Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Monitör Kolu ve Standları

için 1,371 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Monitör Kolu Stantları

Özellikle saatlerce bilgisayar başında geçirdiğimiz bu dönemde hem işlerimizi, derslerimizi de hem de hobi olarak yaptıklarımızı bilgisayardan halleder hale gelmekteyiz. İstediğimiz boyutlarda olmayan monitörler ise bize sorun çıkartmaktadır. Bu durumda istediğiniz gibi ayarlama imkânı sağlayan monitör kolu ve stantları size yardımcı olmaktadır. Sadece monitöre bağlı kalmadan istediğiniz yöne çevirebileceğiniz, istediğiniz açılarda kullanabileceğiniz ve farklı sayıda monitör ekleyebileceğiniz pek çok farklı ergonomik tasarım sayfamızda sunulmaktadır. Oturma pozisyonunuzu yeniden düzenleyebilir ve daha özgür hareket etme imkânı sunmaktadır. Bu monitör kolu sayesinde monitörü uygun bir şekilde ayarlayıp, yapacağınız işleri daha konforlu ve daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Size en uygun şekli ayarlama imkânı sunan birbirinden farklı monitör kolu modelleri için aksesuar ve yedek parça sayfamıza göz atabilirsiniz.

Monitör Standı Özellikleri

Monitör Standı Özellikleri

Ergonomik aksesuarlar hayatımızı kolaylaştırmakta ve bilgisayarla işi olanlara rahatlık sağlamaktadır. Bu durum çalışma motivasyonunu da etkilemektedir. Bazı bilgisayarlar ya da monitörler oturma pozisyonundan daha aşağıda kaldığı için fazla kullanımda gözü yormakta ve sorunlara yol açabilmektedir. Masa ya da sandalye değişikliği sürekli yapılamayacağından farklı yollara başvurmak gerekmektedir. Monitöre çok rahat bakılamayan durumlarda çözüm olarak monitör aksesuarları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu sayede oturma düzeni ve monitöre bakmak daha konforlu hale gelmektedir. Düzen oturulduğu takdirde verimliliği ve üretkenliği artıracağını görmekteyiz. Aynı zamanda, monitör standıtasarımı sayesinde masada ekrandan daha az yer kaplamakta ve daha çok boş yer bırakma imkânı tanımaktadır. Ancak bu durum farklı monitör standı modelleri ne göre değişiklik göstermektedir. Herkese uygun farklı çeşitleri olmakla birlikte, renklerini ve boyutunu da siz seçebilirsiniz. Ek olarak, tasarımı size pek çok avantaj sunmaktadır, farklı modellerinde farklı imkânlar sunan bu aksesuar hem masanızda az yer kaplamakta hem de farklı açı imkânı sunması ya da boyutlarının farklı olması gibi özelliklerle sizin düzeninize rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Montaj kısmı ise yine farklı modellere göre değişiklik göstermekte, masaya yerleştirilen ya da direkt masaya monte edilen özellikler sunulmaktadır. İsterseniz oturduğunuz yerden farklı açılarla kullanabileceğiniz gibi eğimli açıyı da kullanarak bir şeyler izleme, konforlu bir şekilde oyun oynama ya da bilgisayar başında rahatlıkla oturup düzeninizi yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı ağırlık ve farklı mekanizmalara sahip monitör kolları bilgisayar kullanıcılarına pek çok özellik sunmaktadır. Bunlardan biri de esnekliği sayesinde kolaylıkla hareket ettirebilmeniz ve bu şekilde daha az sallanabilir hale gelip sabit bir şekilde kalmasına örnek verilebilir. Kaliteli ve göz yormayacak düzeniyle karşınıza çıkan masa monitör stantları , kullanıcı isteklerine göre şekillenmekte ve fiyat aralığı modellere ve markalara göre çeşitlilik göstermektedir. Şimdi siz de istediğiniz tasarıma, ağırlığa ve monitör boyutunuza göre monitör kolu ve stantlarına bakıp sepetinize ekleyebilir, sonrasında daha rahat bir düzenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 Monitör Stantlarının Birbirinden Farklı Çeşitleri

Monitör Stantlarının Birbirinden Farklı Çeşitleri

Farklı monitörlere göre tasarlandıklarından monitör standı çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bunların başında bu aksesuarların kaç tane monitör taşımasını istediğinizdir. Tekli ya da ikili şekilde satılan monitör kolu ve standları, ihtiyacınıza göre farklı çeşitler sunmaktadır. Tekli monitör standı almak istediğinizde daha hafif ve daha az yer kaplayan modellerle karşılaşırsınız. Çift monitör standı ya da çoklu monitör standı almak istediğinizde ise daha ergonomik modellerle karşılaşırsınız, aynı zamanda bu aksesuar iki monitöre sahip olanlara daha rahat bir sistem sunmaktadır. Aynı zamanda ekran boyutlarına ve tutucu boyutlarına göre farklı çeşit imkânlarına sahip olan monitör kolu ve standı çeşitleri de farklılık göstermektedir. Farklı ekranlara göre ayarlanan monitör standı modelleri , ekran boyutuna bağlı olarak ağırlık olarak da değişmektedir. Aynı zamanda bu tutucuların renkleri model ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ahşap renginden siyaha ya da beyaz gibi seveceğiniz bir tasarım sunmaktadır. Monitöre markalara göre farklı şekillerde monte edilme imkânı da sunmaktadır. Masaya ya da sıraya monte edebilir ya da masa kenarına yerleştirebilirsiniz. Her monitör kolu ya da stantları aynı şekilde açı değiştirmeyebilir ya da aynı şekilde hareket etmeyebilir, sayfamızdan araştırabilir ve size en uygun gelecek ayarları yapabilen aksesuarı bulabilirsiniz. Ek olarak monitör kolu ya da monitör standını isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Monitör kolu geniş yer imkânı sunar, kolay monte edilirken, monitör standı ise monte edilmeye gerek duymaz ve masada altına bir şeyler koyabileceğiniz yer imkânı sunmaktadır. Son olarak ürünlerin kalitesi ve tasarımları da modellerine ve markalarına göre değişmektedir. Özel tasarım olarak düzenlenen monitör stantlarıyla beraber, herkes için uygunluk taşıyan modeller de ön plana çıkmaktadır. Modellerinin bir ortak özelliği ise hepsini istediğiniz şekle göre çevirebilmek ve oturma pozisyonunuza göre değiştirme imkânını sunmaktır. Ancak oyun gibi sürekli kullanacağınız daha profesyonel bir stant arıyorsanız sayfamızda ona göre bir arama yapabilirsiniz. Bir bilgisayar kullanıcısıysanız ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelen monitör standı çeşitlerini merak ediyorsanız, sayfamıza göz atabilir, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun modeli ve markayı seçebilirsiniz.

 Monitör Stant Fırsatları ve Farklılıkları

Monitör Stant Fırsatları ve Farklılıkları

Monitörler sürekli kullanmak zorunda olduğumuz, gereğinden fazla kullanıldığında ise çeşitli sorunlara yol açabilecek ya da yol açmaya neden olacak ürünlerdir. Monitör tutucular sayesinde ise bu sorun çok daha aza inmiş durumda olmaktadır. Ekran yerinizi istediğiniz gibi taşıma imkânı sunan bu ürün daha çok pek fırsat sağlamaktadır. Bu aksesuarla beraber ekranınızı yükseltebilir, istediğiniz yöne ve açıya çevirebilirsiniz hatta bazı modeller size istediğiniz gibi hareket ettirme imkânı sunmaktadır. Oturma pozisyonuna göre, masanıza göre hatta istediğiniz renklere göre çeşitlilik gösterirler ve bu sayede size uygun olan en iyi seçeneği ön plana çıkarırlar. Monitör kolları ve stantları tarafından bilgisayar başında çalışanlar için ergonomik bir tasarım olarak hazırlanılmış ve çeşitli bütçeye, modele ya da markaya göre her kesime ulaşma imkânı sunmuştur. Farklı malzemelerden de yapılan bu aksesuarlar modern ve konforlu tasarımlarıyla herkese hitap etmektedir. Organize etmesi ve düzenlemesi oldukça pratik olan stantlar ve kollar oyun oynamak, tasarım yapmak, öğretmenlik yapmak, uzaktan bir şeyler izlemek ya da iki üç farklı insanın aynı yerlerde izleme imkânı sunması gibi farklı noktalarda size avantaj sağlamakta ve tek ekrana bakmak zorunda olmaktan sizi kurtarmaktadır. Ayrıca monitör standı fiyatları ise ürünün kalitesine, modeline, markasına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Satın almak için çift monitör standı başta daha avantajlı bir konumda gibi dursa da her ürünün kendine ait avantajları bulunmaktadır. Bu giderek popülerleşen ürüne siz de bir göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun olan monitör standı ya da monitör kolu tercihinize sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

FLEXYARM (21)
Digitus (32)
ASSMANN (2)
Casper (1)
Everest (1)
KANEX (1)
(1071)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Monitör Aksesuar Çeşitleri

(639)
(309)
(52)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kablo Uzunluğu

(26)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(85)
ve üzeri (112)
ve üzeri (117)
ve üzeri (119)
ve üzeri (120)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL