Filtreleri Temizle
Marka
Classone

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

HP
Plm
Yy
Bba
Npo
NPO
Ox
Eye
Lss
CM
Jms
SKV
Msi
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Çanta Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Classone Çanta & Kılıf

için 256 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Classone Çanta & Kılıf

İş dünyası içerisinde sürekli bir şekilde internet ve bilgisayar uygulamaları ile çalışan kişilerin genellikle ilk tercihlerinden birisi laptop kullanımı olmaktadır. Laptop, notebook veya tablet bilgisayar gibi cihazlar genellikle elde kullanılan ve insanların sürekli yanında taşıması gereken cihazlardır. Bu nedenle bu cihazları taşırken de bir çanta veya kılıf kullanımı cihazın hasar görmesini engelleyecektir. Bu kapsamda ihtiyaçları karşılayacak şekilde güvenli kullanım için Classone çanta gibi ürünler tercih edilebilir.

Classone Kılıf İle Güvenli Kullanım

Classone Kılıf İle Güvenli Kullanım

Tablet ve bilgisayar gibi kullanımlarınızı karşılamak için özellikle çok yüksek konfigürasyonlara ihtiyacınız bulunuyorsa, yine çok iyi markalar üzerinden yüksek fiyatlı cihazlar temin edebilirsiniz. Bilhassa günümüzde sıklıkla sunulan ultra ince özelliklere sahip cihazlar çok daha kaliteli kullanımlar oluşturabilmektedir. Farklı markalar tarafından üretilmiş bu cihazları temin ettiğinizde de cihazların hasar görmesini engellemeniz gerekir. Çünkü ekran kırılması, çizilme, çatlama veya bilgisayar kasasının arızalanması gibi durumlar oluşabilir. Bu durumda örnek olarak Classone laptop çantası gibi bir ürün kullanmanın sayesinde daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Hatta bu çantayı klasik olarak omuz askılı şekilde temin etmek yerine sırt çantası olarak da kullanma fırsatınız bulunmaktadır. Çünkü Classone markası tarafından sağlanan ürünler arasında Classone laptop sırt çantası gibi seçenekler bulunmaktadır. Laptop taşımak için ayrı bir cep bölümü bulunan bu çantalarda aynı zamanda cüzdan, telefon, batarya, şarj aleti veya ajanda gibi birçok farklı eşyayı da bir arada taşıyabilirsiniz. Bu konuda Classone çanta kullananlar tarafından yapılan yorumları incelediğinizde, çantaların ne kadar pratik ve güvenli bir kullanım oluşturduğunu görebilirsiniz.

Classone Çanta Ürünlerinde Modern Tasarım

Classone Çanta Ürünlerinde Modern Tasarım

Özellikle Classone markası tarafından en çok önem verilen noktalar arasında tasarımlarda modern çizgilerin elde edilmesi ve farklılık oluşturması bulunmaktadır. Bu nedenle marka Classone sırt çantası gibi ürünlerde hem bilgisayar taşıma hem tablet bilgisayar taşıma hem de gündelik kullanım için özel tasarımlar oluşturmaktadır. Bu tip ürünler taşıma kapasitesi, dış görünüşü, kullanılan malzeme kalitesi ve boyutları ile hem gençler hem de yetişkinler için uygun bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle bilgisayarınızı güvenli ve rahat bir şekilde taşımak için seçtiğiniz Classone notebook çantası aynı zamanda gündelik hayatta bir spor çanta olarak da kullanılabilir. Renk tercihleri açısından da birçok farklı nokta göz önünde bulundurularak kırmızı, siyah, gri, kahverengi gibi birçok farklı ürün rengi ile model seçimleri yapılabilir. Bu konuda Classone çanta yorum incelemeleri yapıldığında da ürünlerin kullanım özellikleri ve tasarımları hakkında daha fazla bilgi elde edilebilir. Zira bu çantalarda klasik olarak bilinen postacı çanta şeklinde modeller, bilgisayar kılıfı şeklinde kullanılabilecek modeller veya el çantası şeklinde kullanılabilecek modeller gibi tasarımlar da yer almaktadır.

Classone Kılıf İle Hediyelik Ürünler

Classone Kılıf İle Hediyelik Ürünler

Aslında çoğu zaman kullanıcılar tarafından gündelik hayatta bilgisayarın muhafaza edilmesi ve düzenli bir kullanım elde edilmesi için tercih edilen Classone bilgisayar çantası gibi ürünler farklı bir noktada hediyelik olarak da tercih edilebilir. Örneğin, sevdiğiniz bir arkadaşınıza, çocuklarınıza ve ailenize bilgisayar hediye etmek istediğinizde, bu bilgisayarın güvenli bir şekilde kullanılması için yanında bir çanta hediyesi de tercih edebilirsiniz. Bu konuda da temin ettiğiniz bilgisayarın kaç inç gibi bir boyuta sahip olduğunu göz önünde bulundurduktan sonra bu bilgisayara uyumlu şekilde sırt çantası veya omuz çantası şeklindeki bir çantayı tercih edebilirsiniz. Eğer daha küçük boyutlu bir tablet bilgisayar veya minibook olarak adlandırılan bir laptop tercih ediyorsanız, bu ürün içinde Classone kılıf gibi bir hediyelik ürün tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Marka tarafından sağlanan ürünler bu denli geniş bir çeşitlilik oluşturduğu için tercih ettiğiniz her ürünün özelliklerine ve boyutuna göre Classone çanta fiyat rakamları da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz ürünün temel özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda, rahatlıkla ürün seçim yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.