Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

Bebeklerin diş çıkarma döneminde damakları çok fazla kaşınır, bu nedenle eline geçen her şeyi ısırırlar ve damaklarını kaşımaya çalışırlar. Tabi ele geçen her şeyi ağıza sokmak hijyen açısından hiç uygun değildir. Bebeğinizin diş çıkarma döneminde, diş kaşıyıcı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Oldukça zor olan bu dönemde bebeğinize daha çok sevgi ve daha çok alaka göstermeniz gerekmekte. Bu dönemi kolaylaştırmak ve bebeğinizi sakinleştirmek için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Diş kaşıyıcı ürünler sayesinde bebeğinizin ağrısız bir şekilde diş çıkarma dönemini atlatmasına destek olabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu ürünlerin istediğiniz rengine kolayca sahip olabilirsiniz.

Nuk diş kaşıyıcı halkalar, bebeğinize pek çok açıdan destek olur. Bir adet yumuşak ve bir adet sert diş kaşıma halkasını bir arada bulundurduğu için bebeğiniz istediği sertlikteki diş kaşıyıcısıyla damaklarına ve diş etlerine masaj yapabilir. Soğutucu özelliği bulunduğu için ağrıyan yerlerin rahatlamasını sağlar. Ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizin ağzındaki tüm noktalara ulaşır. Üstelik salya üretimini arttırarak diş çürüklerini de önlemeye yardımcı olur. Isırmaya ve oynamaya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Tırtıklı ve renkli tasarımı ile çocukların ilgisini çekmektedir. Nuk diş kaşıyıcı halkaların bir de sulu versiyonu bulunmaktadır. Halkaların içinde bulunan su, buz dolabında kolayca soğutabilme imkanı sunmaktadır. Böylece soğuk dişlik, bebeğinizin diş etlerinin ferahlamasını sağlayacaktır. Kolay kavranabilir yapısı sayesinde bebeğinizin eline tam oturacak.

Chicco diş kaşıyıcı çeşitleri arasında farklı tasarımlara sahip olanları bulunmaktadır. Bunlar, görsel olarak bebeklerin ilgisini çekmek için rengarenk olarak tasarlanmaktadır. Chicco ağız kaşıma setini alarak bebeğinizin 2. aydan itibaren damaklarını güvenli bir şekilde kaşımasını sağlayabilirsiniz. 2. ayda çiğneme, 4. ayda ferahlatma ve 6. ayda uyarıcı etkilerine sahip olan bu ürünler ile bebeğinizin diş çıkarma evresini kolayca atlatabilirsiniz. Özellikle bebeklerin dikkatini dağıtmak ve oyalamak için çıngıraklı oyuncaklardan faydalanılır. Bebeklerin bu tür seslere ilgisi olduğu için birçok anne, ağlayan bebeğe ilk müdahaleyi çıngıraklı oyuncak ile yapmaktadır. Çıngıraklı oyuncakları bebek arabasına, pusete ya da ana kucağına asabilir, çocuğunuzun rahat rahat oynamasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok pelüş oyuncak çıngırak ile desteklenmektedir. Böylece bebeklerin işitme, görme ve dokunma kabiliyetini geliştirirler.

Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

için 2,958 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
Baby Jem (6)
(2)
Babyjem (119)
(3)
(3)
Bebedor (285)
Biba (7)
(1)
Bondigo (227)
(2)
CEEBEBEK (13)
(2)
(4)
Chicco (208)
(1)
Clementoni (14)
(839)
Dr Brown (16)
Dr Browns (21)
Dr.Browns (21)
Giraffe (12)
(4)
(1)
(1)
Mamajoo (13)
(3)
(2)
(1)
(4)
Neavita (17)
Ninniline (31)
(4)
Nuk (16)
Playgro (111)
Prego (45)
(2)
Sevi Bebe (15)
(4)
Spiffies (18)
Suavinex (21)
Svan (28)
Tanny (7)
Tiny Love (11)
(2)
(1)
Tomy (8)
(4)
(5)
Wee (65)
Wee baby (38)
Wee Baby (54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

0+ Ay (83)
0-6 ay (59)
0-12 Ay (35)
6+ Ay (20)
24+ Ay (11)
1+ Ay (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(20)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(148)
ve üzeri (200)
ve üzeri (218)
ve üzeri (223)
ve üzeri (230)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL