Kaleci Eldiveni

için 1,457 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaleci Eldiveni

Futbol sevenlerin ve futbol ile ilgili her ince ayrıntıyı takip edenlerin, amatör ya da profesyonel fark etmez, bildikleri şey kaleci olmanın ne denli zor ve bir o kadar da prestijli bir pozisyona karşılık geldiği. Bir futbol takımının hayatını kurtaran pozisyon olarak kalecilik için özel olarak üretilen kaleci eldiveni de işin çoğunu yapıyor aslında. Kalenize yönelen atakları durdurabilmek için sağlam ve kaliteli bir kaleci eldiveni edinmeniz şart. Kategorimizde yer alan kaleci eldiven modelleri sayesinde ihtiyacınıza uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Kaleci Eldiven Modelleri

Kaleci Eldiven Modelleri

Kategorimizde sizlere sunduğumuz kaleci eldiven modelleri, amatör, yarı-profesyonel ve profesyonel futbolcuların maç ve antrenman sırasındaki ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Bu modeller arasından seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken, seçeceğiniz modelin öncelikle top tutuş kapasitesinin en yüksek seviyede olmasıdır. Zira, kalenize yapılan atakları engellemek için topu kavradığınızda topun elinizden kaymasını istemezsiniz. Bu nedenle avuç içi kısmının güçlendirilmiş lateks malzemeden yapılmış olması hayati önem taşır. Aynı zamanda kaleci eldiveni kemikli modellere de sahiptir ve bu modeller de oldukça popüler ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Kaleci Eldiveni Numaraları

Kaleci Eldiveni Numaraları

Normal eldivenden daha büyük ve daha sağlam yapısıyla top tutuşunuzu güçlendiren ve sert ve hızlı gelen topları parmaklarınızı incitmeden karşılamanızı sağlayan kaleci eldiveni elbette farklı el boyutları ve tipleriyle uyumlu modeller barındırıyor. Bu modeller ise belli başlı numaralara ayrılıyor. Kategorimizdeki çocuk, genç, amatör ve profesyonel kaleci eldiveni modellerini incelerken farklı numaralarla karşılaşacaksınız. Peki hangisi size uygun? 4 ve 5 numara kaleci eldiveni, küçük boydur ve 6-8 yaş aralığına uygundur. 6 numara kaleci eldiveni ve 7 numara kaleci eldiveni, 9-12 yaş için idealdir. 13 ve üzeri yaş aralığı için 7,5 ve 8 numara kaleci eldiveni modellerini inceleyebilir; yetişkinler için ise 8,5 ve 9 numara kaleci eldiveni çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Kaleci Eldiveni Fiyatları ve Markaları

Kaleci Eldiveni Fiyatları ve Markaları

Kaleci eldiveni denildiğinde akla ilk olarak gelen marka sanıyoruz ki Reusch. Ancak elbette kaleci eldiveni üreten çok iyi başka markalar da var ve bu markalar da spor malzemeleri ve giyimi konusunda uzmanlaşmış ünlü firmalar. Örneğin Nike, Adidas, Puma, Selex, Busso, Yukon ve Vento gibi markaların ürettiği kaleci eldiven modelleri farklı numaralar ve farklı liglere uygun nitelikler barındıracak şekilde kategorimizde yer alıyor. Öte yandan, kaleci eldiveni satın alırken bütçenizi de düşünmeniz gerekiyor. Bu nedenle, kaleci eldiveni ucuz ve aynı zamanda kaliteli olmalı diyorsanız, doğru yerdesiniz. Kategorimizi inceleyerek en uygun kaleci eldiveni fiyatları ile en iyi markaların ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (1)
Adidas (67)
Altis (22)
Avessa (134)
Billabong (1)
Busso (35)
Cansın (1)
Cosfer (30)
Cyclone (2)
DAFRON (1)
Delta (18)
(187)
(103)
Evox (24)
GLOVS (4)
Hattrick (5)
Jako (3)
Lig (16)
Lotto (47)
Marka (1)
markahit (3)
Nike (247)
Petra (3)
povit (5)
Puma (23)
PUMA GOLF (1)
Reusch (104)
SCHMILTON (1)
Seftil (11)
Selex (88)
Sportive (9)
Tron (2)
Tryon (47)
uhlsport (160)
Unidive (2)
Vertex (20)
Voit (13)
WARRIOR (1)
Yuko (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (219)
ve üzeri (238)
ve üzeri (241)
ve üzeri (254)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL