Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Ww
Usr
Bba
Sfr
Kbs
Usd
Fkd
Fox
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Grip Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bireysel Sporlar

için 20,441 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Langırt Jetonu 100 Adet

  (45)
  549,90 TL SEPETTE 505,91 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Busso Mavi Unisex Yüzme Tahtası

  (65)
  30 günün en düşük fiyatı!
  219 TL 199 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Nabaiji Xbase S Boy Pembe Çocuk Yüzücü Gözlüğü Pembe

  (13)
  30 günün en düşük fiyatı!
  299 TL SEPETTE 264,96 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ikavi Ikavi Kauçuk Turuncu Palet

  (11)
  449,90 TL SEPETTE 413,91 TL
  +

Bireysel Sporlar

İnsanlar sağlıklı bir hayat için bireysel sporlardan birini tercih ederler. Belirli kurallar çerçevesinde yaptıkları sporlar ile bedensel gelişimlerini desteklerler. Hem açık havada hem de evde yapılabilen bazı bireysel sporlar vardır. Açık hava eşliğinde yapılabilecek paten ve kaykay gibi sporlar için büyük bir alan gerekir. Bunun yanı sıra evde rahatlıkla yapılan belli başlı spor dalları da vardır. Büyük bir odaya kurulabilecek olan bilardo masası ile evde rahatlıkla bireysel sporunuzu yapabilirsiniz. Her bireysel sporun farklı malzemeleri olur. Bu malzemeleri kendinize uygun bir şekilde temin ederek sporunuzu özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bireysel sporun hareketleri ve uygulamasının yanı sıra malzemeleri de büyük önem taşır. Kaliteli bir dart oku ile dart sporunu hem daha kolay hem de doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Bireylerin kendilerine uygun bir spor dalı seçmesi çok önemlidir. Düzenli ve özverili bir çalışma ile kendilerini geliştirmeleri için öncelikle o spor dalını sevmelidirler. Bireysel spor yapanlar için malzemeler önemli bir yer tutar. Çocuklar ve yetişkinler tarafından çok fazla tercih edilen sporlardan biri paten sporudur. Bu noktada hem dengeyi sağlamak hem de kaliteli zaman geçirmek için kişiye özel paten modelleri seçilmelidir. Böylece yapılan bireysel spor insan bedeninin gelişmesinde daha etkili olur. Bireysel spor malzemeleri birçok çeşit ve model içerir. Bireysel sporlarda biri ilk kez yapılacaksa malzeme seçiminde titiz olunmalı ve çok fonksiyonlu spor malzemeleri yerine sade özelliktekiler seçilmelidir. Bir sporda uzmanlaşmış kişiler ile çok fonksiyonlu spor malzemelerinden birini tercih edebilir. Her seviyeye uygun bireysel spor malzemeleri bulunur. Sizler de kendi seviyenize göre bir spor malzemesi temin edebilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek kendinize göre spor malzemeleri keşfedebilirsiniz.

Bireysel Spor Dalları

Bireysel Spor Dalları

Bireysel sporlar açık alanda ve kapalı alanda yapılabilir. Birçok farklı bireysel sporlar mevcut. Bir takıma bağlı olmayan bireysel sporları insanlar tek başlarına yapıyor. Bu bireysel sporlardan biri okçuluktur. Okçuluk, ok ve yay ile bir noktaya atılmasına denir. Bireysel sporlardan oldukça popüler olan okçuluk sporu açık havada veya geniş bir alanda yapılabilir. Malzemeleri dikkatle seçilmeli ve kaliteli bir tercih yapılmalıdır. Birçok çeşidi bulunan okçuluk malzemeleri genellikle ağaç türleri kullanarak yapılır. Birçok marka yay ve ok üretimini yapar. Diğer bir çok tercih edilen bireysel spor çeşidi ise masa tenisidir. Masa tenisi için genellikle kapalı alanlar tercih edilir. Masa tenisi malzemelerinde en önemli nokta masa tenisi raketi seçimidir. Raket seçimi yapılırken ele uygun olması, yüzeyi gibi belirli noktalara dikkat edilmelidir. Bu spor iki kişi ile yapılır. File üzerinden karşılıklı top sektirme ile oynanır. Günümüzün popüler sporlarından biri olan masa tenisi takımlar halinde de oynanabilir. Bir diğer bireysel spor ise bilardodur. Bilardo sporu kapalı alanlarda oynanan ve topları deliklere koymayı amaçlayan bir spor dalıdır. Takım halinde oynanan bilardo önemli iki malzemeye sahiptir. Bilardo İle ilgileniyorsanız bilardo sopası ve bilardo topu seçiminde dikkatli davranmanız gerekir. Kaliteli bir bilardo sopası ile oynayacağınız bilardo sporu hem gelişiminize hem de eğlencenize katkı sağlayacaktır. Yüzme de çok tercih edilen bireysel sporlardan biridir. Kişi takımdan bağımsız bir şekilde yapabileceği gibi takımlar halinde de yapılabilir. Yüzücü insanların tercih ettiği yüzme malzemeleri çok fazla çeşit içerir. Bu çeşitler içerisinden kişi kendi seviyesine göre malzemeler tercih etmelidir. Böylece gelişimi düzenli bir şekilde yükselecektir. Dilerseniz bireysel spor dalları için kendinize uygun spor malzemesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bireysel Spor Malzemeleri

Bireysel Spor Malzemeleri

Bireysel sporlar insanların kişisel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlarlar. Bu sporlar içerisinde yükselmek isteyen insanlar, bireysel spor malzemeleri içerisinden kaliteli seçimler yapmalıdır. Paten sporuyla ilgilenen biri patenler içerisinden kolay sürülebilir olanı seçmelidir. Paten sporu için gerekli olan patenleri birçok marka üretiyor. Markalar arasından paten seçimi yapmak için patenlerin fonksiyonlarını incelemelisiniz. Tekerlek yapısı, rahatlığı ve beden seçimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Paten sporunda diğer bir dikkat edilmesi gereken ise kask ve dizlik seçimidir. Bir diğer bireysel spor olan kaykay sporu tek malzemeye sahiptir. Bu spor için kaykay modelleri içerisinden kaliteli bir seçim yapılmalıdır. Kaykaylar boyut olarak geniş bir skalaya sahiptir. Kaykayın boyutu, sporla ilgilenen kişinin seviyesi ve yaşına göre farklılık gösterir. Yüzme sporu için tercih edilebilecek birçok malzeme vardır. Yüzücü bonesi ve şeffaf camlı yüzücü gözlüğü önemli yüzme sporu malzemelerdendir. Ayrıca profesyonel olarak yüzme sporuyla ilgilenenler palet seçimi de yapmalıdırlar. Yüzme sporuna yeni adım atanlar için bone ve gözlük yeterli olacaktır. Bireysel spor malzemeleri sporu kaliteli bir şekilde yapmak için gereklidir. Ayrıca insanın bir spordaki gelişimi malzemeler ile de bağlantılıdır. Aynı şekilde dart sporu ile uğraşanlar için dart tahtası ve dart seçiminde dikkatli olunmalıdır. Dart tahtasının büyüklüğü ve yüzeyi dart için uygun olmalıdır. Bilardo sporu ile ilgilenenler için bilardo masası ve topları dikkatle seçilmelidir. Klasik bilardo malzemeleri birçok marka tarafından üretiliyor. Bireysel sporlar ile ilgilenen insanlar malzemeler konusunda kaliteli seçimler yapmalıdır. Her spor farklı malzemelere sahiptir. Birçok marka spor malzemeleri üretimi yapıyor. Uzun süreli bir kullanım için kaliteli seçimler yapmanız uygun olacaktır. Ayrıca set halinde satılabilen bu malzemeleri kendi spor dalına göre seçebilirsiniz.

Bireysel Spor Malzemeleri Fiyatları

Bireysel Spor Malzemeleri Fiyatları

Bireysel sporlar için gerekli olan malzemeler çok fazla çeşit içerir. Bu durumda çeşitler arasında fiyat farkları olabiliyor. Markalar ve piyasa da fiyatları etkiliyor. Geniş yelpazeli fiyat skalası içerisinden kendi bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Paten sporu ile ilgileniyorsanız satın alacağınız paten seçiminde paten fiyatları da önemli bir etken olacaktır. Uzun süreli bir paten eğitiminden geçecekseniz kaliteli bir paten seçimi yapmanız bütçeniz için daha ekonomik olacaktır. Ayakkabı numarasına göre seçeceğiniz paten ne kadar kaliteli malzemelerden yapılırsa gelişiminize o kadar yarar sağlayacaktır. Bir diğer bireysel spor olan kaykay ile ilgileniyorsanız seçiminizi özenle yapmalısınız. Birçok model ve renk seçeneği kaykay fiyatları üzerinde değişiklik yapabiliyor. Desenli kaykaylar veya fosfor renkli kaykaylar fiyatları yükseltebiliyor. Kaykay seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise tekerleklerinin çıkarılıp takılabilir olmasıdır. Bu durumda kaykayın fonksiyonlarına göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor. Masa tenisi sporu ile ilgileniyorsanız masa tenisi malzemeleri genellikle set halinde satılıyor. Bu masa tenisi fiyatları setin içinde masanın olup olmamasına göre değişiklik gösterecektir. Sadece raket ve top içeren setlerin fiyatları normal olarak daha uygun olacaktır. Profesyonel olarak ilgilenmiyorsanız file, top ve raketler yeterli olacaktır. Fakat bu spor dalında gelişmek isteyenler için fileli masa setleri doğru bir seçim olacaktır. Bir başka bireysel spor olan dart sporu malzemeleri dart tahtası ve darttır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise dartların ağırlığı ve tahtanın genişliğidir. Dart malzemelerini üreten birçok marka vardır. Bu markalara göre de dart fiyatları değişiklik gösterecektir. Tercih edilecek bireysel spor aletleri seçiminde fiyat önemli bir etkendir. Kalite, marka ve model fiyatlar üzerinde etkili noktalardandır. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bireysel spor için spor malzemelerini keşfedebilirsiniz.