Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bilgisayar Kasası

için 120 sonuç bulundu.
Çıkış Gücü (Watt) seçiniz

Everest Bilgisayar Kasası

Bilgisayarların yönetilmesini sağlayan tüm parçaları bir araya toplayan ve dış etkenlerden koruyan bilgisayar kasasının özellikleri, bilgisayar kullanıcıları açısından son derece önemli bir noktadır. Bilgisayar kasası; kullanıcının performansını artıran, farklı bilgisayar işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan ve sistemin daha verimli işlemesine katkıda bulunan bir donanım aracıdır. Everest kasa, bilgisayar kullanıcılarının tüm gereksinimleri düşünülerek maksimum performans anlayışı ile üretilir. Tasarımından kullanıcıya kattığı üst düzey desteğe kadar Everest kasa modelleri, her türlü bilgisayar işlemini zamanında, süratli ve keyifli bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlar. Kalitesiz bir kasa, bilgisayarın performansını etkileyebileceği gibi parçaların zarar görmesine de neden olur. Çünkü kasanın bünyesinde bulunan parçalar oldukça hassastır ve doğası gereği bu parçaların zarar görmesi kullanıcının verimliliğine ve hızına doğrudan etkide bulunur. Everest kasa çeşitleri, her parçanın hassasiyeti göz önünde bulundurularak, kullanıcının en üst seviyede performans göstermesi için tasarlanır. Anakart, RAM, güç kaynağı, işlemci, sabit sürücü, CD sürücü ve DVD sürücü gibi parçaların yerleri; Everest kasa içerisinde çok iyi bir biçimde konumlanır. Parçaların konumlanış biçimi, sistemin uyumlu çalışmasına katkıda bulunur. Böylece oyun oynayanlar, ofis yazılımlarını kullananlar ve İnternette gezinenler; tüm işlemlerini sistemin uyumlu ve performatif çalışmasından dolayı daha hızlı bir biçimde yapabileceklerdir. Everest kasa çeşitlerinin iç ve dış dizaynı özenle hazırlanmıştır.

Everest Kasa Özellikleri

Everest Kasa Özellikleri

Oyun için özel olarak üretilen Everest kasa modellerinde 6 adet fan yuvası vardır. Bilgisayar oyunları doğası gereği işlemcinin, RAM’in ve diğer parçaların daha fazla çalışmasına yol açar. Çalışma performansının artması parçaların, dolayısıyla kasanın ısınmasına neden olur. Isınan kasa oyun performansını düşürür, Everest kasa inceleme fırsatı bulanlar, 6 adet fanın oyun esnasında devreye girmesi ile kasanın ısınmadığını, bilgisayarın performansının düşmediğini görürler. Fanların LED ışıklı olması, cihaza ayrı bir estetik katar. Fanın çalıştığını LED ışıklar sayesinde görebilirsiniz. Bilgisayarınızın depolama kapasitesini artırmak istiyorsanız Everest kasa ideal bir seçim olur. Kasada bulunan 2 x 3.5’’ HDD ile 2 x 2.5’’ SSD yuvası sayesinde Everest kasa modellerine harici depolama cihazları bağlayarak depolama kapasitesini artırabilirsiniz. Böylece dahili depolama kapasitesinin üstüne çıkmış olursunuz. HDD ve SSD montaj yuvalarını kullanarak kasanın içerisine geniş kapasiteli depolama donanımları ekleyebilirsiniz. Monte ettiğiniz harddiski, istediğiniz anda kolaylıkla söküp takabilirsiniz. HDD ve SSD kart yuvalarının montajı sağlam bir şekilde yapılması için vida yuvaları uygun yerlere yerleştirilmiştir. Taşıma esnasındaki meydana gelen sarsılmalar, HDD ve SSD kartlarına zarar vermez. Geniş iç hacme sahip olan Everest kasa çeşitlerinin içerisinde tüm parçalar uyumlu ve verimli bir şekilde çalışabilir. USB 2.0, USB 3.0, kulaklık ve mikrofon girişi kasanın ön üst kısmındadır. Bu soketlerin yerleri kolay kullanım için özel olarak tasarlanır. Bilgisayar işlemlerini yaparken bu soketleri zahmet yaşamadan kullanabilirsiniz. Oyun için özel olarak tasarlanan kasaların renkleri de çok ilgi çekicidir. Siyah üzerine kırmızı, mavi ve mor fan renklerinin kullanıldığı Everest kasa yorum sayfalarında kullanıcılar bu özelliğin kendilerini oyun atmosferine daha kolay soktuğunu ifade ederler. Midi ve mini boyutları olan Everest kasa modellerinin cam dizaynı da çok şıktır. İçini gösteren bu dizayna dahil edilen ışıklı fanlar, özellikle karanlık ortamlarda görsel bir şölen oluşturur. LED kontrol tuşu, kasanın rengini bireyselleştirmenizi sağlar. Camlar tempered özelliklidir, bu yüzden darbelerden etkilenmez. Geniş bir yapısı olan Everest kasa modellerinde bulunan kablo geçiş kanalları, kablo karmaşasının önüne geçer. Kablo geçiş kanalları, kabloların anakartın arka tarafından geçmesini sağlar. Böylece kablolar fanlara temas etmez ve fanın çalışma disiplinini bozmaz.

Everest Kasa Kullanımı

Everest Kasa Kullanımı

Estetik ve şık dizaynının yanı sıra fonksiyonel bir cihaz olan Everest kasa modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Kasanın düğmeleri ve soketleri, bilgisayar kullanıcılarının işlemlerini hızlı ve çabuk yapabilmelerine olanak verir. Metal panel malzeme ile üretilen Everest kasa modelleri, pek çok dış etkene karşı oldukça sağlamdır. Birleşim yerlerinin çok iyi konumlandığı Everest kasa modellerinin panelleri zorlayıcı bir etken olmadıkça birbirinden ayrılmaz. Everest kasa modellerinin montaj ve bakımı kolay bir şekilde yapılır. Basit aletlerle sökülüp takılabilen kasaya yeni bir parça eklemek istediğinizde ya da var olan parçayı değiştirmek istediğinizde kolayca açabilir montaj ve demontajı sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Everest kasa modellerinin hoparlör konumu, sesin daha iyi ve net işitilmesine destek olur. Oyun oynarken ya da müzik dinlerken ön kısımda yer alan hoparlörden gelen sesleri, net bir şekilde işitebilirsiniz. Kullanıcıların bilgisayar donanımlarını kolayca takıp çalıştırabilmeleri ve kullanabilmeleri için ciddi bir mühendislik çalışması ile yapılan Everest kasa çeşitleri, USB girişlerine kolayca ulaşmanızı, mikrofon ya da kulaklığı zahmet çekmeden takmanızı sağlar. Bu özellikler, bilgisayar üzerinde çalışma yaparken oldukça önemlidir. Kolay bir biçimde girişlere ulaşılabilmesi, kullanıcıya hem rahatlık verir hem de çalışmasının bölünmesine neden olmaz. Everest kasa modelleri, bilgisayarın çalışmasını sağlayan parçaları toz gibi dış etkenlerden de korur. Toz ve havada uçuşan tüyler zamanla bilgisayar kasasının içine girerek parçalara yapışır. Üzerine toz ve tüy yapıştıkça ilk günkü performansını gösteremeyen parçalar, bilgisayar kullanıcısının çalışmalarına olumsuz etkilerde bulunur. Everest kasa modellerinin alt ve üst panelinde bulunan toz filtresi, bilgisayar kasasının içerisine toz ve tüylerin girmesini engeller. Böylece daha yüksek bir performans elde edersiniz.

Everest Kasa Fiyatları

Everest Kasa Fiyatları

Everest kasa modelleri birbirinden farklı özellikler ile üretilir. Oyun bilgisayarları ve diğer kullanım alanları için özel olarak üretilen Everest kasa özellikleri, her kullanım amacı için farklı özellikler ile donatılır. Her düzeydeki kullanıcı için üretilen Everest kasa, bulunduğu yerin şıklığını artırır. Everest kasa fiyatları, farklı ölçütler çerçevesinde belirlenir. Örneğin kasanın içerisindeki parçalar filtreler sayesinde daha uzun ömürlü olur. Bu da fiyatı etkileyen bir özelliktir. Everest kasanın alt ve üst panelinde bulunan toz filtresini söküp takabilirsiniz. Mıknatıslı bir sisteme sahip olan alt ve üst filtreyi istediğiniz zaman temizler, sonra kolayca yerine monte edebilirsiniz. Toz filtresi sadece toz ve tüy girişini engellemez, aynı zamanda dışarıdan içeriye hava girişini sağlayarak cihazın soğumasına katkıda bulunur. Bir bakıma bu toz filtreleri doğal fan görevine sahiptir. İçerisine toz girmeden soğuyan parçaları daha uzun bir süre kullanabilir, böylece bütçenize ek masraflar çıkmasını önleyebilirsiniz. Bunun dışında Everest kasanın büyüklüğü, modeli, kullanım amacı fiyatlara doğrudan etkide bulunan faktörler arasındadır. Ayrıca Everest kasa modellerinin kalitesi, fonksiyonel kullanımı, tasarımı ve kullanıcı performansını artırıcı özellikleri, fiyatların belirlenmesine etki eden diğer faktörler arasındadır. Marka bilinirliği ve kasanın hitap ettiği kullanıcı kitlesi de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Sayfamızdaki Everest kasa modellerini inceleyebilir; modelleri arasında karşılaştırma yapabilir; kullanım amacınıza, aradığınız özelliğe uygun bir Everest kasa modelini tercih edebilirsiniz. İnce bir dizaynı olan Everest kasa modelleri, çok fazla yer kaplamaz. İnce olduğu için koltuk altında bile rahatça taşınabilir. Ayrıca bu haliyle bilgisayarınızın zarafetini artırır. Everest’in kübik kasa modelleri de oldukça şık bir dizayna sahiptir ve bilgisayar oyunları için özel olarak üretilmiştir. Eğer sizler de bu özel ürünlere göz atmak istiyorsanız, Bilgisayar Kasası kategorimiz üzerinden daha fazla seçeneğe erişebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Everest
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Corsair (323)
Asus (197)
Msi (214)
Thermaltake (162)
Aerocool (211)
Xigmatek (34)
Zalman (150)
Dark (323)
Frisby (324)
Boost (160)
Nzxt (133)
Everest (120)
Rampage (106)
tx (98)
DEEP COOL (40)
Rush (37)
Gametech (29)
Gamepower (28)
Turbox (27)
Gigabyte (22)
Phanteks (20)
Gamecase (18)
Gameforce (16)
Izoly (16)
REDROCK (15)
DarkFlash (13)
Canar (11)
HP (11)
Performax (6)
XPG (6)
Akasa (4)
Antec (3)
Oyunkolik (3)
RAIDMAX (3)
Lian Li (2)
Morex (2)
Codegen (1)
Powergate (1)
(2033)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çıkış Gücü (Watt)

(33)
(30)
(22)
(14)
(6)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Slim Kasa (17)
Atx (15)
Midi Tower (14)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Malzemesi

Alüminyum (27)
Metal (8)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL