Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

USB Aksesuarları

için 4,168 sonuç bulundu.

USB Aksesuarları

1996’dan beri hayatımızda olan USB kavramı ve tabii ki onunla birlikte USB aksesuarları ve USB kabloları, bilgisayarımızı çeşitli çevresel aygıtlarla kolayca bağlamamızı sağlayarak onunla yapabileceklerimizi kayda değer ölçüde artırır. USB aksesuarları, başka bir deyişle USB giriş çıkışı olan yedek parçalar günlük hayatımızın içinde her an elimizin altında.

USB Nedir?

USB Nedir?

USB’nin açılımı “Universal Serial Bus”, yani “Evrensel Seri Veriyolu”dur. Bilgisayarın çevresel ve diğer aygıtlarla iletişim kurmasını sağlayan tak-çalıştır arayüzüdür. USB ile bağlanan cihazlar çok geniş bir yelpazeyi kaplar; klavye ve mouse’tan müzik çalarlar ve flash disklere kadar birçok cihazda USB bağlantısı bulunur. Bağlantının bulunmadığı yerlerde bir adaptör ve çevirici ile bağlantı kolayca sağlanabilir. USB bağlantıları dişi ve erkek olarak ayrılır. Erkek bağlantı kablo ucunda veya flash diskte bulunur ve fiş olarak adlandırılır. Dişi bağlantı ise cihazda, bilgisayarda veya uzatma kablosunda bulunur ve genelde yuva olarak adlandırılır. USB versiyonları USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 ve USB 1.1’dir. Günümüzde USB 2.0 (Yüksek Hızlı USB) sıklıkla kullanılırken USB 3.0 (Süper Hızlı USB) onu neredeyse geçmek üzeredir.

USB Aksesuarları Nelerdir?

USB Aksesuarları Nelerdir?

USB aksesuarları, USB girişleri olan cihazlarınızda kullanabileceğiniz pratik ve yararlı aksesuarlardır. Bunlar arasında en yaygın olanları USB kablo çeşitleridir. Bu kablolar farklı amaçlarla üretilir. Örneğin, bilgisayarınızla yazıcınızı bağlar veya cihazlarınızı kullanma mesafenizi artırmak için uzatma kablosu görevi yapar. USB bellek veya flash diskler de en az kablolar kadar karşımıza çıkan bir aksesuardır. Bunlar küçük, taşınabilir disklerdir ve bilgisayarınız dışında size ekstra saklama alanı sunar. USB çoğaltıcı ve USB çoklayıcı, bir dağıtım kutusu olarak görev yapar ve birden fazla USB cihazınızı yüksek hızlarla bağlar. USB ile sıklıkla kullanılan bir başka aksesuar da sıcak havalarda dostunuz olan USB vantilatör, başka bir deyişle USB fan. Model açısından epey çeşitli olan bu ürünleri masaüstünde dekoratif amaçlarla da kullanabilirsiniz. Bunlar dışında USB ses kart, USB okuyucu ve USB mikrofon gibi daha birçok USB aksesuarı mevcut.

USB Aksesuar Fiyatları Ne Kadar?

USB Aksesuar Fiyatları Ne Kadar?

USB aksesuar fiyatları için tek bir fiyattan değil bir fiyat yelpazesinden bahsedebiliriz çünkü ürün çeşitliliği çok fazla. Ama genel olarak flash disk, kablo veya fan gibi aksesuarlara büyük bir bütçe ayırmanız gerekmez. Avec, Everest, Neutrik, Profigold, Unitek, Valueline, Bandridge, HQ, Aukey, Panther ve diğer markaların çeşitli USB aksesuarlarını web sitemizden bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Diğer bilgisayar aksesuarları ve yedek parçaları için burayı ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alf (2)
Aukey (5)
Avec (2)
BayCHIP (1)
Codegen (3)
(1831)
Everest (34)
Hadron (240)
König (1)
Longline (1)
Mcstorey (17)
Neutrik (2)
Profigold (4)
QPORT (5)
REDROCK (2)
Star-fan (1)
Unitek (9)
VALUELINE (3)
Woxcon (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(295)
ve üzeri (468)
ve üzeri (528)
ve üzeri (542)
ve üzeri (571)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL