Filtreleri Temizle
Marka
Snopy

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Snopy Joystick & Gamepad

için 19 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Snopy Joystick & Gamepad

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle de beraber oyun oynamayı, oyun oynayarak eğlenmeyi sadece çocuklar değil yetişkinler de bir ihtiyaç olarak görür. Meraklıları için her zaman popüler olan oyun deneyimi, son dönemlerde e-spor denilen meslek grubunun yaygınlaşmasıyla birlikte popülaritesi iyice artmıştır. Oyun oynamak; her meslekten, her yaştan insanların ortak bir zevki olduğu için herkese uygun tasarımlar yapılmak zorundadır. Oynanan çoğu oyunun oyun kolu yardımıyla oynanması ve birçok kontrolünün tek bir alet üzerinden yapılması oyuncuların işini kolaylaştırır. Snopy de bu konuda dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Bu sebepten dolayı çok tercih edilen ve popüler bir markadır. İster profesyonel ister sadece zevk aldığınız ve eğlendiğiniz için oyun oynuyor olun size uygun bir oyun kolunu Snopy markasında bulabilirsiniz. Snopy oyun kolu modelleri oldukça çeşitlidir. Kablolu veya kablosuz, titreşimli veya değil, bilgisayar için veya oyun konsolları için birçok model vardır. Oyun oynadığınız ortamla olan bağlantı hızını arttıran ve oyun oynarken sizi rahatsız bir tasarıma sahip oyun kolları tercih edilir. Oyun zevki ve deneyiminizi yüksek kaliteye çıkarmak için ürünlerini tasarlar. Gelişen teknolojiyi yakından takip edip, ürünlerine yeni eklentiler eklemek markanın amaçlarından biridir. Ergonomik, kompakt ve kullanıcıya hitap eden tarzda tasarımlarıyla göze çarpar. Snopy oynadığınız her oyunun tarzına uygun; aksiyon, spor, savaş, strateji fark etmeksizin uygun modeller üretir. Snopy oyun kolu, profesyonel oyuncuların ve oyun oynamayı sevenlerin beğenisini toplar. İhtiyaçlarınız, tercihleriniz ve beklentilerinizi karşılayan Snopy oyun kolunu bulmak istiyorsanız sitemizden inceleme yaparak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Snopy Oyun Kolu Özellikleri

Snopy Oyun Kolu Özellikleri

Snopy oyun kolu modelleri kablolu veya kablosuz, titreşimli ürünleri ile piyasaya sunulur. Kullanıcının daha fazla kaliteli zaman geçirmesi için yüksek tepkimeli yani hızlı ve dayanıklıdır. Alışılmış oyun kolu kontrolü için sağ elinizle ulaşabileceğiniz aksiyon tuşları bulunur. Birbirinden ayrı bir tasarıma sahip tuşlar, anında reaksiyon vererek oyundaki başarılarınıza başarı katar. Üst tarafta yer alan ve işaret parmaklarınızla erişebileceğiniz sağda ve solda ikişer tane bulunan aksiyon tuşlarına oynadığınız oyunun özelliklerine göre istediğiniz tuş fonksiyonunu atayabilirsiniz. Böylelikle daha rahat bir oyun keyfi yaşarsınız. Snopy markası tutuşu sağlam ve ergonomik konsollar üretir. Simetrik olarak yer alan D-padler yani yön tuşları ile birlikte ergonomik tasarım sunar. Tuşlarda yer alan kaliteli dış kaplama malzemesiyle beraber oyun konforunuz iyice artar. Renk veya dış kaplama olarak piyasada farklı bir yeri vardır. Özellikle tuşların renkli olması büyük övgü toplar. Bu genel özelliklerin yanı sıra; Snopy oyun kollarının USB girişli ve kablosuz olarak Bluetooth bağlantılı kullanılabilen türleri de mevcuttur. Kablosuz oyun kolu modellerinde 10 metreye kadar uzaktan oyun oynayabilirsiniz. Oyun keyfiniz için size en uygun olan uzaklığı seçip ona göre yerinizi alabilirsiniz. 3 adet pille çalışan bu modeller birçok farklı özelliğiyle piyasada öne çıkan ürünlerden biridir. Bluetooth bağlantılı modellerindeki renkler sayesinde de kolların ayrımını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kablolu oyun kolu modellerinde ise 2 metreye yakın bir kablo uzaklığıyla yeterince uygun bir uzaklıkta oyunlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. USB 2.0 bağlantısı ile dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda veya oyun konsolunuzda Snopy oyun kolunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Parçalanmaz sağlam bir malzemeden üretilmesi, kolay karışmaması veya karıştığı zaman rahat çözülebilmesi gibi özellikleriyle beraber kullanıcılara rahatlık sağlar. Titreşimli olan modellerde de oyun içi hareketlere göre ayarlanan titreşim özelliği oyuna olan bağınız arttırır. Yüksek konsantrasyonla oyunlarınızı oynayabilmenizi sağlar. Futbol, dövüş, araba yarışı veya RPG tarzda oyunlarda maksimum oyun keyfine ulaşırsınız.

Snopy Oyun Kolu Kullanımı

Snopy Oyun Kolu Kullanımı

Oyun oynamak; insanların çeşitli sıkıntılarını bir an olsun unutmayı veya arkadaşlarıyla, ailesiyle yani çevresindekilerle ilişkisini güçlendirmesini, eğlenebilmesini sağlar. Snopy oyun kolu tam da bu ihtiyaca karşılık olarak çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yani tüm yaş gruplarına hitap eder. Masaüstü, dizüstü bilgisayarlara; oyun konsollarına uyumlu olan Snopy oyun kolları iş yerlerinde, evlerde yerini almıştır. Kablosuz olan modellerinde herhangi bir iletişim sıkıntısı ya da takılma yaşanmazken bir yandan da kablosuzluğun konforunu yaşayabilirsiniz. Snopy oyun kolu modelleri gerek dayanıklı olması gerekse ergonomik tasarımı ile oyun keyfinizi arttırır. Aksiyon tuşları, joystick gibi üzerinde bulunan butonlarla oyunlardaki aksiyonları kolayca yönetebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla hem sadeliği hem de rahatlığı bünyesinde bulunduran Snopy oyun kolu inceleme yapıldığında insan sağlığı açısından ideal ağırlıkta olup ellere, parmaklara zarar vermez. Tuşlarının kolay basılması üzerine tasarlanmış olup rahat bir şekilde uzun saatler boyunca bile oyun oynamanızı sağlar. Gayet dayanıklı tuşları bulunan kolların tuş sayıları modellere göre farklılık gösterir. Kullandığınız oyun konsoluna göre de farklı tasarımlar mevcuttur. Gelişen oyun teknolojisini cihazlarına yansıtan Snopy, birçok farklı modeliyle piyasaya ürünlerini sunar. Rahatça koltuğunuzda otururken size kaliteli bir oyun keyfi sunan Snopy oyun kolu, beklentinize ve ihtiyaçlarınıza cevap niteliğinde ürünlere sahiptir. Sayfamızda, tercih ettiğiniz oyunlara en uygun Snopy oyun kolu modellerini karşılaştırıp, inceleyebilirsiniz.

Snopy Oyun Kolu Fiyatları

Snopy Oyun Kolu Fiyatları

Fiyat performans yönünden çokça tanınan bir marka olan Snopy, oyun kollarında da yerini korur. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği kolların her bütçeye uygun modellerinin yanı sıra özelliklerine göre farklılaşan fiyatlarda da modelleri vardır. Snopy oyun kolu fiyatları tasarım, ergonomi, renk gibi özellikler dolayısıyla çeşitlilik gösterir. Kullanılan oyun konsolu, bağlantısı, titreşimi ve günümüz teknolojisine olan uygunluğu gibi konular da fiyatları belirler. Snopy oyun kolu modellerinin her biri farklı özellikler barındırır. Eğlenmek için oyun oynayanlar ve bu işi meslek olarak yapan kullanıcılara özel modeller bulunur. Bu tip parametreler de Snopy oyun kolu fiyat konusunda etkisini gösterir. Sizin beklentinize, tarzınıza, ihtiyacınıza ve sevdiğiniz modellere göre birçok Snopy oyun kolu modelini seçebilirsiniz. Kullandığınız oyun kolunun avcunuza tam oturması, oyunda yüksek tepkime hızı gibi özellikler sizin oyun zevkinizi etkiler. İster oyun konsolu ister dizüstü bilgisayar isterseniz de masaüstü bilgisayarınız da oyun oynamanın eğlencesini tadabilirsiniz. Kullandığınız oyun konsoluna göre de oyun kolunun tasarımı değişir. Sahip olduğunuz oyun kolunun dayanıklılığı, tasarımı ve güncel teknolojiye uyum olması uzun süreli kullanım için size yeterli imkanı sunar. Snopy markası da dayanıklı, ergonomik ve renkli tasarımlarıyla ürünleri kullanıcın beğenisine sunar. Renk renk veya farklı tarzda tasarımı olan oyun kolu modellerinin yerine klasik görünüme sahip modeller de kullanmak isteyebilirsiniz. Eğer klasik ve alışagelmiş oyun kollarını seviyorsanız; Snopy oyun kolu çeşitleri arasında bu tarz ürünler de bulunur. Üretildiği malzeme gereğince dayanıklı ve hafif olan modeller uzun süreli ve günlük kullanımda sizin beklentilerinizi karşılar. Snopy oyun kolu yorum ve fiyatlarına Joystick & Gamepad sayfamızdan ulaşabilir, fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak, ürünü güvenle satın alabilirsiniz.