Filtreleri Temizle
Marka
Altis

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Altis Kaykay

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altis Kaykay

Eğlenceli hobi aktivitelerinin vazgeçilmezlerinden olan kaykaylar, her yaştan insanın severek kullandığı ürünlerden biri olarak ön plana çıkar. Özellikle çocukların ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği kaykaylar eğlenceli tasarımlarıyla ve farklı formlarıyla da kullanıcılar tatmin eder. Altis markası da kullandığı gelişmiş teknolojiler ile dünya standartlarında kaykaylar üretir. Hizmet kalitesini asla düşürmeyen marka, kaykay tutkunlarına sağlam ve yüksek kaliteli ürünler sunar. Siz de Altis kaykay çeşitlerinden tarzınıza uygun bir modeli satın alarak kaykay keyfinizi kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Özgürlüğün Tadını Altis Kaykay ile Çıkarın

Özgürlüğün Tadını Altis Kaykay ile Çıkarın

Altis kaykay modelleri farklı stil, renk ve boyutlarda piyasaya sürülür. Onlarca farklı kaykay tasarımı kendinize vakit ayırmanız için değişik alternatifler sunar. Ayrıca kaykay modelleri tekerlek tasarımlarına göre de birbirinden ayrılır. Silikon tekerlekli tasarımlar tekerleklerin şeffaf görüntüleri ile ön plana çıkar. Kaykay Altis markası ile neredeyse özdeşleşmiş bir spor ekipmanıdır. Bu nedenle Altis kaykay çeşitleri ile parkta, sahilde veya dilediğiniz her yerde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Eğlenceli tasarımlara ve desenlere sahip kaykay modelleri ile özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Altis kaykay modelleri arasından beğendiğiniz bir ürünü satın alarak kısa mesafeli şehir gezintilerinizde ideal bir ekipmana da sahip olabilirsiniz.

Altis Kaykay Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Altis Kaykay Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Özellikle yeni başlamayı düşünenler için “Altis kaykay nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı oldukça fazla merak edilir. Kaykay, daha hiç denememiş olanların bile sürmesini rahatlıkla öğrenebileceği bir spor aletidir. Altis kaykay fiyatları üzerinde etkisi olan parametrelerden biri de kaykayların üzerinde bulunan bu tür yaratıcı ve ilgi çekici desenlerdir. Eğer yeni ve eğlenceli bir deneyim yaşamak istiyorsanız modifiye edilerek sunulan Altis kaykay çeşitleri arasından zevkinize hitap eden bir ürünü satın alarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Keyifli anlarınıza eşlik eden ve bireysel hareketliliğinize hız kazandıran kaykay modelleri sayesinde hem spor yapabilir hem de akrobasi merakınızı giderebilirsiniz. Kaykay edinmeyi sadece günlük iş ve okul hayatının getirdiği zorluk ve stresten sıyrılmak için bir hobi olarak da düşünebilirsiniz. Bununla birlikte Altis kaykaylar tasarlanırken kullanıcılara maksimum denge ve güvenlik sağlanması hedeflenir. Böylece kaykay severler hareket halinde iken herhangi problem yaşama ihtimalleri en aza indirilmiş olur. Kaykay kullanırken güvenlik aksesuarlarınızı yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Altis Kaykay ile Engelleri Aşın

Altis Kaykay ile Engelleri Aşın

Kaykaylar, özellikle gençlerin en çok tercih ettiği bireysel spor dalları arasında yer alır. Altis kaykay nedir sorusunun cevabını geliştirdiği teknolojiler ile kısmen de olsa değiştirebilmiş bir markadır. İlk olarak tahta bir bloğa tekerlek takılması ile icat edilen kaykayların ahşap kısmına ¨deck¨ adı verilir. Altis markası tahta dışında fiberglas, karbon ve bambu gibi çeşitli malzemelerden de kaykay deck üretimi yapar. Kaykay tahtalarının altında iki adet dingil bulunur. Bu dingillerin üzerinde toplamda dört tane tekerlek vardır. Ayrıca ekstrem spor branşlarından biri olarak da kabul edilen kaykay sporu; rampa, sokak stili, yokuş aşağı ve freestyle olarak dört disipline ayrılır. Altis kaykay kullananlar yaptıkları yorumlarda sahip oldukları kaykaylardan maksimum verim elde ettiklerinin altını çizer. Her ne kadar adı gençler ile anılan bir spor dalı da olsa kaykay sporunu her yaş grubundan insan yapabilir. Kaykay tutkusu olan sporcular, özel parkurlarda bir araya gelip engelleri aşarak hem yarışır hem spor yapar hem de eğlenir. Kaykay üzerinde iken oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebilmek için; kask, dizlik, eldiven ve dirseklik gibi güvenlik malzemelerini kullanmayı da ihmal etmeyiniz. Dilerseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kaykay siparişinizi hemen verebilirsiniz.