Kategoriler

Marka

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kasa Malzemesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bilgisayar Kasası

için 1,683 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bilgisayar Kasası

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlar çeşitli kullanım amaçlarıyla yaşam alanlarında önemli bir yere sahip. İş yerlerinde ya da evlerde iletişim, oyun, iş gibi pek çok farklı kullanım alanlarıyla hayatımızı kolaylaştırıyor. Masa üstü kullanım amacıyla yararlanılan bilgisayar kasaları bilgisayar parçalarını içerisinde barındıran ve koruyan aletler olarak yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bilgisayar kasası cihazın parçalarını dış etkenlere karşı korur, fanların yardımıyla sıcak havayı dışarı atarak sıcaklık dengesini korur ve elektrik yalıtımını sağlar. Bilgisayar kasası içi dahili ve de harici bağlantılar yapılabilen kullanışlı detaylarıyla aletin performansının istenilen düzeyde olmasına yardımcı olur. Güç kaynağı yuvasından sürücü ve aygıtların yerleştirildiği yuvalara, anakart tepsisinden soket boşluklarına kadar detaylandırılan kasalar her türlü bilgisayar bileşenleri ve çeşitlerinin yer alacağı şekilde tasarlanıyor. Bileşenlerin büyüklüğüne göre mini, orta ve büyük boyutlarda çeşitli ürün tasarımları satışa sunuluyor.

Bilgisayar Kasası Çeşitleri Ve Ölçüleri

SBilgisayar Kasası Çeşitleri Ve Ölçüleri

Bilgisayar kasalarının içerisinde cihazın kullanımının gerçekleşmesini mümkün kılan önemli parçalar yer alıyor. Anakartlar, işlemciler, bellekler, ekran kartları, harddiskler, güç kaynakları, soğutma sistemleri gibi bileşenler etkili ve yüksek performanslı bir kullanım deneyiminin sağlanması için kasa içinde bir araya getiriliyor. Bilgisayar kasası çeşitleri pek çok farklı parçalanın yerleştirilmesine uygun olarak üretiliyor. Bilgisayar kasası boş seçenekler arasında yapacağınız tercihlerle her türlü kullanıma uygun avantajlarıyla ve özellikleriyle hayalinizdeki bilgisayara sahip olabilirsiniz. Verimli bir kullanım için gerekli olan parçaları estetik ve ilgi çekici tasarımlara sahip olan, uygun ölçülerdeki kasaların içerisinde değerlendirebilirsiniz. Ev ya da ofis, bilgisayarınızın bulunduğu yaşam alanlarının tarzına ve büyüklüğüne uygun ölçülerle üretilen çeşitli ürünleri keşfedebilirsiniz. Mevcut donanım bileşenleri için ya da yeni bir cihaz kullanımı için toplamak istediğiniz yeni bileşenler için ideal seçimlerde bulunabilirsiniz. Bilgisayar kasası toplama düşünceniz bulunuyorsa gerekli olan tüm parçaları bir araya getirebileceğiniz pek çok farklı tasarımı inceleyebilirsiniz. Gün içerisindeki iş ya da özel amaçlarla gerçekleştirmek istediğiniz iletişim ihtiyaçlarınızdan keyifli saatler için oynayacağınız oyunlara kadar verimli ve etkili bir performansı yeni nesil kasa modelleriyle sağlayabilirsiniz. Bilgisayar kasası ölçüleri farklı kullanım amaçlarına uygun olarak, çeşitli özelliklere sahip olarak beğeninize sunuluyor. Cihazın bulunacağı alanın ölçülerine ve de tarzınıza uygun olarak seçimler yapabileceğiniz gibi parçaların özelliklerine göre de seçimler yapabilirsiniz. Çeşitli ölçülerde ve özelliklerde üretilen kasalardan alanınızın büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre farklı tercihlerde bulunmanız mümkün. Bilgisayarın kullanım amacına göre kasa içerisinde yer alacak olan parçaların büyüklüğü de değişiklik gösterebilir. Yüksek performans gerektiren programların kullanılacağı alternatifler parçaların büyüklüğüne ve de soğutma sisteminin özelliklerine göre daha büyük boyutlarda olabiliyor. Kullanılan materyalin dayanıklılığına, renk özelliklerine, boyutlarına ve dış tasarım detaylarına göre kullanım amacınıza ve zevkinize uygun bilgisayar kasası modelini bulabilirsiniz. Bilgisayar teknolojileri alanında üretim yapan pek çok farklı markanın satışa sunduğu seçeneklerle detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Oyun kullanımına ya da geniş kapsamlı program kullanımına uygun yüksek performans sağlayan Asus bilgisayar kasası çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Yüksek Performans ve Etkili Koruma İçin Bilgisayar Kasası Seçenekleri

Yüksek Performans ve Etkili Koruma İçin Bilgisayar Kasası Seçenekleri

Masa üstü kullanımının içerisinde yer alan bilgisayar kasaları performansı da etkileyen önemli bir unsur. Temel bileşenlerin dışarıdan gelebilecek fiziksel etkenlere karşı korumasının yanı sıra soğutma sistemleriyle de performansı korur. Bilgisayar kasası parçaları çeşitli büyüklüklerdeki bileşenlerin yerleştirilmesine ve çalıştırılmasına olanak sağlayan yuvaların ve soketlerin haricinde güç kaynağı ve soğutma sisteminden oluşuyor. Monitörün, klavyenin, yazıcının bağlanabildiği portların da yer aldığı modeller, soğutma sistemiyle sıcaklık dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Anakart ve işlemci gibi önemli parçaların kullanım esnasında ısınmasıyla oluşabilecek performans düşüklüğünü fanlar aracılığıyla sıcak havayı dışarı atarak engelliyor. Bilgisayar kasası dolu bir şekilde çalıştırılırken soğutma sisteminin yeterli düzeyde olması yüksek performansı mümkün kılıyor. Etkili bir korumanın yanında yüksek performans eşliğinde bilgisayar kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Bilgisayar kasası içindekiler ve bağlantı yuvaları sayesinde geniş kapsamlı kullanıma sahip olabilirsiniz. Farklı güç kaynağı ve soğutma sistemi özellikleri bulunan ürünlerden size uygun olan tercihlerde bulunabilirsiniz. Kesintisiz güç kaynağı sağlayan modeller ile elektrik enerjisindeki dalgalanmalara ve kesintilere karşı cihazınızı koruyabilirsiniz. Farklı kapasitedeki güç kaynaklarının yer aldığı alteratiflerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Soğutma kapasitesine ve fan dönüş hızına göre seçimler yapabilirsiniz. Bilgisayar parçalarının ısınmasına son teknoloji soğutma sistemin yer aldığı kasalar ile önlem alabilirsiniz. Kullanım amacınıza ve kullanım alanınıza göre büyük, küçük, slim gibi farklı tasarımlara sahip olan ürünleri gelişmiş güç kaynağı ve soğutma sistemi özellikleriyle kullanabilirsiniz. Video programlarından çizim programlarına kadar çeşitli programları kullanırken yeni nesil modeller sayesinde performansınızı da koruyabilirsiniz. Yüksek performans gerektiren yeni nesil oyunları yeterli özellikleri aracılığı ile kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bilgisayar kasası fiyatları dış tasarım, güç kaynağı ve soğutma sistemi, üretildiği materyallerin özelliklerine ve sahip olduğu ek özelliklere göre farklı seçeneklerle beğeninize sunuluyor. Çeşitli ölçülere sahip olan kasaları pek çok farklı dış tasarım detaylarıyla da inceleyebilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde tüm bileşenleri içerisinde toplayabileceğiniz seçenekleri metal ve de camlı panellerle kullanabilirsiniz. Alüminyum çerçeveli, temperli camlı, metal panelli, güçlü soğutma performanslı çeşitli Boost bilgisayar kasası modelleri hakkında sayfamızda yer alan seçenekler eşliğinde bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri ve yorumları ile aradığınız cevapları bulabilir, tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisayar Kasası İle Keyifli Oyunlar

Oyuncu Bilgisayar Kasası İle Keyifli Oyunlar

Yüksek kare hızlarıyla performanstan ödün vermeden istediğiniz oyunları oynamanız oyuncu bilgisayar kasası modelleriyle mümkün. Cihazı kullanacağınız yere göre büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Küçük, orta ve tam boy oyuncu pc kasa seçiminde bulunarak bilgisayarınızın bulunacağı alana uygun kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanım alanına ve anakart boyutuna göre seçebileceğiniz modeller kesintisiz ve verimli oyunlar oynamanız için tasarlanıyor. Donanım bileşenlerini yerleştireceğiniz çeşitler göz alıcı dış tasarımları ve ek özellikleriyle dikkat çekiyor. Keyifli oyunlar oynayabileceğiniz bir cihaza renkli bilgisayar kasası modelleriyle de sahip olabilirsiniz. Metal ya da çelik dayanıklı panelleri renkli dış tasarımlarla satın alabilirsiniz. Cam panellerin yer aldığı modeller ile dikkat çeken bir görünüm elde edebilirsiniz. LED ışıkların bulunduğu, estetik çerçevelere sahip olan alternatifler ile yaşam alanınızın dekorasyonuna da uygun bir kullanım sağlayabilirsiniz. Dış tasarım özelliklerinin yanı sıra verimli bir bilgisayar kasası kurulumu ile oyun performansınızı yükseltebilirsiniz. Oyunların sistem gerekliliklerine uygun bileşenleri bir araya getirerek eşsiz bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Keyifli oyunlar oynamanız için gerekli olan teknik özelliklere sahip bilgisayar bileşenlerini zevkinize uygun kasa içine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Güncellemelere ve ihtiyaçlara uygun olarak donanım özelliklerini daha sonra yükseltme avantajından da yararlanabilirsiniz. Oyuncu bilgisayar kasasının etkili güç kaynağı ve soğutma sistemi çözümleriyle beğendiğiniz oyunların istenilen hızda oynanmasına imkan veren anakartın, grafik kartının, belleğin, işlemcinin ısınmasını engelleyebilirsiniz. Standart özelliklerdeki donanımlara göre oldukça gelişmiş bileşenleri oyuncular için tasarlanmış olan kasalar eşliğinde etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Yüksek performansı estetik dış tasarımlarla bulabilirsiniz. Bilgisayar kasası ışıklı tasarımlarıyla oyunlarınızı ilgi çekici bir atmosferde oynayabilirsiniz. LED teknolojisi ile dizayn edilen ışıklı tasarımların dikkat çekici havasıyla kullanımınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Yüksek kalite ve performans eşliğinde keyifli oyunlar oynamak istiyorsanız sayfamızda yer alan oyuncu bilgisayar kasası modellerini inceleyebilirsiniz. Çeşitli markaların satışa sunduğu pek çok farklı özelliklerle detaylandırılan göz alıcı tasarımları keşfedebilirsiniz. Her türlü donanım bileşenlerini zevkinize uygun seçenek içerisinde toplayabilirsiniz. Yüksek performans gerektiren yeni nesil oyunları oynarken uygun Everest bilgisayar kasası kullanımı ile beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Ve Amaçlarına Göre Bilgisayar Kasası Çeşitleri

Kullanım Alanlarına Ve Amaçlarına Göre Bilgisayar Kasası Çeşitleri

Masa üstü bilgisayar kullanımını tercih eden kullanıcılar için kasasının boyutları önem arz ediyor. Kurulumun yapılacağı alanın genişliğine göre küçük, orta ve de büyük çeşitler seçilebilir. Alanın özelliklerinin yanı sıra kullanılacak donanım bileşenlerinin özellikleri de dikkate alınabilir. Anakart boyutuna göre farklı tip bilgisayar kasası tercih edebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre ekstra özellikleri bulunan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bilgisayar kasası rgb fanlı seçenekler aracılığıyla etkili bir soğutma sağlayabilirsiniz. İş yerinde ya da evde, yoğun bilgisayar kullanımının olduğu yerlerde kasanın performansı koruyan teknik özelliklere sahip olmasıyla yüksek verim elde edebilirsiniz. Ürünün güç kaynağı ve soğutma sistemi özelliklerinin yüksek olması sayesinde bileşenlerin korunmasını sağlayabilir, ısınmasının önüne geçebilirsiniz. Sıvı soğutma sistemi bulunanların eşliğinde yeni nesil soğutma teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Teknik ayrıntıların yanı sıra zevkinize uygun dış tasarımlarla göz alıcı bir masa üstü kullanımına sahip olabilirsniz. Slim bilgisayar kasası ya da şeffaf bilgisayar kasası tercihlerinde bulunarak son teknoloji ürünleri modern tasarımlarla kullanabilirsiniz. Şeffaf alternatifler ile ürün içindeki donanım bileşenlerini görebilirsiniz. LED aydınlatmaların da etkisiyle dikkat çekici bir cihazla odanızı düzenleyebilirsiniz. Yeni nesil teknik özelliklerin yer aldığı modellerin estetik tasarımlarından da faydalanabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde açabileceğiniz ve bileşenlerin kurulumunu yapabileceğiniz seçenekler ile bilgisayar kasası temizleme işlemlerini de pratik bir hale getirebilirsiniz. İçerisini ve bileşenleri belirli aralıklarla ideal yöntemlerle temizlemek istediğiniz zaman hızlı ve pratik bir şekilde kasayı açabilirsiniz. Açma, kapama, kurulum ve temizlik avantajlarıyla da hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Boyutuna ve dış tasarım özelliklerine göre ilginizi çeken ürünleri sıvı soğutma sistemi, rgb fan, LED aydınlatma, cam panel, şefaf kaliteli plastik panel ve pek çok farklı detaya göre inceleyebilirsiniz. Yatay ya da dikey olarak konumlandırma yapılabilen metal ya da şeffaf yapıdaki kasalar içerisinde ilginizi çeken tasarımları seçebilirsiniz. Üretilen malzemelere ve tasarım detaylarına göre kullanım beklentilerinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre, hayalinizdeki performansa göre güç kaynağı özelliklerine ve fan sayılarına göz atabilirsiniz. Popüler markaların yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği kasa modelleri arasından size uygun olan seçimler yapabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri ve yorumları eşliğinde ürün çeşitleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğru Bilgisayar Kasası Seçimiyle Etkili Ve Verimli Kullanım

Doğru Bilgisayar Kasası Seçimiyle Etkili Ve Verimli Kullanım

Anakartlardan işlemcilere, belleklerden soğutma sistemlerine kadar temel bilgisayar bileşenlerinin yer aldığı kasalar masa üstü kullanımda en önemli parçaların başında geliyor. Etkili ve verimli bir bilgisayar kullanımı deneyimlemek için doğru kasa seçimi son derece önemli. Donanımla uyumlu olacak şekilde kullanım amacınıza ve alanınıza göre ideal ürün tercihlerinde bulunabilirsiniz. İş amaçlı ya da oyun amaçlı, çeşitli kullanım amaçlarına göre kasa seçiminde bulunarak hayalinizdeki performansı sağlayabilirsiniz. Yüksek performans gerektirmeyen kullanım için bilgisayar kasası küçük modellerden yararlanabilirsiniz. Donanım bileşenleri arasında yer alan anakartın boyutuna göre küçük ya da büyük seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Masa üstü kurulum yapmak istediğiniz ofisin ya da odanın alan özelliklerine göre kasa boyutlarını belirleyebilirsiniz. Cihazınızın dikkat çekici bir dış tasarımla desteklenmesini istiyorsanız bilgisayar kasası led özellikli modellerle performansı göz alıcı detaylarla güçlendirebilirsiniz. Mevcut bileşenlerinize ve de sahip olmayı planladığınız yeni bileşenlere uyumlu bilgisayar kasalarını modern ayrıntılarla desteklenmiş bir şekilde ev ya da ofis dekorasyonunuza da uygun olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayar kasası kabloları ve harici bileşenlerle uyumlu ürünleri tercih ederek kolay bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Amacınıza ve alanınıza uygun olarak doğru seçimlerle etkili ve verimli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. İş yerinizde her türlü programlarla işlerinizi kolaylaştıracağınız, evinizde uzun saatler keyifle oyunlar oynayacağınız cihazınızı ideal kasa kullanımı ile destekeleyebilirsiniz. İleri teknolojiyle oluşturulan soğutma yöntemleri ve güç kaynakları özellikleriyle yüksek performans elde edebilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde donmadan eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Pek çok farklı uygulama ve programı yüksek performans eşliğinde kullanabilirsiniz. Bilgisayar kullanımını gerçekleştirmek istediğiniz alanın yapısıyla ve dekorasyonuyla uyumlu modern kasa tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle pratik ve dikkat çekici bir kullanım için detaylandırılan bilgisayar kasası seçenekleri içerisinde size özel seçimler yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan modelleri hızlıca inceleyebilir, ürün detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarının yanı sıra bilgisayar kasası tavsiye bilgilerine de göz atabilirsiniz. Hayalinizdeki kullanım için beklentilerinizle uyumlu verimli ve şık tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bilgisayar Kasasını Temizlerken...

  • Kasanın temizliğini açık havada yapın.
  • Temizliğe başlamadan önce kasaya takılı istisnasız her kabloyu çıkartın.
  • Kasadan çıkan gürültüyü azaltmak için filtreleri tozdan arındırın.
  • Görüntü kartını temizlerken karta zarar vermemek için kulak temizleme çubuğu kullanın.

Uzun Ömürlü Bilgisayar Kasası Kullanımı İçin...

  • Kasayı düzenli aralıklarla tozdan ve kirden temizleyin.
  • Bilgisayarı tuttuğunuz oda sıcaklığının serin olmasına dikkat edin.
  • Kasa çalışır durumdayken onu olabildiğince hareket ettirmeyin.
  • Kasayı en az 2 günde bir kapatıp yeniden açın.

Bilgisayar Kasası Ne İşe Yarar?

Bilgisayar kasası; işlemci, anakart, harddisk, ekran kartı gibi tüm bilgisayar bileşenlerini olumsuz dış etkenlerden ve darbelerden korur. Ayrıca güç kaynağı gibi sistemleri de içerisinde barındıran bu katman masaüstü cihazların olmazsa olmazlarındandır.

Bilgisayar Kasası Nasıl Toplanır?

Bilgisayarın işleviyle uyumlu donanım bileşenlerini seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz bileşenlere uygun kasa seçimi yapabilirsiniz. Güç kaynağı ve fan sisteminin yer aldığı modele anakart ve ekran kartı kurulumu yapabilir, sürücüleri ve kablo bağlantılarını ekleyebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre yeterli performans sağlayacak olan yeni parçaları belirleyebilir, bu parçalara uygun tercih yapabilirsiniz. Kasa içerisinde bulunması gereken donanım bileşenlerini kurulum şemalarına uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Bilgisayar Kasasında Neler Bulunur?

Temel donanım bileşenleri ve bağlantı yuvaları yer alır. Anakart, işlemci, harddisk, ana bellek, ekran kartı, CD sürücü, güç kaynağı, soğutma sistemi, genişleme yuvaları ve portlar bulunur. Bilgisayar kullanımı için gerekli olan donanım bileşenleri ve bağlantı sistemleri yer alır.

Bilgisayar Kasası Nasıl Açılır?

Bilgisayar kasasının kapağında yer alan vidaları çıkarabilirsiniz. Sürgülü kapağı bulunan modelleri ise iterek açabilirsiniz. Farklı tasarımlar farklı yöntemler ve aletler gerektirebilir.

Bilgisayar Kasası Nasıl Temizlenir?

Kasa içerisinde zamanla biriken tozlar ısınmaya ve performansın düşmesine sebep olur. Bilgisayar kasasını açıp basınçlı hava spreyi kullanarak temizlik yapabilirsiniz. Detaylı bir temizleme işlemi için işlemciyi, sürücüleri ve de fanları sökerek de sprey aracılığı ile temizlik sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Nereye Konulmalı?

Bilgisayar kullanımının yapılacağı alanın özelliklerine göre konumlandırma yapabilirsiniz. Kasa boyutlarını da göz önünde bulundurarak hava akışını engellemeyecek şekilde konumlandırabilirsiniz. Fanların ve hava alacak yerlerin önünü kapatmadan bir yer belirleyebilirsiniz. Ürünün kullanım özelliğine göre yatay ya da dikey olarak konumlandırma yapabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Ne Kadar Elektrik Harcar?

Bilgisayar kasasında bulunan donanım bileşenlerinin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. İşlem esnasında da elektrik harcama değeri yükselir. Donanım bileşenlerinin ve güç kaynağının özelliklerine göre bilgisayar kasaları 100-250 watt arasında değişiklik gösteren bir değerde elektrik enerjisi harcar.