TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

için 2,262 sonuç bulundu.

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

Bebeklerde diş çıkarma hemen her bebek için zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte diş kaşıyıcı ve çıngıraklarla minik yavrunuza yardımcı olabilirsiniz. Bebeklerde dişler aslında anne karnındayken köklerini salmaya başlar. Doğumdan sonraki birkaç sene içinde ise dişler uzamaya ve yerlerine oturmaya başlar. Bu süreçte bebeklerde huzursuzluk, uyku sorunları, şişkin diş etleri, emme, diş etlerine dokunma, ağızda salyalanma gibi belirtiler görebilirsiniz. Bebeğinize diş çıkarma döneminde yardımcı olacak diş kaşıma ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Diş Kaşıyıcı

Diş Kaşıyıcı

Bebekler yaklaşık 6-7 ay civarındayken kesici dişlerini çıkarmaya başlarlar. Bebeklerde dişler çıkmadan önce diş etlerinde kaşıntı, kızarıklık, salyalama gibi belirtileri fark edersiniz. Bu belirtilerin yanı sıra bebeğinizin sık sık elini ağzına götürdüğüne de şahit olursunuz. Bu hareketin sebebi bebeğinizin kaşınan diş etini kaşıma ve kendini rahatlatma dürtüsünden kaynaklanmaktadır. Ancak bu pek de hijyenik bir yöntem değildir. Bu yüzden diş kaşıyıcılardan faydalanmak gereklidir. Bu dönemi kolaylaştırmak ve yavrunuzu sakinleştirmek için bebeklere diş kaşıyıcı kullanımı uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Diş kaşıyıcı ürünlerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Diş kaşıyıcı eldiven, diş kaşıyıcı emzik, çıngırak bu ürünlerden bazılarıdır. Ayrıca materyal olarak da ahşap diş kaşıyıcı, silikon diş kaşıyıcı, kauçuk diş kaşıyıcı, soğutuculu diş kaşıyıcı gibi pek çok farklı diş kaşıma ürünü bulunmaktadır.

Çıngıraklar

Çıngıraklar

Çıngıraklar bebeklerin diş çıkarma gibi oyalanmaya ihtiyaç duyduğu dönemlerde kurtarıcı oyuncaklardan biridir. Renkli, sevimli ve dikkat çekici görüntüleriyle bebeğinizin ilgisini üstünde toplamayı başaran çıngırak oyuncaklar aynı zamanda sallandıklarında ses çıkarma özelliğine de sahip bulunurlar. Çıngıraklar bebeklerin oyalanmasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlamanın yanı sıra; bebeğin dokunma, görme ve işitsel algısının gelişmesine de yardımcı olur. Bebeklerin kavraması için uygun olan çıngırakların tümü genellikle yumuşak dokuludur. Yenidoğandan itibaren kullanıma elverişli olan çıngıraklar farklı renk ve figürlerde tasarlanmaktadır. Çıngırakların aynı zamanda diş kaşıyıcı fonskiyonu olan modelleri de bulunmaktadır. Çıngıraklı diş kaşıyıcılar hem bebeğinizin oyalanmasını hem de dişlerini kaşımasını sağlar. Diş çıkarmanın verdiği sancıyı hafifleyen çıngıraklı diş kaşıyıcılar ayrıca bebeklerin hassas et dişlerinin rahatlatılmasına da yardımcı olur.

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak Markaları

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak Markaları

Kategorimizin geniş ürün yelpazesinde aradığınız diş kaşıyıcı ve çıngırağı kolayca bulabilirsiniz. Kategorimizde yer alan diş kaşıyıcı ve çıngırak markalarından bazıları; Baby Jem, Bebedor, Bondigo, Chicco, Dr Browns, Fisher Price, Prego, Wee, Tiny Love, Playgro, Sevi Bebe gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının bebeğinizin diş çıkarma sürecini daha kolay atlatmasına yardımcı olacak diş kaşıyıcı ve çıngırak ürünlerini görmek isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bebeklerde Diş Çıkarma başlıklı yazımızı okuyarak bu dönem ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ari (2)
Babies (4)
Baby Bus (1)
Baby Jem (37)
BABY TECH (1)
Baby Time (3)
Baby&me (2)
Baby&plus (2)
Babyjem (49)
babyjim (1)
babysoft (4)
Bambino (26)
Bbs Trend (1)
Bebecco (1)
Bebedor (116)
Bebekish (2)
bebeneo (11)
Biba (26)
Boba (18)
Bondigo (23)
Chicco (61)
Comotomo (20)
Dede (6)
Desitin (1)
(1046)
Dr Browns (7)
Furkan (1)
Infiniti (2)
infonotes (23)
Kanz (68)
Key kids (12)
KİDUGA (10)
KOSOVA (13)
LOCCO (4)
Mamajoo (13)
Mattel (5)
Milkway (2)
Mycey (1)
Nilakids (2)
Nip (1)
Nuk (7)
Oioi (102)
Palmera (1)
Philips (1)
Playgro (114)
Prego (2)
Rastar (1)
Rocs (4)
Sevi Bebe (2)
Skip-Hop (7)
Suavinex (1)
Tanny (3)
Vardem (10)
Wee (18)
Wee Baby (122)
Zeyland (1)
ZIESTHA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

0+ Ay (85)
0-12 Ay (62)
0-6 ay (38)
6+ Ay (34)
18+ Ay (29)
1+ Ay (13)
12+ Ay (6)
6-18 ay (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(95)
(57)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(54)
(36)
(32)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (152)
ve üzeri (163)
ve üzeri (166)
ve üzeri (171)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL