Filtreleri Temizle
Marka
Trilogic

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Trilogic Joystick & Gamepad

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Birçok oyun meraklısı için özellikleri ve kullanışlılığı son derece önemli olan Trilogic joystick ve gamepad ürünleri, her yaştan kullanıcının ilgisini fazlaca üstüne çekiyor. Birbirinden farklı oyunu büyük bir tutku ve heyecan ile oynamanıza neden olan markanın gamepad ve joystick ürünleri, güçlendirilmiş yapıları ile uzun yıllar sizlerin oyun keyfini rahatlıkla oynayabilmesini sağlıyor. Ekstra özellikleri ile oyunda birçok avantaja sahip olabileceğiniz Trilogic gamepad ve joystickler, yediden yetmişe herkesin sevgilisi olan oyun endüstrisi ürünleri arasında gösteriliyor. Farklı tasarımları ile birçok kullanıcının göz zevkine hitap eden Trilogic markası oyun ekipmanları, her kullanıcının zevk ve beğenisine uygun şekillerle karşınıza geliyor. Dikkat çeken yapısı ve şık tasarımları ile Trilogic joystick ürünleri, her kullanıcının oyun keyfine önemli katkılar sunuyor.

Trilogic Joystick ve Gamepad Çeşitleri Sizlerin Oyun Keyfine Avantajlar Sunuyor

Trilogic Joystick ve Gamepad Çeşitleri Sizlerin Oyun Keyfine Avantajlar Sunuyor

Trilogic oyun kolu çeşitleri, birçok oyun çeşidini daha rahat ve keyifli şekilde oynayabilmenize olanak sağlıyor. Bilgisayar ya da çeşitli oyun konsollarında daha rahat hareketler yapabilmenizi sağlayan oyun kolu çeşitleri, her kullanıcıya uygun tasarım, şekil, renk ve ekstra özellikler ile sunuluyor. Ergonomik yapıda üretilen Trilogic markası gamepad ürünleri, ellerinize tam uyum sağlayan yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlarken; kol ve bileklerinizi yormayan hafif yapıları ile sizlerin daha mutlu oyun keyfi yaşamanıza yardımcı oluyor. Yediden yetmişe her kullanıcının en fazla sahip olmayı istediği oyun endüstrisi ürünlerinden olan Trilogic markası gamepad ve joystick ürünleri, kişiselleştirilebilir tuşları ile birçok oyunu daha avantajlı şekillerde oynayabilmenizi sağlıyor. Araba yarışı, futbol, uçak simülasyonu oyunları ve dövüş oyunları olmak üzere birçok farklı oyunu rahatlıkla oynayabilmenizi sağlayan Trilogic markası joystick özellikli kollar, her kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Trilogic gamepad kurulumu oldukça kolay ve basit olan ürün özellikleri gösteriyor. Kablolu ya da kablosuz şekilde de bulunan Trilogic markası joystick eklentili gamepad modelleri, kurulum tamamlandıktan sonra kablosuz bağlantıları ile anında tanınıp çalışmaya, kablolu olanların ise; metal uçlu ve USB bağlantı noktalarındaki parçaları ile takılıp oyunlarda kullanmayı sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Teknolojinin hayatınıza getirdiği en önemli ürünlerden olan Trilogic joystick ürünleri, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayıp, yoğun iş yaşamı sonrası daha iyi deşarj olmanızı sağlamaları ile öne çıkıyor. Tek başına ya da arkadaşlarınızla beraber oynamanıza da yardımcı olabilen Trilogic gamepad ürünleri, takım oyunlarında kendiniz en iyi şekilde gösterebilmenizi sağlayabilmeleri ile sizlerin daha mutlu olmasını sağlıyor. Elleri terletmeyen ve kaymayan malzeme yapısından üretilmiş olan markanın gamepad ürünleri, esnek ama oldukça sağlam olan tuş yapısına sahip olmaları ile dikkatlerin ana odak noktası haline geliyor. Trilogic kablosuz gamepad modelleri, üzerinde çeşitli oyunları oynayabilmenizi sağlayan farklı sayıda ve türde oyun tuşları modelleri ile sizlere kullanım sağlayan ürünler arasında görülüyor. Birçok dizüstü, PC ya da çeşitli oyun konsollarında rahatça oynayabilmenizi sağlayan markanın kablosuz yapıdaki gamepad modelleri, her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıların oyun dünyasında en önemli aracı olarak görülüyor.

Trilogic Gamepad Modelleri Çeşitli Özellikleri ile Kullanıcılarına Farklı Gamepad Yapısı Gösteriyor

Trilogic Gamepad Modelleri Çeşitli Özellikleri ile Kullanıcılarına Farklı Gamepad Yapısı Gösteriyor

Yeşil, siyah, gri, mavi, kırmızı ya da turuncu olmak üzere birçok farklı renk yapısından oluşturulup karşınıza getirilebilen özel yapıdaki Trilogic gamepad ürünleri, şeffaf tipli ya da askeri gövdeli tasarımlarıyla da ilgilerin odak noktası haline gelebiliyor. Kablolu ya da kablosuz olarak sizlerin dizüstü ya da PC olmak üzere birçok bilgisayarına uyum gösterebilen Trilogic markası joystick özellikli gamepad modelleri, çeşitli oyun konsollarıyla da adapte olup sorunsuz çalışabilen ürün özellikleri gösterebiliyor. Özel kaplamaya sahip olan analog yapıdaki kolları ile de hareket ettirilebilen ve çeşitli oyunlar oynanmasını sağlayan Trilogic gamepad ürünleri, birçok futbol oyununda sizlere esneklik ve rahatlık kazandırması ile biliniyor. 2.4 Ghz mini alıcı ve 12 tuş yapısına sahip olan modelleri ile birçok oyunun daha keyifli oynanmasını sağlayabilen Trilogic gamepad kablosuz ürünler, tekli ya da 2’li olarak satılabilmeleriyle sizlere çeşitli şekillerde sunulabiliyor. Trilogic marka joystick ve gamepad ürünleri, kablosuz modellerinde 10 metreye kadar çekim gücüne sahip olabilmeleri ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Parlak kasalı ürünleriyle de dikkat çeken markanın oyun kolları; ellerinize tam oturan, sağ ve sol ellerinizin oyun içerisinde aynı anda koordine olmasını sağlayan kol yapısı ile kullanımını sağlıyor. Oyuna çeşitli sebepler ile ara vermeniz durumunda 5 dakika içerisinde uyku moduna geçip, şarjını daha tasarruflu kullanabilen kablosuz Trilogic gamepad modelleri bulunuyor. Trilogic markası kablolu Gamepad modelleri güçlü kabloları ile uzun süre dayanıklı şekilde sizlerin oyun keyfine hizmet ederken; Floating D-Pad teknolojiye sahip yüksek tepkimeli tuş takımları ile birçok oyun içi hareket ve aksiyon kolayca sağlanıyor. Titreşimli yapıları ile oyun içerisindeki patlamaları ya da çarpışmaları daha iyi hissedebilmenize sahip olan Trilogic gamepad titreşim özellikli gamepad ürünleri, yüksek hızda ve özellikte olan tepkimeleri saniyeler içerisinde alabilmenizi sağlıyor. Trilogic marka gamepad ürünleri fiyatı, çeşitli özelliklere ve ekstra donanımlara bağlı olarak farklı biçimlerde sizlerin karşısına çıkarılıyor. Son derece cazip ve uygun fiyatlar şeklinde bulunan Trilogic markası gamepad ürünlerini hediye olarak da satın alıp, çocuklarınızı memnun edebilmeniz mümkün oluyor.

Trilogic Oyun Kolları Her Kullanıcıya Kişiselleştirilebilir Özellikler Sunuyor

Trilogic Oyun Kolları Her Kullanıcıya Kişiselleştirilebilir Özellikler Sunuyor

Kablolu ya da kablosuz fark etmeksizin kullanıcılarının oyun keyfini en iyi şekilde sağlayabilmelerini amaçlayan Trilogic marka joystick ürünleri, ergonomik tasarım yapısına ve farklı renk çeşitlerine sahip olmaları ile biliniyor. Joystick yapısı ile çeşitli helikopter ve uçak oyunlarını en iyi şekilde oynamanızı sağlayan Trilogic, küçükten büyüğe fark etmeksizin her kullanıcısının ne iyi şartlarda oyun keyfine erişmesini sağlıyor. Markanın gamepad modelleri; ellerin terlememesini, avuçlardan kaymamasını, bileklerin yorulmamasını ve kolay kolay bozulmayan tuş yapısına sahip olmaları ile sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. Şeffaf tasarıma sahip modelleri ile kırmızı, mavi ya da beyaz şekillerde karşınıza çıkabilen Trilogic markası gamepad ürünleri, LED ışıklı, çift titreşim motorlu ve D-Pad tuş takımlı ürün yapıları ile sizlere çok özellikli ve fonksiyonlu şekilde sunuluyor. Kurulum gerektirmeyen ve sadece tak çalıştır yapısında bulunan modellere sahip olan Trilogic oyun kolları arasında; analog kontrolleri, ikaz ışıkları ve güçlü USB bağlantılara sahip olan modeller bulunuyor. Parlak ve dikkat çekici renk yapısından oluşturulabildiği gibi klasik siyah oyun kolu modelleriyle de sizlerin kullanımına sunulan Trilogic oyun gamepad ürünleri, birçok kullanıcısının oyun sırasında en iyi avantajlara sahip olabilmesini sağlamaları ile öne çıkıyor. Trilogic gamepad yorum ve içerikler, markanın gamepad ve joystick ürünlerini kullanan birçok kullanıcının yaptığı olumlu referans değerinde ürünler olarak sınıflandırılıyor. Esnek kullanımları, ikaz ve titreşim hissettirebilen yapıları ve oyun içerisinde düz ya da çapraz olarak ilerleme sağlayabilen yüksek tepkime özellikli tuşları ile erkek ya da kadın olmak üzere birçok oyun sevdalısı kullanıcının rahat ettirilmelerine yardımcı olan Trilogic marka gamepad ürünler, her yaştan kullanıcının daha keyifle oyunlar oynamasına yardımcı oluyor. Trilogic marka gamepad modelleri arasında Turbo tuş, opsiyon tuşları, yön tuşları, arka tuşlar ve analog tuşlar olmak üzere birçok tuş yapısı bulunuyor. Markanın oyun kollarının tasarım anlayışına göre farklı şekilde konumlandırılabilen Trilogic gamepad tuşları, sizlerin oyun faydası maksimizasyonunu etkinleştirebilmek için sunuluyor. Trilogic gamepad nasıl ürünlerden oluşuyor diye merak ediyorsanız, sizleri birbirinden farklı özelliklere sahip markanın gamepad ve joystick ürünlerinin bulunduğu sayfamızı inceleyebilirsiniz.