Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Biberon

için 7,694 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Biberon

Biberonlar bebeklerin gelişiminde olmazsa olmazların arasında yer alan eşyalardan biridir. Temel olarak anne sütünün ardından sıvıları daha rahat alabilmeleri için bebeklerin hayatına giren biberonlar, onlar belirli bir yaşa gelinceye dek besinlerinde eşlik ediyorlar. Süt, su ve benzeri sıvıların alımında kolaylık sağlayan biberonlar anne ve anne adaylarının favorileri arasında yerini koruyorlar. Bebek biberon modelleri bu işlevinin yanı sıra tutma, kavrama gibi kazanımlarda da rol oynayarak ufak yaşlarda bazı becerileri edinmelerinde etkin rol oynuyorlar. Farklılaşan günlük yaşam ve ihtiyaçlar doğrultusunda kendini yenileyen biberonlar fonksiyonel özellikleriyle kullanım kolaylığı sunuyorlar. Buna ek olarak güven veren hijyen faktörü ile içinizi rahat ettirecek biberonlar, bebeğinizin sağlığı açısından etkin rol oynuyorlar. Anne & Bebek için rahatlık sunan bu eşyalar evlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyorlar. Bebek biberon çeşitleri temel işlevlerinin yanında bebeğinizin konforunu da direkt olarak etkiliyorlar. Siz de içiniz rahat bir şekilde güvenebileceğiniz, fonksiyonel açıdan kolaylık sunan biberonlarla bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz. Damak yapısı, ağız büyüklüğü, yaşı ve benzeri faktörleri göz önünde bulundurarak biberon tercihinizi yapabilirsiniz. Güvenebileceğiniz biberon modelleri ile bebeğinizin konforunu üst seviyeye taşırken onun verdiği huzuru her anınızda hissedebilirsiniz. Bebeklerin büyüme yolculuğunda her an gerekli biberonlar yaş ve çeşitli kategorilerde birbirinden ayrılıyorlar. Bebeğinizin konforunu sağlayacak biberon modelleri için sadece birkaç tık ile ürün siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Biberon ile Mutlu Bebekler

Biberon ile Mutlu Bebekler

Anne ve anne adaylarının gözde ürünleri arasında yer alan biberonlar onların işlerini kolaylaştırıyorlar. Özellikle anne sütünün yetersiz gelmesi, ek gıdalara ihtiyaç duyulması veya bebeğinizden ayrı kalmak durumunda olduğunuz anlarda biberonlar bir numaralı yardımcınız olarak hayatınıza dahil oluyorlar. Bebek ihtiyaçları arasında yer alan bu eşyalar çocuğunuzu emzirecek vakit veya uygun ortam olmadığı durumlarda da kolaylık sağlıyorlar. Alabileceğiniz bir biberon ile aktivitelerinizde sınır tanımayın! Bebeğiniz acıktığı anda onu rahatça besleyebileceğiniz biberonlar kullanışlı bir ürün olarak annelerin tercihi oluyorlar. Özellikle sosyal ve gezmeyi seven anneler her daim bebeklerini besleyecek koşulları oluşturamayabilirler. Buna çözüm olarak geliştirilen bebek biberon modelleri size her aşamada kolaylık sağlıyor. Zengin konsepte sahip bebek biberonları farklı malzemelerle sizlere pek çok seçenek hakkı sunuyorlar. Her bir model kendi bünyesinde özgünlüğünü yansıtarak ihtiyaçlarınıza hitap ediyorlar. İnovatif değerli ürün kategorisinde yer alan biberonlar her adımda bebeğinizin konforunu sağlıyorlar. Buna yönelik gelişim gösteren ürünler, annelerin işlerini kolaylaştırırken bebeklerin taze besinlerle beslenmesine olanak tanıyorlar. Modeline göre değişen ürün çeşitliliği ile geniş bir yelpaze sunan biberonlar, ısıyı muhafaza eden modelleriyle rahat ettiriyorlar. Termos tarzı modeller uzun süre ısıyı sabit tutarak ılık tüketilen besinlerde kolaylık sağlıyorlar. Bulunduğunuz şartlar ne olursa olsun siz de tercih edebileceğiniz termos tipi biberonlar ile bebeğinizin konforunu üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Direkt olarak içime hazır bu modeller sıvıların sıcaklığını sabit ayarda tutacaktır. Sıcak, soğuk veya ılık besinlere karşı oldukça hassas olan bebeğinizi güven içerisinde besleyebilirsiniz. Şartlardan bağımsız olarak her an kullanıma uygun biberon modelleri ısıtma gibi işlemleri elimine ederek zaman tasarrufu sağlıyorlar. Besin sıcaklığı için termos tipi biberonlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Bebeğinizi doyuran biberonlar ile içiniz rahat edebilir! Annelerin tercihi biberonlar ile bebeklerin yüzü hep gülecek! Bebeğinizin konforundan ödün vermek istemiyorsanız her daim onu rahat ettirecek biberon modelleriyle onu mutlu edebilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidi içerisinden bebeğinize uygun biberon sadece parmaklarınızın ucunda! Siz de ihtiyacınız olan biberonu şu an ürünlerimiz arasında bulabilir ve beğendiğiniz model siparişini hızlıca verebilirsiniz.

Sağlıklı Bebekler Huzurlu Ebeveynler

Sağlıklı Bebekler Huzurlu Ebeveynler

Anneler ve babalar için en önemli olaylardan biri de bebeklerinin huzurudur. Beslenme bu alanda dikkat edilen aktivitelerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bebeğinizin sağlıklı ve yeterli gıdalarla beslenebilmesi onun gelişimi üzerinde direkt olarak etki yapacaktır. Bunun için öncelikli olarak anne sütü ve diğer sıvılar uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu besinler kadar besinlerin nasıl alındığı da önem arz etmektedir. Sıvı gıdaların alınma sürecinde tercih edebileceğiniz biberonlar ile bebeğinizi kolay bir şekilde besleyebilirsiniz. Özellikle sürekli olarak kucağınızda taşıma durumuna karşı biberonlar sizi rahat ettirecektir. Alabileceğiniz bir biberon ile bebeğinizi oturduğunuz yerden beslemenin keyfini yaşayın! Sağlıklı konsepte sahip bu eşyaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek ürün olarak bulabilir veya bebek biberon seti gibi birkaç biberonu bir arada içeren modellere de göz atabilirsiniz. Hijyen açısından güvenebileceğiniz bebek biberon cam modelleri, camın verdiği sağlığı her yudumda hissettiriyor. Camdan su içmenin keyfine varabileceğiniz biberon modelleri için siz de biberon tercihinizi cam ürünlerinden yapabilirsiniz. Cam içeriği ve kalitesi itibariyla içinizi rahat ettiren malzemeye sahiptir. Su içtiğiniz bardak, yemek yediğiniz tabak gibi yemeyle ilgili eşyalarda tercih edilen cam malzeme artık biberonlarda da sizinle! Hem sıcak hem de ılık gıdalar için uygun malzeme yapısı, kolay yıkanabilme özelliği ile cam rahatlığını hissettiriyorlar. Tüketim esnasında da cam konforunu bebeğinize yaşatan modeller aynı zamanda sağlık açısından da destekleyiciler! Bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişimi için tercih edebileceğiniz cam biberonlar işlevi kadar pürüzsüz dokusuyla da dikkat çekiyorlar. Biberon tercihinizi cam ve benzeri ürünlerden seçerek her anınızda onun konforunu sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için uygun biberonu arıyor veya henüz karar vermediyseniz ürün modellerine göz atabilirsiniz. Bebek beslemesinde yardımcı işlevi görerek bebeğinizi daha sağlıklı bir şekilde beslemenize olanak tanıyan biberonlar temel işlevinin dışına çıkarak sizlere hizmet veriyorlar. Her daim konforu yaşatacak biberon modelleri kullanım rahatlığı sunuyorlar! Bu kategoride ihtiyacınıza hitap eden ürün çeşitleri için acele edin! Her yudumda sağlıklı gıdanın keyfine doyasıya varabileceğiniz modeller ile siz de bebeğinize güvenli bir gelecek sağlayın!

Bebek Biberon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Biberon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek biberonları çeşit açısından pek çok farklı özellikleriyle sizleri buluşturuyorlar. Düz modellerinin yanı sıra boğumlu ve bebeklerin daha kolay tutmaları için dizayn edilen modeller tek veya çift kulplu olarak bulabileceğiniz çeşitlerini de sunuyorlar. Hem sizin hem de bebeğinizin kolayca tutabileceği biberon modelleri farklı yaş gruplarına hitap ediyorlar. Bu alanda görebileceğiniz yeni doğan bebek biberon setleri rengarenk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyorlar. Yeni doğan setleri bebeğinizin ağzını yormadan kolayca tutabileceği bir yapısıyla kolaylık sağlıyor. Yaşı itibariyla ağzına uyum sağlayan biberon ile emme esnasında onu rahat ettirecektir. Biberon seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Biberonlar temel olarak aynı ihtiyaca yönelik olarak hizmet etse de kalite açısından farklılık gösterebilirler. Kalitesine güvenebileceğiniz biberon hem sizi hem de bebeğinizi rahat ettirecektir. Kalitesini yansıtmayan bir biberon ise aldığı besinin değerini düşürürken aynı zamanda kolik adı verilen gaz sıkışmalarına da sebep olabilmektedir. Özellikle bebeklerde büyük bir problem olan koliklerde biberon seçimi önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra malzemesine göre değişkenlik gösteren bazı plastik biberonlar ılık veya sıcak sıvılarda besinle birlikte plastik tadını yutmasına neden olabilmektedir. Bu ve benzeri problemleri elimine etmek için siz de biberon seçiminizi kaliteli ürünlerden yaparak bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Özellikle ufak olmaları sebebiyle yeni doğan bebeklerde sıkça görülebilen problemlere çözüm olarak onlara uygun yeni doğan bebek biberon modellerine göz atabilirsiniz. Biberon seçiminizde kalitesini yansıtan bebek biberon seti fiyatları modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Diğer grup yaşlarda bebek biberon fiyatları ve ürünler hakkında bilgi almak için modellere göz atabilirsiniz. Fiyat performans ilişkisinde yüzünüzü güldürecek bebek biberonları ile evde, yolculukta kısacası her anınızda rahat edin! Uçak, otobüs gibi toplu alanlarda dahi bebeğinizin huzurunu sağlayacak biberon modelleri ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Yumuşak silikon yapısı ile ağzını yormayacak yapıya sahip biberonlar ona rahat bir şekilde su içme alışkanlığı kazandıracaktır. Farklı yaş gruplarına uygun olarak bulabileceğiniz biberon modelleri, kategori bazında farklılık göstermektedir. Natural yapısıyla ekstra kolaylık sağlayan biberon modelleri için geç kalmayın!

Biberonlar ile Bebeğinizin Su İhtiyacını Karşılayabilirsiniz

Biberonlar ile Bebeğinizin Su İhtiyacını Karşılayabilirsiniz

Biberonlar işlevlerinin yanında yaratıcı tasarımlarıyla da eğlenceli bir görünüme sahipler. Bebeklerin ilgisini çekecek karakterleriyle onlara su içmeyi sevdiren biberonlar tüm canlılığıyla rengarenk dünyasını sizlerle buluşturuyorlar. Temel olarak kız ve erkek bebek biberon kategorisi olarak ayrılan biberon modellerinin yanı sıra unisex modellerini de bulabilirsiniz. Beyaz, siyah, turuncu ve daha pek çok farklı seçeneğiyle biberonunuzu istediğiniz tarzda seçebilirsiniz. Biberonlara ek olarak su için özel olarak tasarlanan bebek biberon suluk modelleri ile bebeğinizin su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kenarında bulunan çizgi ölçek yardımıyla bebeğinizin gün içerisinde ihtiyacı olan miktarı belirleyebilir ve bu doğrultuda günlük alması gereken suyu suluk yardımıyla verebilirsiniz. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz suluk modelleri bebeğinize tutma alışkanlığını ufak yaşlardan itibaren kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Tutma yerleri açık veya kapalı olarak da bulabileceğiniz suluk modelleri kolayca kavranabilir. Alıştırma, bardak tipi ve daha pek çok seçeneği sizlerle buluşturan bebek biberon ve sulukları her yudumda biberon rahatlığını hissettirecektir. Farklı yaş gruplarına hitap eden suluklar gezerken de su içebilmelerine olanak tanıyor! Ağızlıklı yapısı ile boğazına fazla su kaçmasını engelleyen suluk modelleri güven veriyor. Ağız kısmı silikon olan suluklar daha ufak bebekler için yumuşak yapısıyla rahat içim sağlarken, daha sert yapıdaki modeller dişleri olan bebeklere su içme alışkanlığının kazanmasında etkin rol oynuyorlar. Üst kısımda bulunan kapak yardımıyla çantada taşırken dökülme gibi olaylara karşı önlem alabilir aynı zamanda dış ortamlarda bulunan tozlara karşı da etkin koruma sağlayabilirsiniz. Suluk, biberon gibi eşyalarda biberon ölçüleri de önemli bir kriter olarak görülmektedir. Tercih ettiğiniz biberon boyutunun bebeğinizin ağız yapısına uyumlu olması onun konforu için önemlidir. Yaş ve benzeri faktörleri göz önünde bulundurarak biberon ölçülerinizi belirleyebilirsiniz. Bebeklerle birlikte büyüyen biberonlar ağız yapısına uyum sağlayarak besinleri alma sırasında kolaylık sağlayacaktır. Yaşına göre uygun olmayan ölçülere sahip biberonlar onu daha çok yorarak ihtiyacı olan besini almasında zorluk çıkarabilir. Biberon ölçüleriyle birlikte belirlenen sıvı akış hızı da onun gelişimine uygun olarak değişkenlik göstermektedir. Bebeğinize uygun biberon ölçüsü ile her zaman rahat edin.

Doğru Tip Biberonlar ile Bebeğinizin Konforunu Sağlayabilirsiniz

Doğru Tip Biberonlar ile Bebeğinizin Konforunu Sağlayabilirsiniz

Biberonlar sadece besin alımı alanında değil daha pek çok yerde fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Bunlardan biri olarak güven veren bir biberon bebeğinizde oluşabilecek sindirim problemlerine karşı çözüm üretecek veya bu etkileri daha aza indirgeyecektir. Yeme veya içme esnasında meydana gelen hava yutma gibi olaylar koliklerin başlıca nedenleri arasında yer almaktadır. Bebeklerde meydana gelen ağrılı gaz problemleri ile çocuğunuzun keyfi kaçmasın! Uzun süre memnuniyetinize odaklanan biberon modelleri sayesinde koliklere çözüm bulabilir ve bebeğinizin rahatlamasının verdiği huzuru her anınızda hissedebilirsiniz. 1 yaş biberon ve farklı yaş grupları için de aradığınız biberonu ürün modelleri arasında bulabilirsiniz. Orta akış gücü ile bebeğiniz yemek yerken sıkılmayacak ve alması gereken besinleri severek tüketecektir. Dış yüzeyde görebileceğiniz envaiçeşit karakterlerle onlara su gibi sıvı besinleri tüketmeyi sevdirirken aynı zamanda hayal güçlerini de besleyecektir. 215, 260, 300 ml ve daha pek çok boyut seçeneğine sahip biberonlar arasından istediğiniz boyda biberonunuzu temin edebilirsiniz. Bebek biberon takımı ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulundurma açısından kolaylık sağlıyorlar. Farklı boylarda biberonlar ile su, süt ve benzeri gıdaların alımını kolayca kontrol edebilirsiniz. Malzeme açısından zengin bir konsept sunan biberon modelleri her bir modelde farklı bir fayda sunmaktadır. Cam biberonlar temizlik açısından daha kolay bir şekilde temizlenme özelliği ile ön plana çıkarken, plastik biberonlar hafif yapısı sayesinde yormayacaktır. Biberon gövdesi kadar önem taşıyan bebek biberon emzik seti ile doğal emzirme hissi yaşatacaktır. Vücutlarının hassas yapısı sebebiyle bebek biberon seçimi anne ve anne adaylarının soruları arasında yer alıyor. Çünkü minik ağzına uyum sağlayamayan biberonlar onu rahatsız edecektir. Bu açıdan geliştirilen yumuşak başlıklı emzikler her yudumda doğallığın getirdiği konforu hissettiriyor. Biberon seti modelleri arasında görebileceğiniz direkt olarak ağız kısmına denk gelen emzik bölümü beslenmenin yapıldığı yer olarak önem arz ediyor. Sahip olduğu doku, temizlenme kolaylığı, dayanıklılık durumu gibi etmenler biberon, emzik ve suluklardan alacağınız verimi arttıracaktır. Siz de ürün modellerine göz atarak uygun biberonunuza sadece birkaç tıkla sahip olabilirsiniz.

Biberon Temizliği

Biberon Temizliği

Biberon gibi eşyaların seçimi kadar temizliği de önemli bir konu olarak anne adaylarının karşısına çıkıyor. Çünkü hassas vücutları ve henüz tam olarak gelişmemiş bağışıklık sistemleri ile bebekler bu konuda daha fazla dikkat istiyorlar. Özellikle elini her yere atan bir bebeğiniz varsa bakterilerin bol olarak geçebildiği el, ağız ve ağzına götürdüğü eşyaların dezenfeksiyonu onun sağlığı açısından önem arz etmektedir. Bu sebeple direkt olarak ağzına temas eden biberon gibi materyallerin iyi bir şekilde temizlenmiş olması bağışıklık sisteminin sağlığı için gereklidir. Biberonların yeteri kadar temizlenmemiş veya temizlenememiş olması ishal, kusma ve ağız içi yaralara neden olabilmektedir. Bebek biberon temizliği esnasında dikkat etmeniz gereken noktalardan ilki malzeme yapısıdır. Çünkü her bir malzeme itibariyla farklı temizleme yöntemlerine sahiptir. Biberonlarınızın bebeğinizin sağlığına uygun olduğundan emin olmak içi yapılması gereken işlem ılık bir su içerisine emzik biberon temizleyici ile biberonların iç ve dış temizliğini yapmaktır. Emzik temizleyici içerisinde bir süre beklettiğiniz biberon ve emzikler kir ve bakterilerden temizlenecektir. Bir fırça yardımıyla biberonların içi ve elinizin ulaşamayacağı noktaların temizliğini yapabilirsiniz. Su ile durulanan biberonların bu işlem ile ön temizliği tamamlanmış olacaktır. Biberonlarınızın derin bir şekilde temizliğini sağlamak için bebek biberon sterilizatörü kullanımı gereklidir. Sterilizasyonu düzenli olarak yapılan biberonlar bebeğiniz için herhangi bir tehdit oluşturmayarak onun güvenliğini sağlayacaktır. Kolayca temizlenen bebek biberon ve emzik modelleri ile biberonlarınızı etkin ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Bebeğinizin beslenmesiyle orantılı olarak temizliği yapılan biberonlar gün içerisinde oldukça vakit alan zahmetli bir iştir. Bebeğinizin sağlığı için oldukça elzem olmakla birlikte ürün modelleri arasında bulabileceğiniz kolay temizlenebilen biberonlar vakit ve işten tasarruf etmenize olanak tanıyacaktır. Siz de tercih edebileceğiniz kolay temizlenebilir biberonlar ile temizlik işlerinizi minimal vakte düşürerek bebeğinizle kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bebek biberon emzik modelleri hakkında bilgi almak için sayfamıza göz atabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. En değerli varlığınız olan bebeklerinize daha sağlıklı bir ortam sunan biberon modelleriyle onlara daha kaliteli bir hayat verebilirsiniz. Biberon ve Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabiliriz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4Moms (165)
59S (1)
abentiny (1)
Adore (1)
AisaBaby (2)
Ameda (2)
Angel (52)
Aptamil (6)
Avent (184)
Babe (16)
Baboo (1)
Baby Me (1)
BABY TECH (8)
Baby Time (86)
Baby&me (4)
Baby&plus (4)
Babyjem (8)
babysoft (37)
Babytime (29)
BabyTime (5)
Bambino (185)
Bebak (1)
Bebedor (722)
Bebelac (5)
bebeneo (52)
Bebessi (1)
Beurer (2)
Bibaby (1)
Bibs (1)
Boon (1)
Chicco (897)
Comotomo (11)
Disney (5)
(1913)
Dr Brown (1)
Dr Browns (105)
Eda (8)
Eda Baby (1)
Friendly (1)
Herevin (4)
Hipp (2)
Japlo (6)
Kraft (3)
Lansinoh (146)
Listerine (1)
Mam (9)
Mamajoo (411)
Medela (23)
Milupa (1)
MirDesign (9)
Mycey (4)
Neavita (6)
Nexcare (7)
Nip (17)
Nuby (1)
Nuk (186)
Oioi (2)
Philips (36)
Pilsan (3)
Playgro (1)
Polygreen (5)
Sema Bebe (15)
Sevi Bebe (15)
Similac (6)
Star (3)
Suavinex (141)
SVAVA (1)
Titiz (1)
Tombik (24)
Tomy (1)
Vançin (1)
Vms (1)
Wee (259)
Wee Baby (1181)
Weewell (1)
Yoomi (1)
ZIESTHA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

0+ Ay (384)
0-6 ay (374)
0-12 Ay (123)
6-18 ay (119)
6+ Ay (84)
1+ Ay (35)
12+ Ay (14)
18+ Ay (7)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(248)
(202)
(169)
(157)
(93)
(86)
(80)
(53)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(477)
(196)
(39)
(37)
(25)
(14)
(13)
(12)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(385)
ve üzeri (499)
ve üzeri (532)
ve üzeri (542)
ve üzeri (562)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL