Sapphire, Ekran Kartı

için 335 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sapphire Ekran Kartı

Yeni dönem bilgisayarların en önemli donanımı ekran kartlarıdır. Bilgisayarın işlemcisinde işlenen verilerin monitöre aktarılması görevini üstlenen ekran kartları, işlemci ve ekran arasındaki iletişimi sağlar. Bu iletişimin yanı sıra görüntü kalitesini de etkiler. Ekran kartı seçimi bilgisayarın performansı ve görüntü kalitesi için büyük önem taşır. Monitör ne kadar iyi olursa olsun, ekran kartı yetersiz ise kaliteli görüntüye sahip olamazsınız. Ekran kartlarının performansını bellek, RAM belleği ve çekirdek belirler. Ayrıca fan sayısı, fan dönüş hızı, soğutma sistemi ve fanın sessiz çalışması önemli unsurlardır. Sapphire ekran kartı modelleri bu özellikleri yüksek performansa ulaşmak için harmanlayarak, yeni nesil teknolojiler ile üretilir. Yüksek grafik işlemleri, büyük oyunlar ve yüksek çözünürlük gerektiren ihtiyaçlarınız için Sapphire ekran kartı tercih edebilirsiniz. İşlemcinin oluşturduğu kodları kendi sistemine kopyalama yöntemi ile analog sinyaller üreten ekran kartları, bu analog sinyalleri monitöre iletir. Bilgisayar ekranında görülen her şeyi analog sinyaller oluşturur. Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi elde etmek için ekran kartının yüksek performansa ve güncel tasarımlara ihtiyacı vardır. Sürekli yenilenen ve gelişen bu alanda öncü markalardan olan Sapphire, ekran kartı üretiminde en yeni özellikleri kullanır. Ekran kartı seçerken bilgisayar performansını en yüksek seviyede tutmak için çok dikkatli olmalısınız. Bu sayfadan Sapphire ekran kartı çeşitleri arasından özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sapphire Ekran Kartı Özellikleri

Sapphire Ekran Kartı Özellikleri

Ekran kartları çok çeşitli özelliklere sahiptir. Sapphire, yeni nesil teknolojileri ile maksimum fayda sağlayan ekran kartları üretir. Her kullanıcının ihtiyaç duyabileceği performansı yakalamayı hedefleyen marka, geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir. En güncel sistem gereksinimlerini karşılamak için üretilen Sapphire ekran kartı modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Ekran kartları arasında fark yaratan özellikler GPU, RAM kapasitesi, bellek arayüzü ve bellektir. GPU grafik işleme ünitesi anlamına gelir. GPU modeli yükseldikçe ve yeni teknoloji gereksinimlerini karşıladıkça, ekran kartı kalitesi yükselir. RAM kapasitesi ise ekran kartının, monitöre yansıttığı bilgileri depoladığı alandır. Ekran kartının RAM kapasitesi yükseldikçe, depolama alanı da artar. Bu alan bilgisayarın hızına etki eder. Sapphire ekran kartı en yeni GPU modellerine ve yüksek RAM kapasitesine sahiptir. Veri yolu genişliği olarak da adlandırılan bellek arayüzü, ekran kartı için önemli bir diğer özelliktir. Bit değeri ile ifade edilir ve monitöre ne kadar hızlı ve kaliteli görüntü gideceğini gösterir. GDDR3, GDDR5 gibi bellek tipleri bulunur. Sapphire ekran kartı özellikleri en yeni teknolojiler ile donatılır. Dual-X Cooling teknolojisi markanın kendi fan sistemi de kullanılır. İki büyük ve sessiz fan kullanımı soğutma teknolojisin de adından söz ettirir. Tüm bu özellikler bilgisayar deneyiminizi yükseltir ve bunu sessiz şekilde, ısınmadan yapar. Bu teknolojide kullanılan fanlar, diğer sistemlerden daha uzun ömürlüdür. Sapphire, ekran kartlarında kullandığı teknik özellikler ile soğutucu performansı yüksek ve hızlı bir deneyim sunar. Oyun, verimlilik ve eğlence için bilgisayarınızı ileriye taşıyacak ekran kartlarını seçmelisiniz. Sapphire ekran kartı özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz kullanıcı görüş ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Gerekirse ürünlerin özelliklerini detaylı bir şekilde karşılaştırabilir ve size en uygun modele kolayca karar verebilirsiniz.

Sapphire Ekran Kartı Kullanımı

Sapphire Ekran Kartı Kullanımı

Ekran kartları birbirinden farklı özellikleri ile farklı deneyimler sunar. İlk adım kendi ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu doğrultuda seçim yapmaktır. Ekran kartının gücü çok önemli bir faktördür. Karar verme aşamasını geçtikten sonra ekran kartının montajı için bilgisayar servislerinden destek alabilir ya da kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ekran kartı anakartın üzerinde bulunan slotlara takılır. Ekran kartını slota taktıktan sonra güç bağlantısı yapmalısınız. Güç bağlantısından sonraki son adım görüntü bağlantısı yapmaktır. Kullanımı hazır hale gelen Sapphire ekran kartı görüntü kalitesini yükselterek kullanıcı deneyimini olumlu etkiler. Marka ekran kartı kullanımını etkileyen bazı teknolojiler üretir. Bunlardan biri Nitro kartlardır. Hız aşırtma desteğine sahip bu kartlar, aynı zamanda bilgisayar performansını en yüksek seviyeye çıkar. Görüntü kalitesini doğrudan etkileyen bir başka teknoloji, uyumlu grafik kartının ve monitörün, kusursuz görüntü kalitesi için kare hızlarını dinamik olarak değiştirmesini sağlar. Bu teknoloji, görüntüde oluşabilecek gecikmeyi engeller. En yüksek çözünürlüklü oyunlarda bile, akış zarar görmez. Kullanıcılar oyunun içerisinde gibi, tüm gerçekliği ve kalitesi ile kullanıma devam eder. Bir diğer yeni nesil teknoloji ekran kartını klasik yöntemlerin dışında kullanma imkanı sunar. Bu teknolojiye sahip ekran kartlarını dilediğiniz zaman istediğiniz bilgisayara tıpkı bir flash bellek gibi takıp çıkarabilirsiniz. İnce bir dizüstü bilgisayarda bile dilediğiniz performansa en hızlı şekilde ulaşırsınız. Tüm Sapphire ekran kartı özellikleri yüksek performans ve hızın kombinasyonudur. Bilgisayar deneyimini tüm kullanıcılar için daha kaliteli ve eğlenceli hale getirir. Yüksek kalitedeki materyalleri ile uzun ömürlü ve güvenilirdir. Ekran kartı tercihinizi yapmadan önce Sapphire ekran kartı inceleme yazılarını okuyabilirsiniz. İnceleme ve yorumlar sizlere hem kullanıcı deneyimlerinden faydalanma hem de karşılaştırma yapma imkanı sunar. Böylelikle de sizin için en uygun ekran kartını kolaylıkla seçmenizi sağlar.

Sapphire Ekran Kartı Fiyatları

Sapphire Ekran Kartı Fiyatları

Ekran kartı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Fiyatları etkileyen birçok faktör bulunur. Sapphire, ürünlerini en yeni teknolojiler ile donatır. Tasarımcıdan oyuncuya tüm kitlelere yüksek kalite ve performans sunar. Her bir ekran kartı birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Sahip olduğu özellikler ve kullanılan materyaller doğrultusunda fiyatları belirlenir. Fiyatlar üzerinde doğrudan etkisi bulunan özellikler bağlantı seçenekleri, bellek hızı, bellek tipi, bit değeri, chip seti, çekirdek hızı, DirectX desteği, display çıkışı, DVI, DVI çıkışı, grafik bellek, grafik işlemcisi, güç tüketimi, HDMI çıkışı, mini display çıkışı, güç kaynağı, hız aşırtma ve fanlı soğutma olarak listelenir. Ekran kartı bu özellikler bakımından ne kadar donanımlı ise fiyatı da o kadar yükselir. Yüksek özellikli Sapphire ekran kartı üst düzey oyun performansı sunar. En verimli grafik işlemci kullanılan kartlar, oyunlarda akıcı ve eğlenceli bir deneyim sağlar. Her yeni teknolojiyi uzman deneyimi ile harmanlayan Sapphire, kullanıcılara tüm oyunlarda kesintisiz deneyim sunar. Fan tasarımı ile ömrü uzayan ekran kartları sorunsuz çalışarak mükemmel sonuca ulaştırır. Ekran kartlarının gücünü en çok etkileyen faktör yeni gelen özelliklere ve teknolojilere olan uyumudur. Sapphire her yeni teknolojide tasarımlarını güncelleyerek, ekran kartlarını mükemmelleştirmeyi hedefler. Yeni nesil donanımların tüm gereksinimlerini karşılayarak hem yüksek çözünürlük hem yüksek performans sunar. Bazı ürünler yanlarında ek birimler ile satışa sunulur. Nitro kartlar, bağlayıcılar gibi ek birimler Sapphire ekran kartı fiyat skalasında artışa sebep olabilir. Eklenen her yeni özellik ile daha yüksek performans sunan ekran kartları, uzun ömürlülüğü sayesinde ekonomiktir. Size en uygun ekran kartına karar vermek için Sapphire ekran kartı yorum bölümünü okuyabilirsiniz. Ürün sayfasında fiyat ve performans karşılaştırması yapabilmeniz içinde detaylı ürün özellikleri mevcuttur. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda en uygun ekran kartına karar verebilir, Ekran Kartı kategorimiz üzerinden hızlı ve kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Sapphire
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Asus (1903)
AXLE (1)
(1750)
Galax (7)
Galaxy (1)
Gigabyte (281)
His (2)
INNO3D (40)
LogiLink (3)
Msi (1089)
Palit (52)
Pny Quadro (154)
Powercolor (58)
Sapphire (335)
Volar (6)
VTX (1)
XFX (8)
Zotac (114)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

4 Gb (48)
2 Gb (13)
1 Gb (9)
8GB (7)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bit Değeri

256 Bit (190)
128 Bit (29)
64 Bit (13)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Chip Set

Amd (184)
Atı (32)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Slot Yapısı

Agp (6)
(5)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (45)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL