Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Futbol

için 5,815 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Adidas Tango Rosario Beyaz Futbol Topu 656927

  (58)
  30 günün en düşük fiyatı!
  899 TL 650 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tryon Futbol Topu FT180 5 Numara

  (40)
  30 günün en düşük fiyatı!
  559 TL SEPETTE 495,88 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tryon Ft-180 Futbol Topu 4 Numara

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  599 TL SEPETTE 505,08 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tryon Futbol Topu Ft-110 No -4

  (12)
  30 günün en düşük fiyatı!
  799 TL SEPETTE 385,48 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Keufman Lisanslı 4 Astar El Dikişli 410 Gram Soft Futbol Topu ...

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  339 TL SEPETTE 303,51 TL
  +

Futbol Malzemeleri

Futbol, pek çoğumuzun bildiği gibi topla oynanan bir takım sporudur. Şu an dünyadaki en popüler spor olarak anılmaktadır. Profesyonel futbol 11 kişilik iki takım arasında oynanır ve amaç karşı rakibinin kalesine topu sokmaktır. Karşı takımın kalesine topun girmesiyle gol atılmış olur. Göründüğünden daha zor olan bir spordur. Bazıları için yalnızca izlemesi, bazıları için oynaması, bazıları içinse hem izlemesi hem de oynaması zevkli olan bir spordur. Başarılı olunabilmesi için güçlü bir kondisyona sahip olunması gerekilen bu sporda tek gereken bunlar değildir. Daha kaliteli oynanması için bazı futbol ekipmanları gerekmektedir. Bu ekipmanlar sayesinde futbol oynayan kişi daha rahat ya da daha güvenilir bir şekilde oynayacaktır. Yani ekipmanlar oyuncunun işini kolaylaştırdığı gibi sağlık açısından da önemlidir.

Futbol Topu

Futbol Topu

Futbol, günümüzde sokaklardan profesyonel liglere kadar birçok farklı alanda oynanan ve sevilen bir spordur. Futbolun oynanması için bazı futbol malzemeleri gerekmektedir. Bunların başında da tabi ki futbol topu gelmektedir. Ayak topu olarak da anılan bu sporun en önemli malzemesinin top olduğunu söylemek mantıksız olmaz. Ama futbol her top ile oynanan bir spor değildir. Herhangi bir top ile oynamak ile futbol topuyla oynamak arasında oldukça büyük bir fark vardır. İlk olarak futbol toplarının farklı yaş aralığına göre farklı numaraları vardır. Profesyonel liglerde bile yaşa bağlı olarak top numaraları değişmektedir. Bunların yanında futbolun temel malzemesi olan topun birçok çeşidi vardır. Oynayan kişilerin tercihlerine bağlı olarak dikişli veya dikişsiz seçenekleri mevcuttur. Dikişli futbol el ya da makine yöntemiyle altıgen panellerin dikilmeleriyle oluşturulur ve uzun süreli kullanım sağlar. Dikişsiz toplar ise bu panellerin yapıştırılmasıyla oluşturulur. Bu toplarda da kaliteli üretime bağlı olarak uzun süreli kullanım gerçekleşebilir. İyi ve kaliteli toplar genel de çapı 70 cm olup ağrılığı 400-450 gramdır. Yani toplar takımın seçimine ya da profesyonel bir alan ise kurulun seçimine göre değişkenlik gösterir. Ama genel olarak top alınacaksa kullanılacak saha durumuna bağlı olarak topun özellikleri değişecektir. Kişinin bütçesine ya da kendi tercihine bağlı olarak dikişli veya dikişsiz futbol topu tercihini yapabilir. Birçok farklı markanın futbol topları mevcut olup ürün sayfamızdan aradığınız topu kolayca bulabilirsiniz.

Futbol Antrenman Malzemeleri

Futbol Antrenman Malzemeleri

Profesyonel futbol maçları öncesi yoğun bir hazırlık süreci geçilir. İdman futbolcular için oldukça önemlidir. Maça hazırlanma evresi hem taktik geliştirme hem de ısınma açısından futbolcuların yapması gereken önemli bir hazırlık sürecidir. Bu hazırlık sürecinde futbol idman malzemeleri kullanılır. Bu idman malzemeleri idmanlara göre değişiklik gösterir. Ama genel olarak antrenman merdiveni, antrenman çanağı, antrenman hunisi, engel atlama çubuğu ve koordinasyon çemberi gibi ürünler kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde hem maç öncesi ısınma gerçekleşir hem de sakatlıktan dönen futbolcular takım ile çalışma yapmadan önce bu ekipmanları kullanarak bireysel antrenman yapabilmektedirler. Diğer futbolcularda da durum aynıdır. Bireysel olarak çalışmalar yaptıklarında bu malzemeleri kullanmaktadırlar. Bu malzemeler futbol kamp malzemeleri olarak da kullanılır. Futbolcular maç öncesi kampa girdiklerinde antrenman malzemeleri ile kamp sürecini geçirirler. Malzemeler ile oluşturulan parkurları toplu veya topsuz tamamlamaya çalışırlar. Bu hem futbolcuların kondisyonuna katkı sağlar hem de ısınma hareketleri sayesinde maç esnasında sakatlık ihtimalini aza indirir. Antrenman merdiveni, antrenman çanağı, antrenman hunisi, engel atlama çubuğu ve koordinasyon çemberi gibi ürünleri sayfamızı inceleyerek set halinde satın alabilirsiniz. Diğer antrenman malzemeleri için de ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Futbol Kaleci Malzemeleri

Futbol Kaleci Malzemeleri

Topun kaleye girmesini engellemek amacıyla kalenin önünde duran futbolculara kaleci denir. Kalecilerin işi de dışarıda görünenden daha zordur. Antrenman süreci diğer futbolculara göre daha farklı olan kalecilerin futbol kaleci malzemeleri de diğer futbolcularınkinden farklıdır. Kalecilerin en temel malzemelerinin başında kaleci çalıştırma aparatı bulunmaktadır. Kaleci eğitiminden kaleci antrenmanına kadar birçok işe yarayan bu aparat taşınabilir olmasıyla da oldukça pratiktir. Hem kaleci eğitim sürecinde kullanılması hem de profesyonel olarak kaleci görevi yapan kişilerin antrenmanlarında kullanması ürünün ne kadar iyi olduğunu açıklamaktadır. Bir diğer kaleci malzemelerinden biri ise kaleci pantolonudur. Bu pantolon sayesinde kaleciler topları yakalamak için kendilerini yere attıklarında yere düşüp eklem yerlerini ya da dizlerini yaralama ihtimalleri azalır. Çünkü pantolonların diz kısımlarında bulunan yumuşak süngerli kısmı kalecilerin dizlerini korumaya yardımcı olur. Yani kalecilerin sağlığı ve güvenliği açısından kaleci pantolonu oldukça önem arz etmektedir. Bir diğer önemli kaleci malzemesi ise kaleci eldivenidir. Bu eldivenler sayesinde kaleciler ani ve şiddetli şekilde gelen toplara karşı el ve bileklerini topun şiddetinden korurlar. Ayrıca kaleci eldivenlerinin topları daha kolay ellerinde tutmaya yarayan bir yapıları da vardır. Bunların dışında kalecilerde forma, krampon gibi giysiler giyerler. Kaleci çalıştırma aparatı, kaleci pantolonu ve kaleci eldiveni ve daha fazlası için ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Diğer Futbol Malzemeleri

Diğer Futbol Malzemeleri

Futbol, oynanma bakımından hem çok kolay hem de teferruatlı bir oyundur. Bunun seçimi ise tamamen sizin elinizdedir. Eğer daha profesyonel bir futbol oynamak istiyorsanız antrenman malzemeleri, futbolcu giysileri, saha malzemelerine ihtiyacınız vardır. Olası bir darbeden korunmak için de futbol koruyucu malzemeleri kullanılır. Daha önce saydığımız antrenman merdiveni, antrenman çanağı, antrenman hunisi, engel atlama çubuğu ve koordinasyon çemberi, kaleci eldiveni, kaleci pantolonu, kaleci çalıştırma aparatı gibi ürünler dışında başka futbol malzemeleri de vardır. Futbol şortu, antrenman yeleği, krampon gibi giysiler ürün kategorimizde mevcut olup aynı zamanda kaptan kolluğu, suluk, hakem düdüğü ve top taşıma filesi, kale filesi, atlama ipi, sağlık topu, hakem kartları gibi basit görünen ama futbol için gerekli olan malzemelerde bulunmaktadır. Futbolu oynadığımız yer olan futbol sahası malzemeleri içerisinde olan kale direkleri, kale filesi gibi ürünlerde bu ayak oyunu için gerekli malzemelerdir. Sakatlanma gibi durumların yaşanmaması için bahsettiğimiz gibi bazı koruyucu malzemeler kullanılır. Bunlardan biri dizlik ya da diğer adıyla tekmeliktir. Futbolcuların uyluk kemiklerini korumak ve olası bir darbe hissiyatını hafifletmek amacıyla taktıkları bir malzemedir. Futbolun profesyonel anlamda oynanması için bu tip malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemelerin kullanımı hem oyun zevkini arttıracak hem de daha güvenli bir oyun hizmeti sunacaktır. Bahsedilen ürünler ve daha fazlası için ayrıca futbol ekipmanları fiyatları konusunda bilgi almak için ürün sayfamıza göz atabilir, kendinize uygun ürünleri kolayca sepete ekleyip satın alabilirsiniz.