Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Su Sebili

için 43 sonuç bulundu.

Bosch Su Sebili

Teknoloji her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyor. Bu durum da her gün hayatımızı kolaylaştıracak yeni bir ürünü beraberinde getiriyor. Yazın buz gibi suya soğutma derdi olmadan direkt ulaşmak isteyenlerin kışınsa yapacakları bitki çayları ve diğer içecekler için kaynar suyu çabucak kullanmak isteyenlerin evlerinde yer verdikleri ürünlerden biri de su sebili oluyor. Alt kısmında bulunan dolap sayesinde minik bir buzdolabı görevi de gören su sebilleri evlerin yanı sıra ofis gibi yaşam alanlarında da sıklıkla kullanılıyor. Türkiye’de beyaz eşya ve küçük ev aletleri dendiğinde akla ilk olarak gelen marka Bosch, ürün gamındaki Bosch su sebili modelleriyle suyunu mevsimine göre ideal sıcaklıkta içmek isteyenlerin favori markalarından biri oluyor. Ürün gamındaki farklı genişlikteki modelleriyle, farklı renk seçenekleriyle ve farklı özelliğe sahip donanımlarıyla Bosch, her bütçeye ve arayışa uygun bir su sebili modeli içeriyor. Siz de eviniz ya da ofis gibi yaşam alanlarınız için suyun ideal sıcaklıkta tüketilmesi adına pratik bir çözüm arıyorsanız Bosch su sebil fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hatta seçeceğiniz modelin sahip olacağı özellikler kapsamında sizin için yedek buzdolabı görevi görecek bir buzdolabına sahip olabilir, bu dolabınızı da keyifle gıda ile doldurabilirsiniz. Bosch su pınarı olarak da adlandırılan bu sebiller size günlük hayatınızda çok büyük kolaylık sağlayacak!

 Bosch Su Sebilleri Özellikleriyle Hayatınızı Kolaylaştıracak

Bosch Su Sebilleri Özellikleriyle Hayatınızı Kolaylaştıracak

Her insanın günde, kilosunu 0,33 L ile çarparak elde ettiği miktar kadar su içmesi gerekiyor. Bu rakamda bireylerin yaklaşık olarak 2 L ve 4 L arasında su tüketmesinin sağlık açısından “şart” olduğunu bizlere gösteriyor. Su içmenin hayatımız açısından bu kadar önemli olması ve sağlıklı bir vücut için su tüketiminin vazgeçilmez olması gün içinde suya ulaşımın kolay olması gerekliliğini beraberinde getiriyor. Su sebilleri bu noktada teknolojinin önemli getirilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizin öncü beyaz eşya markalarından Bosch, ürün gamındaki başarılı su sebili modelleriyle sektörün bu alanda da öncüsü oluyor. Bosch marka su sebilleri incelendiğinde her bir modelde bardak koyma aparatının bulunduğu görülüyor. Böylelikle suyunuzu doldururken bardağı tutmanıza gerek kalmıyor ve bu kolaylık size sebiliniz sayesinde konforlu bir deneyim yaşama imkanı veriyor. Ürünlerde bulunan bardaklık kısmı sayesinde suyu doldururken eğilmeye gerek kalmayışı da sağlık açısından olumlu bir etmen olarak dikkat çekiyor. Bosch su pınarı modellerinde bulunan bir diğer ortak özelliğin ise cihazlarda taşınabilir su haznesinin bulunmasının olduğu görülüyor. Sebilden suyu doldururken istem dışı dökülmeler ya da taşmalar yaşanabiliyor. Bu da başka sebillerde suyun yere dökülmesine neden oluyor. Bosch sebillerde ise bulunan ızgaralı hazne sayesinde taşan su bu hazneye doluyor. Böylelikle dökülen suyu temizlemeye gerek kalmıyor. Ayrıca haznenin çıkarılıp takılabilir oluşu da büyük avantaj sağlıyor. Şöyle ki hazne çıkarılıp içindeki su döküldükten sonra dilerseniz elde yıkanabiliyor dilerseniz de bulaşık makinesine girebiliyor. Kısacası hazneye su kokmadan ya da bozulmadan kolaylıkla temizlenebiliyor. Bosch su sebili modelleri incelendiğinde markanın ürettiği cihazların suyu mevsimine göre saniyeler içerisinde ısıttığı ya da soğuttuğu görülüyor. Cihazların bu denli hızlı olması da artık her şeyin hızlı şekilde yaşandığı şehir hayatında oldukça kurtarıcı bir rol oynuyor. Kışın acil sıcak su ihtiyaçları için yazınsa bir bardak su ile serinlemenin keyfine kısa sürede varmak için Bosch su pınarı modellerinden birini seçmek oldukça mantıklı görünüyor.

 Her Yaşam Alanına Uygun Bir Bosch Su Sebili Var!

Her Yaşam Alanına Uygun Bir Bosch Su Sebili Var!

Yaşam alanlarının nasıl dekore edildiğinin günümüzde oldukça önemli olduğunu söylemek mümkün. Kusursuz ve modern bir dekorasyon içinse dikkat edilmesi gereken başlıca etmenlerin başında renk uyumu geliyor. Satın alınan su sebillerinin genel olarak mutfağa konulduğu düşünülürse sebil çeşitlerinin renginin mutfaktaki diğer eşyalarla uyumlu olması gerekiyor. Yaşam alanınızın mutfak kısmında antrasit renginden ya da daha açık renk gri tonlarından yararlandıysanız Bosch su sebili gri modelinden satın alarak mutfağınızın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Yaşam alanınızın dekorasyonunda kullandığınız renklere siyah renk uyum sağlıyorsa da endişelenmeyin. Çünkü Bosch’un ürün gamında yine size göre bir seçenek bulunuyor. Bosch su sebili siyah renk seçenekleri de kullanıcılarından tam puan alıyor. Dilerseniz üç musluklu ya da damacana saklama özelliği bulunan Bosch su sebili modellerinin siyah renkli olanlarından birini seçebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuzda beyaz rengin ferahlatıcılığından yararlandıysanız da Bosch’un ürün gamındaki su sebilleri size uyum sağlayacak. Çünkü Bosch su sebili modelleri arasında beyaz renkli modeller de bulunuyor. Beyaz renkli su sebili modelleri de tıpkı diğer renkteki modeller gibi çok şık bir görünüme sahip oluşları sayesinde beğeniliyor. Hangi renk Bosch su sebili modelini seçerseniz seçin hepsinin dış yüzeyi silinebilir olduğu için lekelenmiyor. Bu da satın aldığınız ürünü uzun süre boyunca ilk günkü gibi keyifle kullanmanızı sağlıyor. Bir ihtimal su sebilinizi mutfak yerine toplantı odası gibi başka bir alana koymanız da gerekebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda da Bosch’un gri, siyah ve beyaz seçeneklerinden odanıza en uygun olanını seçebilir ve dekorasyon yeteneğinizle göz kamaştırabilirsiniz. Siz de yaşam alanınız için bir su sebili alacaksanız ve bu su pınarı evinizin dekorasyonuyla da uyum içinde olsun istiyorsanız Bosch’un kataloglarına mutlaka göz atmalısınız. Hem eviniz ile uyum sağlayacak hem de size dilediğiniz sıcaklıktaki suyu sağlayacak bu müthiş ev eşyaları ile daha kaliteli bir hayatın keyfini sürmeniz mümkün!

 Bosch Su Sebili Detaylarıyla Göz Kamaştırıyor

Bosch Su Sebili Detaylarıyla Göz Kamaştırıyor

Yaşam alanı için su sebili almayı düşünen kişilerin bir kısmı damacananın üste takılmasını dekoratif açıdan sıkıntı olarak görmezken bir kısmı ise bu durumun sorun teşkil ettiğini düşünüyor. Damacananın kaba görüntüsünü gizlemek isteyen kişilerin imdadına Bosch su sebili alttan damacanalı modelleri yetişiyor. Üst kısımda damacana yuvası olmayan bu modellerde damacanayı alt kısımdaki Bosch su sebili damacana yuvasına yerleştirmek gerekiyor. Böylelikle damacana ile bağlantı alt taraftaki kapalı bölme aracılığıyla kuruluyor ve damacananın kaba görüntüsü yaşam alanının dekorasyonunu etkilemiyor. Ayrıca bu modelde ağır damacanayı sebilinize takmak için yukarı kaldırmanız gerekmiyor. Sağlanan bu kolaylık da olası bel incinmelerini önleyerek Bosch’un ürettiği cihazlarda sağlığı nasıl ön plana koyduğunu gözler önüne bir kez daha seriyor. Damacana yuvasının üst kısımda bulunduğu Bosch su sebili modellerinin ise alt kısmında işlevsel bir buzdolabı bulunuyor. Özellikle soda gibi içeceklerin dizilmesinin mantıklı olduğu bu buzdolapları aynı zamanda ofislerdeki çalışanların öğlen yemeklerini vs. muhafaza etmekte de önemli rol oynuyor. Bosch marka su sebili modellerinin detayları yalnızca bunlardan ibaret değil… Su sebillerinin üzerinde yer alan LED ekran da Bosch su sebillerinin sektörde neden önemli olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Cihazın çalışıp çalışmadığını gösteren bu gösterge sayesinde cihazınız size beklenmedik sürprizler yapmıyor ve çalışmasıyla ilgili bir problem olduğunda sizi çabucak bilgilendiriyor. Bosch su sebilleri sahip olduğu detaylarda çocukların herkes için öneminin farkında olduğunu da gözler önüne seriyor. Çocuklar için sıcak su kullanımını kilitleyen ayar sayesinde minikler kendi sularını kendileri temin etmenin keyfini yaşarken güvende de oluyor. Bu da Bosch su sebili modellerinin bir diğer artısı olarak dikkat çekiyor. Sıcak ve soğuk su ayarının yanı sıra bazı modellerde suyu oda sıcaklığında servis eden musluğunu bulunuşu da Bosch su sebili modellerinin neden tercih edildiğini kanıtlıyor. Son olarak Bosch su sebili temizlik konusunda da kullanıcılarına rahatlık sağlıyor. Çıkarılabilir su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kolayca temizleniyor. Sebilin dış yüzeyi ise yapıldığı malzeme sayesinde silinerek temizlenebiliyor ve leke tutmuyor. Bu da Bosch su sebilinin en çok sevilen özelliklerinden biri olarak ortaya çıkıyor.

 Bosch Su Sebili Fiyatları

Bosch Su Sebili Fiyatları

Türkiye’nin sıklıkla tercih edilen markası Bosch’un su sebili modelleri incelendiğinde birçok çeşit cihazın olduğu görülüyor. Bosch su sebili fiyatları da seçilecek cihazın özelliklerine göre değişiyor. Su sebili seçerken bakılması gereken özelliklerin başında öncelikli olarak sebilin tank hacminin ne kadar olduğu ve tankın yapıldığı maddenin ne olduğu geliyor. Paslanmaz çelik tanka sahip Bosch su sebillerini tercih etmek hijyen açısından daha mantıklı oluyor.Aynı zamanda daha konforlu bir hayat için damacananın ne kadar ses çıkardığına da dikkat edilmesi gerekiyor. Daha az ses çıkaran Bosch su sebili modelleri, daha yüksek ses çıkaran modellere göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Bosch arıtmalı su sebili modelleri de oldukça maliyetli oluyor. Fiyatı etkileyen bir diğer etmen de damacana yuvasının altta mı yoksa üstte mi olduğu olarak beliriyor. Gizli damacana özelliği olarak da bilinen damacananın altta bulunduğu su sebilleri dekorasyon açısından daha şık bulunduğu için nispeten daha yüksek fiyatlı oluyor. Sıcak ve soğuk suyun yanı sıra oda sıcaklığında su da servis eden Bosch su sebilleri bulunuyor. Bu durum da sebilde bulunan ek bir özellik olduğu için ödenmesi gereken miktarın biraz daha artmasını beraberinde getiriyor. Çocuk kilidi ve LED göstergelerinin cihazda bulunup bulunmadığı da ödenecek tutarın ne kadar olduğunda etkili oluyor. Ürün gamında birçok seçenek bulunduran Bosch, su sebili satın almak isteyenler için farklı bütçelere uygun seçenekler de içeriyor. Her türlü donanımla donatılmış en lüks modeli almak isteyenler de sadece suyunu sıcak ya da soğuk içmek isteyenler için de Bosch’da bütçeye uygun bir seçenek bulunuyor. Siz de Bosch marka su sebili modellerini incelemek isterseniz Bosch su sebili kategorisini inceleyerek cihazları karşılaştırabilir, ürün seçiminizi yapabilirsiniz.

 Bosch Su Sebili Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bosch Su Sebili Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siz de eviniz için bir su sebili alacaksanız uzmanlar tarafından cihaz seçimine önceliklerinizi sıralayarak başlamanız öneriliyor. Bu önceliklerden biri alacağınız Bosch su sebili modelinin oda sıcaklığında servis etmesini isteyip istemediğiniz olarak beliriyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bazı Bosch su pınarı modellerinde oda sıcaklığında su sağlayan üçüncü bir musluk bulunurken bazı modellerde ise bu musluk yer almıyor. Siz de oda sıcaklığındaki suyun şifalarından daha sık yararlanmak isterseniz bu modeli seçebilirsiniz. Seçim yaparken önemli olan bir diğer etmen de alacağınız sebilin yaşam alanınızla uyumu oluyor. Mutfaktaki her bir eşyanın beyaz olduğu evlerde su sebilinin siyah ya da gri tonlarında olması evin bütünlüğünü bozuyor. Siz de seçim yaparken yaşam alanınızda sıklıkla yer verdiğiniz renklere göre Bosch su sebili siyah, beyaz ya da gri modellerinden birini seçerek evinizin dekorasyonunu destekleyebilirsiniz. Su sebilinizde damacananızın görünmesinden hoşlanmayabilirsiniz. Böyle bir durumda Bosch su sebili alttan damacanalı modelini seçerek yaşam alanınızda damacananın oluşturacağı görüntüden sakınabilirsiniz. Damacana alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelen etmenlerden bir diğeri de evinizde su sebili için ayıracağınız yerin genişliği ve yüksekliği oluyor. Eve rahatlıkla sığmayan büyüklükte bir su sebili satın almak kullanımda zorluklar sağlıyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için yaşam alanında su sebilinin koyulacağı alanın ölçülerini hesaplamak büyük ölçüde önem arz ediyor. Bu noktada da beğendiğiniz modele tıklayıp almayı düşündüğünüz Bosch su sebili modelinin özelliklerini okuyabilir, verilen ölçülerle yaşam alanınızdaki alanı kıyaslayarak en doğru beyaz eşya seçimini yapabilirsiniz.

 Bosch Su Sebili Hakkında Yorumlar

Bosch Su Sebili Hakkında Yorumlar

Tüketiciler evleri için bir eşya alacakları zaman almayı düşündükleri ürün hakkında önceden yazılmış yorumları okumayı tercih ediyor. Böylelikle de tüketici, satın almayı planladıkları ürünün işlerine yarayıp yaramayacaklarına ya da ürünün vaat ettiklerini yerine getirip getiremeyeceğine dair fikir sahibi oluyor. Siz de eğer Bosch marka su sebili alacaksanız daha önce markanın ürettiği cihazları kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında yorum yapan tüketicilerin çok büyük bir kısmının markadan memnun kaldığı görülüyor. Özellikle suyu saniyeler içerisinde soğutma ya da ısıtma işlevlerini yerine getirdiği düşünülen Bosch su sebili modelleri bu konuda tüketiciden tam puan alıyor. Su çıkarma haznesi ile ilgili yorumlar incelendiğinde yorum yapan önceki kullanıcıların hazneyi çıkarmakta hiçbir zorlukla karşılaşmadığı görülüyor. Yorumlar incelendiğinde tüketicinin bir kısmının haznenin elde kolaylıkla yıkanabildiğini vurguladığı görülürken diğerlerininse hazneyi bulaşık makinesinde yıkamayı çok pratik bulduğunu düşündüğü saptanıyor. Henüz Bosch su sebili modellerinden birini satın almamış kişilerin en büyük meraklarından biri de cihazın yedek parçalarına dair oluyor. Şöyle ki tüketici aldığı ürünü uzun süre kullanmak için bir sıkıntıyla karşılaştığında yedek parçaya kolaylıkla ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor. Bosch su sebili yedek parçalarını bulmak markanın ürünlerini tamir eden bir tamirciye gidildiğinde oldukça kolay oluyor. Bu noktada da herhangi bir parça bozulduğunda su sebilinizi tamamen gözden çıkarmanıza gerek kalmıyor. Yorumlar detaylıca incelendiğinde özellikle çocuk sahibi olan kişilerin Bosch su sebili modellerinden oldukça memnun olduğu görülüyor. Bu durumda da Bosch su sebili modellerinde bulunan sıcak su kilidinin etkili olduğu tüketici tarafından belirtiliyor. Yorumlarda vurgulanan bir diğer nokta da su sebilinin alttan damacana özelliğiyle ilgili. Şöyle ki attan damacanalı ürünlerde 19 L’lik damacanayı tartmaya gerek kalmadan sebile bağlayabilmek bu özellikteki modeli kullanan kişiler tarafından çokça beğenilmiş. Yorum yapılan kişiler bu memnuniyetlerini yorumlarına ekledikleri için de alttan damacana özelliği Bosch su sebili alttan damacanalı modeli popüler kılıyor. Ağır taşımak istemeyen herkes kendinden önceki kullanıcıların referansına güvenerek alttan damacanalı modeli alırken kendilerini daha rahat hissediyor. Bu modelin damacanayı gizlediği için daha dekoratif görünmesi de Bosch su sebili alttan damacanalının satışlarını artırıyor. Siz de Bosch su sebili almayı düşünenlerdenseniz sayfamızdan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, Bosch su sebili kategorisi aracılığıyla markanın ürün gamındaki cihazları inceleyebilir ve size uygun olduğunuz cihazın özelliklerine tıklayarak onu keşfedebilirsiniz.Unutmayın su sebili Bosch markaysa tüketicinin tüm isteğini karşılıyor.

Arama Kriterleriniz

Bosch
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (14)
Ao Smith (1)
Arçelik (11)
Awox (30)
Beko (11)
Bosch (43)
Damlalife (1)
Dijitsu (4)
(2)
Emsaş (2)
Esty (7)
Profilo (18)
Quax (2)
Siemens (31)
Süsler (7)
Uğur (18)
Vestel (32)
Yağmur (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Musluk Sayısı

(23)
(11)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Sıcak Su Özelliği

(30)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL