Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Su Sebili

için 31 sonuç bulundu.
Cihaz Tipi seçiniz

Siemens Su Sebili

İnsan vücudunun yaklaşık olarak % 70’i sudan oluştuğu için gerekli olan temiz su ihtiyacı insan için her zaman yarar sağlar. Bunu ise Siemens ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Siemens su sebili sıcak ve soğuk su ihtiyacını en iyi şekilde sizler için karşılar. Geniş ürün haznesi ile gün boyu susuzluk ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Siemens ile temiz ve saf su ihtiyacını karşılarken öte yandan sağlığınızı da koruma konusunda gerekli önlemi alabilirsiniz. Ev ve ofis gibi tüm alanlarda rahatlıkla kullanım imkanı vardır. Özellikle yaz aylarında oldukça kullanışlı yapısıyla ön plana çıkar. Siemens sebil damacana içindeki sıvıyı kendi haznesine aktarıp ayrı ayrı ısıtma ve soğutma işlemini gerçekleştirir. Böylece sıcak ya da soğuk haznesinden yararlanmanız daha kolay olur. Cihaz ayrı işlemler uygulayarak hem sıcaklığı hem de soğukluğu istenilen derecede ayarlar. Sizler ise bir şey yapmaya gerek duymadan ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Sadece içme için değil kahve ve çay ihtiyacı için de suya gereksinim duyulur. Bu tür işlemler için sebiller yararlı bir cihaz olarak karşınıza çıkar. Geniş haznesi sayesinde kendi alanında sizlerin birçok sıvı ihtiyacını karşılayacak donanıma sahiptir. Su sebili Siemens ihtiyaca uygun seçenekleri ile kullanıcının dikkatini çeker. Bir insanın günlük su tüketimi en az 2,5 litreden başlar. Bunu göz önünde bulunduran marka en az 2,5 litreden 5, 10, 20 ve 80 litreye kadar geniş kapasiteli ürünlere sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda cihazı tedarik edebilirsiniz. Genellikle ev ortamı için 5 ve 10 litre olanları tercih edilirken işyerleri için bu oran 80 litreye kadar çıkar. Mekanizma günümüzün gelişen yenilikçi teknolojisiyle dizayn edilir. Bu yüzden kullanım aşamasında hiçbir sorun yaşamadan sağlıklı su tüketimini yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için ideal bir cihazdır. Gün boyu çalışmaya elverişli bir sisteme sahiptir. Taşınabilir yapısı ile her ortama rahatlıkla konulabilir. Gün boyu daha temiz ve ferah su tüketimini sağlayıp cihazın keyfini çıkarabilirsiniz. Vücut sağlığı için bol sıvı tüketmenin yanında temiz olması da ayrıca önem taşır. Bunun için yanınızda olan sebiller size sağlığınız açısından her zaman temiz ve berrak su takviyesi yapar. Siemens ile ihtiyacınızı en doğru ve donanımlı şekilde dilediğiniz zaman karşılayabilirsiniz.

Siemens Su Sebili ile Yaşam Alanınızı Yenileyin

Siemens Su Sebili ile Yaşam Alanınızı Yenileyin

Beyaz eşya alanında yer alan sebiller görüntü açısından da duracağı mekanı etkiler. Siemens bu konuda estetik zevk yaratacak ürünlere yer verir. Siemens alttan damacanalı sebil damacanayı gizleyerek sadece sebili görünür kılar. Yani damacana iç kısma monte edilerek dizayn edilir. Göz alıcı beyaz rengi ile model her alana uyum sağlamada da önemli bir özelliğe sahiptir. Göz zevkinize hitap edecek birçok çeşitlilik bu marka ile sizleri bekler. Su sebili ihtiyaca cevap verdiği sürece kullanışlı bir yapı ortaya koyar. Sizler ihtiyacınızı bu marka ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Kullanım alanları için çeşitlikli zengin seçeneklere de göz atabilirsiniz. Siemens arıtmalı su sebili ayrıca su içinde mevcut olan tüm mikrop ve bakterilerle birlikte oluşan kireç oranını da sıfırlar. Suyu kendi haznesinde arıtarak sıcak ve soğuk olacak şekilde sizlere sunar. Arıtma cihazı almanıza bile gerek kalmadan bu model yardımı ile hem arıtma işlemini hem de su ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Gelişen dijital göstergeli teknolojisi sayesinde gösterge üzerinde ısı derecesinin kaç olduğunu görebilir ve dereceyi kendinize uygun bir ayar ile yeniden oluşturabilirsiniz. Gösterge sıcak ve soğuk ayarını sizlere sunar. Bu ayar üzerinden farklı olacak şekilde sıcaklık ve soğukluk ayarını yapabilirsiniz. Siemens gri su sebili genelde beyaz olan ürün seçeneği dışında farklı bir renk denemeyi isteyenlere alternatif şekilde sunulur. Grinin canlı kül rengini cihaz üzerine işleyen marka size daha şık ve maskülen bir tarzda model sunar. Bu tür renkler bulunulan ortama renk açısından uyum sağlamada yardımcı olur. Bu ürün sıcaklık ve soğukluk ayarı ile birlikte ılık olacak şekilde ortalama ayar özelliğini de sizlere sunar. Siemens su sebili fiyat açısından oldukça makul ölçülere sahiptir. Her bütçeye göre tasarlanan modeller en uygun fiyata şimdi sizlere sunulur. Alım aşamasında zorluk yaşamadan yaşam alanınıza uygun olan bir cihaza sahip olabilirsiniz. Kurulumu oldukça kolaydır. Üzerinde yer alan çocuk kilidi tüm ürünlerde mevcut olan bir özelliktir. Bu sayede çocuklar, sebil ile oynadıkları zaman kilit devreye girerek onları tehlikeli tüm durumlardan korur. Çocuklu aileler bu ürünleri güvenli bir şekilde rahatlıkla edinebilirler. Aynı zamanda çocuklu aileler için temiz ve arıtılan su ihtiyacını giderecek olan bu cihazlar sağlık için de önem taşır. Ürünü kullanarak çocuğunuzun arıtılan sağlıklı su ile sıvı ihtiyacını güvenle karşıladığınıza emin olursunuz. Eğer küçük mutfaklar için bir cihaz arıyorsanız bunun için tezgah üstü modelleri inceleyebilirsiniz. Tezgah üstüne kolaylıkla kurulum sağlayan ufak ya da orta çaplı bu cihazlar estetik bir görünüme de sahiptir. Tüm ürün seçenekleri için görselleri inceleyerek evinize ya da iş yerinize yakışacak olan cihazı anında tedarik edebilirsiniz.

Pratik Bir Kullanım İçin Siemens Su Sebili

Pratik Bir Kullanım İçin Siemens Su Sebili

Siemens ile enerjiden tasarruf yaparak fazla elektrik harcamayan bir cihaza sahip olabilirsiniz. Siemens sebil yorumları cihaz kullanıcılarının memnuniyetleri ve ürün bakımı hakkında deneyimleri ile ilgili ayrıntılar içerir. Kullanıcı deneyimlerini inceleyerek bilgi sahibi olmayı düşünüyorsanız bunun için yorum kısmına göz atabilirsiniz. Beyaz eşya alanında yer alan sebiller hem estetiği hem de kaliteyi evinize taşır. Temiz bir kaynaktan su içme hissine Siemens ile rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Arıtılarak sizlere sunulan sular içtikçe doyamayacağınız bir lezzete sahiptir. Siemens su sebili modelleri büyük, orta ve küçük çaplı olacak şekilde farklı tasarımlara sahiptir. Böylece her ortama uygun olan birçok seçeneği inceleme şansına sahip olursunuz. Standart buzdolabı özelliğini bu cihazlarda sıkça görebilirsiniz. Buzdolabının soğutucu kısmı ideal bir soğutma sistemine sahiptir. Buzdolabı mekanizmasıyla paralel şekilde çalışan bu modeller soğuğu buzdolabıyla eşit şekilde yansıtır. Geniş kaynağı sayesinde derece sistemi oldukça yüksektir. Buzdolabında şişelerce su depolayıp alanı kendinize dar etmeniz yerine bir sebile sahip olarak onlarca litre suya her gün aynı tazelikte sahip olabilirsiniz. Siemens su arıtma sebili damacananın kolay bir şekilde takılıp sökülmesine de imkan tanır. Ayrıca sebil sayesinde farklı bir cihazda ısıtmanıza gerek kalmadan sıcak suyunuzu bu cihazdan tedarik edip kahve ve çayınızı hazırlayabilirsiniz. Her açıdan ailenize yarar sağlayacak bir ürün ile ihtiyaçlarınızı hızlıca sağlayabilirsiniz. Yine çocuklarınız için sıcak suyu açıp yaralanmalarını önleyecek olan kilitten yararlanarak onları koruyabilirsiniz. Markanın hem kullanışlı hem de güvenlik açısından size yarar sağlayacak cihazları mevcuttur. Ayrıca beyaz ve gri rengin haricinde eğer dilerseniz markanın siyah renk modeline de göz atabilirsiniz. Canlı ve göz alıcı siyah renk kolay temizlenebilir olmasıyla size fayda sağlar. Eğer cihaz hakkında herhangi bir sorun yaşarsanız bunun için teknik servisi arayabilir ve gerekli yardımı anında alabilirsiniz. Tüm cihazlar üzeri kaygan bir yapıyla kaplı olduğu için çizilmez bir özelliğe de sahiptir. Cihaz hakkında detaylı bilgiye ulaşıp sahip olmanız için birçok seçeneği detaylıca inceleyip seçiminizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Temiz Su Tüketimi İçin Siemens Su Sebili

Temiz Su Tüketimi İçin Siemens Su Sebili

Mutfağınıza dekorasyon işlemi yapmayı düşünüyorsanız bunun için sebilden yararlanabilirsiniz. Renk seçenekleri ile birlikte farklı tasarımları ile size şık ürünler sunulur. Yeni nesil teknolojiler için modern bir dizayna sahiptir. LED ekranı ile cihazı kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz. 5 ve 10 dereceye kadar soğutma özelliğine sahip oldukları için yazın kavurucu sıcağında size oldukça fayda sağlar. Siemens sebili beyaz renk özelliğine kendi alanında sıkça yer verir. Genelde beyaz renk her ortama hitap eden ve her yere yakışan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden alım esnasında birçok kişi tarafından daha çok tercih edilir. Isıtma derecesini 80 ve 90 dereceye kadar çıkartan bu cihazlar yemek ve çay suyu için sizlere kolaylık sağlar. Sağlık açısından sisteminde dokunmatik özelliği bulunduran modeller de vardır. Sadece bir dokunma yardımı ile cihazı kontrol edip sıcak ve soğuk ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunlara ek olarak oda sıcaklığında su alma özelliğinden yararlanarak odanın ısısına eşlik edecek derecesini otomatik olarak cihazdan ayarlayabilirsiniz. Yüksek oranda enerji tasarrufu sağladığı için gün boyu çalışsa da fazla elektrik tüketimi olmaz. Sadece işyeri ve ev için değil okul gibi daha geniş alanlara hitap edecek modeller de vardır. Endüstriyel sebil ile tanışarak daha büyük mekanlara hitap edecek ürün ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Geniş modelleri daha fazla enerji harcamaz. Siemens markası alında mevcut olan her cihaz enerji tasarrufu sağlamada etkili olan bir sistemle donatılır. Böylece geniş alanların su ihtiyacı rahatlıkla bu modellerle temin edilir. Hem sıcaklık hem de soğukluk haznesi geniş olduğu için size avantaj sağlar. Sizin için en doğru ürünü seçerek ihtiyaçlarınızı zahmetsizce karşılayabilirsiniz.

Siemens Su Sebili ile Rahatlığa Erişin

Siemens Su Sebili ile Rahatlığa Erişin

Marka içinde mevcut olan kimi modellerde ek olarak bardaklık da mevcuttur. Bu tür modeller genelde işyerleri için tercih edilir. Bu alanda ortalama 500 lt soğuk su haznesine sahip olan ürünler ihtiyacınızı uzun süre karşılayacak bir donanıma sahiptir. Krom dış kaplama ile paslanmaz bir yapıda dizayn edilir. Uzun yıllar kullanılsa da renginde bir kayıp veya dış kısmında bir aşınma meydana gelmez. Siemens su sebili yedek parçaları ürünü alırken yanında verilir. Böylece kullanım aşamasında cihaz üzerinde bir sorun yaşandığı zaman yedek parçalar devreye girerek size bu durumda kolaylık sağlar. Aynı zamanda cihaz kolay yedek parçalarla donatıldığı için gereksinim duyulduğu anda beyaz eşya satılan her yerde kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. Opsiyonel ısıtma sistemi ile içindeki suyu en yüksek derecede ısıtır. Tercihinize uygun olan modeli Siemens ile dilediğiniz zaman tedarik edebilirsiniz. Ev, ofis ve fabrika gibi alanlarda rahatlıkla kullanım imkanını size sunar. Damacanayı sökme ve takma işlemi esnasında kolay takılma imkanına sahiptir. Tezgah üstü ısıtma ve soğutma özelliği olmayan sebiller soğutma özelliği bulunan seramik filtre yardımı ile soğutma işlemini gerçekleştirir. İçinde bulunan aktif karbon ve maden taşı ile arıtma yaparak işlem görür. Filtre içinde kartuş barındırır. Bu kartuş yardımı ile hazne içinde yer alan su en yüksek derecede soğutma işleminden geçerek arındırılıp sizlere sunulur. Seramik filtre sayesinde demir pas, şamandıra ve tortu gibi maddelerin arınması en hassas şekilde sağlanır. Bununla birlikte kötü koku, klor ve kimyasal maddeler arındırılır. Böylece sağlığınızı koruma görevini de üstlenir. Siemens ile ihtiyacınızı ne iyi şekilde karşılayarak yaşam alanınıza uygun olan bir seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Siemens Su Sebili ile Temizliği Doyasıya Yaşayın

Siemens Su Sebili ile Temizliği Doyasıya Yaşayın

Marka içinde mevcut olan kimi modeller maden taşı ile arıtma işlemini gerçekleştirir. Denizin 330 ve 600 metre derinliğinden çıkarılan maden taşı, filtrede kullanılarak sağlıklı bir şekilde arıtmayı gerçekleştirir. Bu taşın, kanseri önlemede de etkili olduğu söylenir. Ağır metal kokuları da önler. Tüm zararlı toksinleri derinlemesine temizleyerek suyu içilebilir bir hale dönüştürür. Endüstriyel alanlar için seçilen cihazlarda musluk sayısı da değişkenlik gösterir. Siemens su sebili modelleri suyun sağlıklı bir şekilde tüketiciye aktarıp sağlık açısından yaşanacak problemlerin önüne geçer. Siemens cihazları uzun süreli kullanılsa bile su alan haznesi yosun ya da bakteri tutma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmaz. Uzun süreli kullanımlar için ilk günkü etkisini kaybetmeden size kullanım imkanı sunar. Tüm cihazlar gelişen bir motor sistemine sahiptir. Kullanım esnasında motorun arıza yapması gibi bir durum yaşanmaz. Son model teknoloji ile her parçası bir araya gelerek bu alanda uzun süreli kullanım garantisini sizlere sunar. Musluk uçları zamanla su akıtma gibi bir sorunu size yaşatmaz. Ya da su açma kilidinin zamanla gevşemesi gibi bir durum yaşanmaz. Cihazın üretim aşamasında kanserojen hiç bir malzemeye yer verilmez. Haznesinde mevcut olan suyun sıcaklığını kaynama noktasına kadar ısıtma kapasitesine sahiptir. Böylece sıcaklık ve soğukluğu derinlemesine hissedeceğiniz bir cihaz sizlere sunulur. Her sebilin periyodik bakımı 2 ya da 3 aya kadar olacak şekilde dizayn edilir. Periyodik bakım ise evde teknik servis tarafından kolayca ve kısa bir sürede gerçekleştirilir. Etrafın kirlenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Cihazın dış kısmını ise sadece bir bez yardımı ile pratik olarak temizleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürüne sahip olarak rahatlığı ve pratikliği yaşamaya başlayabilirsiniz.

Siemens Su Sebili ile Hayatı Kaliteli Yaşayın

Siemens Su Sebili ile Hayatı Kaliteli Yaşayın

Kaliteli bir yaşam için kullanılan her ürün önem taşır. Sebiller, yaşam alanınıza kurulum aşamasından itibaren aktif bir şekilde işlev sunar. Kolay çalışır özelliğiyle size pratik bir alan açar. Cihaz içinde bulunan R22 gazı ile ısıtma ve soğutma işlemi gerçekleşir. Cihaz içinde bulunan kompresör aracılığı ile dolambaçlı bobinler üzerinden aktarma yapılarak haznedeki suyun sıcak ve soğuk işlemi görülür. Siemens sebil ölçüleriher alana uyum sağlayacak bir çeşitliliğe sahiptir. Daha küçük çaplı alanlardan geniş mekanlara kadar uyum sağlayacak modeller sizleri bekler. Elektrik tüketimi 60W ve 100W arasında elektrik harcaması yapar. Sınıfsal olarak A+ sınıfa mensup olan modeller gelişen sistem yapıları ile evinizde kullanım kolaylığı sunar. Güç tüketimi üst seviyede çalışma gösterir. Haznesi gün boyu çalıştığı zaman cihazın ısınması ya da hasara uğraması söz konusu değildir. Genellikle dik konumda alanlara kurulumu sağlanır. Fiş yardımı ile çalıştırılır. Fişi çıkarmanıza gerek kalmadan cihazı düğme yardımı ile kapatabilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinde var olan dinlenme modunu çalıştırarak evde olmadığınız an cihazı dinlenmeye bırakabilirsiniz. Cihaz içinde sıvı olmadığı zaman otomatik olarak kendini durdurur. Böylece enerji tüketiminin de önüne geçilir. Su gerekli sıcaklığa ya da soğukluğa erişmesi halinde cihaz üzerindeki göstergeden takip edip bunu öğrenebilirsiniz. Isıtma ve soğutma işlemi ayarlama yapıldıktan kısa bir süre sonra gerçekleşir. Fazla zamanınızı almadan ihtiyacınız anında giderilir. Musluktan kireçli su tüketimi yerine daha sağlıklı ve arıtılan bir su ile ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ailenizin daha sağlıklı su tüketimi için sebillerden yararlanabilir ve oluşacak olan hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Cihazların teknik özelliklerine göz atarak sağlığınıza iyi gelecek bir ürün tercihi ile su tüketiminizi güvenle yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arçelik (15)
Bosch (62)
Vestel (41)
Beko (10)
Siemens (31)
Uğur (20)
Altus (18)
Profilo (21)
Dijitsu (9)
Awox (26)
Esty (7)
Süsler (4)
Yzg (3)
Ao Smith (2)
Quax (2)
Telefox (2)
Aura (1)
Damlalife (1)
Yağmur (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cihaz Tipi

(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sıcak Su Özelliği

(20)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Musluk Sayısı

(20)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL