Kaykay

Spor hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Bireysel sporlar ve takım sporlarından dövüş sporlarına kadar birçok seçeneğiniz var. Ama hiç zahmete girmeden ve özel olarak hazırlanmadan malzemelerini kapıp hemen yapabileceğimiz pratik ve eğlenceli sporlar daha kısıtlı. Neyse ki kaykay var.

Kaykay Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Kaykay Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Kaykay genelde çocuklarla özdeşleştirilse de her yaştan ve her cinsiyetten insanın yapabileceği sporların başında gelir. Üstelik, malzeme olarak da koltuğunuzun altına koyup her yere götürebileceğiniz bir kaykay tahtası yeterli. Kaykay tahtası dışında, korunmak için çocukların da profesyonel kaykaycıların kaykay kaskı, dizlik ve dirseklik takması önerilir çünkü kaykay en iyi şekilde düz beton alanlarda yapılır ve beton sert düşüşlerde yaralanmalara neden olabilir. Kaykay spor ve eğlence dışında aynı scooter gibi ulaşım aracı olarak da kullanılabilir. Bir kaykay tahtası genel olarak akçaağaç ahşabından bir platform ve poliüretan kaplı dört tekerlekten meydana gelir. Poliüretan kaplama ile kaykay tekerlekleri daha pürüzsüz kayar ve daha uzun süre dayanır.

Kaykay Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaykay Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaykay çeşitleri ve kaykay modelleri neredeyse sınırsız çeşitlilikte. Üstelik şimdi standart kaykaylara alternatif olarak iki tekerlekli waveboardlar da revaçta. Neon renkli ve desenli kaykaylar da var ama renkten önce bakmanız gereken şey tahtanın genişliği, uzunluğu ve kalınlığı. Kaykay tahtalarının ölçüleri hesaplanarak oranlansa da yaşa, ayak numaranıza veya vücut ağırlığınıza göre en uygun tahtayı deneye deneye bulmalısınız. Sokak kaykayı ile dışarı çıkmadan önce evde halı üstünde veya bahçede çim üstünde ayakta durma denemeleri yapın, sonra kaldırıma çıkın ve mümkünse bir yere tutunun. Hangi ayağınızı tahtada tutup hangi ayağınızla hızlanacağınıza karar verin. Ardından biraz hızlanıp diğer ayağınızı tahtaya koymayı deneyin. Pratik yaptıkça alışacaksınız.

Kaykay Fiyatları ve Markaları<

Kaykay Fiyatları ve Markaları

Kaykay fiyatları tahtanın ölçülerine, tahta ve tekerleklerin kalitesine, renk ve desen türüne göre değişiklik gösterebilir. Sizi taşıyacak kadar sağlam tahta ve tekerlekleri olan bir kaykay seçmeniz büyük önem taşır. Farklı bir kaykay deneyimi yaşamak isteyenler 180 derece dönen iki tekerlekli ve esnek waveboardları kullanmayı deneyebilir. Şarjlı kaykay veya elektrikli kaykay çeşitleri standart kaykaylardan daha yüksek fiyatlara sahiptir ama bunlar da kas gücünüzden tasarruf yapmanızı sağladıkları için avantajlıdır. Kaliteli bir kaykay ayakkabısı kendinizi kaykay tahtasına mümkün olduğunca sabitlemeniz mümkün, bunun için kaymaz tabanlı spor ayakkabılarına da bakabilirsiniz. Kaykay çantası ise bütün kaykay malzemelerinizi saklamanızı sağlar. Almost, Avessa, Darkstar, Delta ve daha birçok markanın kaykayları burada. Diğer bireysel spor malzemeleri ise kategorimizde sizi bekliyor.

Kaykay

için 1,047 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Action (12)
Almost (7)
Altis (7)
(1)
Aquasphere (170)
AREA (13)
Avessa (35)
BAKER (7)
Blind (11)
(2)
Busso (9)
(1)
(4)
Choke (37)
Cliche (7)
(2)
(5)
(1)
Delta (12)
(201)
(134)
Element (12)
(5)
Flip (16)
Girl (9)
(1)
(2)
(1)
(3)
(2)
(1)
(2)
(3)
(4)
Mob Grip (12)
(1)
(2)
(1)
(4)
(5)
(1)
Quiksilver (19)
(1)
Real (34)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(5)
Startech (12)
TEMPISH (14)
(1)
(1)
THUNDER (79)
(1)
Voit (37)
Zero (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (64)
ve üzeri (70)
ve üzeri (71)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL