Kompresör

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar ile onların aksesuarları yaşamınızın yer alanında. Bu kadar sık ve uzun süre kullanılan cihazların bir şekilde kirlenmesi ise kaçınılmaz. Ekranları, klavyeleri ve dış yüzeyleri bilgisayarınıza zarar vermemek için bilgisayar kompresörü ve bilgisayar aksesuarları için özel üretilmiş temizlik ürünlerini kullanmanız şart.

Bilgisayarlar İçin Kompresör Nedir?

Bilgisayarlar İçin Kompresör Nedir?

Bilgisayar için kompresörleri anlamak için önce hava kompresörünün ne olduğuna bakalım. Hava kompresörü elektrik motoru, dizel veya benzinli motor kullanarak elektrik enerjisini basınçlı havada depolanmış potansiyel enerjiye çeviren cihazdır. Basınçlı hava cihazdaki bir tankın içinde tutulur ve kullanılana kadar orada kalır. Basınçlı havada saklanan enerji çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Tanktaki basınç düşük seviyeye geldiğinde hava kompresörü çalışır ve basıncı yerine getirir. Bilgisayarlara özel kompresörler, yani bilgisayar kompresörleri, elde taşınabilir boyutta olur ve hava basıncı bilgisayar ile aksesuarlarına zarar vermeyecek düzeydedir (500W-900W). Bilgisayar kompresörü klavye arasına biriken tozlardan ve dökülen yemek kırıntılarından kurtulmak için ideal bir yöntemdir.

Bilgisayar Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Bilgisayar Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Hava kompresörünün kurutma aracı olduğunu unutmayın ve dökülen sıvılarda dikkatli olun. Bilgisayar temizleme kompresörleri dışında hava üfleme körüğü veya basınçlı hava spreyi gibi motorsuz cihazlar veya havayı dışarı üflemek yerine içine çeken klavye temizleyici süpürge de kullanabilirsiniz. Bilgisayarın en hassas aksesuarından biri ekrandır. Bilgisayar ekranı standart temizlik malzemeleri ve temizlik bezleri ile temizlenirse zarar görebilir. O yüzden ekranlarınızı ekran temizleyici (sprey, jel, vb olabilir) ve hem çizmeyen hem de tüy bırakmayan mikrofiber bez ile silmeniz önerilir. LCD ekran temizleme seti, ekran temizleme jeli, ekran temizleme topu ekrana özel diğer temizlik ürünlerinden. Bilgisayarın en hassas aksesuarlarından bir diğeri de klavye. Klavyenin içi kısımlarını kompresörler temizledikten sonra dışını, ayrıca bilgisayar ve yazıcının da dış kısmını yüzey temizleme köpüğüyle temizleyebilirsiniz. Bunlar dışında temizleme spreyi ve silgisi, klavye temizleme hamuru, CD, DVD lens temizleme seti, tablet stand temizleme kiti gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Temizlik Ürünleri ve Kompresör Fiyatları Ne Kadar?

Temizlik Ürünleri ve Kompresör Fiyatları Ne Kadar?

Bilgisayar kompresör fiyatları, ufak bir makine olmasına rağmen oldukça makul seviyelerdedir. Ekran temizleyici ürünleri ve mikrofiber temizlik bezlerini de sadece bilgisayar ekranında değil telefon, tablet ve hatta televizyon ekranlarınızda da kullanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Philips LED ekran temizlime seti dahil, S-Link, Perfect, Dell, Assmann, Hiper, Oem, Everest, Addison, Pratigo ve diğer markaların ürünleri web sitemizde sizi bekliyor. Diğer bilgisayar aksesuarları ve yedek parçaları için Aksesuar & Yedek Parça kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Kompresör

için 388 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(141)
(1)
(1)
(2)
(1)
Perfect (31)
S-Link (22)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (71)
ve üzeri (75)
ve üzeri (75)
ve üzeri (79)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL