Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bilgisayar Kasası

için 328 sonuç bulundu.
Çıkış Gücü (Watt) seçiniz

Dark Bilgisayar Kasası

Kullanıcıları için birbirinden farklı model ve performansta kasalar üreten Dark, birçok farklı modeli ile kullanıcıların memnuniyetini sağlar. Standart özelliklere sahip kasalardan yüksek özelliklere sahip kasalara kadar Dark kasa modelleri, kullanıcıları için en iyiyi amaçlar. Fan soğutma sistemleri, siyah ve karakteristik tasarımları ile Dark kasalar, kullanıcılar için oldukça memnun edici bir yapıya sahiptir. Oyuncuların gözdesi olan Dark kasa, geniş iç hacmine ve kullanım kolaylığına sahip modelleri ile de kullanıcılar arasında tercih edilir. Tamamen siyah olan iç yapısı ile de asi bir görünüme sahip olan Dark kasa modelleri, minimal şık tasarımı ile müşterilerin dikkatini çeker yapıdadır.

Dark Kasa Özellikleri

Dark Kasa Özellikleri

Dark kasa modelleri, sahip olduğu özellikler açısından farklıdır. Kasalar arasında küçük, standart ve büyük olmak üzere hacimsel farklar olabilir. Genel olarak oyuncular arasında tercih edilen modellerde geniş bir iç hacim, yüksek fan desteği bulunur. Dark N10 modelinde bulunan vidasız disk montaj aparatı sayesinde vida ve montaja gerek duyulmadan diskler kasa üzerine rahat ve kolay bir şekilde yerleştirilebilir. Ledleri ve 5 adet 12cm’lik fanı ile dikkat çeken Dark kasa modelleri, Dark kasa kullananlar için en iyi performansı sağlamayı amaçlar. Sıvı soğutma sistemine yer verebilecek hacim ve performansı ile kasalar, kasa içinin ısınmasını engelleyerek daha iyi bir performans sağlar. Birçok kablo boşluğuna sahip olan Dark kasalar, görünüşlerinden ödün vermezler. Kabloları bu boşluklar arasına geçirebilir ve bu şekilde kablolarınızı düzenleyerek derli toplu, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. USB, ses, mikrofon ve bazı modellerde bulunan doğrudan SD kart girişi sayesinde kasanızda taşınabilir sürücüleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manyetik fan filtreleri ile kasanız kolay kolay tozlanmaz ve çok uzun süre temiz kalır. Dark kasalar, hem bugünün hem de geleceğin teknolojisine ayak uydurmak adına 2.5 inç, 3.5 inç ve 5.25 inç sürücü yuvalarına sahiptir.

Dark Kasa Kullananlar

Dark Kasa Kullananlar

Oyuncular arasında yaygın olarak kullanılan Dark kasalar, her türden kullanıcı için uygun modellere sahiptir. Taşınması kolay mini kasalardan, geniş iç hacme sahip büyük boyutlu kasalara birçok farklı model ve boyutta seçenek sunan Dark, her kullanıcı için en iyi performansı amaçlar. Dark kasa modelleri, şık ve karakteristik tasarımları sayesinde performanslarıyla olduğu kadar görünüşleri ile de dikkat çeker. 1x3.5 HDD/SSHD ve 3x2.5 HDD/SSD özel disk yuvalarına sahip modelleri sayesinde sistem hızlı bir şekilde çalışır. Büyük kasalarda bulunan cam paneller sayesinde kasanın içi ve çalışma şekli rahatlıkla görülebilir. Bu cam paneller kolaylıkla çıkarılabilir olduğundan kullanıcılar kasa içini rahatlıkla temizleyebilir. Her kullanıcının bilgisayar kasasından beklentisi farklı olabilir. Sayfamızda bulunan filtreleme özelliği ile size uygun olan özellikleri filtreleyebilir ve kendinize uygun kasayı arayabilirsiniz. Dilerseniz Dark kasa yorum bölümünü ziyaret edebilir, kullanıcı yorumlarından fikir alabilirsiniz.

Dark Kasa Fiyatları

Dark Kasa Fiyatları

Dark kasalar kullanım alanları ve modellerine bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik gösterebilirler. Dark kasa modelleri tercih edeceğiniz özelliklere göre farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda kullanıcıyla buluşur. Neredeyse her türlü kullanıcıya uygun kasa modeline sahip olan Dark, kullanıcıları için en uygun kasa modellerini sunmayı amaçlar. Oyuncuların tercih ettiği geniş hacimli ve yüksek dahili bellek kapasiteli modeller ile günlük kullanıma uygun modeller arasında kullanıcılar kendilerine uygun modeli tercih ederler. Kullanıcıların kasa kullanım şekli birbirinden farklı olabilir. Tercihinize uygun olarak seçeceğiniz Dark kasa modellerini özelliklerine göre detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dark kasa fiyatları için Bilgisayar Kasası sayfamıza göz atabilir, seçtiğiniz modeli kolaylıkla satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dark
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Corsair (314)
Asus (187)
Msi (216)
Thermaltake (165)
Aerocool (211)
Xigmatek (32)
Zalman (149)
Dark (328)
Frisby (317)
Boost (158)
Nzxt (127)
Everest (126)
Rampage (108)
tx (96)
DEEP COOL (40)
Rush (36)
Gametech (29)
Gamepower (27)
Turbox (27)
Phanteks (20)
Gamecase (18)
Gameforce (16)
Izoly (16)
DarkFlash (14)
REDROCK (14)
Canar (12)
HP (11)
Gigabyte (10)
Performax (6)
XPG (6)
Akasa (4)
Antec (3)
Morex (3)
Oyunkolik (3)
RAIDMAX (3)
Lian Li (2)
Codegen (1)
Powergate (1)
(1956)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çıkış Gücü (Watt)

(124)
(90)
(46)
(14)
(13)
(12)
(10)
(7)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Atx (36)
Midi Tower (19)
Micro Atx (7)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Malzemesi

Çelik (33)
Kore Sacı (12)
Metal (12)
Alüminyum (11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (27)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL