabilecek birçok ürün de mevcut olmaktadır. Daha pek çok farklı nitelikte futbol idman ekipmanları da hizmetinize sunulmakta olup, çok farklı eğitimler için tasarlanarak çeşitlendirilmişlerdir. Her spor dalının kullanım sağlayabileceği atlama ipi, direnç lastiği ve sağlık topu gibi ürün modelleri de edinmek isteyebileceğiniz faydalı diğer ürün çeşitleridir. Antrenman malzemeleri fiyatları ürünün türüne ve büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.